Problem z wejściem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-23, 07:21   #1
Laurencja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 107

Problem z wejściem


Cześć dziewczyny,
piszę do Was,bo mam problem,którym mega się zadręczam.
Kilka dni temu pierwszy raz próbowałam się zbliżyć ze swoim chłopakiem.Był wspólny prysznic,długa gra wstępna,petting i te sprawy.Czułam się podniecona,wszystko szło idealnie,aż do czasu gdy on nie założył gumki i próbował we mnie wejść.Próbowaliśmy to robić powoli i spokojnie,jednak wszelkie próby nie przyniosły efektu,on po prostu nie mógł we mnie wejść a ja czułam ogromny ból.Szczerze mówiąc trochę byłam nastawiona na to,że może mnie poboleć przy pierwszym razie,bo byłam u ginekologa,który stwierdził,że ze mną wszystko ok,jednak mam troszkę grubszą błonę .Jestem teraz na takim etapie,że czuję się totalnie zdołowana i mam wobec siebie wyrzuty sumienia,że atmosfera trochę się popsuła właśnie przeze mnie.Stosowaliśmy żel nawilżający,próbowaliśmy różnych pozycji.Kombinowaliśmy tak długo,że wreszcie mu opadł.Mój facet powiedział,żebym się nie przejmowała,że przecież możemy spróbować innym razem i wreszcie błona mi pęknie.Ja jednak zaczynam się trochę martwić.Myślę sobie,że to nie jest normalne,że aż tak silnie odczuwałam ból.Warto też dodać,że obawiam się czy anatomicznie wszystko ze mną okej.Pamiętam,że jako nastolatka chodziłam na basen,który trenowałam wyczynowo kilka razy w tygodniu.Gdy dostałam okresu któregoś razu chciałam sobie założyć tampon,bo przecież basen z nim to żaden problem.Kupiłam wtedy ob mini i pamiętam,że wtedy także nie udało mi się zaaplikować sobie tamponu.Pomyślałam wtedy,że ok,może nie umiem tego robić,może po prostu jestem za młoda i nie mam wprawy.Wróciłam do tematu tamponów kilka lat póżniej-i ta sama sytuacja.Nie wiem,naprawdę nie wiem już co mam robić.Mam wspaniałego faceta,jestem z nim bardzo szczęśliwa.Psychicznie czuję,że to dobra pora na seks,wiem,że oboje bardzo tego chcemy, układa nam się w każdej kwestii oprócz seksu.
Dziewczyny,miałyście kiedyś taką sytuację? Co jeszcze można zrobić,żeby wreszcie on mógł we mnie wejść ?
Bardzo proszę o pomoc.
Laurencja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 08:39   #2
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Problem z wejściem

Cytat:
Napisane przez Laurencja11 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
piszę do Was,bo mam problem,którym mega się zadręczam.
Kilka dni temu pierwszy raz próbowałam się zbliżyć ze swoim chłopakiem.Był wspólny prysznic,długa gra wstępna,petting i te sprawy.Czułam się podniecona,wszystko szło idealnie,aż do czasu gdy on nie założył gumki i próbował we mnie wejść.Próbowaliśmy to robić powoli i spokojnie,jednak wszelkie próby nie przyniosły efektu,on po prostu nie mógł we mnie wejść a ja czułam ogromny ból.Szczerze mówiąc trochę byłam nastawiona na to,że może mnie poboleć przy pierwszym razie,bo byłam u ginekologa,który stwierdził,że ze mną wszystko ok,jednak mam troszkę grubszą błonę .Jestem teraz na takim etapie,że czuję się totalnie zdołowana i mam wobec siebie wyrzuty sumienia,że atmosfera trochę się popsuła właśnie przeze mnie.Stosowaliśmy żel nawilżający,próbowaliśmy różnych pozycji.Kombinowaliśmy tak długo,że wreszcie mu opadł.Mój facet powiedział,żebym się nie przejmowała,że przecież możemy spróbować innym razem i wreszcie błona mi pęknie.Ja jednak zaczynam się trochę martwić.Myślę sobie,że to nie jest normalne,że aż tak silnie odczuwałam ból.Warto też dodać,że obawiam się czy anatomicznie wszystko ze mną okej.Pamiętam,że jako nastolatka chodziłam na basen,który trenowałam wyczynowo kilka razy w tygodniu.Gdy dostałam okresu któregoś razu chciałam sobie założyć tampon,bo przecież basen z nim to żaden problem.Kupiłam wtedy ob mini i pamiętam,że wtedy także nie udało mi się zaaplikować sobie tamponu.Pomyślałam wtedy,że ok,może nie umiem tego robić,może po prostu jestem za młoda i nie mam wprawy.Wróciłam do tematu tamponów kilka lat póżniej-i ta sama sytuacja.Nie wiem,naprawdę nie wiem już co mam robić.Mam wspaniałego faceta,jestem z nim bardzo szczęśliwa.Psychicznie czuję,że to dobra pora na seks,wiem,że oboje bardzo tego chcemy, układa nam się w każdej kwestii oprócz seksu.
Dziewczyny,miałyście kiedyś taką sytuację? Co jeszcze można zrobić,żeby wreszcie on mógł we mnie wejść ?
Bardzo proszę o pomoc.
A może Ty masz blokadę wewnętrzną? Może czegoś się obawiasz? Nie wiem jaka może być inna przyczyna. Nam przy pierwszym razie też chwilę zajęło zanim wszedł a najlepszą pozycją okazała się być na jeźdźca, może spróbujcie tak? Większość osób na pierwszy raz wybiera pozycję misjonarską, a przyznam, że my robiliśmy to już duuużo razy a on nie może wejść we mnie w tej pozycji. Może boisz się bólu?
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 13:00   #3
Rapsody
Raczkowanie
 
Avatar Rapsody
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 66
Dot.: Problem z wejściem

Miałam ten sam problem, również z tamponami, używanie nawet tych najmniejszych sprawiało duży ból. Przy pierwszym razie też mnie bolało, aż przerwaliśmy i dopiero za którymś (3 czy 4) razem stwierdziłam, że zacisnę zęby i po prostu wytrzymam tą chwilę bólu. Faktycznie bolało ale po tym już było ok. Trzeba się przemóc po prostu, myślę że trochę alkoholu też nie zaszkodzi
I wreszcie mogę używać tamponów.
Rapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 21:54   #4
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 48
Dot.: Problem z wejściem

Cytat:
Napisane przez Laurencja11 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
piszę do Was,bo mam problem,którym mega się zadręczam.
Kilka dni temu pierwszy raz próbowałam się zbliżyć ze swoim chłopakiem.Był wspólny prysznic,długa gra wstępna,petting i te sprawy.Czułam się podniecona,wszystko szło idealnie,aż do czasu gdy on nie założył gumki i próbował we mnie wejść.Próbowaliśmy to robić powoli i spokojnie,jednak wszelkie próby nie przyniosły efektu,on po prostu nie mógł we mnie wejść a ja czułam ogromny ból.Szczerze mówiąc trochę byłam nastawiona na to,że może mnie poboleć przy pierwszym razie,bo byłam u ginekologa,który stwierdził,że ze mną wszystko ok,jednak mam troszkę grubszą błonę .Jestem teraz na takim etapie,że czuję się totalnie zdołowana i mam wobec siebie wyrzuty sumienia,że atmosfera trochę się popsuła właśnie przeze mnie.Stosowaliśmy żel nawilżający,próbowaliśmy różnych pozycji.Kombinowaliśmy tak długo,że wreszcie mu opadł.Mój facet powiedział,żebym się nie przejmowała,że przecież możemy spróbować innym razem i wreszcie błona mi pęknie.Ja jednak zaczynam się trochę martwić.Myślę sobie,że to nie jest normalne,że aż tak silnie odczuwałam ból.Warto też dodać,że obawiam się czy anatomicznie wszystko ze mną okej.Pamiętam,że jako nastolatka chodziłam na basen,który trenowałam wyczynowo kilka razy w tygodniu.Gdy dostałam okresu któregoś razu chciałam sobie założyć tampon,bo przecież basen z nim to żaden problem.Kupiłam wtedy ob mini i pamiętam,że wtedy także nie udało mi się zaaplikować sobie tamponu.Pomyślałam wtedy,że ok,może nie umiem tego robić,może po prostu jestem za młoda i nie mam wprawy.Wróciłam do tematu tamponów kilka lat póżniej-i ta sama sytuacja.Nie wiem,naprawdę nie wiem już co mam robić.Mam wspaniałego faceta,jestem z nim bardzo szczęśliwa.Psychicznie czuję,że to dobra pora na seks,wiem,że oboje bardzo tego chcemy, układa nam się w każdej kwestii oprócz seksu.
Dziewczyny,miałyście kiedyś taką sytuację? Co jeszcze można zrobić,żeby wreszcie on mógł we mnie wejść ?
Bardzo proszę o pomoc.
znam temat, oglądałam jakis czasu temu na YT filmik na kanale SexMasterki pt. Pękła błona dziewicza. Nie pamietam co tam dokladnie mowila ale tłumaczy duzo o błonie.
anita9105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:56   #5
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Problem z wejściem

czy on w ogóle się nie wsunął, czy wsunął się trochę, a potem napotkał opór i to Cię bolało? robił Ci porządną palcówkę przed?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 16:19   #6
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Problem z wejściem

Hej,
wydaje mi się że to nie błona jest przyczyną, a Twój stres jak bardzo byś nie była świadoma tego co będzie i jak będzie, to jednak wasz pierwszy raz i jakieś napięcie na pewno jest, z podobnej przyczyny (stres) czasem ciężko jest zaaplikować nawet mini tampon - z autopsji :p. Na pewno wam się uda - może winko, jak najwięcej relaksu, nie myśl w kółko co i jak i nie nastawiaj się że będzie problem, a może już następnym razem żadnego problemu nie będzie
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 17:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.