Matowa cera - moja juz tak :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 10:15   #1
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362

Matowa cera - moja juz tak :D


Dziewczyny, chcialam Wam polecic podklad Double Wear firmy Estee Lauder, dzieki ktoremu mam matowa cere przez ladnych kilka godzin mimo, iz cere mam mieszana-w strefie T mocno przetluszczajaca sie. Zazwyczaj po nalozeniu podkladu + skrobii moja skora zaczynala sie swiecic po ok 1-2h, sukcesem bylo 2,5h a zadne z polecanych kosmetykow nie byly lepsze od poprzednich.
Czytajac recenzje, zniechecona bylam kolorystyka, a takze efektem maski, o ktorym dziewczyny pisaly.
Sama cere mam jasna o raczej cieplym (czyt. zoltym odcieniu), wybralam kolor 1. Po 5-dniowym stosowaniu probki, zdecydowalam sie na zakup calego produktu (pomimo tego, ze podklad testowany na nadgarstku wydawal mi sie troszke za ciemny, w twarz sie slicznie wtapia).
Na twarz nakladam bloker Avene (juz staram sie w bardziej przepisowej ilosci), czekam kilka-kilkanascie minut, nakladam podklad w malych ilosciach, na to dosc gruba warstwe skrobii wymieszana z odrobina purdu rozswietlajacego, po chwili omiatam twarz pedzlem... i gotowe
Mam wrazenie, ze podklad nieco wysusza twarz (choc to jeszcze sprawdzam, bo nie 'rusza' policzkow, a wlasnie strefe T)

Troszke sie rozpisalam, ale jest to moje najwieksze odkrycie i chcialam sie podzielic
pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.