Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-06-24, 19:50   #181
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

sylwio na kuracje acne derm wpadlam sama i nie przepisal mi jej zaden dermatolog! chcialam poprostu sprobowac tego specyfiku!! a poniewaz moja cera nie wyglada bardzo koszmarnie ( tylko od czasu do czasu pojawiaja sie niespodzinki ) postanowilam przelozyc stosowanie acne dermu na jesien tak jak pisalas!!! pozdrawiam i wielkie dzieki ;-)
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:20   #182
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Zuch dziewczyna!
Ja tez sie zabiore za ten specyfik na jesieni (mam tubeczke na drzwiach lodowki) bo chce wykonczyc pewna "pooperacyjna" blizenke na policzku. Kupilam go pod wplywem Wizazu, w zeszlym roku - przestal byc na recepte.
Filtry to podstawa - moja cera sie bardzo poprawila odkad je stosuje - znikaja przebarwienia (takze te popryszczowe), nie ma wypryskow, buzia jakas taka bardziej jednolita w kolorycie, lepiej nawilzona i nie bede na starosc wygladac jak rodzynek! (No, przynajmniej nie przed 80-tka ) Stosuj je takze na jesieni (wtedy schodze do 30 spf ale nadal wysokie ppd)
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:27   #183
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

a jak myslisz sylwio ....... jesli otworzylam kilka dni temu acne derm to jesli zamkne go teraz szczelnie to bede mogla go zuzyc na jesieni czy lepiej kupic nowy???
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:28   #184
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

napisz jeszcze prosze jaki jest twoj ulubiony krem z filtrami !!!?????
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:38   #185
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Smile Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Z tego co się zdążyłam zorientować, Sylwia bardzo lubi Antheliosa Fluide SPF60
Najlepiej będzie, jeśli nie będziesz się sugerowała opiniami innych, ale sama przetestujesz kilka preparatów i wtedy wybierzesz. Filtry to bardzo indywidualna kwestia (tak jak perfumy ) i to co pasuje jednemu, dla innego może okazać się koszmarem. W aptekach mają najczęściej próbki, a od biedy można dzwonić do dystrybutorów danej formy w Polsce, żeby Ci przysłali
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:44   #186
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

A w ogóle to z tym Acne-Dermem lepiej uważaj. Może skonsultuj to z dermatologiem. Ja sobie narobiłam (stosując go właśnie bez kontroli lekarskiej) więcej szkody niż pożytku. Głupia, widząc, że mnie pryszczy coraz bardziej, zamiast odstawić, doszłam do wniosku, że tak ma być i dalej stosowałam. Twarz wyglądała jak jedna wielka rana. Z tego okresu pochodzą moje najgłębsze blizny.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:47   #187
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Jelonku, przysyłają? Np. Bioderma? La Roche Posay (mam ich próbki, ale tylko Antheliosa XL spf 60+, i to tylko dzięki uprzejmości koleżanki, w aptece nie udało mi się wydębić )?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-24, 20:50   #188
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

jelonku dzieki: wiec od jutra zaczne biegac po aptekach i troche powyłudzam probek tych kremikow! moze cos wybiore odpowiedniego dla siebie

ami: szczerze ci powiem ze ja nie mam duzych problemow z cera i musze przyznac ze tez zauwazylam wysyp dosyc duzych i bardzo bolacych krost ( nigdy wczesniej takich nie mialam ) tez sobie to tak tlumaczylam ze to efekt oczyszcznia cery ale teraz to juz na 100 % odstawiam ten acne derm ( szkoda bo mial takie dobre recenzje na KWC ale niestety naszym cerom raczej nie sluzy dobrze )
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:52   #189
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Najlepiej będzie, jeśli nie będziesz się sugerowała opiniami innych, ale sama przetestujesz kilka preparatów i wtedy wybierzesz. Filtry to bardzo indywidualna kwestia (tak jak perfumy ) i to co pasuje jednemu, dla innego może okazać się koszmarem.
Dobrze piszesz, Jelonku!
Jak na razie ten filtr jest dla mnie debesciakiem ale chcialabym sprobowac tego Dermo-Pediatiksa LRP - czy jest juz na KWC? Czytalam o nim u Basi i juz zacieram raczki na probki!
Podobne pytanie ( o przechowywanie Acne-Dermu) zadalam Basi i kazala go po prostu schowac do lodowki (nie zamrazarki!).
Poprzednio mnie potwornie wysuszal - ale nic innego zlego sie nie dzialo, wiec dlatego go odstawilam po 2 tygodniach, zobaczymy jak sie sprawdzi na jesieni.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:53   #190
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Cytat:
Napisane przez paulucha
ami: szczerze ci powiem ze ja nie mam duzych problemow z cera i musze przyznac ze tez zauwazylam wysyp dosyc duzych i bardzo bolacych krost ( nigdy wczesniej takich nie mialam ) tez sobie to tak tlumaczylam ze to efekt oczyszcznia cery ale teraz to juz na 100 % odstawiam ten acne derm ( szkoda bo mial takie dobre recenzje na KWC ale niestety naszym cerom raczej nie sluzy dobrze )
O, właśnie. Gigantyczne bolące krosty, nawet jedna na drugiej. Ja tłumaczyłam sobie, że to taki zwykły wysyp pryszczy na początku stosowania. Tylko trochę długo to trwało. A teraz męczę się z bliznami, które wcale nie schodzą i niewiadomo czy w ogóle zejdą.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 20:54   #191
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Cytat:
Napisane przez paulucha
teraz to juz na 100 % odstawiam ten acne derm ( szkoda bo mial takie dobre recenzje na KWC ale niestety naszym cerom raczej nie sluzy dobrze )
Cos podobnego - jest na KWC? Przeciez to lek? Do tej pory (no, rok temu) byl na recepte?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-24, 20:59   #192
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

uff dobrze ze zalozylam ten watek bo ja tez zamierzalam go stosowac przez okolo miesiac niezaleznie od tego ile krost by mi wyskakiwalo
teraz juz wiem ze krem poleci do lodowki i tam poczeka na jesien albo wogole wyladuje do smieci
ami: mam nadzieje ze sobie jakos poradzisz z tymi bliznami, znam ten bol bo ja obecnie przezywam ten wysyp ;( naszczescie to tylko 4 krosty wiec moze jakos sobie z nimi poradze!! KONCZE Z ACNE DERMEM WIELKIE DZIEKI
dziekuje wam wszystkim za ostrzezenia i CENNE porady
paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 21:01   #193
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

SYLWIO zle sie wyrazilam!!nie wiem czy AD jest na KWC chodzilo mi ogolnie o wizaz ( czytalam duzo watkow na jego temat i to skusilo mnie do jego kupna
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-24, 21:02   #194
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Cos podobnego - jest na KWC? Przeciez to lek? Do tej pory (no, rok temu) byl na recepte?
Ja go tam nie widziałam. A co do Pediatriksa to chyba już jest. Zerknij http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11117
Jeśli to o ten chodzi.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 13:53   #195
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Nie ma na KWC, sprawdzilam, byloby dziwnie gdyby sie tam znalazl! Po wyslaniu posta zrozumialam, ze pewnie mialas na mysli forum
Ja czytalam na Wizazu czy forum Gazety duzo skrajnych opini o tym srodku: jedni zachwyceni - znikaja slady po tradziku ,inni pisza ze nic nie dziala a teraz Wasze opinie, ze powoduje wysyp bolacych krost.
Sprobuje zastosowac miejscowo i zobaczymy jak sie sprawdzi (kwasy ogolnie toleruje dobrze).
Czytalam natomiast inne dziwne sprawozdania, ze jakoby ten kwas azelainowy zostaje w przestworach komorkowych do 6 godzin po uzyciu i jakikolwiek nalozony na a-d krem (a mnie a-d strasznie wysuszal i sciagal, chcialam cos nawilzajacego na niego kalsc, po okolo godzinie, zeby nie oslabiac dzialania kwasu) wchodzi w hydrolize z czasteczkami kwasu i powoduje wlasnie takie bolace krosty. I zeby na niego nic nie klasc, w trakcie kuracji nie uzywac innych kosmetykow zadnych tonikow, mleczek , kremow. Jest to lek i to moge jakos zrozumiec, ale zeby nic, tylko ten a-d? A co w takim razie z ochrona przeciwsloneczna?
Tak mnie wysuszal, ze w 10 dni uzywania wyczyscilam do spodu sloik Duo-C Erisa, ktorym sie nawilzalam wczesniej i mnie nie zapychal (kladlam na a-d po godzinie meczarni, kilka warstw, buzia go chlonela jak las deszcz po suszy!).
Jak juz wspomnialam stosowalam a-d przez 10 dni (bardzo wysuszyl mi sie naskorek, normalnie nie mam czegos podobnego po kwasach) i przestalam ze wzgledu na niski komfort uzytkowania. Nic mi nie wyskoczylo.Poprawa mialaby nastapic po 4 tygodniach o ktorych pisze producent na opakowaniu, ale nie dotrwalam...
Basia Kwiatkowska na www.biochemiaurody.com napisala mi, ze moge krem a-d przechowac do jesieni w lodowce i potem zobaczyc, czy chce przeprowadzic cala kuracje.
Zaznaczam, ze tradzikowcem nie jestem, chcialam sie tylko pozbyc kilku sladow po czasem nawiedzajacych mnie pryszczach
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 13:56   #196
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Cytat:
Napisane przez Ami
Co do Pediatriksa to chyba już jest. Zerknij http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11117
Jeśli to o ten chodzi.
Jest, zamierzam wyprosic probke
Swoja droga, moze juz bylby lepszy tutaj holenderski system, ze probke sie po prostu kupuje za grosze! A nie jakies blaganie pan farmaceutek z mina skrzywdzonej sarenki!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 13:59   #197
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

ja stosuję Akneroxid i filtr 25
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 14:07   #198
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

sylwio to pewnie ten wysyp z powodu uzywania przeze mnie innych kremow, tonikow itd...a takze make up-u
mnie ad nie wysuszyl, moja skora wogole rzadko kiedy sie wysusza
ale szczerze to nie wyobrazam sobie nie uzywania innych srodkow przy stosowaniu acne dermu wiec musze go narazie odlozyc pozdrawiam
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 14:35   #199
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Exclamation Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

I dobrze zrobisz. Odradzam stosowanie kwasow przy takim sloncu, jakie mamy teraz! Zrobisz sobie wiecej szkody niz pozytku. Od czasu do czasu polecam Ci jednak zrobienie delikatnego peelingu, gdyz pod wplywem dzialania promieni slonecznych naskorek staje sie grubszy, a to z kolei moze spowodowac pogorszenie stanu cery na jesien. Ale uwaga! Nie rob peelingu tuz przed wyjsciem na slonce! Bardzo dobrze, ze pomyslalas o filtrach! Sama uzywam Avene 60A 60B dla cery wrazliwej, matujacy... Matuje nie najgorzej, moim zdaniem

Pozdrawiam!

Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-25, 14:44   #200
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Hej Palucho!
Ja używałam Acne Derm całą jesień i zimę. Wysyp przyszczy to bardzo indywidualna kwestia. Ja przyjełam zasadę (dermatolog podpowiedział) abym Acne używała tylko na noc, około pół godziny po umyciu twarzy, na czystą skórę. Jeżeli za bardzo bedzie wysuszał to po około godzinie nalezy nałożyć nawilżacz np. Physiogel. Szczególnie nie miałam z tym problemu, czasami coś nakładałam ale nie systematycznie. Zauważyłam także, że odkąd zaczełam przywiązywa większą wage do składników kremów, mleczek maseczek, podkładów, pudrów szukac substancji zapychajacych pory problem zaskórników czy krostek zniknął zupełnie. Faktycznie na samym początku odczułam lekkie pogorszenie, jakieś "cosie" wylazły, ale po około 3 tygodniach zniknęły bez śladu. dodam, ze nie majstrowałam nic przy nich, zostawiałam aby same zniknęły.
Na forum luskiewnika nie wiem dlaczego zalecają podaczs kuracji Acne nie używac NICZEGO (!!!!!) więcej, co dla mnie jest zupełnie nie zrozumiałe. Nie wyobrażam sobie po kwasie złuszczającym wieczorem wyjśc na zewnątrz z "gołą" (bez filtra) twarza
Ogólnie zasada jest taka aby wraz z preparatmi złuszczającymi używac produktów nie komedogenicznych (zanieczyszających pory) bo kółko się zamyka. Jedne oczyszczają a drugie zapychają.
Ja byłam zadowolona z Acne, pozbyłam się sladów po krostkach i pomógl z walce z przebarwieniami.
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 15:13   #201
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

ja stosuję ten Akneroxid 5 na zaskórniki tylko na nosek, a na dzień nakładam właśnie filtr 25. Czy taka ochrona jest wystarczająca ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 15:24   #202
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Smerfeto, filtr, filtrowi nie równy
napisz jakiej firmy używasz, co to za produkt, trzeba by sprawdzic czy filtry sa stabilne i jak z ochroną uva
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 15:32   #203
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Smile Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Smerfeto było mnóstwo wątków o tym jakie filtry stosować podczas kuracji kwasami. Jeżeli preparat, o którym piszesz złuszcza skórę, to oczywiste jest, że filtr 25 jest zbyt niski. Poza tym, czy zawiera stabilne filtry, czy to jakiś kremik Irenki Eris, która napisała na opakowaniu, że chroni mocno przed promieniowaniem?

Sylwio, próbki dermo-pediatrics dostaniesz na pewno Sama najpierw wypróbowałam, a później kupiłam całą tubę Na KW już go zgłosiłam, ale z recenzją się wstrzymam jeszcze (bo za krótko używam i leń ze mnie- nie chce mi się teraz jej pisać ). W skrócie powiem, że jest bardzo fajny. Po przeżyciach z Biodermą (nowa wersja fluidu, ta którą Ty również miałaś wątpliwą przyjemność stosować działała na mnie tak samo jak w Twoim przypadku) a z DP jestem bardzo zadowolona. Może nie wchłania się jakoś zabójczo szybko, ale u mnie nie zostawia żadnych białych warstw, nie zapycha i bardzo dobrze mi się go nosi (tfu tfu odpukać! ).
BTW- Ami, nie wiem czy wszyscy przysyłają próbki, nie prosiłam nigdy. Po prostu rzucił mi się w oczy post na stronie Basi, w którym dziewczyna pisała o próbkach Biodermy
Znajdziesz go w dziale o ochronie UV.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 16:09   #204
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Jelonku, a czy Antek DP jest bardzo lepki, tzn czy zostawia tłusto-lepiąca warstwę, czy tzw błysk jak to mają w zwyczaju filtry?
czaję się na Pediatricsa albo na mleczko-żel Vichy spf 60, po próbki wybiorę się najwczesniej w poniedziałek (ciekawe czy dostanę ), ale jeśli jest bardzo lepki i ta warstwa długo sie utrzymuje to chyba się nie polubimy... Takie własnie mam dośwadczenia Antkiem Fluid i już nie chcę więcej...Rozumiem, że konsystencja przypomina krem lub mleczko a nie wodę jak to w przypadku Fluidu?
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 17:49   #205
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Smile Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Cytat:
Napisane przez joanna.t
Jelonku, a czy Antek DP jest bardzo lepki, tzn czy zostawia tłusto-lepiąca warstwę, czy tzw błysk jak to mają w zwyczaju filtry?
czaję się na Pediatricsa albo na mleczko-żel Vichy spf 60, po próbki wybiorę się najwczesniej w poniedziałek (ciekawe czy dostanę ), ale jeśli jest bardzo lepki i ta warstwa długo sie utrzymuje to chyba się nie polubimy... Takie własnie mam dośwadczenia Antkiem Fluid i już nie chcę więcej...Rozumiem, że konsystencja przypomina krem lub mleczko a nie wodę jak to w przypadku Fluidu?
DP ma inną konsystencję niż Antek Fluid Też dość płynną, ale na pewno nie aż do tego stopnia jak LRP (tamten to woda). Można go spokojnie nakładać grubą warstwą, nie ma z tym problemów Na mojej twarzy nie lepi się w ogóle, wchłania tak jak każdy inny filtr, nie pozostawiając po sobie brzydkiego, białego nalotu Twarz się błyszczy, to oczywiste ale można spokojnie zmatowić sypkim pudrem (Les Voilettes aktualnie). Naprawdę wart wypróbowania i mam nadzieję, że firma LRP nie będzie chciała tak jak Bioderma "ulepszać" swoich produktów, bo jak widać na przykładzie fluidu 100, na dobre to nie wychodzi Miałam próbkę pierwszej wersji fluidu, byłam zachwycona, znalazłam mój filtr- kupiłam całe opakowanie i czar prysł, dodatek antyoksydantów i czego tam jeszcze sprawił, że to już nie to samo chlip chlip. No, ale mam DP i na razie spisuje się dobrze, oby tak dalej!
BTW- próbki DP są w małych, 5ml tubkach
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 18:08   #206
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

dzięki Jelonku
musze, porostu muszęęęęęęęęę wypróbowac Dermo Pediatrics
A z Biodermą także miałam nie ciekawe doświadczenia, na tyle mnie zniechęciły, że już żadnego jej filtra nie kupiłam
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 18:33   #207
piekna24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 112
Wyślij wiadomość przez ICQ do piekna24
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

A stosowala ktoras z Was Loreala-solar expertise spf30??
__________________
pipcia
piekna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 18:44   #208
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Dziekuje za opisanie swojej kuracji acne-dermem : mam zamiar wrocic do niego na jesieni i troche sie zaczelam obawiac tego krostowego wysypu, bo moja cera (odpukac) wreszcie wyglada ok. Dermo - Pediatriksa kupie sobie na lodke (to juz za dwa tygodnie!!! 2 miesiace bez Wizazu... chyba ze sie gdzies podlacze w Szwecji za cene oczu z glowy .
Jelonku, odleniw sie i koniecznie napisz recenzje! To nowy produkt i Wasze opinie wymieniane na forum biochemii brzmialy bardzo obiecujaco. Ja tymczsem zaczelam kolejnego Anthelios FE bo za tydzien swiadkuje na slubie i wolalam nie eksperymaentowac przed tym waznym wydarzeniem
Pozdrawiam serdecznie wszystkie uczestniczki watku - pilnie wsmarowujmy w siebie filtry przez cale lato, to i jesien bedzie piekniejsza
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 18:59   #209
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Osobiście bardzo lubię Acne Derm, to jeden z nielicznych specyfików który jest wystarczająco łagodny naczynek, dermatolodzy stosują nawet w leczeniu trądziku różowatego. Robiłam dwie kuracje kwasem azaleinowym - jedną wieki temu Skinorenem, a Acne Dermem chyba z półtora roku temu. Jesienią na pewno wrócę do Acne Dermu. Wiem, że to kwestia bardzo indywidualna, ale ja nie miałam żadnego, najmniejszego nawet wysypu pryszczy. Acne Derm doskonale oczyszcza pory i jego działanie antybakteryjne jest naprawdę silne, ale bardzo ściągał mi skórę i oczywiście po odczekaniu godzinki (albo pół jak byłam śpiąca - tak jak Asia stosowałam tylko wieczorem) musiałam się posmarować czymś gęstym, komfortowym i dobrze nawilżającym
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-25, 19:39   #210
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Jaki Bloker Na Lato Przy Stosowaniu Acne Dermu??????

Dziewczyny, a jak jest z Effaclarem K? Bo pisze na nim, że świetnie nadaje się jako baza pod makijaż i ani słowa o tym, żeby nie stosować kwasów latem... A może dla bezpieczeństwa stosować Effaclar K na noc? Albo jednak poczekać z nim na spadające liście i mimozy?
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.