Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 11:00   #631
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor?
Z revlonowych masełek uwielbiam Cotton Candy Ciekawe czy Mac ma coś takiego...

Mam paczkę ale nawet nie mam czasu jej otworzyć, ech praca...
a ja czekam cały czas na kuriera w pracy
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:07   #632
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ja przed chwila paczki odebrałam od kuriera
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:14   #633
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jaki masz kolor?
Z revlonowych masełek uwielbiam Cotton Candy Ciekawe czy Mac ma coś takiego...

Mam paczkę ale nawet nie mam czasu jej otworzyć, ech praca...
Mam Revved Up
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:19   #634
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
a ja czekam cały czas na kuriera w pracy
Już niedługo
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja przed chwila paczki odebrałam od kuriera

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam Revved Up
Ładny kolor, ale chyba chciałabym coś bardziej różowego.

Zaraz zaraz, mam bana
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 11:51   #635
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam paczkę ale nawet nie mam czasu jej otworzyć, ech praca...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja przed chwila paczki odebrałam od kuriera


Moja też już doszła. Na razie patrzę na ten rozświetlacz i cieszę się samym widokiem

P1180995.jpg

A jutro powinnam mieć Oh, Darling
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 12:23   #636
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Moje Oh, Darling już przyszło ale jest tak śliczne w opakowaniu, że mam opory przed wepchnięciem w nie paluchów
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 12:59   #637
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość


Moja też już doszła. Na razie patrzę na ten rozświetlacz i cieszę się samym widokiem

Załącznik 6082426

A jutro powinnam mieć Oh, Darling
Piękny jest
Szkoda, że jaśniejszych i mniej złotych dimensionków nie zrobili.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 13:10   #638
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Piękny jest
Szkoda, że jaśniejszych i mniej złotych dimensionków nie zrobili.
Moim zdaniem ta formuła powinna być już dawno w stałej ofercie, bo mimo swej intensywności rozświetlacze ED są naprawdę bardzo fajne.

Co do kolorystyki, to mam wrażenie, że tym razem targetem były klientki o ciemniejszych odcieniach skóry. Te złotka naprawdę fajnie prezentują się na tzw. Women Of Color, a na jaśniejszych karnacjach już niekoniecznie. Nie zmienia to faktu, że nie mogłam sobie ich odmówić.

Podejrzewam, że ani Shaft ani OD nie zrzucą Superb z pozycji mojego św. Graala dimensionowego, niemniej na pewno będę ich używać z przyjemnością. Na razie tylko się gapię, bo tak jak panna mrau nie mam serca zmacać.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 13:12   #639
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Moje Oh, Darling już przyszło ale jest tak śliczne w opakowaniu, że mam opory przed wepchnięciem w nie paluchów


Mam na paznokciach Simply Swinging od soboty i jestem zadowolona To naprawdę ciekawy kolor - raz wrzosowy, raz szary, a raz taupe
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 13:14   #640
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość


Moja też już doszła. Na razie patrzę na ten rozświetlacz i cieszę się samym widokiem

A jutro powinnam mieć Oh, Darling


Jak ja wyjełam oba rozswietlacze, to przez chwile myslalam, ze przez pomyłkę wyslali mi dwa identyczne, bo w aucie jak odpakowywałam nie było widać mocnej roznicy

Sliczne sa te skuwki w pędzlach A kosmetyczki to juz mówiłam Ta do pedzli mała płaska tez super. No i czuję sie obkupiona i syta macem

Myslalam, ze jedna paczka bedzie jutro, bo jedna klikałam dzien poźniej, ale wszystkie doszły w tym samym dniu.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ta formuła powinna być już dawno w stałej ofercie, bo mimo swej intensywności rozświetlacze ED są naprawdę bardzo fajne.

Co do kolorystyki, to mam wrażenie, że tym razem targetem były klientki o ciemniejszych odcieniach skóry. Te złotka naprawdę fajnie prezentują się na tzw. Women Of Color, a na jaśniejszych karnacjach już niekoniecznie. Nie zmienia to faktu, że nie mogłam sobie ich odmówić.
Tez tak myślałam nieraz, ale najwyraźniej mac jest innego zdania

O własnie, identyczne wrazenie mam, bo na ciemnych nieco karnaacjach oba rozświetlacze wygladaja przepieknie.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Szkoda, że jaśniejszych i mniej złotych dimensionków nie zrobili.
Tez bym zyczyła sobie jakiś bardzo jasniutki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 13:22   #641
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam na paznokciach Simply Swinging od soboty i jestem zadowolona To naprawdę ciekawy kolor - raz wrzosowy, raz szary, a raz taupe
O, to super, że jesteś zadowolona z niego
Ja też nieustannie darzę go uwielbieniem

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ta formuła powinna być już dawno w stałej ofercie, bo mimo swej intensywności rozświetlacze ED są naprawdę bardzo fajne.

Co do kolorystyki, to mam wrażenie, że tym razem targetem były klientki o ciemniejszych odcieniach skóry. Te złotka naprawdę fajnie prezentują się na tzw. Women Of Color, a na jaśniejszych karnacjach już niekoniecznie. Nie zmienia to faktu, że nie mogłam sobie ich odmówić.

Podejrzewam, że ani Shaft ani OD nie zrzucą Superb z pozycji mojego św. Graala dimensionowego, niemniej na pewno będę ich używać z przyjemnością. Na razie tylko się gapię, bo tak jak panna mrau nie mam serca zmacać.
Właśnie w teorii to złoto powinno się odcinać od jasnych karnacji (zwłaszcza chłodnych, jak moja), ale na mojej bladziutkiej skórze jakoś tak się nie dzieje, co mnie niezmiernie cieszy Nakładałam Oh Darling Setting Brushem RT i MACowym 188 i za każdym razem efekt jest fajny, o dziwo subtelniejszy od Mary Lou Manizera Drobinki widać trochę, to fakt, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie. I nie wiem, może to kwestia oświetlenia, ale ja takiej warstwy złota siedzącej na skórze tu nie widzę, bardzo ładnie się to wtapia i naturalnie wygląda. Choć oczywiście na pewno można dać więcej produktu i wtedy efekt będzie mocniejszy Ja póki co jestem bardzo zadowolona, choć kupiłam go trochę w ramach ryzykownego eksperymentu i bałam się, jak to wszystko będzie na mojej bladej twarzy wyglądało, a tu miłe zaskoczenie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 13:59   #642
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

I ja dostałam dziś MACowe zestawy.
Patentopolishe zesłoczowałam na razie na dłoni i zdaje mi się, że wszystkie będą trafione.
Zestaw ze Stormy Pink nie jest zaskoczeniem, bo zawartość to stała oferta, którą miałam już okazję macać .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 14:28   #643
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Nie wytrzymałam i przetestowałam Oh, Darling na buzi przed chwilą i jest bardzo ładny jasny efekt i o dziwo subtelny, a nie nachalny, jak po maźniećiu paluchem po panie. Podoba mi sie!
Jutro testy Shaft of Gold
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 17:06   #644
i_want_you_exclusive
Rozeznanie
 
Avatar i_want_you_exclusive
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 937
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

To gratki, wasze złożone nawet dzień później zamówienia już przyszły a moje z czwartku nie... cały dzień czekam na tego kuriera i jak zwykle mnie olał ... odechciało mi się cokolwiek zamawiać z ich strony
__________________







i_want_you_exclusive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 17:11   #645
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Jednak nie wytrzymałam do jutra i dzisiaj tez przetestowałam na ryjku SOG - i nie jest jakos wybitnie pomarańczowy, czego sie początkowo obawiałam po swatchach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 18:59   #646
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ta formuła powinna być już dawno w stałej ofercie, bo mimo swej intensywności rozświetlacze ED są naprawdę bardzo fajne.

Co do kolorystyki, to mam wrażenie, że tym razem targetem były klientki o ciemniejszych odcieniach skóry. Te złotka naprawdę fajnie prezentują się na tzw. Women Of Color, a na jaśniejszych karnacjach już niekoniecznie. Nie zmienia to faktu, że nie mogłam sobie ich odmówić.

Podejrzewam, że ani Shaft ani OD nie zrzucą Superb z pozycji mojego św. Graala dimensionowego, niemniej na pewno będę ich używać z przyjemnością. Na razie tylko się gapię, bo tak jak panna mrau nie mam serca zmacać.
To teraz poproszę kolekcję dla jasnoskórych
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Sliczne sa te skuwki w pędzlach A kosmetyczki to juz mówiłam Ta do pedzli mała płaska tez super. No i czuję sie obkupiona i syta macem


---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------



Tez bym zyczyła sobie jakiś bardzo jasniutki
Ja też się czuję obkupiona w świąteczną kolekcję

Lip Bag jest Beet bardzo mi pasuje nawet sama, szminka jest świetna, a i błyszczyk daje radę. Kosmetyczka też super - było warto zamówić ten zestaw

Potestuję sobie tusz, może akurat mi podejdzie

Jak z jakością pędzli?

Może nas posłuchają i zrobią jakieś jaśniutkie dimensionki
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O, to super, że jesteś zadowolona z niego
Ja też nieustannie darzę go uwielbieniem
Dziękuję za polecenie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Właśnie w teorii to złoto powinno się odcinać od jasnych karnacji (zwłaszcza chłodnych, jak moja), ale na mojej bladziutkiej skórze jakoś tak się nie dzieje, co mnie niezmiernie cieszy Nakładałam Oh Darling Setting Brushem RT i MACowym 188 i za każdym razem efekt jest fajny, o dziwo subtelniejszy od Mary Lou Manizera Drobinki widać trochę, to fakt, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie. I nie wiem, może to kwestia oświetlenia, ale ja takiej warstwy złota siedzącej na skórze tu nie widzę, bardzo ładnie się to wtapia i naturalnie wygląda. Choć oczywiście na pewno można dać więcej produktu i wtedy efekt będzie mocniejszy Ja póki co jestem bardzo zadowolona, choć kupiłam go trochę w ramach ryzykownego eksperymentu i bałam się, jak to wszystko będzie na mojej bladej twarzy wyglądało, a tu miłe zaskoczenie
Ja sobie Och, Darling roztarłam palcem na policzku i ładnie się prezentował Na szczęście nie pobił mojego nr 1 - Lightscapade. Zawsze to jeden wydatek mniej
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I ja dostałam dziś MACowe zestawy.
Patentopolishe zesłoczowałam na razie na dłoni i zdaje mi się, że wszystkie będą trafione.
Zestaw ze Stormy Pink nie jest zaskoczeniem, bo zawartość to stała oferta, którą miałam już okazję macać .

Trochę żałuję, że nie załapałam się na ten set patentpolishowy. Niech Ci się dobrze noszą
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jednak nie wytrzymałam do jutra i dzisiaj tez przetestowałam na ryjku SOG - i nie jest jakos wybitnie pomarańczowy, czego sie początkowo obawiałam po swatchach
Macówka mnie ostatnio bardzo namawiała na spróbowanie SOG, ale miałam już Warm Soul n policzkach, więc pewnie nic by nie było widać. Może i dobrze, bo jeszcze by mi się spodobał
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 19:18   #647
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
paletkę cieni Mauve ja zamowilam jako pierwsza
u mnie dziura te jest, ale sobie zazyczylam od meza brata mamy taty kosmetyki Mac na Swieta, wiec krzystam :P sama bym sobie nie kupila, nie ma szans

wiem, mamy tego samego lip baga :P mi sie strasznie strasznie podoba!

ja czekam teraz na kredkę Revved od Ellie Goulding
Aaaa, to jak masz sponsoring, to inna sprawa Korzystaj ile się da
Kredka Revved Up jest w stałej kolekcji

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja się właśnie pocieszam faktem, że choć zestawu już raczej nigdzie nie drapnę (na polskiej stronie nie ma, a w Dougu - póki co - cisza jeśli chodzi o świąteczną kolekcję), to zawsze można kupić te kolory osobno. Z tym, że mnie najbardziej kusi ta kredka, która Ciebie interesuje najmniej - czyli Patent Pink.
U mnie zestaw jest, ale chyba go nie kupię, nie wiem sama... Obliczyłam, że każda z tych kredek z zestawu ma 1,1 gram, normalny rozmiar ma 2,3. Także i tak w zestawie dostajemy ilość tak jakby prawie za dwie duże kredki, no ale jednak wybór kolorów jest większy, minusem natomiast jest to, że żeby to potem oddać na B2M to trzeba zużyć całe, a tak kredkę pojedynczą oddajesz i tyle. Także nie wiem, ale chyba jednak pozostanę przy kupnie pełnych wymiarów za jakiś czas

Tej kredki, co mnie interesuje najbardziej niestety zestaw nie zawiera ale i tak ma 3 takie, które są na mojej liście do kupienia

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Si, tak jak pisałam wyżej Neath, mam go przez około 5-6 miesięcy Na jeden raz trzeba użyć naprawdę malutko (on ma troszkę taką gęstawą konsystencję jak na tego typu produkt), więc wydajność jest naprawdę przyzwoita.
Jeeeej, to ja go chcę bez dwóch zdań jak on taki wydajny! Patentpolishy w zestawie chyba jednak nie kupię, chociaż wciąż nie podjęłam ostatecznej decyzji
Dzisiaj w ogóle poszlam obadać kolekcję, ładnie wszystko wygląda. Pink Lip Bag był spoko wyborem, dopiero w salonie pierwszy raz go zmacałam, bo chociaż mój przyszedł w poniedziałek to się jeszcze zastanawiałam, czy go nie odeślę i nic nie użyłam, ale dzisiaj nałożyłam sobie pomadkę na usta i jest po prostu genialna i boska. Cud kolor. Ten zestaw warto kupić dla samej pomadki, oczywiście jeśli ktoś lubi takie kolory, teraz pewnie mi będzie żal używać, żeby się nie skończyła

A z setem kredek to jak już pisałam wyżej nie wiem, co robić, bo jednak dostajemy 4 w pojemności trochę mniejszej, niż dwie normalne, za cenę trochę niższą niż dwie normalne. No ale potem żeby to oddać na B2M to trzeba całe zużyć i pytanie - czy da się? Czy szybciej zużyłabym jedną normalną i oddała? Kurde, myślę i sama nie wiem... A czas ucieka i zaraz seta mi wykupią

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość


Moja też już doszła. Na razie patrzę na ten rozświetlacz i cieszę się samym widokiem

Załącznik 6082426

A jutro powinnam mieć Oh, Darling
Ja dzisiaj zmacałam oba i jak dla mnie one są a mocne, na 100% bym sobie zrobiła krzywdę przy mojej cerze córki młynarza, poza tym ten jaśniejszy jest trochę zbyt złoty jak na moje gusta, ale tym lepiej, będzie więcej dla Was i dla innych
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 19:39   #648
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też się czuję obkupiona w świąteczną kolekcję

Lip Bag jest Beet bardzo mi pasuje nawet sama, szminka jest świetna, a i błyszczyk daje radę. Kosmetyczka też super - było warto zamówić ten zestaw

Potestuję sobie tusz, może akurat mi podejdzie

Jak z jakością pędzli?

Może nas posłuchają i zrobią jakieś jaśniutkie dimensionki

Ja sobie Och, Darling roztarłam palcem na policzku i ładnie się prezentował Na szczęście nie pobił mojego nr 1 - Lightscapade. Zawsze to jeden wydatek mniej


Macówka mnie ostatnio bardzo namawiała na spróbowanie SOG, ale miałam już Warm Soul n policzkach, więc pewnie nic by nie było widać. Może i dobrze, bo jeszcze by mi się spodobał
Teraz musze tylko Brow Seta w kolorze dokupić, bo juz resztki wydłubuje, a niczego lepszego do swoich brwi nei znalazłam dotychczas i Lip Conditionera, bo na zimę nie ma lepszego

Fajnie, ze jestes zadowolona z Lip Baga
Mój małz własnie ogladał moja kosmetyczkę, bo stoi na stole i zmacał tez Dimensiony i mówi "masz hooopla na punkcie maca, c'nie? "

A mnie sie OD bardziej nawet podoba niż Lighstscapade

Mysle, co zrobic z tuszem z Eye Baga...na all, czy na wymiankowy rzucić, hmmm....

Dosłownie chwilę temu dokładnie studiowałam ten zestaw pędzli i porównywałam go z tymi sprzed 3 lat ze Snowglobe, jak i tymi ze stałej i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - duzo bardziej solidnie zrobione niz tamte stare limitki - kształt wlosia i samo włosie identyczne z tymi ze stałej (w starych kształt włosia nie był identyczny z tymi ze stalej, byly spore roznice). Już ani trochę nie żałuję, ze mi sie go klikneło niejako wbrew rozsądkowi

Zawsze możesz jeszcze potestowac w sklepie SOG i kupić jak coś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-11-05 o 19:42
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:30   #649
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Trochę żałuję, że nie załapałam się na ten set patentpolishowy. Niech Ci się dobrze noszą
Dziękuję . Właśnie robiłam pierwsze testy naustne i myślę, że zaprzyjaźnię się i z kolorami i z samą formułą.

Super, że czerwony lip bag Ci się spodobał . Zazdroszczę Ci go trochę . Ciągle mi chodzi po głowie . Zestaw z białymi pędzlami też
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 21:14   #650
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Właśnie w teorii to złoto powinno się odcinać od jasnych karnacji (zwłaszcza chłodnych, jak moja), ale na mojej bladziutkiej skórze jakoś tak się nie dzieje, co mnie niezmiernie cieszy Nakładałam Oh Darling Setting Brushem RT i MACowym 188 i za każdym razem efekt jest fajny, o dziwo subtelniejszy od Mary Lou Manizera Drobinki widać trochę, to fakt, ale nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie. I nie wiem, może to kwestia oświetlenia, ale ja takiej warstwy złota siedzącej na skórze tu nie widzę, bardzo ładnie się to wtapia i naturalnie wygląda. Choć oczywiście na pewno można dać więcej produktu i wtedy efekt będzie mocniejszy Ja póki co jestem bardzo zadowolona, choć kupiłam go trochę w ramach ryzykownego eksperymentu i bałam się, jak to wszystko będzie na mojej bladej twarzy wyglądało, a tu miłe zaskoczenie
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i przetestowałam Oh, Darling na buzi przed chwilą i jest bardzo ładny jasny efekt i o dziwo subtelny, a nie nachalny, jak po maźniećiu paluchem po panie. Podoba mi sie!
Jutro testy Shaft of Gold
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jednak nie wytrzymałam do jutra i dzisiaj tez przetestowałam na ryjku SOG - i nie jest jakos wybitnie pomarańczowy, czego sie początkowo obawiałam po swatchach
Po tych opisach jeszcze bardziej nie mogę się doczekać, aż przyjdzie mój OD I jeszcze bardziej się cieszę, że jednak go kupiłam.

Ja swojego Shafta jeszcze nie "rozdziewiczyłam", jakoś mi żal

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Ja sobie Och, Darling roztarłam palcem na policzku i ładnie się prezentował Na szczęście nie pobił mojego nr 1 - Lightscapade. Zawsze to jeden wydatek mniej

Macówka mnie ostatnio bardzo namawiała na spróbowanie SOG, ale miałam już Warm Soul n policzkach, więc pewnie nic by nie było widać. Może i dobrze, bo jeszcze by mi się spodobał
Lightscapade jest piękny, ale te rozświetlacze Extra Dimension dają zupełnie inne wykończenie, co niejako usprawiedliwia posiadanie zarówno jednego, jak też tych drugich.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 21:36   #651
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Teraz musze tylko Brow Seta w kolorze dokupić, bo juz resztki wydłubuje, a niczego lepszego do swoich brwi nei znalazłam dotychczas i Lip Conditionera, bo na zimę nie ma lepszego

Fajnie, ze jestes zadowolona z Lip Baga
Mój małz własnie ogladał moja kosmetyczkę, bo stoi na stole i zmacał tez Dimensiony i mówi "masz hooopla na punkcie maca, c'nie? "

A mnie sie OD bardziej nawet podoba niż Lighstscapade

Mysle, co zrobic z tuszem z Eye Baga...na all, czy na wymiankowy rzucić, hmmm....

Dosłownie chwilę temu dokładnie studiowałam ten zestaw pędzli i porównywałam go z tymi sprzed 3 lat ze Snowglobe, jak i tymi ze stałej i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - duzo bardziej solidnie zrobione niz tamte stare limitki - kształt wlosia i samo włosie identyczne z tymi ze stałej (w starych kształt włosia nie był identyczny z tymi ze stalej, byly spore roznice). Już ani trochę nie żałuję, ze mi sie go klikneło niejako wbrew rozsądkowi

Zawsze możesz jeszcze potestowac w sklepie SOG i kupić jak coś
Ja kupiłabym co najwyżej Harmony i Divę, ale to tylko zachcianki, które mogą poczekać

Bardzo jestem zadowolona Wszystkie tu mamy hopla

Jak nie będzie chętnych na wymianę przez jakiś czas, to zawsze zostaje alledrogo. Nawet teraz jest akcja darmowego wystawiania

Co do pędzli, to jestem twarda - zbieram powoli pełnowymiarówki i udaję, że zestawy mnie nie kuszą

Skoro dimensiony do tej pory mnie nie zauroczyły, to już chyba miłości nie będzie. Czekam jak Mac ogarnie coś jaśniejszego
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję . Właśnie robiłam pierwsze testy naustne i myślę, że zaprzyjaźnię się i z kolorami i z samą formułą.

Super, że czerwony lip bag Ci się spodobał . Zazdroszczę Ci go trochę . Ciągle mi chodzi po głowie . Zestaw z białymi pędzlami też


Jeszcze możesz kliknąć Lip Baga
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Lightscapade jest piękny, ale te rozświetlacze Extra Dimension dają zupełnie inne wykończenie, co niejako usprawiedliwia posiadanie zarówno jednego, jak też tych drugich.
Jakby była miłość, to na pewno bym sobie to jakoś usprawiedliwiła

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-11-05 o 21:37
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 09:12   #652
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeszcze możesz kliknąć Lip Baga
Nie pomagasz
Udaję, że tego wpisu nie widzę 🙈
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 10:30   #653
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wymalowałam sie dzisiaj OD i SOG i jestem bardzo bardzo zadowolona. OD wychodzi subtelnie i pieknie
SOG-a nie ma czego sie bać, bo da sie bez problemu nałożyć lekko jak i mocniej i zero pomaranczy na polikach. Nakladalam go tym pędzlem nowym skunksowym ściętym z ostatnich limitek i do Dimensionow jest wręcz idealny.
Oba rozswietlacze sa naprawde miłe w obsłudze i dobrze sie prezentują na jasnej skórze, także jakby któraś sie jeszcze wahała to polecam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:43   #654
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Na if wstawiłam fotę w Rendezvous i obu rozswietlaczach, tylko słabo widać ogólnie, ale zeby było mocno, to musuałabym chyba 3 razy wiecje nalozyc, przez co wyjsc bym nie wyszła nigdzie tak
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:30   #655
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dostałam Please me to moja pierwsza szminka MAC.
Widzę dopiero teraz różnicę między MAC a innymi firmami.
Jestem zachwycona
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:33   #656
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dostałam Please me to moja pierwsza szminka MAC.
Widzę dopiero teraz różnicę między MAC a innymi firmami.
Jestem zachwycona
No to przepadłaś
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:37   #657
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
No to przepadłaś
dziękuję za pocieszenie
wdepnęłam ….
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:43   #658
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dostałam Please me to moja pierwsza szminka MAC.
Widzę dopiero teraz różnicę między MAC a innymi firmami.
Jestem zachwycona
Od jednej sie zaczyna... Ja pomadek MAC nie zamienilabym na zadne inne, no moze jedynie Tom Ford mnie kusi Haha
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:46   #659
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Od jednej sie zaczyna... Ja pomadek MAC nie zamienilabym na zadne inne, no moze jedynie Tom Ford mnie kusi Haha
Testowałam Forda i jak dla mnie mac wymiata
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:53   #660
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Od jednej sie zaczyna... Ja pomadek MAC nie zamienilabym na zadne inne, no moze jedynie Tom Ford mnie kusi Haha
czuję, że popłynę
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.