Czarnow³ose;) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-07-09, 19:40   #661
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
Potrzebujê waszej pomocy.Szukam farby dobrej która nie niszczy w³osów i nie spiera siê szybko.Równie¿ jestem czarna....Teraz mam na na g³owie Garnier100%kolor i BBAARRDDZZZOOO szybko siê spiera,w³osy po 3myciach nie maj± ju¿ refleksu granatowego

Dobra jest bo delikatna i dosc trwala Garnier Nutrisse.Mega trwala ,ale bardzo wysuszajaca i wrecz wzerajaca sie we wlosy jest Pallete.Dobrze utrzymuje sie tez czern L'oreal a .pozdrawiam
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-10, 06:24   #662
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

W ogóle wydaje mi siê, ¿e wszystkie farby z serii Garnier 100% color siê szybko wyp³ukuj±...
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-10, 09:28   #663
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Unhappy Dot.: Czarnow³ose:)

A co powiecie na temat farby Wella Safira''Aksamitna noc''dok³adnie....Czerñ z Loreala te¿ mia³am i te¿ szybko siê wyp³uka³amo¿e pójdê do fryzjerki zafarbowaæ?
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-10, 12:02   #664
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie na temat farby Wella Safira''Aksamitna noc''dok³adnie....Czerñ z Loreala te¿ mia³am i te¿ szybko siê wyp³uka³amo¿e pójdê do fryzjerki zafarbowaæ?

Wlasnie gdzies tu wczesiej wyczytalam ,ze Safira ponoc dlugo sie utrzymuje bo sama wczesniej pytalam o trwala farbe ,bo wlosy farbowalam na czarno z blondu dosc jasnego i strraaasznie mi splukiwaly w ciagu 2 dni mialam juz na glowie braz.I wlasnie palette mocno mi sie wzarla we wlosy.Kolor trzymal sie nie dwa,ale z 6dni Ale i tak odradzam Palette bo nic tak nie niszczy wlosow jak ta wlasnie farba..Napisz czym zrobilas i jak sie skonczylo pozdro
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-10, 12:03   #665
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomo¶ci: 1 083
Dot.: Czarnow³ose:)

mi tez siê szybko spieraja siê farby czarne czy jest jaka¶ mega trwa³a??
__________________
,,Stosunek do zwierz±t jest najlepsz±
miar± naszego cz³owieczeñstwa''
malinka18222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-10, 14:55   #666
Ka¶ka:):):):)
Raczkowanie
 
Avatar Ka¶ka:):):):)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Czarnow³ose:)


Uniquee powiedz jak nazywa sie ta dziewczyna której zdjecia wklei³a¶ w takich pieknych dlugich wlosach ma je tak pokrecone nie wiem jak ja jeszcze opisac ona jest po nelly i PCD mam nadzieje ze zorientujesz sie kogo mam na mysli heh
Ka¶ka:):):):) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-10, 15:57   #667
Agnesss91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 34
Thumbs down Dot.: Czarnow³ose:)

Ja niedawno zafarbowa³am w³osy na granatow± czerñ Lo'real i po 3 myciach sie spra³a Mo¿e nalepiej isc do jakiego¶ dobrego fryzjera?
Agnesss91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 16:06   #668
kwiatuszek_88
Przyczajenie
 
Avatar kwiatuszek_88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Czarnow³ose:)

witam

zastanawiam siê nad zmian± koloru. Bojê siê ryzykowaæ je¶li chodzi o w³osy. Moje naturalne w³osy s± ciemne ale maj± mysi odcieñ, mam czarne brwi. Obecnie mam na w³osach odcieñ gorzkiej czekolady i kilka blond pasemek, których prawie nie widaæ

Czas na nastêpne farbowanie, oraz na zmianê fryzury. Mia³am zapuszczaæ grzywkê ale chyba jednak nie mam na to tyle cierpliwo¶ci...

Bardzo podoba mi siê czerñ. Du¿o osób mi j± odradza. Twierdz± ¿e bêdzie ciê¿ko wróciæ do br±zu oraz ¿e czarny kolor bardzo postarza.

A wy co o tym my¶licie? Te¿ waha³y¶cie siê tak d³ugo jak ja?
Wybiorê siê do zaufanej fryzjerki, ale najpierw muszê podj±æ decyzjê... mo¿e wy pomo¿ecie?

Przepraszam ¿e dodam zdjêcie z zamazan± twarz± ale jeszcze nie mam odwagi ¿eby siê ujawniæ.

pozdrawiam.
__________________
Kwiatuszek_88

"Wiesz Prosiaczku, Mi³o¶æ Jest Wtedy Kiedy Siê Kogo¶ Lubi Za Bardzo"

Edytowane przez kwiatuszek_88
Czas edycji: 2007-07-12 o 10:28
kwiatuszek_88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-11, 12:09   #669
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomo¶ci: 1 083
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek_88 Poka¿ wiadomo¶æ
witam

zastanawiam siê nad zmian± koloru. Bojê siê ryzykowaæ je¶li chodzi o w³osy. Moje naturalne w³osy s± ciemne ale maj± mysi odcieñ, mam czarne brwi. Obecnie mam na w³osach odcieñ gorzkiej czekolady i kilka blond pasemek, których prawie nie widaæ

Czas na nastêpne farbowanie, oraz na zmianê fryzury. Mia³am zapuszczaæ grzywkê ale chyba jednak nie mam na to tyle cierpliwo¶ci...

Bardzo podoba mi siê czerñ. Du¿o osób mi j± odradza. Twierdz± ¿e bêdzie ciê¿ko wróciæ do br±zu oraz ¿e czarny kolor bardzo postarza.

A wy co o tym my¶licie? Te¿ waha³y¶cie siê tak d³ugo jak ja?
Wybiorê siê do zaufanej fryzjerki, ale najpierw muszê podj±æ decyzjê... mo¿e wy pomo¿ecie?

Przepraszam ¿e dodam zdjêcie z zamazan± twarz± ale jeszcze nie mam odwagi ¿eby siê ujawniæ.

pozdrawiam.
Nie masz siê co obawiaæ, czarny jest super a po drugie jestes m³oda mo¿esz poeksperymentowaæ z w³osami, je¶li ci siê nie spodoba to ju¿ wiêcej czerni nie na³o¿ysz i tyle
__________________
,,Stosunek do zwierz±t jest najlepsz±
miar± naszego cz³owieczeñstwa''
malinka18222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-11, 20:29   #670
Black Katja
Raczkowanie
 
Avatar Black Katja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomo¶ci: 32
GG do Black Katja
Dot.: Czarnow³ose:)

Do³±czam siê do czarnow³osych Ja ciemne w³osy odziedziczy³am razem z w³oskimi korzeniami. Ale nie mam zamiaru rozpaczaæ z tego powodu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P7110235.JPG (40,7 KB, 128 za³adowañ)
__________________
Cz³owiek umiera, a jego historia nie...
Black Katja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-12, 10:11   #671
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Angry Dot.: Czarnow³ose:)

dagirll ja mam na g³owie teraz Garnier ''granatow± czerñ''.Spiera siê okropnie szybko.Zastanawiam siê nad Henn±....Co Wy na to?Bo kurde w³osy mi wypadaj± a mo¿e pójdê do fryzjera?Powiedzcie proszê czy która¶ z Was farbuje Henn± i czy to prawda ¿e ona mniej niszczy w³osy?
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 14:50   #672
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja henny nie polecam... Po hennie raczej nie bêdziesz mog³a farbowaæ normaln± farb±, gdy Ci sie znudzi
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-13, 00:12   #673
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose:)

Witam dziewczyny
Strasznie korci mnie ta czerñ... a nigdy jescze nie farbowalam wlosow, moj naturalny kolor to braz, raczej ciemny braz... i duzo znajomych szczegolnie dziewczyn mi odradza farbowania ze wzgledu na naturany ladny kolor, juz wiele osob mnie pytalo jakiej farby uzywam niewiedzac ze sa naturalne i kurcze martwi mnie jedno...... gdy w koncu po dlugim czy niedlugim czasie znudzi mi sie ten kolor ( bo istnieje taka mozliwosc ) boje sie powrotu do naturalnych... znaczy jak sobie radzilyscie wtedy?? poprostu, zwyczajnie pozwalalyscie rosnac wlosom z wielkimi odrostami czy jakis inny sposob???
Napewno jesli bede farbowac pojde do fryzjera bo oprucz czerni chce zrobic na nich kilka niebieskich pasemek.... oj juz mam mentlik w glowie no coz w zyciu nie farbowalam i jakos mnie to stresuje kurcze...
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-13, 08:15   #674
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Shangri ja farbowa³abym wtedy szamponetk± czarn±, a¿ do odro¶niêcia lub te¿ sukcesywnie u¿ywa³abym farby ciemny br±z... W koñcu jako¶ by siê rozja¶ni³y, choæ to ¿mudny proces...
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-13, 12:58   #675
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Czarnow³ose:)

Hehe no tak zawsze to jakies wyjscie, wsumie to chyba nie bede sie na zapas tym martwic bo czarne klaczki strasznie mnie kusza i wszystko tutaj slicznie wygladacie w tym kolorku no i te foty wszytkie ech wiec pod koniec lipca ide do fryzjera i wkleje foteczki po przemianie
Shangri-La jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-13, 14:26   #676
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

ja te¿ do fryzjera siê wybieram, ale dopiero na koniec sierpnia I te¿ wybra³am czerñ!
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-14, 15:39   #677
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Red face Dot.: Czarnow³ose:)

Ja jestem teraz czarna ale mam ogromn± ochotê zrobiæ sobie br±z,taki zimny,ciemniejszy,super ¶wiec±cy siê w s³oñcu.Pójdê z tym oczywi¶cie tylko i wy³±cznie do stylisty Bo sama nie chcê ju¿ exsperymentowaæ.
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-14, 16:16   #678
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 438
Dot.: Czarnow³ose:)

oj tak, czarne w³oski ¶wietnie siê prezentuj±. Ja jestem ciemn± blondynk± z natury i tak w³a¶nie siê zastanawiam nad jakim¶ fajnym ciêciem i do tego na czarno siê zrobiæ, a my¶lê ¿e bedzie mi pasowaæ poniewa¿ mam ciemn± oprawê oczu i b³êkitne oczka zbieram kaske na jakiegos dobrego fryzjera heh
madzia686 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-14, 21:11   #679
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Czarnow³ose:)

Witajcie. Farbuje wlosy co jakies miesiace Loreal Casting. Bylam wierna ciemnemu brazowi ktory i tak na poczatku wydawal sie jak czarny na moich srednio brazowych wlosach. Niestety nie moglam znalezc nigdzie ciemnego brazu i zaryzykowalam wybierajac hebanowa czern. Po dzisiejszym ufarbowaniu wygladam strasznie. Zle sie czuje w tym kolorze, co podkresla bladosc mojej skory i wory pod oczami. Czy ktos wie jak szybko spera sie ten kolor? W moim przypadku mam nadzieje ze szybko
alhazira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 21:22   #680
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Czarnow³ose:)

A ja wlasnie dzis farbowalam odrosty oczywiscie Garnier Nutrisse moim zdaniem ,to najlepsza farba No i w poniedzialek lece przedluzyc wloski ;D AAAj nie moge sie juz doczekac wreszcie spelnie swe marzenie o dluugich wlosach.Jak juz przedluze pstrykne pare fociakow i zamieszcze tu A jak narazie ,to zamieszczam foty mojej ulubienicy Nicole Scherzinger
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (91,2 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (116,4 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 58.jpg (44,8 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fashion_rocks2006_show15.jpg (60,5 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 0000D8900002D2070007FCFEFFFF.jpg (90,9 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (118,2 KB, 92 za³adowañ)
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-14, 21:34   #681
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez alhazira Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie. Farbuje wlosy co jakies miesiace Loreal Casting. Bylam wierna ciemnemu brazowi ktory i tak na poczatku wydawal sie jak czarny na moich srednio brazowych wlosach. Niestety nie moglam znalezc nigdzie ciemnego brazu i zaryzykowalam wybierajac hebanowa czern. Po dzisiejszym ufarbowaniu wygladam strasznie. Zle sie czuje w tym kolorze, co podkresla bladosc mojej skory i wory pod oczami. Czy ktos wie jak szybko spera sie ten kolor? W moim przypadku mam nadzieje ze szybko


Jakies 2 tygodnie temu robilam tym wlosy ,dokladnie tym odcieniem i dzis wlasnie nakladam juz normalna farbe bo szybko sie kolor "spral" .Ja nad tym ciezko ubolewam gdyz Loreal casting "hebanowa czern" na mojej glowie podobal mi sie strassznie! No,ale tak ,to jest jednemu ,to drugiemu co innego.W kazdym razie pociesze Cie mam nadzieje ,bo kolor splukuje sie blyskawicznie!Jak chcesz jeszcze szybciej zeby sie splukal ,to myj wlosy przeciwlupiezowym szamponem pozdrawiam
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-15, 02:06   #682
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Czarnow³ose:)

Nicole Scherzinger
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg nicccc.JPG (40,2 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg niccc.JPG (41,9 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg back.JPG (43,9 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dfsmm.JPG (36,3 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg pussygr2.jpg (39,9 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg nicoole.JPG (61,2 KB, 26 za³adowañ)
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-15, 06:09   #683
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja w³a¶nie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej farby. Chcia³am kupiæ Rene Blanche jednak w Toruniu nigdzie nie mogê jej znale¼æ...
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-15, 08:12   #684
uniquee
Raczkowanie
 
Avatar uniquee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 265
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Ka¶ka:):):):) Poka¿ wiadomo¶æ



Uniquee powiedz jak nazywa sie ta dziewczyna której zdjecia wklei³a¶ w takich pieknych dlugich wlosach ma je tak pokrecone nie wiem jak ja jeszcze opisac ona jest po nelly i PCD mam nadzieje ze zorientujesz sie kogo mam na mysli heh
Nie wiem o które zdjêcie chodzi. ;-) Mo¿e podaj mi date i godzine tego postu. ;-)
uniquee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-15, 09:48   #685
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka¿ wiadomo¶æ
Jakies 2 tygodnie temu robilam tym wlosy ,dokladnie tym odcieniem i dzis wlasnie nakladam juz normalna farbe bo szybko sie kolor "spral" .Ja nad tym ciezko ubolewam gdyz Loreal casting "hebanowa czern" na mojej glowie podobal mi sie strassznie! No,ale tak ,to jest jednemu ,to drugiemu co innego.W kazdym razie pociesze Cie mam nadzieje ,bo kolor splukuje sie blyskawicznie!Jak chcesz jeszcze szybciej zeby sie splukal ,to myj wlosy przeciwlupiezowym szamponem pozdrawiam

Dzieki za sugestie U mnie ten kolor wyszedl z takim atramentowym poblaskiem, nie wiem dlaczego przeciez to nie granatowa czern....
alhazira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-15, 19:53   #686
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez alhazira Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki za sugestie U mnie ten kolor wyszedl z takim atramentowym poblaskiem, nie wiem dlaczego przeciez to nie granatowa czern....
Mo¿e pomylili siê przy produkcji
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-15, 20:08   #687
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e pomylili siê przy produkcji
Nawet dzisiaj jak mylam wlosy leciala taka atramentowa woda
alhazira jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-16, 20:34   #688
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez alhazira Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet dzisiaj jak mylam wlosy leciala taka atramentowa woda
No to pewnie faktycznie co¶ im siê pomyli³o :/

A tak z innej beczki, to ujê³a mnie ta czerñ... : Szkoda, ¿e to szamponetka....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5012.jpg (25,3 KB, 89 za³adowañ)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-18, 08:19   #689
olja19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Czarnow³ose:)

dziêki Wam sie odwa¿y³am i te¿ jestem czarnulk±.Farbowa³am Castingiem z Loreal'a (hebanowa czerñ).Bardzo zadowolona jestem, kolor mi sie jak na razie nie sp³ukuje mimo ¿e codziennie myje w³osy.chyba d³ugoooo pozostane CZARNA
olja19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-18, 13:21   #690
grinajs
Raczkowanie
 
Avatar grinajs
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 280
Dot.: Czarnow³ose:)

kosmiczna-ta czerñ Joanny owszem piekna ale nie radzê kupowaæ.Badziew niesamowity!3 tyg.temu skusi³am siê na ni± w Rossmannie.Farbnê³am ni± swoje ciemno br±zowe w³osy i by³±m przerazona!W³osy podczas aplikacji mia³am atramentowo granatowe a jak zmywa³am szmponetkê to woda lecia³a atramentowa a w³osy...nawet nie wysz³y czarne nie mówiac ju¿ o wspominanym granatowym po³yskuwrrrr.Strata kasy tylko.Dodam,ze po dzis dzieñ (a w³oski myjê co 3 dni) leci mi niebieska woda ze ³ba.Ma³o jej ale jeszcze leci.
Za pare dni do³±cze do was Czarnulki bo dzis zakupi³am farbê.Sama nie odwaze sie farbnaæ-musze zaczekac na moja pzryjació³ke,która to zrobi jak wróci z urlopu.
pozdrówki
__________________
Gucio-kupka psiego nieszczê¶cia szuka pilnie domu

Korabiewickie schronisko dla zwierz±t
Je¿eli nie jest Tobie obojêtny los bezdomnych zwierz±t prosze Ciê o pomocRazem zdzia³amy wiele.W pojedynkê nic.
grinajs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.