Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-17, 16:52   #4681
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże, że mogę sugerować się tym, w czym Ci dobrze i mi w tym akurat będzie źle A to źle wróży, bo bym chciała Vegas Volt na lato
VG2 tak mi się podobała, no ale niestety, mogłabym w niej straszyć, natomiast Kinda Sexy to chyba moja ulubiona szminka MACowa w tym momencie, nie sądziłam, że ciemny nude będzie mi pasował, a jest super, szczególnie z konturówką MUFE 1C

Jednak odcień cery, włosów, oczu i oprawy może kompletnie zmienić odbiór koloru szminki. Sama jestem ostatnio bardzo zadowolona, bo zmieniłam swoje rude włosy na coś, czego nigdy nie miałam - bardzo chłodny średni brąz, wręcz popielaty i nagle zaczęły mi pasować zupełnie inne kolory w makijażu, także odrzutki idą w ruch i się czuję jak inna osoba

Hahaha Kasiu, padłamDokładnie i dosłownie w ten sposób podsumowałabym swoje wrażenia Np. z VG2 i Siss
No ale powiedz, że tak nie jest
Patrzę na szminę, na ręku piękna, na swatchach piękna nakładam na usta i wyglądam po prostu źle. jak trup po 5 dniach wyciągnięty z wody.
Wszystko ma na to wpływ - cera, oczy, włosy... Czasem najsubtelniejszy odcień cery. Dlatego mi tak ciężko dobrać fajną szminkę. A Nude prawie nigdy bo mam dość ciemne usta. Więc z mocnym jasnym nude albo z bladym różem podbitym bielą wyglądam jak tania blachara z przekroczonym terminem ważności

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No, wrzuce zbiorczo dzisiaj
czekam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 16:57   #4682
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No ale powiedz, że tak nie jest
Patrzę na szminę, na ręku piękna, na swatchach piękna nakładam na usta i wyglądam po prostu źle. jak trup po 5 dniach wyciągnięty z wody.
Wszystko ma na to wpływ - cera, oczy, włosy... Czasem najsubtelniejszy odcień cery. Dlatego mi tak ciężko dobrać fajną szminkę. A Nude prawie nigdy bo mam dość ciemne usta. Więc z mocnym jasnym nude albo z bladym różem podbitym bielą wyglądam jak tania blachara z przekroczonym terminem ważności
Oj Kasia, ale pojechała po sobie
Z drugiej strony, pdoobnie bym sie określiła w takich samych nudkowych kolorach, jak opisałas - mam ten sam z nimi problem

To prawda, ze kolor cery, włosów zmienia wiele, widzę to teraz, jak zamiast ciemnych mam blond.
Jednak sa kolory, w których będe zawsze wyglądała, jak wypłosz, bez względu na kolor włosów, do nich należa pomarańcze typowe i jasniutkie nudziaki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-02-17 o 16:58
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 17:37   #4683
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oj Kasia, ale pojechała po sobie
Z drugiej strony, pdoobnie bym sie określiła w takich samych nudkowych kolorach, jak opisałas - mam ten sam z nimi problem

To prawda, ze kolor cery, włosów zmienia wiele, widzę to teraz, jak zamiast ciemnych mam blond.
Jednak sa kolory, w których będe zawsze wyglądała, jak wypłosz, bez względu na kolor włosów, do nich należa pomarańcze typowe i jasniutkie nudziaki
haha no wiesz, ja to tak lubię zobrazować ale tu akurat nie przesadzam bo to naprawdę tak wygląda, kilka dziewczyn z tego wątku plus MACowe laski z Magnolii mi świadkami bardziej korzystnie wyglądam w mocnych zdecydowanych odcieniach. Dlatego tak się cieszę jak znajdę jakiś nude który na mnie dobrze wygląda.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 17:40   #4684
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha no wiesz, ja to tak lubię zobrazować ale tu akurat nie przesadzam bo to naprawdę tak wygląda, kilka dziewczyn z tego wątku plus MACowe laski z Magnolii mi świadkami bardziej korzystnie wyglądam w mocnych zdecydowanych odcieniach. Dlatego tak się cieszę jak znajdę jakiś nude który na mnie dobrze wygląda.
Ja Ci wierze, bo pisałam, ze mam tak samo z nudziakami I tez w zdecydowanych kolorach mi najlepeij

Makijaze wstawie jutro, bo dzisiaj jednak już nie mam checi, zeby poskładać wsio do kupki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 17:44   #4685
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja Ci wierze, bo pisałam, ze mam tak samo z nudziakami I tez w zdecydowanych kolorach mi najlepeij

Makijaze wstawie jutro, bo dzisiaj jednak już nie mam checi, zeby poskładać wsio do kupki
Mam to samo, jeśli chodzi o mocne usta. Wstyd się przyznać, ale ja się pozbyłam wszystkich jasnych szminek, bo po prostu nie chodze w nich. MACa kocham właśnie za te unikatowe, ciemne odcienie. Nie ma koloru nude, w którym wyglądałabym korzystnie przy mojej urodzie córki młynarza :P
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 17:47   #4686
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Mam to samo, jeśli chodzi o mocne usta. Wstyd się przyznać, ale ja się pozbyłam wszystkich jasnych szminek, bo po prostu nie chodze w nich. MACa kocham właśnie za te unikatowe, ciemne odcienie. Nie ma koloru nude, w którym wyglądałabym korzystnie przy mojej urodzie córki młynarza :P
U mnie przewazaja zdecydowane kolory, jendak pare "nudziaków" tez sie znajdzie, z tym, ze dla niektórych one nudziakami nie będa. Bez jansiejszych odcieni nie da rady, w przypadku mocnego makijazu oczu. A sam błyszczyk bezbarwny to średnio lubię Poza tym nie zawsze mam ochote na zdecydowane kolory i mozliwosc ich poprawki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:06   #4687
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie przewazaja zdecydowane kolory, jendak pare "nudziaków" tez sie znajdzie, z tym, ze dla niektórych one nudziakami nie będa. Bez jansiejszych odcieni nie da rady, w przypadku mocnego makijazu oczu. A sam błyszczyk bezbarwny to średnio lubię Poza tym nie zawsze mam ochote na zdecydowane kolory i mozliwosc ich poprawki
Jak jakimś cudem nie mam ochoty na ciemne usta lub mam naprawdę ciemny makijaż oka (choć i to czasem nie przeszkadza, by mieć full wypas z ciemnymi ustami) to używam balsamu z Clarins i wychodzę
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 19:09   #4688
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Jak jakimś cudem nie mam ochoty na ciemne usta lub mam naprawdę ciemny makijaż oka (choć i to czasem nie przeszkadza, by mieć full wypas z ciemnymi ustami) to używam balsamu z Clarins i wychodzę
Balsamy to ja uzywam tylko na noc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:13   #4689
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Balsamy to ja uzywam tylko na noc
Ten balsam do ust jest taki świetny na zimową porę lub duże wiatry, że często go nakładam w dzień. Ciemne kolory wymagają wypieszczonych ust, zwłaszcza matowe szmineczki. Jak takich nie mam, to wolę nie straszyć suchymi skórkami
__________________
RESET

Edytowane przez Cerveza_
Czas edycji: 2015-02-17 o 19:14
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 19:29   #4690
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Ten balsam do ust jest taki świetny na zimową porę lub duże wiatry, że często go nakładam w dzień. Ciemne kolory wymagają wypieszczonych ust, zwłaszcza matowe szmineczki. Jak takich nie mam, to wolę nie straszyć suchymi skórkami
Miłam go kiedyś i uzywalam na noc,dopóki przestał u mnie działac regenrująco. Wikeszych problemów z ustami nie mam- kłania sie uzywanie tychze balsamów na noc (no, raz na rok moze mi wysuszyć usta, jak bardzo zimno na dworze) wiec moge nosic szminki co dzien
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-02-17 o 19:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:12   #4691
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miłam go kiedyś i uzywalam na noc,dopóki przestał u mnie działac regenrująco. Wikeszych problemów z ustami nie mam- kłania sie uzywanie tychze balsamów na noc (no, raz na rok moze mi wysuszyć usta, jak bardzo zimno na dworze) wiec moge nosic szminki co dzien
Polecasz jakiś inny balsam? Ten sprawdza się u mnie świetnie. Mam go od kilku miesięcy i bardzo sobie chwalę, ale chętnie wypróbuję czegoś nowego.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-17, 22:30   #4692
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Polecasz jakiś inny balsam? Ten sprawdza się u mnie świetnie. Mam go od kilku miesięcy i bardzo sobie chwalę, ale chętnie wypróbuję czegoś nowego.
Mnei sie sprawdził do pierwszego opakowania, potem przestal działac, wiec drugie musiałam zbyc na wymiance.
Jeszcze sprawdza sie u mnie Diorowy Lip Glow, Macowy Lip Balm i Bobikowy lip Balm - szczególnie ten ostatni uratował mi usta w grudniu, jak mi je wywiało, przesuszyło i popekały przy angielskim wietrze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:38   #4693
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Polecasz jakiś inny balsam? Ten sprawdza się u mnie świetnie. Mam go od kilku miesięcy i bardzo sobie chwalę, ale chętnie wypróbuję czegoś nowego.
Ja do propozycji Corii dodam jeszcze Dior Creme De Rose
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:58   #4694
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dzięki za propozycje Na pewno przyjrzę im się bliżej. Ogólnie sporo kasy jak na balsam do ust, ale zakupoholizm wybacza wszystko (ponoć...)
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 23:00   #4695
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No ale powiedz, że tak nie jest
Patrzę na szminę, na ręku piękna, na swatchach piękna nakładam na usta i wyglądam po prostu źle. jak trup po 5 dniach wyciągnięty z wody.
Wszystko ma na to wpływ - cera, oczy, włosy... Czasem najsubtelniejszy odcień cery. Dlatego mi tak ciężko dobrać fajną szminkę. A Nude prawie nigdy bo mam dość ciemne usta. Więc z mocnym jasnym nude albo z bladym różem podbitym bielą wyglądam jak tania blachara z przekroczonym terminem ważności


czekam
Niestety z autopsji jak najbardziej rozumiem, że tak może być Choć mam wrażenie, że Tobie dobrze w bardzo wielu, zupełnie różnych, kolorach. Z tym jasnym różem to przy blond włosach chyba norma, choć lepsza tania blachara, niż kupa na ustach
Mi to zazwyczaj wstyd testować na miejscu, boję się swojego odbicia (np. w Siss, Immpassioned, Russian Red) i spojrzeń Macówek, więc biorę po swatchach na dłoni i raz na jakiś czas nie trafię. Ale przynajmniej stresu sobie oszczędzę

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Skoro się ociepla, to go nie chcę. Dziękuję
Do usług
A tak serio, to na mnie się dużo rzeczy ociepla, a i sam rozświetlacz jest ciepły. Jeśli wolisz chłodniejsze tony to na pewno coś ładnego trafi się w przyszłych kolekcjach, też na to liczę.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj znowu "męcze" cienie z Red Red Red. Niesamowite, jak mi przypadły do gustu te kolory i ile kombinacji mozna nimi wyczarować. Tym bardziej jak sie doda odrobinę brazu lub czerni
Widziałam na Instagramie, ładne i oryginalne kolory, w sam raz do brązowych oczu Do niebieskich byłaby pewnie kiszka, więc mnie przynajmniej nie kuszą.
A swoją drogą, zapragnęłam szpilek z Zary, tych z asymetrycznym paskiem z przodu stopy, tak pięknie u Ciebie wyglądały. Cudowne są do wszystkiego, do dżinsów to już w ogóle. Przymierzyłam i nawet sekundy w nich ustać nie mogłam Nawet w balerinkach Zarowych chodzić nie umiem Więc pozostaje mi zazdrościć Ci stóp, ja to nie wiem, jak dajesz radę chodzić w takich butkach. Ja mam takie stopy, że niedługo pozostanie mi tylko obuwie ortopedyczne A, i koniecznie zostaw tą jasną dopasowaną sukienkę w paski, lepsza, niż ciemna i pięknie leży.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 23:55   #4696
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A swoją drogą, zapragnęłam szpilek z Zary, tych z asymetrycznym paskiem z przodu stopy, tak pięknie u Ciebie wyglądały. Cudowne są do wszystkiego, do dżinsów to już w ogóle. Przymierzyłam i nawet sekundy w nich ustać nie mogłam Nawet w balerinkach Zarowych chodzić nie umiem Więc pozostaje mi zazdrościć Ci stóp, ja to nie wiem, jak dajesz radę chodzić w takich butkach. Ja mam takie stopy, że niedługo pozostanie mi tylko obuwie ortopedyczne A, i koniecznie zostaw tą jasną dopasowaną sukienkę w paski, lepsza, niż ciemna i pięknie leży.
Corii to ma taka figurę, że na niej nawet worek po ziemniakach by wyglądal super. Trafiłam gdzies przypadkiem na foty i jak sie zaczełam zachwycac, to zdałam sobie sprawe, że ja juz gdzies widziałam tą twarz :P Gratuluje boskiego ciała, widac, że duzo pracy kosztowało, ale sie opłaciło


Ogromny tu ostatnio ruch ma macowym wątasku. Widac, że ida ciekawe kolekcje

Moj portfel już błaga o litosć, bo dużo rzeczy mi sie podoba tak wstępnie
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 13:49   #4697
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycje Na pewno przyjrzę im się bliżej. Ogólnie sporo kasy jak na balsam do ust, ale zakupoholizm wybacza wszystko (ponoć...)
a ja z kolei jestem zadowolona bardzo z takiego balsamu z Avonu za parę złotych miodowego
Ale nie powiem, balsam z Bomb Cosmetics albo NUXE też daje radę.

Balsamu z MAC nie kupię chyyyyba ale za to czaję się na clear lipgloss <3

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Niestety z autopsji jak najbardziej rozumiem, że tak może być Choć mam wrażenie, że Tobie dobrze w bardzo wielu, zupełnie różnych, kolorach. Z tym jasnym różem to przy blond włosach chyba norma, choć lepsza tania blachara, niż kupa na ustach
Mi to zazwyczaj wstyd testować na miejscu, boję się swojego odbicia (np. w Siss, Immpassioned, Russian Red) i spojrzeń Macówek, więc biorę po swatchach na dłoni i raz na jakiś czas nie trafię. Ale przynajmniej stresu sobie oszczędzę
nooo to Ci powiem, że t ak nie do końca mam kilka jasnych nudasów do jakichś mhroczniejszych makijaży oka. Ale to prawda - moją "uniwersalnością" to się nawet MACówki nie mogą nadziwić. Chłodne, ciepłe, róże, korale, vampy, mocne czerwienie, barbiowe ale ciemniejsze róże. W zasadzie większość odcieni mi pasuje, kwestia czucia się bo jak ostatnio sprawdzałam te ciemniejsze typu Media czy Cyber to tak średnio... Ale nie mówię nie. Natomiast jasne beże, zwlaszcza takie żółtawe czy brzoskwiniowe czy totalnie zimne niestety nie leżą mi. Większość z popularnych jasnych odcieni typu Myth Snob, Angel - też nie.

Jeżu podliczyłam wydatki na marzec i kwiecień z MACa. Szukam sponsora.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 14:24   #4698
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnei sie sprawdził do pierwszego opakowania, potem przestal działac, wiec drugie musiałam zbyc na wymiance.
Jeszcze sprawdza sie u mnie Diorowy Lip Glow, Macowy Lip Balm i Bobikowy lip Balm - szczególnie ten ostatni uratował mi usta w grudniu, jak mi je wywiało, przesuszyło i popekały przy angielskim wietrze.

Ja tez bardzo lubie lip balm z bobbiego
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:07   #4699
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Widziałam na Instagramie, ładne i oryginalne kolory, w sam raz do brązowych oczu Do niebieskich byłaby pewnie kiszka, więc mnie przynajmniej nie kuszą.
A swoją drogą, zapragnęłam szpilek z Zary, tych z asymetrycznym paskiem z przodu stopy, tak pięknie u Ciebie wyglądały. Cudowne są do wszystkiego, do dżinsów to już w ogóle. Przymierzyłam i nawet sekundy w nich ustać nie mogłam Nawet w balerinkach Zarowych chodzić nie umiem Więc pozostaje mi zazdrościć Ci stóp, ja to nie wiem, jak dajesz radę chodzić w takich butkach. Ja mam takie stopy, że niedługo pozostanie mi tylko obuwie ortopedyczne A, i koniecznie zostaw tą jasną dopasowaną sukienkę w paski, lepsza, niż ciemna i pięknie leży.
Wiecie co Dziewczynki, jak juz oglądałyście te makijaże cieniami Red Red Red na ig, to nie będe ich tutaj powielała, po co. Tam i tak jeszcze bede wstawiac następne i zapraszam do oglądania
Własnie do niebieskich oczu takie czerwone i rdzawe kolory jeszcze lepiej wygladają ! Spójrz na blog Kasiajka

Te asymetryczne z paskiem skradły moje serce odkad pierwszy raz je ujrzałam. Chciałam je dzisiaj kupić, ale była ostatnia para taka jakas przetarta na pięcie. Wiec klikne online, będa niemacane przynajmniej.
Wiesz co, ja generalnie szpilki uwielbiam, nie ma takich, których bym nei włozyła. Chociaz wieki temu latałam tylko w adidasach. Teraz to sobie odbijam.
A Ty masz insta? Jaki nick?


---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo lubie lip balm z bobbiego


---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Corii to ma taka figurę, że na niej nawet worek po ziemniakach by wyglądal super. Trafiłam gdzies przypadkiem na foty i jak sie zaczełam zachwycac, to zdałam sobie sprawe, że ja juz gdzies widziałam tą twarz :P Gratuluje boskiego ciała, widac, że duzo pracy kosztowało, ale sie opłaciło


Ogromny tu ostatnio ruch ma macowym wątasku. Widac, że ida ciekawe kolekcje

Moj portfel już błaga o litosć, bo dużo rzeczy mi sie podoba tak wstępnie
Pin3sko bardzo dziękuje za mega miły komplement dot. figury. No trochę pracy było i jest dalej, ale bez przesady, w końcu godzina - póltorej dziennie na trening (czasem tylko 30 minut) to nie jest jakas mega praca.
Jaki masz nick na ig?


Ni faktycznie, ruch niezły

Nic nie mów o portfelu, bo ja juz powoli kalkuluje co i jak i widze, ze w tył jestem zdrowo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 15:13   #4700
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiecie co Dziewczynki, jak juz oglądałyście te makijaże cieniami Red Red Red na ig, to nie będe ich tutaj powielała, po co. Tam i tak jeszcze bede wstawiac następne i zapraszam do oglądania
Własnie do niebieskich oczu takie czerwone i rdzawe kolory jeszcze lepiej wygladają ! Spójrz na blog Kasiajka

Te asymetryczne z paskiem skradły moje serce odkad pierwszy raz je ujrzałam. Chciałam je dzisiaj kupić, ale była ostatnia para taka jakas przetarta na pięcie. Wiec klikne online, będa niemacane przynajmniej.
Wiesz co, ja generalnie szpilki uwielbiam, nie ma takich, których bym nei włozyła. Chociaz wieki temu latałam tylko w adidasach. Teraz to sobie odbijam.
A Ty masz insta? Jaki nick?


---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------







---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



Pin3sko bardzo dziękuje za mega miły komplement dot. figury. No trochę pracy było i jest dalej, ale bez przesady, w końcu godzina - póltorej dziennie na trening (czasem tylko 30 minut) to nie jest jakas mega praca.

Jaki masz nick na ig?




Ni faktycznie, ruch niezły



Nic nie mów o portfelu, bo ja juz powoli kalkuluje co i jak i widze, ze w tył jestem zdrowo

Corii a jak sie nazywasz na insta?
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:14   #4701
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Corii a jak sie nazywasz na insta?
pw
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:17   #4702
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
pw
Też chcę, jeśli można
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 15:40   #4703
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Corii ze mnie taki detektyw, że sama Cię znalazłam na insta (a serio, to nie śledzę ludzi, ale trafiłam całkiem przez przypadek i po prostu Cię poznałam) i powiem Ci, co już dawno miałam powiedzieć - wielki, wielki szacun za wytrwałość i determinację w ćwiczeniach, bo efekty są takie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 16:53   #4704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii ze mnie taki detektyw, że sama Cię znalazłam na insta (a serio, to nie śledzę ludzi, ale trafiłam całkiem przez przypadek i po prostu Cię poznałam) i powiem Ci, co już dawno miałam powiedzieć - wielki, wielki szacun za wytrwałość i determinację w ćwiczeniach, bo efekty są takie

Olu, bardzo dziękuję za miłę słowa
Teraz to juz nie tyle determinacja, co przyjemność z ćiwczeń
Szkoda, ze nie masz ig, też bym Cię popodgladała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:21   #4705
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Olu, bardzo dziękuję za miłę słowa
Teraz to juz nie tyle determinacja, co przyjemność z ćiwczeń
Szkoda, ze nie masz ig, też bym Cię popodgladała
Jak przyjemność, to tym bardziej podziwiam . Serio, taka postawa mi imponuje, bo ja mam kiepską silną wolę, a jak już przestałam ćwiczyć, to zmusić się ponownie nie mogę .

Mnie zasadniczo nie ma gdzie podglądać, ale w sumie dobrze mi z tym .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:32   #4706
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak przyjemność, to tym bardziej podziwiam . Serio, taka postawa mi imponuje, bo ja mam kiepską silną wolę, a jak już przestałam ćwiczyć, to zmusić się ponownie nie mogę .

Mnie zasadniczo nie ma gdzie podglądać, ale w sumie dobrze mi z tym .
Ja zaczęłam ćwiczyć, ponieważ chciałam nabrac ciałka, nie byc ciągle pataykiem,a jak wiadomo, miesnie wązą więcej niż tłuszcz Poza tym kondycję chciałam miec, bo moja lezała i kwiczała Jak zaczełam, tak mi to bardzo podpasowało, ze stało sie czymś tak codziennym i prozaicznym , jak mycie zębów, czy jedzenie.
Ale wiem, ze jak sie przerwie to ciezko zaczac ponownie, bo ja już raz zaczynałam 2 lata temu. Ale jak już sie zacznie, to pomału do przodu.

Ale jak to mówia, nic na siłe Olu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:40   #4707
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam ćwiczyć, ponieważ chciałam nabrac ciałka, nie byc ciągle pataykiem,a jak wiadomo, miesnie wązą więcej niż tłuszcz Poza tym kondycję chciałam miec, bo moja lezała i kwiczała Jak zaczełam, tak mi to bardzo podpasowało, ze stało sie czymś tak codziennym i prozaicznym , jak mycie zębów, czy jedzenie.
Ale wiem, ze jak sie przerwie to ciezko zaczac ponownie, bo ja już raz zaczynałam 2 lata temu. Ale jak już sie zacznie, to pomału do przodu.

Ale jak to mówia, nic na siłe Olu
Ja, jak ćwiczyłam, też miałam dobrą kondycję i to mnie cieszyło najbardziej. Sylwetka też mi się poprawiła, choć w mniejszym stopniu, niż bym chciała . Po wakacjach miałam wrócić do ćwiczeń, ale mi się nie chciało, a teraz autentycznie nie mam czasu, ale mam nadzieję, że jeszcze ze 2-3 miesiące i pod tym względem sytuacja mi się ustabilizuje i będę mogła od nowa się zabrać za siebie. Chciałabym, żeby tak jak Tobie, weszło mi to w krew.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 17:49   #4708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja, jak ćwiczyłam, też miałam dobrą kondycję i to mnie cieszyło najbardziej. Sylwetka też mi się poprawiła, choć w mniejszym stopniu, niż bym chciała . Po wakacjach miałam wrócić do ćwiczeń, ale mi się nie chciało, a teraz autentycznie nie mam czasu, ale mam nadzieję, że jeszcze ze 2-3 miesiące i pod tym względem sytuacja mi się ustabilizuje i będę mogła od nowa się zabrać za siebie. Chciałabym, żeby tak jak Tobie, weszło mi to w krew.
A jak długo ćwiczyłas wcześniej? Bo tak z obserwacji po sobie widzę, ze jak sie przerwie po 3-4 meisiachach, to trudniej wrócic, ale jak po ok. 7 to już odwrotnie bywa - człek teskni za machaniem odnóżami Ale moze to indywidulane w sumie. Sama do końca nie wiem.
Ja trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, ze Ci sie uda wrócić do ćwiczeń i ze tym razem wytrwasz, ze zadne wakacje tego nie zmienią
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:22   #4709
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A jak długo ćwiczyłas wcześniej? Bo tak z obserwacji po sobie widzę, ze jak sie przerwie po 3-4 meisiachach, to trudniej wrócic, ale jak po ok. 7 to już odwrotnie bywa - człek teskni za machaniem odnóżami Ale moze to indywidulane w sumie. Sama do końca nie wiem.
Ja trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, ze Ci sie uda wrócić do ćwiczeń i ze tym razem wytrwasz, ze zadne wakacje tego nie zmienią
Ćwiczyłam ok. 9 miesięcy, na początku dwa, a potem trzy razy w tygodniu. Jak przerwałam, to na początku mi brakowało ćwiczeń, ale im dłuższa była przerwa, tym bardziej się odzwyczajałam i teraz wiem, że będzie mi ciężko wrócić do treningów . Pewnie najgorzej będzie znów zacząć, a jak już ponownie kondycji nabiorę, to powinno być lepiej - mam nadzieję .

Dziękuję za kciuki , przydadzą się
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 20:40   #4710
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ćwiczyłam ok. 9 miesięcy, na początku dwa, a potem trzy razy w tygodniu. Jak przerwałam, to na początku mi brakowało ćwiczeń, ale im dłuższa była przerwa, tym bardziej się odzwyczajałam i teraz wiem, że będzie mi ciężko wrócić do treningów . Pewnie najgorzej będzie znów zacząć, a jak już ponownie kondycji nabiorę, to powinno być lepiej - mam nadzieję .

Dziękuję za kciuki , przydadzą się
To długo! No az mi sie wierzyć nie chce, to po takim czasie sie rozeszło wsio. Ale moze faktycznie, kazdy ma inaczej. Szkoda, ze sie nie zmobilizowałas wtedy, bo też sporo pracy w to włozyłas.
Ale ale - wszystko znowu przed Tobą
Tak, najorzej zacząc, ale wierze w Ciebie, pamiętaj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.