Dwa kierunki zaocznie? Artystyczna Grafika Komputerowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 10:22   #1
pirupiru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 10

Dwa kierunki zaocznie? Artystyczna Grafika Komputerowa


Ostatnio naszedl mnie dosc szalony pomysl rozpoczecia drugiego kierunku studiow. Aktualnie jestem na 2 roku studiow zaocznych w wsb, na ktorych w zasadzie wiele robic nie musze ;-) Wiedze mam ze szkoly sredniej, zreszta caly kierunek nie jest zbyt wymagajacy i tak nudze sie na cwiczeniach i tylko zaliczam sesje...
Na 3 roku zostana mi tylko 4 przedmioty w tym seminarium dyplomowe. Dodatkowo prace dyplomowa piszemy w grupach. Z indywidualnym tokiem nie ma zadnego problemu. Pracuje w urzedzie wiec weekendy mam zawsze wolne. Kierunek ktory chcialabym zaczac to Artystyczna Grafika Komputerowa, gdzie pierwszy rok to zajecia warsztatowe z rysunku i malarstwa. Mysle, ze dalabym rade te dwa kierunki polaczyc.
Moja glowna motywacja jest (poza zwyczajnie bezsensownym pierwszym kierunkiem) chec rozpoczecia pracy zwiazanej z grafika i projektowaniem. Myslalam nawet o polaczeniu pracy jako ksiegowa na pol etatu (bo czesto takie ogloszenia sie wlasnie pojawiaja) z wlasna dzialanoscia, a takie przygotowanie z zakresu grafiki (bo z warsztatem nie mam raczej problemu ) pewnie by sie przydalo...
Co myslicie o takim rozwiazaniu? Czy wgl brzmi to sensownie?

Edytowane przez pirupiru
Czas edycji: 2015-11-23 o 11:05
pirupiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-23 10:22:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.