SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 21:16   #1
_sunny
Raczkowanie
 
Avatar _sunny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 94

SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?


Cześć!

Moje Kochane, mam problem... Słyszałam, że przyjemności trzeba się nauczyć... Mój pierwszy raz był niedawno, bo miesiąc temu, nic nie bolało- myślę super początek. No ale do rzeczy, od tego czasu kochaliśmy się z TŻ może z 6 razy, za każdym razem jak we mnie wchodził czułam ból, przy penetracji dziwny ucisk na pęcherz ( tak jakby mi się chciało siusiu ) czasami na odbyt ( jakkolwiek to brzmi ). Ostatnim razem znowu zabolało jak we mnie wchodził, ale już tego ucisku nie czuję, więc jest lepiej, lecz ciągle nie czuje przyjemności, fakt czasami poczuję coś co jest przyjemne. Czy to normalne? Czy trzeba czasu żeby czerpać z seksu maxymalną przyjemność?
Może coś ze mną jest nie tak?
_sunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:36   #2
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

Kochana, ani trochę
Ja miałam tak samo na początku i też się zastanawiałam, czy aby wszystko jest tak jak być powinno. I myslalam " O co takie wielkie halo z tym seksem?"
Z czasem to się chyba czlowiek jednak uczy odczuwać to, czuje doznania, bo u mnie dopiero po jakimś czasie zaczeło robić się przyjemnie, czasem nawet bardzo
Także nie pozostaje chyba nic innego niż się uczyć tego, cieszyć się tym, nie śpieszyć nic nie robić na siłę i na szybko, tylko bawić się tym i z czasem przyjemnośc przyjdzie, będzie sie lepiej wszystko odczuwać.

Oczywiście moja wypowiedź jest subiektywna, podkreślam to, bo ostatnio na forum jest sporo osob, które potrafią sie przyczepić o byle co i wykłucać.

Nie mniej jednak, nie zdziwiłabym się, gdybyś miała tak samo jak ja
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:41   #3
_sunny
Raczkowanie
 
Avatar _sunny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 94
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Kochana, ani trochę
Ja miałam tak samo na początku i też się zastanawiałam, czy aby wszystko jest tak jak być powinno. I myslalam " O co takie wielkie halo z tym seksem?"
Z czasem to się chyba czlowiek jednak uczy odczuwać to, czuje doznania, bo u mnie dopiero po jakimś czasie zaczeło robić się przyjemnie, czasem nawet bardzo
Także nie pozostaje chyba nic innego niż się uczyć tego, cieszyć się tym, nie śpieszyć nic nie robić na siłę i na szybko, tylko bawić się tym i z czasem przyjemnośc przyjdzie, będzie sie lepiej wszystko odczuwać.

Oczywiście moja wypowiedź jest subiektywna, podkreślam to, bo ostatnio na forum jest sporo osob, które potrafią sie przyczepić o byle co i wykłucać.

Nie mniej jednak, nie zdziwiłabym się, gdybyś miała tak samo jak ja
Dziękuję za odpowiedź

Ja też miałam myśli '' co oni widzą w tym seksie? to chyba nie dla mnie bo ja nic nie czuję! '' . Fakt jest lepiej niż było, czasami czuję że mi fajnie, ale to nie jest coś suuuuper przyjemnego, mam nadzieję, że się nauczę i poczuję tą przyjemność, bo na początku baaardzo się zniechęciłam
_sunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:50   #4
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

Kurcze, może źle to trochę ujęłam. To nie jest tak, że trzeba się tego uczyć tak dosadnie. Chodzi o to, ze z czasem zauważa się, co sprawia przyjemnośc, z czego jest jej najwiecej i takie doświadczenia wykorzystuje się potem, by było jeszcze lepiej.
CZesto czasem przypadkiem okazuje się, że to i to jest super, a tamto nie dla mnie I tak to wyglada, nie trzeba się zniechęcać, tylko właśnie w sobie to odkrywać.
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 05:54   #5
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

sunny, zapewne musisz poznac swoje cialo, zobaczyc co ci sie podoba a co nie... miesiac po pierwszym razie to raczej niemozliwe
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 13:53   #6
Aria93
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 031
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

Sunny
Po pierwsze to nie przejmuj się . Wszystko jest z Tobą w porządku.
Co do ucisku - czujesz go zawsze czy w konkretnych pozycjach? W moim przypadku było tak, że początkowo czułam zawsze, następnie tylko w pozycjach 'od tyłu', w końcu samo przeszło . więc może u Ciebie jest podobnie ?
No i ostatnie, kwestia przyjemności... Nie zniechęcaj się, nie od razu Rzym zbudowano . Sama piszesz, że niekiedy jest super, a niekiedy wcale. Musisz po prostu wyczuć co lubisz, jak lubisz, itd. a wtedy na pewno nie będziesz narzekała na brak większych doznań
Aria93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 22:06   #7
_sunny
Raczkowanie
 
Avatar _sunny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 94
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez reject Pokaż wiadomość
sunny, zapewne musisz poznac swoje cialo, zobaczyc co ci sie podoba a co nie... miesiac po pierwszym razie to raczej niemozliwe
Mam nadzieję, że to minie

Cytat:
Napisane przez Aria93 Pokaż wiadomość
Sunny
Po pierwsze to nie przejmuj się . Wszystko jest z Tobą w porządku.
Co do ucisku - czujesz go zawsze czy w konkretnych pozycjach? W moim przypadku było tak, że początkowo czułam zawsze, następnie tylko w pozycjach 'od tyłu', w końcu samo przeszło . więc może u Ciebie jest podobnie ?
No i ostatnie, kwestia przyjemności... Nie zniechęcaj się, nie od razu Rzym zbudowano . Sama piszesz, że niekiedy jest super, a niekiedy wcale. Musisz po prostu wyczuć co lubisz, jak lubisz, itd. a wtedy na pewno nie będziesz narzekała na brak większych doznań
Co do ucisku to już go nie czuje, był tylko na początku
Dzisiaj kolejna próba i znowu nie czułam przyjemności, tzn. czasami poczułam coś fajnego... Kochane to chyba ze mną jest coś nie tak
_sunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-05, 05:36   #8
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

sunny, zdaje mi sie, ze zapewne ze duzo myslisz podzcas seksu i "czekasz" na ta przyjemnosc.. zamiast dac sie poniesc chwili, emocjom i przyjemnosci, za duzo myslenia w twojej glowie...
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 13:37   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

Własnie, postaw na spontaniczność i nie myśl: uda się czy nie uda, daj się ponieść chwili czujesz podniecenie, gdy jestes ze swoim chłopakiem? motylki w brzuchu i tam niżej? jesteś wilgotna?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:51   #10
kasiabasiazosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 134
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

a ja mam problem,bo właśnie nie mogę stać się wilgotna, a jak się zdarza, to rzadko...kocham mojego chłopka i chcę z nim być, on się stara, aja jakoś nie mogę coś ze mną nie tak? i też nie odczuwam przyjemności a kochamy się już 3 miesiące (był moim pierwszym partnerem)

(mam nadzieję, że autorka wątku się nie obraziła, że tu zapytałam )
kasiabasiazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 21:57   #11
_sunny
Raczkowanie
 
Avatar _sunny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 94
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

Cytat:
Napisane przez reject Pokaż wiadomość
sunny, zdaje mi sie, ze zapewne ze duzo myslisz podzcas seksu i "czekasz" na ta przyjemnosc.. zamiast dac sie poniesc chwili, emocjom i przyjemnosci, za duzo myslenia w twojej glowie...

Chyba jednak to to, wszystko siedzi w mojej psychice...

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Własnie, postaw na spontaniczność i nie myśl: uda się czy nie uda, daj się ponieść chwili czujesz podniecenie, gdy jestes ze swoim chłopakiem? motylki w brzuchu i tam niżej? jesteś wilgotna?
Oj jestem wilgotna bardzo, tzw. '' chcicę '' mam - i to jest dziwne, że chce mi się tego seksu, a i tak nie czuję przyjemności w trakcie

Cytat:
Napisane przez kasiabasiazosia Pokaż wiadomość
a ja mam problem,bo właśnie nie mogę stać się wilgotna, a jak się zdarza, to rzadko...kocham mojego chłopka i chcę z nim być, on się stara, aja jakoś nie mogę coś ze mną nie tak? i też nie odczuwam przyjemności a kochamy się już 3 miesiące (był moim pierwszym partnerem)

(mam nadzieję, że autorka wątku się nie obraziła, że tu zapytałam )
Nie ma problemu
_sunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 22:18   #12
Los Justynos
Raczkowanie
 
Avatar Los Justynos
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 52
Dot.: SEKS, a odczuwanie przyjemności- jestem dziwna?

Z seksem bywa różnie! Ja też miałam problemy z odczuwaniem przyjemności. Ale przy odpowiednim nastawieniu również Twojego umysłu może być znacznie lepiej. Może dla pobudzenia własnej intymności pobaw się sama z sobą. Wtedy się wyluzujesz, pomyślisz o swoim chłopaku i wierzę że się poprawi. Wiem po sobie że troszkę czasu to trwało ale było warto. Pozdrawiam.
Los Justynos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.