Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-23, 17:07   #31
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Red face Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

"kocham cie jak nikogo na tym świecie..."
a wczoraj rrano powiedział przez telefon "czy sie NAJDROŻSZA dziś wyspałaś?"...
proste słowa sprawiają najwiecej radości... nawet "dziekuje że sie o mnie troszczysz" może sprawić PRZEOGROMNĄ RADOŚĆ!
ja dostaje srednio 10 smsków dziennie z wyrazami miłości - i jakoś mi sie nie nudzi, ale pewnie dlatego ze moje Kochanie jest pomysłowe i czesto zaskakuje
...proste słowa sprawiaja że miłość jest wyjądkowa..
...w dobie tak zaawansowanej techniki PROSTE rzeczy sprawiają najwięcej radości! ...
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:19   #32
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Cytat:
Napisane przez aprzybyla
"kocham cie jak nikogo na tym świecie..."
a wczoraj rrano powiedział przez telefon "czy sie NAJDROŻSZA dziś wyspałaś?"...
proste słowa sprawiają najwiecej radości... nawet "dziekuje że sie o mnie troszczysz" może sprawić PRZEOGROMNĄ RADOŚĆ!
ja dostaje srednio 10 smsków dziennie z wyrazami miłości - i jakoś mi sie nie nudzi, ale pewnie dlatego ze moje Kochanie jest pomysłowe i czesto zaskakuje
...proste słowa sprawiaja że miłość jest wyjądkowa..
...w dobie tak zaawansowanej techniki PROSTE rzeczy sprawiają najwięcej radości! ...
Masz naprawde szczescie, ze ktos stara sie, aby sprawic Ci przyjemnosc... Masz racje, ze czasem proste rzeczy maja najwieksza moc, choc... na dluzsza mete ja raczej jestem za czyms bardziej wyszukanym.


Cytat:
Napisane przez pkawecka
to napewno jakaś sfrustrowana kobitka wymyśliła, mówię wam. facet by na to nie wpadł
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 08:56   #33
onesweetfairy
Raczkowanie
 
Avatar onesweetfairy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 225
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Cytat:
Napisane przez happy_woman
a moj zapytany czy by poszedl na stripteasee powiedzial " po co mam ogladac maluchy jak mam ferrari? "

to jest baardzo fajny komplement, wiecej takich facetow...
onesweetfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:57   #34
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Smile Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

W zime kiedy siedzialam w szkole ;/ patrzylam na padajacy snieg.Dostalam smska od Mojego Misia mniej wiecej brzmial tak :"tyle ile platkow sniegu tyle przesylam buziakow dla ciebie zeby milucho plynal czas w szkolce" od razu cieplnej sie zrobilo w serduszku
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 11:10   #35
Ciri :)
Raczkowanie
 
Avatar Ciri :)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 206
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Najbardziej nietypowy i słodki komplement od faceta - "wyglądasz pięknie, kiedy płaczesz" - od razu mi się lepiej zrobiło
i jeszcze - "bez makijażu też jesteś cudna" hehehe a ja rzadko jestem bez makijażu
Ciri :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 00:13   #36
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Juz to opisywalam w innym watku, ale napisze jeszcze raz, bo powiedzial to moj maz po 12 latach malzenstwa
Niedawno uslyszalam rozmowe mojego meza informatyka z jego bardzo mlodym kolega po fachu. Kolega powiedzial do mojego meza: "Chcialbym osiagnac kiedys to co ty!" na co moj maz odpowiedzial: "To musisz sobie znalezc taka zone jak moja, bez niej nie osiagnalbym tyle, wszystko jej zawdzieczam".
Poczulam sie doceniona.
Przeczytalam ten watek i powiem wam, ze lubie komplementy ale bez przesady, nie za czesto. A najbardziej mi sie podoba to, ze mimo mojego wieku , lekkiej nadwagi i wielu spedzonych razem lat jestem ciagle dla mojego meza najpiekniejsza.
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 00:21   #37
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Talking Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Pozytywny post

Oby tak dalej u Ciebie było w życiu...



Pozdrawiam
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 00:28   #38
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Luba... az mnie scisnelo.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 00:37   #39
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

moze jestem prozna ale nie uwazam ze komplementow moze byc za duzo ja z moim Tz poznalam sie piec lat temu przez neta, dzieliło nas prawie 500 km i na odleglośc zylismy przez 4 miesiace( po 4 miesiacach mieszkalismy razem) codziennie dostawalam mase slodkich sms, tel. i wiadomosci.. teraz po 5 latach slysze codziennie to samo i codziennie mamy swoja slodka gre.. slysze codziennie rano zaraz po przebudzeniu" powiedz jak ty to robisz , no powiedz jak prosze?.." ja sie pytam co? a on odpowiada" ze kazdego dnia jestes piekniejsza" ..
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 00:51   #40
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Przestancie, bo sie poplacze....
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 01:05   #41
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Dlaczego? Przeciez tu MIŁE rzeczy wpisujemy, komplementy najpiękniejsze od mężczyzn....
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 01:06   #42
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Chyba jestem zbyt wrazliwa....
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:12   #43
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

dziewczyny cudne komplementy! zazdroszczę wam jak nie wiem co, bo ja takich nigdy nie usłyszę. niestety mój najmilszy ma subtelność rewolucji październikowej i jak ma coś powiedzieć to lepiej żeby nic nie mówił.
kiedyś było mi przykro, ale w tej chwili pogodziłam się z tym, ponownie stwierdzając z pokorą wobec losu, że nie można mieć wszystkiego.
ale ma za to inne zalety , takie których nie można opisać słowami.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:30   #44
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Red face Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Cytat:
Napisane przez Luba
JA najbardziej mi sie podoba to, ze mimo mojego wieku , lekkiej nadwagi i wielu spedzonych razem lat jestem ciagle dla mojego meza najpiekniejsza.
gratuluje
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:31   #45
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Pierwszy komplement jaki usłyszałam od mojego ukochanego:
"Wyglądasz jak... wiosna."
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:51   #46
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

ja chyba nie usłyszałam jakiegoś komplementu który by mnie chwycił za serce - oprócz takich standardowych jesteś piękna, mądra, urocza, twoje oczy... itd. nie chce być wredna ale dostaję wysypki kiedy to słysze. Chyba się spotykam z nieodpowiednimi facetami ?! A co do zbytniego przesadzania - to też tego nie lubię - bo ileż można słuchać tego samego w kółko?? Mi najbardziej opdpowiada rzadko ale z pomysłem
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:00   #47
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Pierwszy komplement jaki usłyszałam od mojego ukochanego:
"Wyglądasz jak... wiosna."
mam nadzieje ze nie bylo to w tym roku, bo wiosna cos nie dopisuje
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:35   #48
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Wink Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
mam nadzieje ze nie bylo to w tym roku, bo wiosna cos nie dopisuje
Nie, to było 4 lata temu.
Ale w tym roku mój facet ma swoją prywatną wiosnę w domu.
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:42   #49
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Nie, to było 4 lata temu.
Ale w tym roku mój facet ma swoją prywatną wiosnę w domu.
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 16:38   #50
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Milutkich słówek i smsków od lubego dostaję często. Z czasów "przyjacielskich", gdy spadł pierwszy śnieg dostałam m.in. takiego: "Cześć Justyś fajna dziś pogoda, no nie? A ten śnieg wyczarowałem specjalnie dla Ciebie." A pózniej jak już byliśmy parką to nawet nie wiem który wybrać..Szłam latem się poopalać i tekst: " Uważaj na siebie, nie spal mi się, bo kogo ja będę miał, kogo kochał?" Gdy robił stronę internetową zapisał na niej.."Dziękuję Ci za miłość i przyjażń. Twoja inspiracja powołała tą stronkę do życia" Poza tym z racji, że Luby jest romantykiem mam jego osobiste wiersze i przemyślania, które wolę zachować dla siebie
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 01:05   #51
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Bardzo rzadko zapamiętuję komplementy, najczęściej jestem raczona samymi banałami, których nie warto przywoływać.
Pamiętam tylko dwa- jeden ze względu na to, że był niezwykle trafny a drugi dlatego, bo śmiałam się z niego dobry tydzień
Usłyszałam kiedyś "inteligencja aż Ci kapie z oczu"- to było bardzo,bardzo miłe A ten drugi- po moim komenatrzu, że jestem cienki wafel usłyszałam " może i cienki, ale za to z nadzieniem wyjątkowym jak Twix, słodkim jak Mars,a czasami można znaleźć w tobie orzeszki jak w snickersie. Ale ja i tak najbardziej lubie jak jesteś jak delikatne bounty". Do dziś nie wiem o co chodziło, ale mam nadzieję, że o coś miłego W każdym razie- co się uchachałam to moje
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 01:22   #52
Hexe
Raczkowanie
 
Avatar Hexe
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tam i Siam
Wiadomości: 31
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Cytat:
Napisane przez Ryfka
po moim komenatrzu, że jestem cienki wafel usłyszałam " może i cienki, ale za to z nadzieniem wyjątkowym jak Twix, słodkim jak Mars,a czasami można znaleźć w tobie orzeszki jak w snickersie. Ale ja i tak najbardziej lubie jak jesteś jak delikatne bounty".
Cuuuudoooo!

To naprawdę wymyślił mężczyzna?
Gdzie takich rozdają? Dajcie licencję na wyłączność na jednego? Proooszeęę :D!!
__________________
Meeow?
Hexe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 01:31   #53
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Cytat:
Napisane przez Hexe
Cuuuudoooo!

To naprawdę wymyślił mężczyzna?
Gdzie takich rozdają? Dajcie licencję na wyłączność na jednego? Proooszeęę !!

Tak- z tego co widziałam to mężczyzna To zupełny unikat, nigdzie takich nie rozdają, on się sam puszcza, pardon my french
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:42   #54
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Mój przyjaciel powiedział podczas dyskusji o przemijalności życia, urody itp............. Z wszystkich rzeczy które go we mnie intryguja i zachwycają to najbardziej kocha to co mam w głowie.................
Dla mnie to najpiękniejszy komplement i zapewne powtórze go moim prawnukom
komplementy dziele na dwie grupy
1-słodkie kłamstwa które mają zrobić wrażenie
2-Prawdziwe-nie okraszone pieknymi słowami, takie które pamięta sie do końca życia
pozdrawiam
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 10:47   #55
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Cytat:
Napisane przez amethys
Mój przyjaciel powiedział podczas dyskusji o przemijalności życia, urody itp............. Z wszystkich rzeczy które go we mnie intryguja i zachwycają to najbardziej kocha to co mam w głowie.................
Dla mnie to najpiękniejszy komplement i zapewne powtórze go moim prawnukom
komplementy dziele na dwie grupy
1-słodkie kłamstwa które mają zrobić wrażenie
2-Prawdziwe-nie okraszone pieknymi słowami, takie które pamięta sie do końca życia
pozdrawiam
wydaje mi się, że ja bym nie okazała jakiegoś entuzjazmu po takim komplemencie. chyba wolałabym usłyszeć coś co stanowiłoby docenienie mojej powierzchowności czy seksapilu jako takiego.
może dlatego, że tego co mam w głowie jestem pewna a urody nie...
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:03   #56
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Cytat:
Napisane przez pkawecka
to napewno jakaś sfrustrowana kobitka wymyśliła, mówię wam. facet by na to nie wpadł
Niekoniecznie, mam znajomego (swoją drogą bardzo podobnego pod wszystkimi względami do Piotra z Magdy M. ) - on potrafi wymyślać różnego rodzaju komplementy (również takie) i za każdym razem robią na mnie ogromne wrażenie.
Niezłe z Niego ciacho
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:17   #57
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego)...

Cytat:
Napisane przez pkawecka
wydaje mi się, że ja bym nie okazała jakiegoś entuzjazmu po takim komplemencie. chyba wolałabym usłyszeć coś co stanowiłoby docenienie mojej powierzchowności czy seksapilu jako takiego.
może dlatego, że tego co mam w głowie jestem pewna a urody nie...
Dla mnie jest dużym komplementem to że mężczyzna nie widzi we mnie obiektu seksualnego ale równorzędnego partnera do bycia razem, do dyskusji i oczywiście do seksu
I nie pisze tego bo jestem okropna maszkarą. Pójde do knajpy na impreze i sie dowartościuje tym że faceci patrzą jak by chcieli mnie zjeść ich nie interesuje co mam w głowie...
A ja sobie myślę że to duży dar że jestem jaka jestem i poza kilkoma rzeczami nic bym w swoim wyglądzie nie zmieniła ale wystarczy wypadek, poparzenie i nie mam twarzy jaka miałam..... ale to co mam pięknego w głowie zostaje dlatego marze aby ktoś pokochał nie moje ciało ale moją duszę .
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:27   #58
KNOPFLER
Raczkowanie
 
Avatar KNOPFLER
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: stolica kulturalna Polski ;P
Wiadomości: 206
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Aha, Amethys, a mnie się wydawało, że Kobieta jednak lubi gdy docenia i zauważa się jej piękno.
Chyba, że to wymysł facetów
KNOPFLER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:33   #59
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Cytat:
Napisane przez KNOPFLER
Aha, Amethys, a mnie się wydawało, że Kobieta jednak lubi gdy docenia i zauważa się jej piękno.
Chyba, że to wymysł facetów

Lubi

Komplementy dotyczące charakteru, umysłu i usposobienia są dobre tylko od osób, które naprawdę dobrze Cię znają, od potencjalnych absztyfikantów najlepsze są "piękne oczy", "usta jak maliny" i w ten deseń
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 11:40   #60
amethys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 245
Dot.: Najpiękniejszy KOMPLEMENT jaki usłyszałaś od mężczyzny (niekoniecznie swojego).

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Lubi

Komplementy dotyczące charakteru, umysłu i usposobienia są dobre tylko od osób, które naprawdę dobrze Cię znają, od potencjalnych absztyfikantów najlepsze są "piękne oczy", "usta jak maliny" i w ten deseń
a mnie przedewszyskim kręcą inteligentne komplement ... usta jak maliny podobały mi sie jak miałam naście lat. Teraz oczekuje czegoś więcej.
Mężczyzna nie ma u mnie szans jak klepie takie banały .
Może jestem już za stara a może. ...... nie wiem
__________________
.........Dojde do miasta i domów, które są wieczne...........
Amethys
amethys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.