Wrocław- gdzie jest hurtownia/ sklep z gadżetami,ozdobami ślubnymi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 22:58   #1
wiedzma83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 42

Wrocław- gdzie jest hurtownia/ sklep z gadżetami,ozdobami ślubnymi


potrzebuje jakieś prezenty dla gości
stroiki do świeczników itd...Dodam że wesele mam za tydz.w sobote 13 czerwca ,także zbyt wiele czasu nie mam ...

Blagam o pomoc !!!
wiedzma83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:08   #2
bujawoblokach
Raczkowanie
 
Avatar bujawoblokach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 130
Dot.: Wrocław- gdzie jest hurtownia/ sklep z gadżetami,ozdobami ślubnymi

najpopularniejsza, a nawet nie wiem czy nie jedyna choć tu mogę się mylić, to Costa na ul. Księcia Witolda (boczna Jagiełły, która jest z kolei przedłużeniem Podwala). pierwszy raz troszkę ciężko tam trafić, bo choć znajduje się w dużym budynku tuż przy moście Sikorskiego to wejście jest w okropnie zaniedbanym podwórku. o, z tego co kojarzę budynek najłatwiej poznać po odwiecznie wspinającym się po nim św. Mikołaju z workiem prezentów
a co do samej Costy to naprawdę polecam - istny zawrót głowy! jak tam wpadnę to pół dnia nie mogę wyjść, tyle tam wszystkiego. i fajnie bo poukładane kolorystycznie co szalenie ułatwia zakupy. napewno znajdziesz coś dla siebie
bujawoblokach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 10:11   #3
ciacho rumowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4
Dot.: Wrocław- gdzie jest hurtownia/ sklep z gadżetami,ozdobami ślubnymi

Fakt, tydzień został to czasu mało.
Ale może oprócz Costy polecam jeszcze giełde kwiatową we Wrocławiu.
Sama szukałam dla swojej firmy dekoratorskiej artykułów dekoracyjnych na ślubne dekoracje i dopiero jak trafiłam na karmelkową to mogłam sobie powybietrać dokładnie to co potrzebowałam. Ceny o wiele niższe i baaaardzo duży wybór kwiatów i sztucznych i różnych przedmiotów dekoracyjnych.
Niektóre stoiska sprzedają tylko hurtowo i na firmę ale większość kocha wszystkich klientów. Acha.... ludzi "prywatnych" wpuszczaja dopiero od 8godz,(cena biletu 8 zł), tak że cały ferment giełdowy jest już mniejszy.
ps. jak masz jakieś pytanie dotyczące dekoracji to chętnie służe pomocą!Pisz na priva.
ciacho rumowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 00:24   #4
bujawoblokach
Raczkowanie
 
Avatar bujawoblokach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 130
Dot.: Wrocław- gdzie jest hurtownia/ sklep z gadżetami,ozdobami ślubnymi

fajnie, że wypowiada się ktoś kompetentny, sama chętnie skorzystam z rad a o giełdzie kwiatowej zupełnie zapomniałam - racja, podobno można tam kupić dosłownie wszystko i to w miłych cenach. napewno sama się tam wybiorę - dzięki za przypomnienie
bujawoblokach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 10:18   #5
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Wrocław- gdzie jest hurtownia/ sklep z gadżetami,ozdobami ślubnymi

Witam,
Podbijam wątek, bo sprzed kilku lat. Któraś z Was ostatnio znalazła jakiś tani, godny polecenia sklep z akcesoriami ślubnymi? Zastanawiam się zwłaszcza nad zaproszeniami. Nie potrzebuję ich dużo, dlatego na allegro chyba nie bedzie opłacało się zamawiać. Czy da się gdzieś dostać stacjonarnie zaproszenia poniżej 2 zł/szt?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-29 11:18:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.