Dni p³odne niep³odne owulacja...co jest - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi zwi±zane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-07-10, 10:03   #1
polka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1
Exclamation

Dni p³odne niep³odne owulacja...co jest


Witam! Z góry bardzo przepraszam, ¿e mo¿e za¶miecam forum bo takie w±tki mog³y siê pojawiæ ale ja wole opisac swoj± sytuacjê i prosic o pomoc i porady...

jestem z ch³opakiem 3 lata i niedawno zaczêlismy siê kochac ale analnie czyta³am i wci±¿ czytam o tym dobrze ale jednak zapytac jest lepiej doswiadczonych kobiet, wiêc czy mo¿na wpasc przez seks analny i je¶li jest siê dziewic± czy przez pieszczoty r±czkami palcem, no wiecie, jest du¿e ryzyko zajscia w ci±¿e???
ostatnio siê ¼le czujê czekam na okres gdzies brzuszek mam nadêty baaaardzo siê bojê, t³umaczê sobie ¿e to niemo¿liwe ale nie wiem....
powiedzcie mi co¶, nawet najgorsz± prawdê. z góry bardzo dziêkujê pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi bardzo proszê....
polka1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-10, 10:42   #2
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 7 999
Dot.: Dni p³odne niep³odne owulacja...co jest

Cytat:
Napisane przez polka1234 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Z góry bardzo przepraszam, ¿e mo¿e za¶miecam forum bo takie w±tki mog³y siê pojawiæ ale ja wole opisac swoj± sytuacjê i prosic o pomoc i porady...

jestem z ch³opakiem 3 lata i niedawno zaczêlismy siê kochac ale analnie czyta³am i wci±¿ czytam o tym dobrze ale jednak zapytac jest lepiej doswiadczonych kobiet, wiêc czy mo¿na wpasc przez seks analny i je¶li jest siê dziewic± czy przez pieszczoty r±czkami palcem, no wiecie, jest du¿e ryzyko zajscia w ci±¿e???
ostatnio siê ¼le czujê czekam na okres gdzies brzuszek mam nadêty baaaardzo siê bojê, t³umaczê sobie ¿e to niemo¿liwe ale nie wiem....
powiedzcie mi co¶, nawet najgorsz± prawdê. z góry bardzo dziêkujê pozdrawiam i czekam na jakies odpowiedzi bardzo proszê....
Po pierwsze, za³o¿y³a¶ w±tek nie na tym podforum, co trzeba. Popro¶ moderatora o przeniesienie.
Po drugie, je¶li robisz to wszystko, co tu opisa³a¶, to jaka z Ciebie dziewica? Dziewictwo to czysto¶æ, brak do¶wiadczeñ seksualnych, a nie tylko b³ona.
Po trzecie, musia³aby¶ mieæ straszliwego pecha, ¿eby zaj¶æ w ci±¿ê przez petting.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ginekologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.