Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-22, 22:00   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Smile

Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?


Podziwiam wszystkie wizażanki piszące sobie w wątkach "miesięcznych" dzieci, ja zapisałam się do swojego, ale co z tego, jak Kalina nie pozwala mi nic pisać. Na widok jasnego ekranu komputera najpierw zaczyna się pieklić, a później rozpaczliwie szlochać i wołać tak: nene, meme..... łzy lecą jej jak groch
nie da się jej postawić w leżaczku koło komputera na podłodze i napisać czegokolwiek, od razu się wścieka. Gdy piszę coś na kompie, trzymam ją na ręce, odwracam w stronę ściany i zagaduję. Owszem, umie bawić się sama, ale tylko jak jestem w kuchni, co chwile łypie okiem, czy aby nie właczam komputera
wiczorami nie otwieram nawet kompa, bo stary wraca późnym popołudniem i cały czas spędzamy na zabawie z Kaliną.
dziś wyjątek: siedzi w robocie, negocjuje z ramienia Dyrekcji Generalnej Poczty ze związkowcami. związkowcy właśnie się naradzają a stary żre pizzę, już drugą dzisiaj, od rana nie wychodził ze swojej pocztowej nory
co miałam robić, wykąpałam dziecko, dałam cyca, wskoczyłam na chwilę na wizaż, zaraz spadam, bo mam nadzieję dokończyć "Europę..." Baumana, którą czytam od wakacji, wstyd jak beret.
w łazience stos kosmetyków do wydania, a ja nawet nie mam czasu założyć wątku na targowisku.
Moje dziecko ma chyba alergię na komputer na szczęście niedługo będzie niania, bo wracam do pracy (na razie telepracy, bo zamierzam małą trzymać tylko na cycu do 8 miesiąca włącznie - podobno można), ale i tak nie bedzie czasu na pogaduchy z wizażankami
Wiecie co? Niby ekran kompa ją denerwuje, ale telewizor to może oglądać nawet godzinę. Ostatnio obejrzała całego "Fausta" na Mezzo, uwielbia operę.
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 22:06   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?

Co prawda nie odpowiem na nurtujące Cię pytanie, bo ja jeszcze nie obeznana w temacie, ale chciałam Ci powiedzieć, że (jak zwykle) miło Cię czytać Całuski dla Ciebie i Kalinki (kurka, Wizażanki z niej chyba nie będzie, skoro nawet mamie nie pozwala na Wizażu siedzieć )
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 07:50   #3
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?

Cytat:
Napisane przez Helena Pokaż wiadomość
Wiecie co? Niby ekran kompa ją denerwuje, ale telewizor to może oglądać nawet godzinę. Ostatnio obejrzała całego "Fausta" na Mezzo, uwielbia operę.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 09:03   #4
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?

może wizaż z tą całą lekką, acz przyjemną treścią jest za "lekki" dla Kaliny? Skoro gustuje w tematyce metafizycznych wzniesień /i upadków/?
Córka jest jeszcze mała, nie umie się sobą zająć, wydaje mi się też, że chce skupić całą Twoją uwagę tylko na sobie- egoistka jedna
Może kup jej jakiąś interaktywną zabawke- sa jakieś z pozytywką i ruchomymi częściami do łóżeczka,
Ona ma juz 6 miesiecy?
Albo spróbuj czytać głośno wizaż / oprócz Intymnego / i odpowiadając na posty, gadać co wklepujesz w klawiaturę- takim tonem, jakbyś bajki Andersena czytała
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 09:46   #5
Meme
Zadomowienie
 
Avatar Meme
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: bielsko- biała
Wiadomości: 1 030
GG do Meme
Dot.: Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?

U mnie jest ten sam problem....ze znienawidzeniem monitora Fifek dostaje szału,jak tylko odpalam i siadam przy kompie, bo w koncu cały czas swój powinnam poswiecić małemu kscięciu...aha! Tu mi tramwaj jedzie! Ja pisze tylko wtdy, kiedy Fifek śpi w ciagu dnia, albo z samego wieczora. Pozdrowionka!
__________________
Kategorycznie odmawiam dalszego rozmnażania

FILIPEK
http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...pek+ma+już.png

MADZIA
http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbu...+Madzia+ma.png
Meme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 17:44   #6
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?

U mnie jakoś nie ma ani zadowolenia z włączonego komputera czy też niezadowolenia, ale za to jest radość jak może pobawić się myszką albo powalić w klawiaturę
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-23, 20:10   #7
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?

Heleno naprawde nalezysz do jakiegos watku??? ja klade moja Ale w lozeczku z mnostwem zabawek i troszeczke potrafi sie sama pobawic... a jak nie, to na kolanka i czytamy razem wizaz, tak jak poleca Mariqa
moze jakas diva Ci sie szykuje?
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 10:42   #8
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Smile Dot.: Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?

Cytat:
Napisane przez Jupi Pokaż wiadomość
Heleno naprawde nalezysz do jakiegos watku??? ja klade moja Ale w lozeczku z mnostwem zabawek i troszeczke potrafi sie sama pobawic... a jak nie, to na kolanka i czytamy razem wizaz, tak jak poleca Mariqa
moze jakas diva Ci sie szykuje?
należę do wątku dzieci majowo-czerwcowych, ale tylko wirtualnie. Kalina właśnie zjada kabel od klawiatury, więc nici z dalszego pisania. Kabel i tak lepszy od chusteczki higienicznej, wczoraj zjadła jej połowę, czekamy teraz na kupę
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 20:47   #9
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Ludzie jak wy piszecie przy dzieciach?

A ja Ali rozłożyłam w tym pokoju co stoi komputer matę i dodatkowo rzuciłam jeszcze kilka zabawek i w ten sposób mała pozwala mi na wizażowanie. Widzi tylko, że jestem i od czasu do czasu coś tam do niej zagadam, uśmiechnę się albo dam buziaka
No właśnie Heleno tak mi się wydawało, że przynalezysz do nas tylko myśłałam , że nie jesteś zainteresowania wspólnymi pogaduchami
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.