Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 21:30   #1171
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Wszystkie te wiosenne kolekcje sa cudne
Wiem Chce rozu od Chanel, nowego pudru od Guerlain i miliony innych, ze nie wspomne o cudach doustowych
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:32   #1172
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W ZT dużo rzeczy nie ma
Ja po tego Originsa chyba pojadę do Galerii Mokotów, do salonu firmowego. Podobno można tam kupić miniaturki. Ale jakoś nie chce mi się w tę zimę
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:32   #1173
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Żona brata mojego TŻ ma 42 i w tym roku zostanie babcią. No ja bym raczej nie była zachwycona a ona się cieszy. Ale sami wcześnie zaczęli i nawet prababcia będzie "młoda" bo zaledwie po 60-tce.

A czy przywitanie sie na 39 stronie nowego wątku wogóle się jeszcze liczy? Przepraszam ale już nawet podczytywać nie nadążam
Moja koleżanka w zeszłym roku w wieku 36 lat została babcią, ale ona też wcześnie zaczynała
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:32   #1174
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Żona brata mojego TŻ ma 42 i w tym roku zostanie babcią. No ja bym raczej nie była zachwycona a ona się cieszy. Ale sami wcześnie zaczęli i nawet prababcia będzie "młoda" bo zaledwie po 60-tce.

A czy przywitanie sie na 39 stronie nowego wątku wogóle się jeszcze liczy? Przepraszam ale już nawet podczytywać nie nadążam
Pewnie, ze sie liczy





Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Uprzejmie informuję, że do drodze do domu weszłam do S. z pełną premedytacją, żeby złamać odwyk i chciałam kupić coś z mojej listy z Origins. W S. w Złotych nie było ani jednej z pięciu rzeczy, na które miałam ochotę. Ani jednej. Już chciałam wziąć coś innego, byle by był Origins, ale zdrowy rozsądek wygrał- kupię jak wydenkuję zbiory i będzie -20%. Wszechświat sprzyja, te sprawy
za silna wole, mialam w pon w Sephorze to samo, prawie kupilam zestaw Clarins, ale sie rozmyslilam i moja siostra powstrzymala mnie od zakupu
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:34   #1175
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Uprzejmie informuję, że do drodze do domu weszłam do S. z pełną premedytacją, żeby złamać odwyk i chciałam kupić coś z mojej listy z Origins. W S. w Złotych nie było ani jednej z pięciu rzeczy, na które miałam ochotę. Ani jednej. Już chciałam wziąć coś innego, byle by był Origins, ale zdrowy rozsądek wygrał- kupię jak wydenkuję zbiory i będzie -20%. Wszechświat sprzyja, te sprawy

też nie lubię kupować nic na siłę
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:34   #1176
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wiem Chce rozu od Chanel, nowego pudru od Guerlain i miliony innych, ze nie wspomne o cudach doustowych
Ja chce tę kredkę i pomadę Diora
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:35   #1177
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Wiem Chce rozu od Chanel, nowego pudru od Guerlain i miliony innych, ze nie wspomne o cudach doustowych
Ja też chcę wiele,o wiele za wiele, muszę wybrać max 2 rzeczy
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 21:36   #1178
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Żona brata mojego TŻ ma 42 i w tym roku zostanie babcią. No ja bym raczej nie była zachwycona a ona się cieszy. Ale sami wcześnie zaczęli i nawet prababcia będzie "młoda" bo zaledwie po 60-tce.

A czy przywitanie sie na 39 stronie nowego wątku wogóle się jeszcze liczy? Przepraszam ale już nawet podczytywać nie nadążam



moja mama też babcia została w takim wieku, wiesz to tylko takie straszne słowo a nie zmienia tego jak wyglądasz ile masz lat itd.



Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W ZT dużo rzeczy nie ma
Tam w żadnym sklepie nigdy nic nie ma, taki urok lokalizacji
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:38   #1179
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moja koleżanka w zeszłym roku w wieku 36 lat została babcią, ale ona też wcześnie zaczynała
O matko :hahaha :

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Pewnie, ze sie liczy







za silna wole, mialam w pon w Sephorze to samo, prawie kupilam zestaw Clarins, ale sie rozmyslilam i moja siostra powstrzymala mnie od zakupu
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:40   #1180
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja po tego Originsa chyba pojadę do Galerii Mokotów, do salonu firmowego. Podobno można tam kupić miniaturki. Ale jakoś nie chce mi się w tę zimę



O daj znać w jakiej cenie jak już się wybierzesz.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:44   #1181
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Jako że jeszcze w tym roku "prawie" nic sobie nie kupiłam (oprócz Luny i paru najpotrzebniejszych rzeczy) jadę jutro do miasta, zabieram mojego bona do D i do O i naprawdę postaram sie coś sobie wreszcie kupić. A co! Należy się jak psu sucha karma

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Ktoś pisał o grze Saga Crush Candy. Ja nie gram w to ale za to namiętnie gram we Frozen i to mnie odstresowuje
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 21:44   #1182
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No właśnie dlatego pytałam, zauważyłam, że pewnego pięknego dnia wszystko poznikało ze sklepu
No właśnie wzięło i znikło:/ nawet pytałam raz w S konsultantke Ysl co jest grane i w sumie to nie była pewna . Powiedziała że prawdopodobnie wróci ale nie wiadomo kiedy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:45   #1183
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Te dokumenty już wymieniłam... no jeszcze nie paszport ale jak znajdę chwilkę A w Aliorze to chcą moją kartę z nowym nazwiskiem cwaniaki! Na dowód w placówce partnerskiej nic nie załatwię bez aktualnej karty czyli z takim samym nazwiskiem jakie mam w dowodzie. Tylko w oddziale głównym mogę sobie poszpanować z dowodem, no ale do oddziału to mi nie po drodze


Kurczę czyli chyba trzeba dzwonić na infolinię i się pytać jak to ze zmiana danych! Możliwe, że oni mają już newsletter na jakieś 3 miesiące do przodu zaplanowany i na nasze stare maile będzie dochodził (albo w ogóle nie dochodził). Nie chcę przegapić jak wszystkich poprzednich... bo info o promocjach dostawałam, ale z takim opóźnieniem na wp, że mogłam sobie co najwyżej pooglądać obrazki

W związku z tym mam prośbę do dziewczyn - jeśli dostaniecie jakiegokolwiek maila/ newsletter z S (np. że weszły nowe waciki, czy że jest jakaś nowość w sklepie) dajcie jakoś znać bo nie wiemy co z naszą pocztą jest i adresami mailowymi po uaktualnieniu
Dziękuję
Jeśli zmieniałaś nazwisko to na nowy paszport jest zniżka 10% za każdy pełny niewykorzystany rok ze starego paszportu pod warunkiem jego wymiany w ciągu 60 dni od zmiany danych. Mnie się to jeszcze połączyło z 50% zniżką studencką, więc za nowy paszport zapłaciłam po ślubie tylko 35 zł. Powinni w S. takie promocje robić
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:47   #1184
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
No właśnie wzięło i znikło:/ nawet pytałam raz w S konsultantke Ysl co jest grane i w sumie to nie była pewna . Powiedziała że prawdopodobnie wróci ale nie wiadomo kiedy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to czekamy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:49   #1185
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Pazurki zrobione i wysuszone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160121_224451.jpg (143,4 KB, 42 załadowań)
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:51   #1186
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja chce tę kredkę i pomadę Diora
Chanel tez ma miec nowe pomadki
Chce obadac te rzeczy na zywo, moze mi przejdzie chcica





Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja też chcę wiele,o wiele za wiele, muszę wybrać max 2 rzeczy



2 to chyba bym wybrala wlasnie roz Chanel i puder Guerlain w ciemno


Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Jako że jeszcze w tym roku "prawie" nic sobie nie kupiłam (oprócz Luny i paru najpotrzebniejszych rzeczy) jadę jutro do miasta, zabieram mojego bona do D i do O i naprawdę postaram sie coś sobie wreszcie kupić. A co! Należy się jak psu sucha karma

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Ktoś pisał o grze Saga Crush Candy. Ja nie gram w to ale za to namiętnie gram we Frozen i to mnie odstresowuje
Frozen jaki masz level?
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:54   #1187
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Jako że jeszcze w tym roku "prawie" nic sobie nie kupiłam (oprócz Luny i paru najpotrzebniejszych rzeczy) jadę jutro do miasta, zabieram mojego bona do D i do O i naprawdę postaram sie coś sobie wreszcie kupić. A co! Należy się jak psu sucha karma

Czekamy na foty łupów

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość


2 to chyba bym wybrala wlasnie roz Chanel i puder Guerlain w ciemno
nr 1 to lip glow diorowy nr 2 guerlain meteorki prasowane
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:56   #1188
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Witam się ponownie, miałam dziś takie przejścia na uczelni że nie mam na nic siły chyba zraz spać idę. Polecacie coś co sprawia że wyglada się na wyspaną mimo że się spi po 3-4 godziny dziennie bo teraz taki okres mnie czeka
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:57   #1189
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moja koleżanka w zeszłym roku w wieku 36 lat została babcią, ale ona też wcześnie zaczynała
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 22:03   #1190
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Pazurki zrobione i wysuszone


---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Chanel tez ma miec nowe pomadki
Chce obadac te rzeczy na zywo, moze mi przejdzie chcica










2 to chyba bym wybrala wlasnie roz Chanel i puder Guerlain w ciemno




Frozen jaki masz level?
Mapa Endless poziom 65. A Ty?
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:03   #1191
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
To był żart, chciałam trochę rozładować atmosferę, ale ok, już się nie odzywam .

Swoją drogą, to nie wiedziałam też do końca jak Ty zrozumiałaś moją wypowiedź, w każdym razie sens był podobny do Twojej.
No i gra gitara
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Zapytaj, będę wdzięczna Mnie nie po drodze do SCC i generalnie nie przepadam za tamtym D., a kuponik jest tylko do stacjonarki Jeszcze ponad 2 miesiące ważny, więc sie nie spieszy, szczególnie, że mam ochotę na jakiś nowy różyk z wiosennej limitki MACa





Teoretycznie mogę tak zrobić - i teoretycznie powinnam sprawe wygrac Ale brak mi odwagi na kłótnię ja z tych, co się panicznie konsultantek boją
O tak SCC wg mnie ten papierowy powinien zadziałać, ale też się nie odważyłam go użyć emailowy na bank nie działa
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wieczór nadciąga, to i ja się pojawiam. I znowu jestem opóźniona, mam nadzieję, że nie ominęły mnie żadne super oferty.



razem więc zadbamy, by z tyłu wróg nie natarł.

Dotarł mój gerlę z S., wszystkie próbki zgodne z zamówieniem (ale szału przy wyborze nie było).

Lecę na spotkanie z Malinum na tyłach (czyt. tkwię na 3. stronie)
Ja już na 30tej i dzisiaj wyjątkowo ogarniałam ale spoko spoko jutro dzielnie obstawię znowu tyły dzisiaj tylko Pat&Rub kusi
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Mnie kuszą cienie bonbonsowe, ten róż opakowania nawet by mnie nie drażnił gdyby nie te serduszka no naprawdę nierówno pod sufitem, bolą mnie one strasznie
Opakowania takie hm wiekowo dla młodzieży, budżetowo już niekoniecznie, ale zawsze to jakaś odmiana chociaż ta nowa paletka to już total przegięcie dla mnie
Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Nie sposób nadrobić pendolino. Czy te promocje visy są bezpieczne, podajecie numer karty cvv?
Sam nr karty, bez cvv i dat ważności. Wiadomo zawsze warto limity ustawić i dodatkową autoryzację
Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziękuję, poczytam chociaż po tych akcjach z anulowaniem punktów czuję się zniechęcona, zwłaszcza, że ostatnio w historii nie pojawiło mi się nic na minusie.



bez cvv, ja się zarejestrowałam po reklamie w tv, zadziałało bardziej na zaufanie
Ja tez niestety, a najszybciej mi u nich punkty leciały ale co z tego jak bez powodu kasują
Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wymyśliłam sobie biały eyeliner. Gdzie szukać?
U mnie, o ile nikt Ci nie proponował (jeszcze nadrabiam) to pisz pw ten biały z Dougiego
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Clinique dotarł. Szybko, bo zamawiałam w niedzielę wieczorem, a dziś dopiero czwartek.

I tak...
-czerwony Chubby, naprawdę daje po oczach. Konkretniak z niego. Mocno nawilżający, kremowy, lubi migrować;
- pomarańczowy, raczej taki transparentny, nie daje koloru, tylko lekki, odrobinę morelowy blask;
A reszta?
Reszty się na razie nie tykam.
Ostatnio nawet mój Men w prześmiewczy sposób zapytał... A co z projektem denko? Bo zamiast rozprawić się z niedobitkami, to ja wciąż wyskakuję z czymś nowym.
Powiedział, co wiedział. Skubany.

Muszę Wam donieść, że nie miałam pojęcia o tym, że kosmetyki Catrice są tak dobre. Poważnie. Ulalala.
Cień Vanillaty Fair- nieodzowny towarzysz każdego dnia. Piękny, matowy, lekko satynowy. Konsystencja mięciutka, jakby kremowa- choć to produkt pudrowy. Dobrze napigmentowany, długo utrzymujący się, kryjący. Naprawdę, polecam każdej.

Cień 860, świetlisty, szampański, idealny także w roli rozświetlacza. Bez tzw. chamskich drobin. Konsystencja już bardziej sucha, nie tak kremowa, ale... nic się nie osypuje, trwałość zadowalająca. Przypomina mi w 90% Lightescapade z Mac.

Toż to lepsze cienie niż te thebalmowe, nakedowe.
Polecam, polecam.

Zesłoczowałam przedramie i pokazałam Miśkowi
Widzisz różnicę między kolorami?
Odp. Nie widzę kolorów
Po dołożeniu drugiej warstwy pytam po raz drugi.
A teraz widzisz różnicę?
Ten niezbyt zainteresowany, kiwa głową
No to ja mu na to...
Różnica to 100 zł.
Nagle się zainteresował.

A tak między nami Lightescapade jest lekko bardziej szampańsko różowe, a Catrice szampańsko platynowe.
Catrice, jedyny cień który szybko zdenkowałam, oczywiście nr nie pamiętam poza tym, że był różowy w tych fajnych zamykanych przezroczystych pojemniczkach z kliknięciem przy stosunku cena jakość są fajowskie
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:07   #1192
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Witam się ponownie, miałam dziś takie przejścia na uczelni że nie mam na nic siły chyba zraz spać idę. Polecacie coś co sprawia że wyglada się na wyspaną mimo że się spi po 3-4 godziny dziennie bo teraz taki okres mnie czeka
Za moich czasów było tak:
Początek semestru medycyna kuje, uniwerek kuje, polibuda chleje. Środek semestru medycyna kuje, uniwerek kuje, polibuda chleje. A potem sesja wygląda jak wygląda
Na jakim kierunku jesteś?
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:08   #1193
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Gaduły, nie da rady Was nadgonić! Zero litości, jak człowiek na chwilę gdzieś wyskoczy, to nie poczekacie

U mnie nadal brak zamówienia z Kazara Ale za to na stronie pojawił się rozmiar mojej mamy, więc i jej kliknęłam kozaczki szpileczki

Poza tym, błagam, zabierzcie mi kartę kredytową (ale na przechowanie tylko ), bo doklikałam sobie od wczoraj 5 kolejnych zamówień z Zary

A! I wykończyłam DayWear na dzień! Teraz wykończę resztkę Normadermu i biorę się za Sampara

Wczoraj przegięłam z Epiduo i dziś czuję okropne pieczenie wokół nosa, jutro będzie przesusz i czerwona skóra

Ja po stosowaniu Epiduo miałam twarz jak balon i wyglądałam jakby mnie osy pogryzły, więc mam uraz do tej maści
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Pazurki zrobione i wysuszone

Klasyczne najlepsze
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:14   #1194
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość


dziękuję, takie zwyklaki

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

Klasyczne najlepsze
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:15   #1195
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Catrice chyba jest w Hebe. Muszę oblukać te cienie. Czuję sie zachęcona. AnulaQa
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:18   #1196
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Hej! Ale mnie dziś głowa boli. Nadrabiałam w żółwim tempie, ale udało się! Co prawda momentami głowa bolała bardziej
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Wyrzucałam śmieci i wysiadłam zupełnie .....

Miss dziękuję za przepis spróbuję jutro upiec bez rzucania
A jak ciacho? Ja z mąki migdałowej robię rogaliki kruche. A jak będzie Ci zalegać to można zrobić kruszonkę migdałową, podzielić na części i zamrozić. Będzie super wiosną do drożdżówek z truskawkami. Mniam! Mam gdzieś fotki tych drożdżówek ale oszczędzę Wam
Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
uff
to super
Na którym jesteś?


Wszystko pasuje, ja właśnie ze 3 lata gram
Oooo właśnie! przypomniało mi się, że odkryłam fajną grę planszową. TOKAIDO. Szczerze polecam jak szukacie czegoś dla dzieci powyżej 7-8 lat.

Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
Witam się i ja
w końcu po długim podglądaniu postanowiłam się przywitać

Chętnie was czytam i korzystam z waszych rad, niestety tryb pracy nie pozwala się udzielać, zresztą jestem zawsze opóźniona w promocjach.

Dzięki Never kupiłam zachwalany tutaj puder Givenchy.
Z ostatnich zamówień zakupiłam nowy peeling do ust z clinique (właśnie czekan na przesyłkę).

A w załączniku przesyłam Wam moje najukochańsze stworzonko- gdyż wiem że lubicie oglądać zdjęcia zwierzątek.

Pozdrawiam
Regina

Załącznik 6127406
Witaj!
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
ja
To o Tobie zapomniałam!!! Przepraszam! A pisałam dziś, że zapomniałam o kimś!
Wszystkiego najlepszego!!! Spełnienia marzeń!
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
dostał konwenię wczoraj, teraz się tuli do mnie, musi jest ok
nie widziałam sie z nim cały dzień czeba głaskać
To i ode mnie pomiziaj go!
Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Po lewej zakupy, po prawej gratisy. Mam nadzieję, że zdjęcie widać
Lubię JMO. Mam odżywkę/mleczko. Jest meeega wydajna!
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Pazurki zrobione i wysuszone
Super wyglądają!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:22   #1197
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Czas na sen. Dobranoc
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:27   #1198
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Pazurki zrobione i wysuszone
Bardzo ladne, mniej znaczy wiecej
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Za moich czasów było tak:
Początek semestru medycyna kuje, uniwerek kuje, polibuda chleje. Środek semestru medycyna kuje, uniwerek kuje, polibuda chleje. A potem sesja wygląda jak wygląda
Na jakim kierunku jesteś?
Ja zauwazylam, ze najwiecej baluja studenci humanisci.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Czas na sen. Dobranoc
Ja tez uciekam
Dobrej nocki
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:30   #1199
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Catrice chyba jest w Hebe. Muszę oblukać te cienie. Czuję sie zachęcona. AnulaQa
Ja tez

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Hej! Ale mnie dziś głowa boli. Nadrabiałam w żółwim tempie, ale udało się! Co prawda momentami głowa bolała bardziej



Super wyglądają!
Współczuję bólu głowy

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Bardzo ladne, mniej znaczy wiecej



Ja tez uciekam
Dobrej nocki
Dziękuję i dobranoc
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 22:34   #1200
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Rzuciłam okiem i fajnie się zapowiada . Na czym oglądasz?
zalukaj. tv 4 zł / 8 dni

założyłam wymiankowy w końcu : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=54276441

Zapraszam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 18:46:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.