Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 21:07   #4381
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44693996]Wiem juz gdzie Retix kupic. Musze juz uciekac, wiec napisze PW pozniej. Gdybym zapomniala to sie odezwij .[/QUOTE]

Koniecznie daj znać. Poogladalam sie wczoraj i dziś w świetle dziennym saute i stwierdziłam że bardzo dobrze mi to zrobiło, normalnie tyle twarzy bym tu nie pokazała
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 21:14   #4382
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać. Poogladalam sie wczoraj i dziś w świetle dziennym saute i stwierdziłam że bardzo dobrze mi to zrobiło, normalnie tyle twarzy bym tu nie pokazała
a tak - żywa reklama


a powiedz mi jeszcze - czym masz kreskę zrobioną?
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 21:24   #4383
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
a tak - żywa reklama


a powiedz mi jeszcze - czym masz kreskę zrobioną?
Tą kredeczką ze złotem z MUFE za którą przegoniłam siebie i Małgosię kochaną przez pół Wawy
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 22:08   #4384
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny dziś dostałam odpowiedź odnośnie reklamacji podkładu Givenchy sprzed 3 lat.
Odpowiedź negatywna. Mimo ze produkt wyprodukowany wieki temu to "spokojnie" można go używać.
Niniejszym ogłaszam bojkot Givenchy przez moją osobę. Tak samo Sephorę w Focusie omijać bedę wielkim łukiem.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 22:10   #4385
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Jak na moje potrzeby kryje nawet ok, ale jest widoczny na twarzy i po paru godzinach skóra wygląda na - nie wiem jak to lepiej określić - nieświeżą. Ale może to tylko moje subiektywne odczucie, wiadomo, że wszystko najlepiej na własnej buźce potestować
W każdym razie uważam, ze biorąc pod uwagę cenę to naprawdę kończyn nie urywa
Dziękuję To jutro pójdę i poproszę o próbkę U mnie tak działa BB Cream Bobbi Brown - po jakimś czasie skóra na twarzy wygląda na zmęczoną
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 22:26   #4386
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
w sumie policzylam, ze juz 2 lata je mam, a na nogach je mialam moze z... 15 razy To samo mam z Hunterami, hehe, nosze jej tylko jak za miasto jade po lakach hasac i tylko w okresie jesien/zima/poczatek wiosny
Ja Huntery, choć kupiłam je w zeszłym roku chyba na wiosnę, też miałam dotąd ledwie kilka razy, choć nie powiem, przydają się, jak chodzę z psem na dłuższe spacery po polach. W sumie to pewnie nosiłabym je częściej, gdyby nie jedna rzecz - bez czyjejś pomocy nie jestem ich w stanie zdjąć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 22:51   #4387
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dobra, oficjalnie jestem w szoku .
Poszłam dziś do S. celem zakupu Clarisonic Mia 2. Nie dość, że pani konsultantka była bardzo miła, miała całkiem sporą wiedzę o szczoteczkach, doradziła mi w wyborze koloru dostałam 10% zniżki na urządzenie chociaż nie miałam jej na karcie (nabiła pewnie swoją), to jeszcze specjalnie (mimo, że nie prosiłam) poszła poszukać dla mnie próbek, bo nie miały przy kasie niczego ciekawego. I tak oto dostałam: próbkę podkładu Lancome, próbkę kremu nawilżającego dr Eris, próbkę nowego zapachu Estee Lauder, próbkę zapachu Calvin Clein i miniaturowy płyn Clinique Clarifying Lotion o poj. 30ml.
Jestem pozytywnie zaskoczona
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2014-01-19 o 22:57
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 23:10   #4388
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja Huntery, choć kupiłam je w zeszłym roku chyba na wiosnę, też miałam dotąd ledwie kilka razy, choć nie powiem, przydają się, jak chodzę z psem na dłuższe spacery po polach. W sumie to pewnie nosiłabym je częściej, gdyby nie jedna rzecz - bez czyjejś pomocy nie jestem ich w stanie zdjąć .
ja tez potrzebuje pomocy ja "na miasto" bym w nich nie wyszla, toz to guma jest, nogi sie poca jak szalone, czasami je zdejmowalam i mialam cale skarpetki mokre zupelnie nie wyobrazam sobie nosic je w lato, za to wyobrazam sobie zapach po ich zdjeciu
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 06:35   #4389
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Tą kredeczką ze złotem z MUFE za którą przegoniłam siebie i Małgosię kochaną przez pół Wawy
o! a nawet na czarną nie wygląda, ładna
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 07:30   #4390
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
ja tez potrzebuje pomocy ja "na miasto" bym w nich nie wyszla, toz to guma jest, nogi sie poca jak szalone, czasami je zdejmowalam i mialam cale skarpetki mokre zupelnie nie wyobrazam sobie nosic je w lato, za to wyobrazam sobie zapach po ich zdjeciu
Mam tak samo - dla mnie to buty do noszenia w miejsca, gdzie jest błocko, no i na pewno nie latem. Nawet w zimne dni po dłuższym spacerze też mam mokre skarpetki . Nie ma się co czarować, to guma, inaczej nie będzie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:04   #4391
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja Huntery, choć kupiłam je w zeszłym roku chyba na wiosnę, też miałam dotąd ledwie kilka razy, choć nie powiem, przydają się, jak chodzę z psem na dłuższe spacery po polach. W sumie to pewnie nosiłabym je częściej, gdyby nie jedna rzecz - bez czyjejś pomocy nie jestem ich w stanie zdjąć .
no wlasnie - tez sie obawiam, ze hunterow bym nie nosila..
a umowmy sie - na spacer po polach z psem to mozna w kaloszach pojsc, ale niekoniecznie takich haj pro za 4 stowy a teraz to mam kota, na pola z nim nie chodze, najwyzej na kanape
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 09:35   #4392
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no wlasnie - tez sie obawiam, ze hunterow bym nie nosila..
a umowmy sie - na spacer po polach z psem to mozna w kaloszach pojsc, ale niekoniecznie takich haj pro za 4 stowy a teraz to mam kota, na pola z nim nie chodze, najwyzej na kanape
Dlatego ja swoje kupilam na jakiejs mega wyprzedazy na asosie, zupelnie przypadkiem kiedy weszlam kliknac inne kalosze bo akurat na wies mialam w planach jechac, odswiezyla mi sie strona i z 80 funtow, czy ile one tam kosztuja, zrobilo sie cos kolo 20 czy 25, i akurat moj rozmiar , kliknelam bez wachania, za 5 min byly juz out of stock Pewnie jakbym na nie polowala to nigdy bym ich tak tanio nie znalazla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:36   #4393
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
o! a nawet na czarną nie wygląda, ładna
no i właśnie dlatego tak za nią ganiałam ona w taką ciemna oliwkę mi idzie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:47   #4394
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

kurczę, to szkoda, że nie będzie MACa w Douglasie on-line, poszukję podkładu Matchmaster nr 1,5 .... na stronie MACa ciągle i ciągle jest wyprzedany....

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2014-01-20 o 09:54
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:22   #4395
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no wlasnie - tez sie obawiam, ze hunterow bym nie nosila..
a umowmy sie - na spacer po polach z psem to mozna w kaloszach pojsc, ale niekoniecznie takich haj pro za 4 stowy a teraz to mam kota, na pola z nim nie chodze, najwyzej na kanape
Zgadzam się, ale trochę ze mnie snobka, to raz , a dwa - też udało mi się kupić w dużej promocji. Decydujące znaczenie miało jednak to, że mam tak grube nogi, że większość dostępnych kaloszy (może poza gumofilcami ze sklepu dla rolników ) jest na mnie za ciasna w obwodzie łydki, a swoje Huntery mam w wersji adjustable, czyli z takim poszerzającym klinem z tyłu buta.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:52   #4396
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dlatego ja swoje kupilam na jakiejs mega wyprzedazy na asosie, zupelnie przypadkiem kiedy weszlam kliknac inne kalosze bo akurat na wies mialam w planach jechac, odswiezyla mi sie strona i z 80 funtow, czy ile one tam kosztuja, zrobilo sie cos kolo 20 czy 25, i akurat moj rozmiar , kliknelam bez wachania, za 5 min byly juz out of stock Pewnie jakbym na nie polowala to nigdy bym ich tak tanio nie znalazla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale trochę ze mnie snobka, to raz , a dwa - też udało mi się kupić w dużej promocji. Decydujące znaczenie miało jednak to, że mam tak grube nogi, że większość dostępnych kaloszy (może poza gumofilcami ze sklepu dla rolników ) jest na mnie za ciasna w obwodzie łydki, a swoje Huntery mam w wersji adjustable, czyli z takim poszerzającym klinem z tyłu buta.
nie nie - no ja to juz jestem ostatnia osoba, ktora zaglada komus do portfela ja mowilam tylko czemu ja ich nie kupywam, choc obiektywnie na kims ladnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:56   #4397
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam tak samo - dla mnie to buty do noszenia w miejsca, gdzie jest błocko, no i na pewno nie latem. Nawet w zimne dni po dłuższym spacerze też mam mokre skarpetki . Nie ma się co czarować, to guma, inaczej nie będzie.
To te Huntery to taki badziew? Ja myslalam, ze one z podobnej gumy co Melisski.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:09   #4398
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44699980]To te Huntery to taki badziew? Ja myslalam, ze one z podobnej gumy co Melisski.[/QUOTE]
Bo ja wiem czy z podobnej gumy - trudno to określić. Na pewno guma w Hunterach sama w sobie nie pachnie i to jest na pewno coś, co odróżnia Huntery od Meliss, natomiast wg mnie w każdej gumie, która ściśle opina nogę aż do wysokości kolana, po kilku godzinach chodzenia noga się spoci, zwłaszcza, że tam żadnej naturalnej wentylacji nie ma, bo i skąd .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:16   #4399
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

z gumy jak melisski sa tylko melisski ale sadze, ze melisskowe kalosze, bo takie tez sa - takze robia masakre i mikroklimat w srodku
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 12:10   #4400
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bo ja wiem czy z podobnej gumy - trudno to określić. Na pewno guma w Hunterach sama w sobie nie pachnie i to jest na pewno coś, co odróżnia Huntery od Meliss, natomiast wg mnie w każdej gumie, która ściśle opina nogę aż do wysokości kolana, po kilku godzinach chodzenia noga się spoci, zwłaszcza, że tam żadnej naturalnej wentylacji nie ma, bo i skąd .

Ja nie zauważyłam pocenia się stóp w Hunterach. A chodzę w nich dużo i nie tylko do lasu. Jak się mieszka na takim wygwizdowie jak ja, gdzie brak dobrych dróg i chodników powoduje zniszczenie butów innych ni HUnterow. Noszę je, bo żal mi moich innych piękności, które mogę ubrać do pracy czy gdy wybieram się w tereny skażone cywilizacją. Noszę je często, mam je dwa lata i widać rysy, bo w lesie sporo jeżyn rośnie, ale są to bardzo wygodne buty. Tak jak pisałam, nogi mi się wcale nie pocą i dość łatwo mi się je ściąga. Nogi mam krótkie i kalosze sięgają prawie do kolan Huntery kocham, ale nie wyobrażam sobie noszenia ich po mieście, gdy widać jedna kałuże na chodniku.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:11   #4401
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bo ja wiem czy z podobnej gumy - trudno to określić. Na pewno guma w Hunterach sama w sobie nie pachnie i to jest na pewno coś, co odróżnia Huntery od Meliss, natomiast wg mnie w każdej gumie, która ściśle opina nogę aż do wysokości kolana, po kilku godzinach chodzenia noga się spoci, zwłaszcza, że tam żadnej naturalnej wentylacji nie ma, bo i skąd .
No to jestem 8 stow do przodu.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z gumy jak melisski sa tylko melisski ale sadze, ze melisskowe kalosze, bo takie tez sa - takze robia masakre i mikroklimat w srodku
Melisskowe niestety brzydkie jak noc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:45   #4402
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam pocenia się stóp w Hunterach. A chodzę w nich dużo i nie tylko do lasu. Jak się mieszka na takim wygwizdowie jak ja, gdzie brak dobrych dróg i chodników powoduje zniszczenie butów innych ni HUnterow. Noszę je, bo żal mi moich innych piękności, które mogę ubrać do pracy czy gdy wybieram się w tereny skażone cywilizacją. Noszę je często, mam je dwa lata i widać rysy, bo w lesie sporo jeżyn rośnie, ale są to bardzo wygodne buty. Tak jak pisałam, nogi mi się wcale nie pocą i dość łatwo mi się je ściąga. Nogi mam krótkie i kalosze sięgają prawie do kolan Huntery kocham, ale nie wyobrażam sobie noszenia ich po mieście, gdy widać jedna kałuże na chodniku.
Zapewne masz dużo szczuplejsze nogi ode mnie, więc wentylację masz choćby "od góry", że tak to ujmę . Na moich grubasach kalosze tak ściśle przywierają do nogi, że nawet palca nie jestem w stanie wsadzić pomiedzy górną krawędź buta a łydkę . Poza tym to też kwestia indywidualnej potliwości stóp. Ja wprawdzie nie pocę się nadmiernie, ale stopy mam dośc wrażliwe na materiał, z jakich jest wykonane obuwie - problem potliwości nie pojawia się u mnie tylko w butach skórzanych, w każdych innych (adidasy, melisski) niestety już tak, choć tragedii nie ma, bo tam, gdzie się da, noszę odpowiednie wkładki pochłaniające wilgoć.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:56   #4403
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny, do hunterów nosicie skarpety do nich dedykowane ? czy normalne ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:47   #4404
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zapewne masz dużo szczuplejsze nogi ode mnie, więc wentylację masz choćby "od góry", że tak to ujmę . Na moich grubasach kalosze tak ściśle przywierają do nogi, że nawet palca nie jestem w stanie wsadzić pomiedzy górną krawędź buta a łydkę . Poza tym to też kwestia indywidualnej potliwości stóp. Ja wprawdzie nie pocę się nadmiernie, ale stopy mam dośc wrażliwe na materiał, z jakich jest wykonane obuwie - problem potliwości nie pojawia się u mnie tylko w butach skórzanych, w każdych innych (adidasy, melisski) niestety już tak, choć tragedii nie ma, bo tam, gdzie się da, noszę odpowiednie wkładki pochłaniające wilgoć.
mi tez sie stopy normalnie nie poca, rece zreszta tez nie, nigdy, ale tutaj brak wentylacji robi swoje, u mnie tez nie ma wentylacji od gory wiec efekt jest jaki jest Ja kupuje tylko i wylacznie skorzane buty, z wierzchu i w srodku, i czasami nawet ze skorzana podeszwa, niewazne czy to baleriny czy kozaki. Gume toleruje tylko w Havaianas jak na plaze sie wybieram No i w Hunterach jak juz wspomnialam jak hasam po lakach i lasach za miastem

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do hunterów nosicie skarpety do nich dedykowane ? czy normalne ?
Ja nasz zwykle podkolanowki, nawet nie wiedzialam ze sa jakies skarpety specjalne do Hunterow
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:52   #4405
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość

Ja nasz zwykle podkolanowki, nawet nie wiedzialam ze sa jakies skarpety specjalne do Hunterow

Są, są wełniane, polarowe ... i ceny adekwatne
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 13:53   #4406
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny widzialyscie ten nowy tusz Sephory Upside Down Mascara? Ja moge sobie juz wyobrazic te posklejane rzesy, a fe
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:11   #4407
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do hunterów nosicie skarpety do nich dedykowane ? czy normalne ?
Ja noszę normalne skarpetki, bo firmowe to kojarzę takie długie, z wywijaniem, a obawiam się, że na takie skarpety to już bym kaloszy nie wcisnęła .

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
mi tez sie stopy normalnie nie poca, rece zreszta tez nie, nigdy, ale tutaj brak wentylacji robi swoje, u mnie tez nie ma wentylacji od gory wiec efekt jest jaki jest Ja kupuje tylko i wylacznie skorzane buty, z wierzchu i w srodku, i czasami nawet ze skorzana podeszwa, niewazne czy to baleriny czy kozaki. Gume toleruje tylko w Havaianas jak na plaze sie wybieram No i w Hunterach jak juz wspomnialam jak hasam po lakach i lasach za miastem
Ja oprócz skórzanych to mam tylko gumowe Huntery, Melissy i sandałki z Crocsa i Gioseppo, ale w takich to zwykle tylko na plażę śmigam .

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja nasz zwykle podkolanowki, nawet nie wiedzialam ze sa jakies skarpety specjalne do Hunterow
Są, tylko tak jak Contax pisze, są drogie.
Mnie się np. tego typu podobają.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzialyscie ten nowy tusz Sephory Upside Down Mascara? Ja moge sobie juz wyobrazic te posklejane rzesy, a fe
Czego to nie wymyślą, żeby było nowatorsko .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 14:37   #4408
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Dlatego ja swoje kupilam na jakiejs mega wyprzedazy na asosie, zupelnie przypadkiem kiedy weszlam kliknac inne kalosze bo akurat na wies mialam w planach jechac, odswiezyla mi sie strona i z 80 funtow, czy ile one tam kosztuja, zrobilo sie cos kolo 20 czy 25, i akurat moj rozmiar , kliknelam bez wachania, za 5 min byly juz out of stock Pewnie jakbym na nie polowala to nigdy bym ich tak tanio nie znalazla

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale fajna cena

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam pocenia się stóp w Hunterach. A chodzę w nich dużo i nie tylko do lasu. Jak się mieszka na takim wygwizdowie jak ja, gdzie brak dobrych dróg i chodników powoduje zniszczenie butów innych ni HUnterow. Noszę je, bo żal mi moich innych piękności, które mogę ubrać do pracy czy gdy wybieram się w tereny skażone cywilizacją. Noszę je często, mam je dwa lata i widać rysy, bo w lesie sporo jeżyn rośnie, ale są to bardzo wygodne buty. Tak jak pisałam, nogi mi się wcale nie pocą i dość łatwo mi się je ściąga. Nogi mam krótkie i kalosze sięgają prawie do kolan Huntery kocham, ale nie wyobrażam sobie noszenia ich po mieście, gdy widać jedna kałuże na chodniku.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
A ja noszę je właśnie po mieście jako obuwie reprezentacyjne inaczej nie miałabym gdzie ich nosić, jak już jadę gdzieś na pustkowia to kalosze mi się do bagażu nie mieszczą no i zwykle jadę w góry tak więc pada na buty górskie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 15:22   #4409
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Mam dwie pary Hunterów i nie mam zastrzeżeń- uwielbiam jeeee

Ja dwa dni temu w sephorze dostałam mega duzo probek no ale i wydałam 500 zl. Pani tez mega mila polatała po szufladach za próbkami, dostalam nawet probke lakieru slynnego Diora 666. Po tej wizycie jestem zadowolona.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 15:40   #4410
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nie mogłam znaleźć tego starego wątku makijażowego, chciałam tam wrzucić bo na fotach mam dwa w jednym - guerlainowe fumki i chanelowy róż accent, oczywiście przesadziłam z ilością wszystkiego żeby było widać dobrze a i tak zeżarło kolory foch, więcej nie robię
A ja zapytam o te szarości na oczkach i tusz, zdradzisz?
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.