Wągry na nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 22:58   #1
201703221005
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 8

Wągry na nosie


Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika

Użytkowniczka poprosiła o poradę kosmetyczną, jak sobie poradzić z problemem

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:44
201703221005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 09:38   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika
Wyciskam. Nic innego nie chce usunąć moich otwartych zaskórników. Większość takich rozwiązań (wyciskanie, plastry) będzie na krótką metę, bo nie usuwa przyczyny problemu tylko skutek, więc wiadomo, że po jakimś czasie pory znowu wypełnią się zalegającym w nim łojem. A przyczyn może być cała masa.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:45
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 10:12   #3
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wągry na nosie

JA tez mam z tym problem, a ze mam gróbą skóre na nosie i jestem po nieudanej operacji nosa to u mnie nawet z wyciskaniem jest cieżko... pomaga szorowanie nosa szczoteczką do zębów z mydłem czy jakims zelem do twarzy. Ja robie tak, ze usuwam ich maksymalnie duzo, tzn czyszcze te pory wieczorem, a na noc potem klade krem vichy na rozszerzone pory. Troche je zwęza, ale nie do normalnego stopnia. Czytalam gdzies, ze toniki mocno zwęzają pory, ale czy to prawda? Ostatni raz uzywalam toniku jak mialam z 14 lat.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 10:20   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
JA tez mam z tym problem, a ze mam gróbą skóre na nosie i jestem po nieudanej operacji nosa to u mnie nawet z wyciskaniem jest cieżko... pomaga szorowanie nosa szczoteczką do zębów z mydłem czy jakims zelem do twarzy. Ja robie tak, ze usuwam ich maksymalnie duzo, tzn czyszcze te pory wieczorem, a na noc potem klade krem vichy na rozszerzone pory. Troche je zwęza, ale nie do normalnego stopnia. Czytalam gdzies, ze toniki mocno zwęzają pory, ale czy to prawda? Ostatni raz uzywalam toniku jak mialam z 14 lat.
Toniki nie zwężają porów, chyba że stosować je po myciu twarzy bardzo ciepłą/gorącą wodą, ale to samo można osiągnąć przy użyciu zimnej wody. Tonik głównie reguluje pH skóry (co się przydaje, kiedy używamy mydła).
Toniki z kwasami mogą pomagać usuwać zanieczyszczenia, w niektórych drogeryjnych przeznaczonych do trądzikowej cery jest kwas salicylowy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 14:33   #5
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wągry na nosie

Ja wlasnie czytalam w necie o tonikach i było na jednej stronie napisane, ze te dla cery tłustej zwężają pory.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 15:56   #6
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Wągry na nosie

Glinka zielona. Krótkotrwały efekt, ale jednak. A przed glinką parówka (nie do jedzenia, ta taka wodna).
Można w domu zrobić samemu plastry na wągry z mleka i żelatyny, jest kilka sposobów.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 19:11   #7
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wyciskam. Nic innego nie chce usunąć moich otwartych zaskórników. Większość takich rozwiązań (wyciskanie, plastry) będzie na krótką metę, bo nie usuwa przyczyny problemu tylko skutek, więc wiadomo, że po jakimś czasie pory znowu wypełnią się zalegającym w nim łojem. A przyczyn może być cała masa.
Cała masa, ale najprawdopodobniej kosmetyk lub ich miks ma pewne znaczenie.

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie czytalam w necie o tonikach i było na jednej stronie napisane, ze te dla cery tłustej zwężają pory.
Toniki do tłustej wysuszają (mają zazwyczaj w składzie mnóstwo alkoholu), co w konsekwencji prowadzi do łuszczenia się skóry i powstawania zaskórników.

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Glinka zielona. Krótkotrwały efekt, ale jednak. A przed glinką parówka (nie do jedzenia, ta taka wodna).
Można w domu zrobić samemu plastry na wągry z mleka i żelatyny, jest kilka sposobów.
Podobno stosowana regularnie glinka i odstawienie zapychaczy powoduje stopniowe zmniejszanie się zaskórników i ich ilości.
Mleko samo niby też pomaga, jest o tym wątek. Nałożenia na twarz parówki do jedzenia trochę bym się obawiała

Wyciskanie to chyba nie to :/ Zaczerwieniona skóra i te wredoty wracają :/

Powinno pomóc złuszczanie. I peelingi. I niezapychanie znowu. I możliwe, że soda. Nałożyłam pastę z sody oczyszczonej dwa razy na nos i jest ich już trochę mniej. Trochę podrażnia, ale chyba działa. Do poczytania na blogu Kascysko, można wyszukać "soda oczyszczona Kascysko" w googlu.
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 19:44   #8
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Glinka zielona. Krótkotrwały efekt, ale jednak. A przed glinką parówka (nie do jedzenia, ta taka wodna).
Można w domu zrobić samemu plastry na wągry z mleka i żelatyny, jest kilka sposobów.
Ziaja ma serie masek z roznymi glinkami, nastepnym razem wezme zielona. A z tą parowka wodna to o co chodzi?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 19:58   #9
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ziaja ma serie masek z roznymi glinkami, nastepnym razem wezme zielona. A z tą parowka wodna to o co chodzi?
Wzmacnia działanie glinki i wnikanie składników maseczki. Sprawdź skład przed nałożeniem, może się okazać, że oprócz glinki w maseczce jest mnóstwo składników, które mogą zapychać :/
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 20:05   #10
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ziaja ma serie masek z roznymi glinkami, nastepnym razem wezme zielona. A z tą parowka wodna to o co chodzi?
Używałam ich, coś tam oczyszczają, ale mniej niż sproszkowana, sama glinka zielona. W aptekach czy sklepach zielarskich dostaniesz glinkę stacjonarnie, w Organique jest glinka marokańska Ghassoul, podobno lepsza nawet niż zielona. Można ją dostać też w http://zrobsobiekrem.pl/pl/p/Marokan...a-GHASSOUL/472, dziś ją zamówiłam i będę testować.

Parówka to po prostu wlanie wody do miski, pochylenie się nad nią twarzą, przykrycie się ręcznikiem i trzymanie twarzy nad tą parą wodną (stąd parówka). Można do wody dodać różnych ziół. Parówka pomaga w otworzenia się porów na twarzy, przez co glinka jakby lepiej wyłapie nieczystości.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 09:02   #11
Puszyslawa
Rozeznanie
 
Avatar Puszyslawa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 806
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Używałam ich, coś tam oczyszczają, ale mniej niż sproszkowana, sama glinka zielona. W aptekach czy sklepach zielarskich dostaniesz glinkę stacjonarnie, w Organique jest glinka marokańska Ghassoul, podobno lepsza nawet niż zielona. Można ją dostać też w http://zrobsobiekrem.pl/pl/p/Marokan...a-GHASSOUL/472, dziś ją zamówiłam i będę testować.

Parówka to po prostu wlanie wody do miski, pochylenie się nad nią twarzą, przykrycie się ręcznikiem i trzymanie twarzy nad tą parą wodną (stąd parówka). Można do wody dodać różnych ziół. Parówka pomaga w otworzenia się porów na twarzy, przez co glinka jakby lepiej wyłapie nieczystości.
Można zamówić glinki również na doz. Tak do testów. Kosztują po 2,7 za saszetkę. Trochę drogo, ale jeżeli chce się zamówić samą glinkę, jest ok, nie ma kosztów dostawy.

Cytat:
Treść usunięta, wypowiedzenie licencji przez użytkownika
Lub jakiejkolwiek innej. Teoretycznie zielona jest dla skóry trądzikowej, ale dla mnie jest zbyt mocna - podrażniała skórę. Po takiej maseczce dobrze byłoby jeszcze nawilżyć skórę, bo raczej się wysuszy.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-27 o 09:45
Puszyslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-06, 11:06   #12
lusiabambusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 348
Dot.: Wągry na nosie

Mi po wyciskaniu łuszczy się skóra na nosie i schodzi. Raz zaskórniki, potem łuszcząca się skóra. Tragedia.
lusiabambusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 12:20   #13
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Cała masa, ale najprawdopodobniej kosmetyk lub ich miks ma pewne znaczenie.
Z obserwacji mojej skóry wynika, że kosmetyki jeśli działają komedogennie, to objawia się to małymi, zaczerwienionymi pryszczykami z białym wierzchem, które łatwo usunąć i nie mają tendencji do paprania się.

Zaskórniki zamknięte na żuchwie prawie zniknęły po Glyco-A, ale na zaskórniki otwarte nie działa nic. Nic z kosmetyków nie przyśpiesza ani nie spowalnia ich pojawiania się. Tylko podczas stosowania hormonów prawie zniknęły, więc przyczyna musi być wewnętrzna a ja mam je od zawsze czyli od jakiegoś 13 roku życia. Obstawiam jeszcze dietę i powoli dojrzewam do ograniczenia lub odstawienia (chociaż na jakiś czas) mojego ukochanego nabiału.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 13:16   #14
ciaax85
Raczkowanie
 
Avatar ciaax85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: Wągry na nosie

Ja robię sobie Peeling Brusherem z Garniera i na pewien czas pomaga
ciaax85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 19:13   #15
goyangiyeoja
Przyczajenie
 
Avatar goyangiyeoja
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Wągry na nosie

Nie radzę wyciskać. Mogą zostawać blizny. Sama staram się tego nie robić w szczególności dlatego, że chyba mam naczynkową cerę (tak na marginesie, to chyba nie jest normalne, że w wieku 16 lat pękają naczynka...). W ogóle to zrobiłam to sobie chyba przez nadmiar zabiegów mających oczyścić pory, a zaskórników i tak się nie pozbyłam . Podam kilka sposobów, w umiarkowanych ilościach mogą pomóc, byle nie robić tak jak ja, czyli czasem np. po 2 maseczki dziennie...

1. Mieszamy 1 łyżeczkę sody z 1 łyżeczką wody. Mieszankę nakładamy na nos na ok. 20 sekund. Nie czekamy aż zaschnie, zmywamy. Aby zneutralizować mocno zasadowy odczyn sody przecieramy skórę zieloną herbatą.

2. Gałązkę rozmarynu wkładamy do miski i zalewamy wrzątkiem. Nakrywamy miskę ręcznikiem i czekamy 2-3 minuty. Robimy parówkę, na koniec przemywamy twarz zimną wodą.

3.Maseczka z glinki zielonej

4. Tonik z soku z cytryny (rozcieńczonego wodą oczywiście)


Mogę też polecić oczyszczającą maseczkę z tołpy, sprzedawaną w saszetkach, nie pamiętam jak dokładnie się ona nazywa

Pierwsze 2 sposoby są z kanału Face Yoga Method, można obejrzeć filmiki na youtube jak to dokładnie zrobić.
goyangiyeoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:51   #16
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57
Dot.: Wągry na nosie

Nie mam pojęcia jak wy to sobie wyciskacie tj. te kropki. Ja nawet gdybym chciała, to nie mogę, nie daję rady. No jak taką kropokę wycisnąć jak jest na skrzydełku nosa?
Wydaje mi się, że osoby ze stosunkowo grubszą skórą mają ten problem - tzn. taką z wrodzonymi dużymi porami w danym miejscu.
Kurczę, bo to nie zapychacze zapychają tak te pory, bo ja nie smaruję nosa żadnym kremem...
Także - również poszykuję lekarstwa na tu utrapienie.
Bo szczerze powiedziawszy glinka itp. metody działają na mnie tylko bespośrendio po ich zastosowaniu. Za godzinę DOSŁOWNIE jest to samo...
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 11:37   #17
Wazka93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 893
Dot.: Wągry na nosie

Mnie wizyty u kosmetyczki dużo dały, ale nie miałam czasu żeby chodzić regularnie, więc teraz mam to co wcześniej... Bardzo ważne jest wybranie dobrego, sprawdzonego salonu, ponieważ można zrobić sobie poważną krzywdę idąc do tańszej, ale mniej doświadczonej/ do edukowanej/ profesjonalnej kosmetyczki. Ja chodziłam do spa, do którego moje koleżanki już wcześniej chodziły, były i sprawdziły.
__________________
Zapraszam do mojego bloga
http://codziennamoda.blogspot.com/
Wazka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 22:37   #18
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wągry na nosie

Do wągrów na nosie używałam plastrów. Działają, naprawdę po użyciu prawie nic nie zostaje na nosie, ale tego samego dnia nos mi się potwornie tłuści, ze wszystkich porów i świecę się jak nigdy, a poza tym za tydzień jest to samo. Bym musiała używać plastrów przynajmniej raz w tygodniu. Ale mam też problem z wągrami na policzkach ;/ Czy można te plastry przyklejać na policzki? Jakoś się tego obawiam, żeby nie podrażnić cery...
Wiadomo, że kosmetyczka jest najlepsza, ale też trzeba by było chodzić regularnie...
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 23:15   #19
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Do wągrów na nosie używałam plastrów. Działają, naprawdę po użyciu prawie nic nie zostaje na nosie, ale tego samego dnia nos mi się potwornie tłuści, ze wszystkich porów i świecę się jak nigdy, a poza tym za tydzień jest to samo. Bym musiała używać plastrów przynajmniej raz w tygodniu. Ale mam też problem z wągrami na policzkach ;/ Czy można te plastry przyklejać na policzki? Jakoś się tego obawiam, żeby nie podrażnić cery...
Wiadomo, że kosmetyczka jest najlepsza, ale też trzeba by było chodzić regularnie...

oczywiście,że nie można stosować tych plastrów na policzki!
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 02:27   #20
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Wągry na nosie

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
oczywiście,że nie można stosować tych plastrów na policzki!
Tak właśnie myślałam i dlatego nie stosowałam ich na policzki. Wiadomo, że tam skóra jest bardziej wrażliwa... Ale w takim razie jak pozbyć się ich z policzków?
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 20:29   #21
kishiro
Przyczajenie
 
Avatar kishiro
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Wągry na nosie

Bardzo fajny sposób to maseczka z maści ichtiolowej, która wyciąga zaskórniki na zewnątrz.
K.
__________________
www.wprostysposob.pl

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-09-06 o 20:48 Powód: Link do własnego bloga
kishiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 16:05   #22
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57
Dot.: Wągry na nosie

To z maścią ichtiolową to naprawdę ciekawy pomysł, wypróbuje go, dziwne że o tym nie pomyślałam.
Właściwości absorpcyjne ma węgiel aktywowany. Tym samym działa wysuszająco. Są gotowe mydełka na jego bazie i "peelingi".
Na zaskórniki i pory świetnie działa również maseczka aspirynowa.
Polecam także glinki (zwłaszcza marokańskie, działają wybitnie na oczyszczenie porów).
Podobnie działają błota (kocham borowinę).
Sprawdzi się także taki krzem (silica) w żelu, także działa absorpcyjnie.
Retinoidy (żele i płyny)
No i oczywiście peelingi enzymatyczne/chemiczne (kwasy) - nie w salonie, ale w domu kosmetykami domowymi.
Wszelkie oczyszczania trzeba prowadzić SYSTEMATYCZNIE i zawsze intensywnie nawilżać dany rejon, przyda się także natłuszczenie (w nietłustych cerach intensywne). Unikać substancji zatykających,
NIE MOŻNA tego wyciskać, ale czasem nic nie radzi sobie z zapchaną dziurą (jednego wągra nosiłam kilka miesięcy) i w tym wypadku trzeba użyć maski rozpulchniające (kupna, albo: kleik z lnu/mocznik) i wycisnąć dziada/ów. Potem trzeba dbac szczególnie o ty miejsce, używać ściągaczy, nawilżaczy i specyfików ujędrniających.
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 02:34   #23
nawiedzonanarzeczona
Rozeznanie
 
Avatar nawiedzonanarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Kato
Wiadomości: 692
Dot.: Wągry na nosie

ja polecam: peeling kawitacyjny co jakis czas
odstawilam podklad na rzecz bb kremu (o dziwo nawet kryjacy) i jest ich zdecydowanie mniej. Mam zamiar odzyskać moją dawną skórę i przygotowuje się do ostrego starcia z niedoskonałościami

---------- Dopisano o 03:34 ---------- Poprzedni post napisano o 03:33 ----------

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Glinka zielona. Krótkotrwały efekt, ale jednak. A przed glinką parówka (nie do jedzenia, ta taka wodna).
Można w domu zrobić samemu plastry na wągry z mleka i żelatyny, jest kilka sposobów.
tekst o parówce najlepszy
nawiedzonanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 16:24   #24
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Wągry na nosie

ja na wagry codziennie stosuje peeling, teraz mam z bielendy, ale tylko na nos, wyglada wtedy troche czysciej, ale potrzebne jest chyba cos od wewnatrz, by je zwalczyc...
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 12:54   #25
_peachy
Raczkowanie
 
Avatar _peachy
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: Wągry na nosie

Mój Misiek ma problem, o którym piszecie. Nic innego nie pozostaje jak oczyszczanie twarzy u kosmetologa (ok.100-130zł) co kwartał, ewentualnie parówki (gorąca woda do miski, przykryć się razem z głową ścierką i oparowywać twarz przez ok. 10 min., wtedy rozszerzą się pory) i usunąć. Twarz myć min. 2x dziennie i nie stosować mocnych peelingów codziennie. Ewentualnie jeszcze jakieś maski. Niestety to jest bardzo uporczywy problem ;/
__________________
24.06.2009 - tak
17.09.2013 - tak!
27.06.2015 -TAK!



kg: 53 - 52 - 51 -50,5 - 49 - 48
_peachy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 18:44   #26
lula30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 15
Dot.: Wągry na nosie

Ja mam także z tym problem, wyciskaniem po kąpięli lub po saunie i wychodzą Niestety nie zawsze mam czas zadbać o nosek Macie może złotą metodę?
lula30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 10:03   #27
takbanalnie
Przyczajenie
 
Avatar takbanalnie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 27
Dot.: Wągry na nosie

Ja mogę polecić dobry peeling, białą glinkę i nacieranie miąższem z cytryny
takbanalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 14:10   #28
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Wągry na nosie

ja się staram nie wyciskać, bo mam tendencję do tego, że jak zacznę cisnąć to potem całą twarz mam czerwoną, zaczynam od nosa, a potem cisnę całą strefę T. A jak się ciśnie to też się roznosi, lepiej się wybrać do kosmetyczki na odpowiedni zabieg, no i dobre kosmetyki też są wskazane. Ja widzę poprawę po maseczkach no i peeling enzymatyczny też jest dobrym rozwiązaniem
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 20:41   #29
sandina95
Przyczajenie
 
Avatar sandina95
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Gierałtowice
Wiadomości: 14
Dot.: Wągry na nosie

Mam ten sam problem. Ostatnio poszłam do Rossmana i kupiłam produkt Clean&Clear. Zaczęłam go stosować, więc mam nadzieję, że coś zadziała. Obiecują, że poprawa będzie już po pierwszym dniu i w sumie patrząc na to to skóra jest jakby taka czystsza na nosie i przede wszystkim nie jest taka tłusta. A to już coś! Jeśli pomoże to na pewno dam znać A co do wynalazków typu pasta do zębów, "parówka", plastry na nos do odrywania z Avonu to nic nie dało...Teraz już tylko szansa w tym żelu co kupiłam wczoraj Pozdrawiam


Sandra Wieczorek

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-26 o 13:36
sandina95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 12:13   #30
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Wągry na nosie

ja np wykonuje maseczki oczyszczajace np. z ziaji z glinka szara do skory mieszanej, tlustej i tradzikowej oraz raz na jakis czas peeeling enzymatyczny
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-30 10:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.