Depilacja twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 21:59   #1
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393

Depilacja twarz


Witajcie
Mam mały problem i nie wiem co jest lepsze. Otóż rośnie mi troszkę takich ciemno blondnych włosów nad ustami. Do tej pory co tydzień najpierw zamrażałam troszkę to bryłą mięsa a później skubałam. Dziś kupiłam plastry woskowe z Joanny do twarzy i się boje...boję bólu.. Plastry dają dłuższy efekt? czy mogę sobie najpierw troszkę przymrozić i dopiero? jakieś wskazówki??
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:10   #2
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Depilacja twarz

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam mały problem i nie wiem co jest lepsze. Otóż rośnie mi troszkę takich ciemno blondnych włosów nad ustami. Do tej pory co tydzień najpierw zamrażałam troszkę to bryłą mięsa a później skubałam. Dziś kupiłam plastry woskowe z Joanny do twarzy i się boje...boję bólu.. Plastry dają dłuższy efekt? czy mogę sobie najpierw troszkę przymrozić i dopiero? jakieś wskazówki??
serio?!
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 00:42   #3
Synkopa
Raczkowanie
 
Avatar Synkopa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 463
Dot.: Depilacja twarz

Cytat:
Napisane przez Katrinnnn Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam mały problem i nie wiem co jest lepsze. Otóż rośnie mi troszkę takich ciemno blondnych włosów nad ustami. Do tej pory co tydzień najpierw zamrażałam troszkę to bryłą mięsa a później skubałam. Dziś kupiłam plastry woskowe z Joanny do twarzy i się boje...boję bólu.. Plastry dają dłuższy efekt? czy mogę sobie najpierw troszkę przymrozić i dopiero? jakieś wskazówki??



jeśli zamrożenie bryłą mięsa pomagało Ci w jakikolwiek sposób (np. na ból) to przymrażaj
tylko pamiętaj by osuszyć potem dobrze skórę przed plastrem
__________________
Blond czupryna prosi o głosy

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygra...php?pid=945988
Synkopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 07:40   #4
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Depilacja twarz

Kolejne zastosowanie zamrożonego mięsa o którym słyszę
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 08:27   #5
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Depilacja twarz

A mnie się wydaje, że lepiej nie mrozić. No chyba, że Ci to pomaga Przy cieple pory się powiększają, a przy zimnie zwężają. Nie wiem czy tak samo jest z mieszkami włosowymi, ale ja wolę na przykład regulować brwi po ciepłej kąpieli, ból jest o wiele mniejszy.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 22:19   #6
3ndorfina
Przyczajenie
 
Avatar 3ndorfina
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja twarz

Koleżanka @wypad dobrze mówi, przy zimnym naczynia krwionośne się zwężają przez co włoski w skórze trzymają się mocniej.
Ja miałam podobny problem, tez wąsik nieco mi przeszkadzał. Na początku próbowałam sobie poradzić sama, kupiłam też takie plastry, tylko zwykłe, do ciała (do ciała różnią się tym że mają mocniej trzymać), no więc probówałam rozgrzac te plastry, wkładałam je do mikrofalówki i podgrzewałam xD Rozcierałam, trochę ciepłe były, przyłożyłam do twarzy, zerwałam, i nic nie pomogło, mniej było tych włosków. Ale powiem Ci,że plastry dają tylko taki efekt, tak naprawdę plastry sklepowe łamią Ci te włoski a nie wyrywają. Ja Ci radzę iść do kosmetyczki, ten zabieg jest mniej bolesny niż ten jaki sobie robisz w domu sama. Pare pociągnięć plastrem dwa lub trzy, i gotowe! Ja byłam ostatnio, i jestem z tej wizyty strasznie zadowolona!
__________________
"Music is the strongest form of magic.” ― Marilyn Manson
3ndorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 16:57   #7
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Depilacja twarz

Cytat:
Napisane przez 3ndorfina Pokaż wiadomość
Koleżanka @wypad dobrze mówi, przy zimnym naczynia krwionośne się zwężają przez co włoski w skórze trzymają się mocniej.
Ja miałam podobny problem, tez wąsik nieco mi przeszkadzał. Na początku próbowałam sobie poradzić sama, kupiłam też takie plastry, tylko zwykłe, do ciała (do ciała różnią się tym że mają mocniej trzymać), no więc probówałam rozgrzac te plastry, wkładałam je do mikrofalówki i podgrzewałam xD Rozcierałam, trochę ciepłe były, przyłożyłam do twarzy, zerwałam, i nic nie pomogło, mniej było tych włosków. Ale powiem Ci,że plastry dają tylko taki efekt, tak naprawdę plastry sklepowe łamią Ci te włoski a nie wyrywają. Ja Ci radzę iść do kosmetyczki, ten zabieg jest mniej bolesny niż ten jaki sobie robisz w domu sama. Pare pociągnięć plastrem dwa lub trzy, i gotowe! Ja byłam ostatnio, i jestem z tej wizyty strasznie zadowolona!
Chyba nie potrafiłaś tych plastrów obsłużyć. Nie rozgrzewa się ich w mikrofali tylko chwilę w dłoniach nalepia i zrywa. Mnie żadnych włosków nie łamią tylko wyrywają i to wszystko na raz tak, że mam idelanie gładką skórę.
A tak BTW zawsze się zastanawiam - po takiej depilacji u kosmetyczki z czerwoną skórą wychodzicie potem do ludzi?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 19:27   #8
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Depilacja twarz

Cytat:
Napisane przez 3ndorfina Pokaż wiadomość
Koleżanka @wypad dobrze mówi, przy zimnym naczynia krwionośne się zwężają przez co włoski w skórze trzymają się mocniej.
Ja miałam podobny problem, tez wąsik nieco mi przeszkadzał. Na początku próbowałam sobie poradzić sama, kupiłam też takie plastry, tylko zwykłe, do ciała (do ciała różnią się tym że mają mocniej trzymać), no więc probówałam rozgrzac te plastry, wkładałam je do mikrofalówki i podgrzewałam xD Rozcierałam, trochę ciepłe były, przyłożyłam do twarzy, zerwałam, i nic nie pomogło, mniej było tych włosków. Ale powiem Ci,że plastry dają tylko taki efekt, tak naprawdę plastry sklepowe łamią Ci te włoski a nie wyrywają. Ja Ci radzę iść do kosmetyczki, ten zabieg jest mniej bolesny niż ten jaki sobie robisz w domu sama. Pare pociągnięć plastrem dwa lub trzy, i gotowe! Ja byłam ostatnio, i jestem z tej wizyty strasznie zadowolona!
Ja akurat plasterki kładę na kaloryfer zimą, w lato rozgrzewam w dłoniach, przykładam, dociskam czymś zimnym żeby lepiej trzymały i natychmiast odrywam. Włoski wychodzą z cebulkami, a nie tak jak mówisz łamią się. Niektóre osoby wąsik mają w genach i odrasta on dość szybko, nawet po kilku latach depilacji (jak mi) i nie opłaca się takim osobom co 2 tyg chodzić do kosmetyczki
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:32   #9
Sylwiusa
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Depilacja twarz

ja też woskiem usówam wąsik już od dłuższego czasu i to kwestia przyzwyczajenia i nastawienia. Zrób to szybko i zgodnie z instrukcja.
Sylwiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 17:01   #10
3ndorfina
Przyczajenie
 
Avatar 3ndorfina
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja twarz

Właśnie te plastry ze sklepu są takie beznadziejne, że nawet ich się rozgrzać nie chciało. Przecież napisała,że je rozcierałam i nic, w końcu zaryzykowałam,żeby wstawić je do mikrofali, ale to też nie pomogło. Aż w końcu musiałam się udać do kosmetyczki, to było najlepszym rozwiązaniem.
A co do czerwonej skóry, to ja zazwyczaj chodze do kosmetyczki wieczorem, na drugi dzien nawet nie ma śladu.

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Ja akurat plasterki kładę na kaloryfer zimą, w lato rozgrzewam w dłoniach, przykładam, dociskam czymś zimnym żeby lepiej trzymały i natychmiast odrywam. Włoski wychodzą z cebulkami, a nie tak jak mówisz łamią się. Niektóre osoby wąsik mają w genach i odrasta on dość szybko, nawet po kilku latach depilacji (jak mi) i nie opłaca się takim osobom co 2 tyg chodzić do kosmetyczki
Z kaloryferem też kiedyś próbowałam, ale te plasterki kiedy już przykładałam do twarzy, zdążyły ostygnąć, znowu były zimne, co depilację utrudniało :<
__________________
"Music is the strongest form of magic.” ― Marilyn Manson
3ndorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.