Czerwone ślady po krostach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 17:43   #1
ejznielubmnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Post

Czerwone ślady po krostach


Śledze wizaż od roku przeczytałam tutaj wiele pomocnych rad nie mając tu konta .Dzięki tej stronie dowiedziałam się jak walczyć z trądzikiem .Ja miałam kiedyś piękną cere pewnie jak każdy ale od kilku lat zmagam się z wysypem krost. Używałam już wielu rzeczy teraz Atrederm hm no i przez miesiąc jakas poprawa jest ale niestety taka sobie wiem,że trądzik leczy się latami .Ale ja to raczej mam coś takiego ,że jak zjem słodycze czy coś czasem mi wyskoczy kilka krostek i przez 4 lata walcze z nimi.Najgorzej ,że teraz poza prawym policzkiem opanował mi lewy policzek. Krosty znikają ale zostają czerwone plamy które nawet pudrem nie idzie zatuszować .Chciałabym się zapytać czy może znacie jakieś kremy,maści które wybielają plamy po krostach ?Ja nie mam żadnych blizn to są takie czerwone płaskie plamy .Z góry dziękuje za każdą odpowiedź a i jeszcze jedno nie piszcie ,że na forach jest tych wątków sporo bo ja każdy z tych wątków już oglądałam.Pozdrawiam.
ejznielubmnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:36   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Czerwone ślady po krostach

Skoro ogladalas i nie znalazlas odpowiedzi to powinnas je w takim razie przejrzec jeszcze raz.

Te czerwone slady to sa po prostu przebarwienia. Najlepsze na przebarwienia sa kwasy. Niektorzy tez stosuja kremy np Cosmelan.

Watkow na ten temat jest mnostwo, wiec polecam je przejrzec.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 20:07   #3
antoska92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwone ślady po krostach

Na przebarwienia tak jak poprzedniczka pisze dobre są kwasy. Biorąc pod uwagę porę roku i to, że słońce będzie coraz mocniejsze polecam kwas azelainowy. Osobiście stosuje teraz maść acne derm. Stężenie w niej wynosi 20%, ale nie ma się czego bać. Koszt takiej maści w aptece to ok. 20zł, Pamiętaj o stosowaniu filtru stosując jakikolwiek kwas!
Pozdrawiam
antoska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:21   #4
ejznielubmnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone ślady po krostach

Stosowałam Acne Derm 3 tubki nic mi to nie pomogło .A co do wątków czytałam je ale to co uważałam za może przydatne mojej cerze nie pomogło dlatego chciałam ten wątek zacząć od nowa
ejznielubmnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 13:19   #5
lolidka
Przyczajenie
 
Avatar lolidka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwone ślady po krostach

czerwone plamy po krostach mogą być raczej oznaką skóry naczynkowej... lepiej nie terroryzuj skóry kwasami bo ci więcej naczynek popęka
przyjrzyj sie z bliska swojej skórze i zwrc uwage czy masz jakieś popękane naczynka, jesli jesteś młoda -nastalotka mniej niz 20 lat- i nie masz jeszcze widocznych naczynek to zwroc uwage na to np. czy sie czerwienisz przy zmianach temperatury, czy wystepuje u ciebie rumien. Jesli tak to zainwestuj w kosmetyki kojace dla cery naczynkowej a czerwone plamki po krostach z dnia na dzien beda blednac az w koncu znikna
Jesli plamki sa koloru szarego lub brazowego to kwasy.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...eme-riche.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-704817

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ia-spf-15.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...lky-fluid.html

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-687573
lolidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 13:48   #6
Kamyla_83
Przyczajenie
 
Avatar Kamyla_83
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pod Warszawą
Wiadomości: 23
Dot.: Czerwone ślady po krostach

Cytat:
Napisane przez lolidka Pokaż wiadomość
czerwone plamki po krostach z dnia na dzien beda blednac az w koncu znikna
Mnie nie zniknęły, tylko zrobiły się brązowawe i teraz cholernie ciężko je zlikwidować, a próbowałam już wielu rzeczy. Mnie na takie świeże, różowe/czerwone plamki pomaga neostrata hq z hydrochinonem, ale to dość drogi krem, bo nie jest już dostępny w Polsce. Najlepiej będzie jak pójdziesz do dermatologa, ale tak wg opisu mi to też wygląda na przebarwienia pozapalne. Żeby nie były widoczne kup jakiś korektor, najlepiej paletę różnych kolorów, bo czerwone najlepiej zamalowywać zielonym, a brązowe beżowym.
Kamyla_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.