Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 22:02   #31
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Dziwna sytuacja.
Z jednej strony WIDZISZ te jego prostackie zachowania, oceniasz je negatywnie, ale z drugiej jesteś zauroczona tym facetem. Jednak, jak twierdzisz, nie jesteś nim zauroczona "aż tak".
Wygląda to trochę tak, jakbyś chciała przez chwilę być bardziej "niegrzeczna", szalona niż jesteś. Wbrew intuicji decydujesz się na igranie z ogniem. Tylko to się może źle skończyć -tak jak napisała Doris. Uważaj.

Bo jak na razie to on jest bardziej szczery w tej relacji (wobec siebie samego i wobec drugiej strony) niż Ty. On jasno i wyraźnie daje Ci do zrozumienia czego chce/oczekuje. A Ty, chociaż (pozornie?) nie akceptujesz jego zachowania, kontynuujesz tę znajomość. On to może naprawdę odebrać jako "udawanie cnotki".
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:42   #32
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

już po spotkaniu. Krótko 1,5 godzinki trwało. Jak się spotkalismy przywitał się buzi w policzek a następnie po kilku minutach wrócił do tematu grila i przepraszał za swoje zachoanie, że mu wstyd itp że wtedy przed grilem bardzo sie spił z kumplami a na tego grila nie planowali iśc... itp.

Momentami mialam wrazenie ze sie wstydzi, robil smieszne miny jak zapadala cisza... jakby sie krepował, gdy ja wtedy popatrzyłam na niego ... dwie różne osoby on po alkocholu i bez.

Powiedzial ze jest zdziwiony że się odezwalam ze byl pewien ze jzu sie nei odezwe po tym jak odwolalam spotkanie ... ze odwolalam bo niechce go znac.

Na pozegnanie nie wyskoczyl ani z calusem w policzek ani z przytulaniem ... zapytał sie tylko znowu o film , ale jak powiedzialam nie bo pozno to powiedzial ok rozumiem, i czy mnie odprowadzic. Powiedzialam że jesli chce... a on "a ty chcesz? " Na co ja stwierdzilam ze jakby chcial to by sie nie pytal a juz tymbardziej czy ja chce wiec powiedzialam mu ze ide a mu usmiech spadl haha


Do picia wzielam sobie herbate jak zapytal się co pije i zawołał do baru abym sobie wybrała , on wzią piwo :| pomimo to. Jak skonczyl zapytal sie czy jsezcze jedna herbatke chce , ja powiedzialam ze nie to on zapytal czy idziemy juz ... wiec ja na to ze tak ...?

Miedzy czasie gralismy w kręgle , troche zartowalismy ze jedno drugie rozprasza ... ale juz mneij jak za 1 razem .

ogolnie mam mieszane uczucia dalej... pozostawiam reszte losowi... jesli się odezwie to wtedy będe myslec co dalej...

Co Wy myslicie o tym? dalej jestescie na "NIE" ??
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 20:51   #33
Marciamartyna
Raczkowanie
 
Avatar Marciamartyna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 495
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Hmm,kilka sotkań to za mało,żeby poznać człowieka,według mnei dopiero po miesiącu można coś stwierdzić,spotkaj się z nim jeszcze raz ale nie w barze,tylko pójdzie gdzieś razem.np.właśnie kręgle,gokarty(polecam bo sama byłam) czy basen tak,zeby nie samym alkoholem człowieka poić.
__________________
Live like there's no tommorow !
Ucze się do egzaminów GMAT i TOEFL
Uzależniona od zakupów
Zapuszczam włosy
Marciamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:11   #34
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Na pozegnanie nie wyskoczyl ani z calusem w policzek ani z przytulaniem ... zapytał sie tylko znowu o film , ale jak powiedzialam nie bo pozno to powiedzial ok rozumiem, i czy mnie odprowadzic. Powiedzialam że jesli chce... a on "a ty chcesz? " Na co ja stwierdzilam ze jakby chcial to by sie nie pytal a juz tymbardziej czy ja chce wiec powiedzialam mu ze ide a mu usmiech spadl haha
Hmm.. może chłopak się upił, bo myślał, że to zostanie wśród kolegów. A wyszło, jak wyszło... narobił sobie wstydu przed Tobą po pijaku i teraz mu głupio. To dobrze o nim w sumie świadczy -to, że się wstydzi, bo widocznie nie jest niewychowanym chamem, tylko po prostu za dużo alkoholu.
Powiedział Ci, że jest zaskoczony, że się jeszcze odezwałaś -był niepewny, czy chcesz kontynuować znajomość. Pewnie zapytał, czy już idziecie, bo nie chciał Cię tam przetrzymywać, może liczył na to że powiesz "nie". Chciał Cię odprowadzić, ale nie był pewien czy sobie tego życzysz -co w kontekście tego grila i tego, że to Ty zdecydowałaś żeby zakończyć spotkanie jest dość zrozumiałe. Mogłaś po prostu powiedzieć "Jasne będzie mi miło".
W sumie, to wygląda na to, że chłopak może i fajny, ale sam czuje, że jest już spalony po tej wpadce. A Ty jakaś niezdecydowana jesteś.. tzn. nie wydaje mi się, żebyś była nim jakoś bardziej zainteresowana -więc po co to ciągniesz?
Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
Co Wy myslicie o tym? dalej jestescie na "NIE" ??
To Ty powinnaś być na tak, albo na nie.
Przecież to Ty się będziesz z nim spotykać, nie my. Wszystko zależy od tego, jak Ty się przy nim czujesz.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:24   #35
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

A Ty jak się po tym spotkaniu czujesz ? Bo z opisu nic jasno nie wynika, tzn. tyle, że masz znowu mieszane odczucia. Jeśli tak jest, to znaczy że jednak chyba coś Ci przeszkadzało ? A tak pozatym to podoba Ci się ten facet ? Czujesz, że nadajecie na tych samych falach ? Macie o czym rozmawiać ? Zaciekawił Cię swoją osobowością ? Chciałabyś go bliżej / lepiej poznać ? ( Przepraszam - może to wygląda jak pod gradobiciem pytań, ale właściwie nic nie napisałaś o tym jak Ty go odbierasz ).

Co do samego spotkania, to faktycznie mogło mu być wstyd i mógł myśleć, że wiecej się do niego nie odezwiesz ( nie dziwię mu się ). Poza tym może nie należy do zbyt śmiałych i trochę się krępował ( tak ogólnie sytuacją ).
Co do odprowadzania to - zależy co kto lubi.
Co do tego picia piwa to może pozwoliło mu się trochę rozluźnić . Chociaż ja na jego miejscu mając na uwadze poprzednie ekscesy raczej bym sie starała powstrzymać .
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 07:34   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Precious things zadała dobre pytania. Powinnaś się, autorko wątku, zastanowić po co masz się z nim znowu spotkać - naprawdę chcesz go poznać bliżej, rozmowa się kleiła? Znowu piszesz o "mieszanych uczuciach" - strasznie to wszystko wymęczone, przeczołgane, a to dopiero początek znajomości, która powinna przebiegać gładko i bez nasilających się wątpliwości. Szukasz jakiegokolwiek faceta, na siłę, czy chcesz poznać kogoś o określonych cechach? Na razie wygląda niestety na to pierwsze.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:04   #37
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

[QUOTE=Precious things;33637604]A Ty jak się po tym spotkaniu czujesz ? Bo z opisu nic jasno nie wynika, tzn. tyle, że masz znowu mieszane odczucia. Jeśli tak jest, to znaczy że jednak chyba coś Ci przeszkadzało ? A tak pozatym to podoba Ci się ten facet ? Czujesz, że nadajecie na tych samych falach ? Macie o czym rozmawiać ? Zaciekawił Cię swoją osobowością ? Chciałabyś go bliżej / lepiej poznać ? ( Przepraszam - może to wygląda jak pod gradobiciem pytań, ale właściwie nic nie napisałaś o tym jak Ty go odbierasz ).

Podoba mi się on , coś mnie do niego ciągnie. Niesamowicie mi imponuje swoją wiedzą, inteligencją, poczuciem humoru ... Po spotkaniu nie odzywal się 2 tygodnie. Więc dałam i ja sobie spokoj. Wiedzialam jedno ... jak on sie nie odezwie to ja tymbardziej nie z racji tego ze to ja ostatnie spotkanie zaproponowalam... chocaz nie ukrywam liczylam na to ze się odezwie. Milczal 2 tygodnie po czym kilka dni temu spotkalam go w barze ze znajomymi. Jak wychodzil wydawalo mi sie ze patrzy w moja strone wiec tez spojrzalam, na co on poszedl dalej. Liczylam chyba na to ze pomacha reką do mnie a on nic.... zła wrocilam do domu i zaczelam sie zastanawiac czy moze popelnilam jakis blad ze moze potraktowalam go lekcewazaco na ostatnim spotkaniu. Dziwne uczucie ale byłam jednym słowem zawiedziona ze chociaz nie pomachal...
Ehh może to cos na zasadzie gonienia króliczka ?

Edytowane przez meniusia
Czas edycji: 2012-05-04 o 22:45
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 20:18   #38
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Piszesz że facet jest miły i z tego co wynika aż tak się do ciebie nie dobierał. Za dużo chyba naoglądałaś się filmów gdzie zaproszenie na kawe/herbate do kogoś to od razu "chodźmy się przespać. Po pijaku u każdego różne rzeczy się dzieją - przecież chyba nie zaczął cię rozbierać. Tobie chyba tylko jedno na myśli pewnie nawet bardziej niż temu facetowi.. Sknociłaś. Spróbuj się odezwać, ale robisz niepotrzebne uniki
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:37   #39
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
(...)
Podoba mi sięon , coś mnie do niego ciągnie. Niesamowicie mi imponuje swoją wiedzą...Po spotkaniu nei odzywal się 2 tygodnie. Więc dałam i ja sobie spokoj. Wiedzialam jedno ... jak on sie nie odezwie to ja tymbardziej nie z racji tego ze to ja ostatnie spotkanie zaproponowalam... chocaz nie ukrywam liczylam na to ze się odezwie. Milczal 2 tygodnie po czym kilka dni temu spotkalam go w barze ze znajomymi. Jak wychodzil wydawalo mi sie ze patrzy w moja strone wiec tez spojrzalam, na co on poszedl dalej. Liczylam chyba na to ze pomacha reką do mnie a on nic.... zła wrocilam do domu i zaczelam sie zastanawiac czy moze popelnilam jakis blad ze moze potraktowalam go lekcewazaco na ostatnim spotkaniu.
Ehh może to cos na zasadzie gonienia króliczka ?
O co Ci chodzi z tym gonieniem króliczka?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 22:51   #40
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Piszesz że facet jest miły i z tego co wynika aż tak się do ciebie nie dobierał.
po pijaku robi się rzeczywiscie rozne rzeczy ale czasami tez popijaku poznaje sie prawdziwa twarz czlowieka... na pierwszym spotkaniu zaproponowal aby pojsc do niego na film ... przy tym przytulajac mnie jak co najmniej swoja dziewczyne a przeciez mnie znal kilka godzin... a co do grila i jego zachowania po alkocholu to gdyby nie to ze mu na wiecej nie pozwolilam to nie wiem gdzie wyladowaly by jego rece ... usta ... .

Fakt potem przepraszał ... .

z tym kroliczkiem chodzi mi o to ze jak on zabiega to ja uciekam a jak on olewa to ja mysle ...
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 22:58   #41
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

jak dla mnie facet jest do odstrzalu. jak ktos slusznie juz zauwazyl-> inteligentny nie znaczy kulturalny. jak koles startuje z lapami tak szybko to raczej liczy na szybkie zaliczenie dziewczyny.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 23:26   #42
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

też tak odrazu uznałam, dlatego odwołałam umówione wczesniej spotkanie z nim zaraz po powrocie z grila... ale potem stwierdzilam ze moze do 3 razy sztuka i kolejne spotkanie bylo ok, nic sie nie przystawiał, co najwyzej jakis maly komplement rzucil ... . Ale to zignorowanie mnie w barze utwierdzilo mnie w przekonaniu ze faktycznie chodizlo mu o jedno, zobaczyl ze latwo mu nie pojdzie wiec dal sobie spokoj.
Niedawno dostalam od niego smsa, ze robi jutro grila i zaprasza. Zbił mnie on z tropu ... bylam przekonana na 100% ze juz się wiecej nie odezwie.
Co robić? Pojscie na grila nie wchdozi w gre bo mam juz plany, kolezanki urodziny a potem wybieramy się gdzies do klubu. Pozatym ja tam nikogo nie znam, a on nie zaproponowal abym przyszla z kim. caly smsa raczej byl informacyjny a na koneic tylko "zapraszam".
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 00:18   #43
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Myślę, że jest też tak opcja (przy założeniu, że facet jest w porządku, tylko tak niefortunnie to wszystko wyszło), że on jest tak samo zbity z tropu jak i Ty. I teraz takim zaproszeniem próbuje wybadać sytuację Może to takie wyciągnięcie ręki na zgodę? Coś w stylu "nie wyszło..ale możemy się przecież kumplować"
W tym pubie.. może mu było głupio. Może miałaś złowrogą minę
Napisz mu, albo zadzwoń, że niestety nie możesz bo idziesz na urodziny do koleżanki. Podziękuj za zaproszenie. Bądź miła, konkretna, wyluzowana
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 01:06   #44
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jak dla mnie facet jest do odstrzalu. jak ktos slusznie juz zauwazyl-> inteligentny nie znaczy kulturalny. jak koles startuje z lapami tak szybko to raczej liczy na szybkie zaliczenie dziewczyny.
Również jestem za prostym wytłumaczeniem całej tej sytuacji. Tym bardziej, że w knajpie ani nie podszedł, ani się nie przywitał, a teraz nagle wyskakuje z zaproszeniem na grilla - niepoważne zachowanie, zbyt zmienne.

Nie rozumiem Cię autorko wątku - to ciągłe tłumaczenie go, chęć dawania kolejnych szans obcemu w sumie kolesiowi. Po co aż taka desperacja?

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
(...)
Niedawno dostalam od niego smsa, ze robi jutro grila i zaprasza. Zbił mnie on z tropu ... bylam przekonana na 100% ze juz się wiecej nie odezwie.
Co robić?
(...)
Mam wrażenie, że gość by Ci pierdnął do telefonu, a Ty byś zaraz analizowała co to oznacza, po co, dlaczego i czy warto dać czwartą szansę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 01:23   #45
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
po pijaku robi się rzeczywiscie rozne rzeczy ale czasami tez popijaku poznaje sie prawdziwa twarz czlowieka... na pierwszym spotkaniu zaproponowal aby pojsc do niego na film ... przy tym przytulajac mnie jak co najmniej swoja dziewczyne a przeciez mnie znal kilka godzin... a co do grila i jego zachowania po alkocholu to gdyby nie to ze mu na wiecej nie pozwolilam to nie wiem gdzie wyladowaly by jego rece ... usta ... .

Fakt potem przepraszał ... .

z tym kroliczkiem chodzi mi o to ze jak on zabiega to ja uciekam a jak on olewa to ja mysle ...
Hm to już nie ważne jak ktoś zachowuje się po pijaku? Nigdy więcej przy Tobie nie będzie pił? To jak się wtedy zachowuje co robi i mówi przecież też ma znaczenie...jak się po pijaku będzie dobierał to ok bo po pijaku...(?)

Tylko nie pisz,że Ty jeszcze chcesz ciągnąć tą sytuacją...

zranisz się...skończ to kiedy jeszcze za dużo do niego nie czujesz
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 18:44   #46
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

poki za duzo nie czuje? nic jeszce do niego nie czuje..

Nie wiem czemu go tlumacze , ale chyba faktycznie tak jest .. moze dlatego ze mamy wspólnych znajomych ktorzy uważają że on jest naprawdę wporzadku... a wtedy na grilu wyjątkowo mocno się upił, i że sami byli zdziwieni ze tyle w siebie wlał ... .

Odpisałam mu na smsa że dziękuję za zaproszenie ale niestety mam już plany na wieczór....

Nasze maisto jest małe więc spotykanie go jest nieuniknione no i wspolni znajomi.
Po za tym jeśli się jeszcze odezwie to prawdopodobnoe przyjmę zaproszenie. Pytanie tylko czy się odezwie?

Edytowane przez meniusia
Czas edycji: 2012-05-05 o 18:45
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 19:42   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
poki za duzo nie czuje? nic jeszce do niego nie czuje..
(...)
Po za tym jeśli się jeszcze odezwie to prawdopodobnoe przyjmę zaproszenie. Pytanie tylko czy się odezwie?
Ale po co, skoro nie zrobił na Tobie dobrego wrażenia, spotkania były raczej nieudane - po co zatem przyjmowanie zaproszeń (których zresztą na razie nie ma)? Piszesz, że nic nie czujesz, a męczysz tą sytuację uczuciowo bardzo. Sorry, ale wali desperacją.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 22:07   #48
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
poki za duzo nie czuje? nic jeszce do niego nie czuje..

Nie wiem czemu go tlumacze , ale chyba faktycznie tak jest .. moze dlatego ze mamy wspólnych znajomych ktorzy uważają że on jest naprawdę wporzadku... a wtedy na grilu wyjątkowo mocno się upił, i że sami byli zdziwieni ze tyle w siebie wlał ... .

Odpisałam mu na smsa że dziękuję za zaproszenie ale niestety mam już plany na wieczór....

Nasze maisto jest małe więc spotykanie go jest nieuniknione no i wspolni znajomi.
Po za tym jeśli się jeszcze odezwie to prawdopodobnoe przyjmę zaproszenie. Pytanie tylko czy się odezwie?
Po przeczytaniu tego wątku mam inne wrażenie...

Dlaczego pozwalasz mu na taką władzę nad sobą?
Zawsze jesteś dla niego..może odzywać się do Ciebie jak chce i kiedy chce... a Ty i tak będziesz dla niego miła i znajdziesz czas

Odezwie się napewno...będzie tak się odzywał do czasu kiedy mu się nie znudzi... albo spotka kogoś innego

Nie piszę tego złośliwie...ale widze,że dopóki się nie przejedziesz to nie zrozumiesz...
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 23:05   #49
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez Clood Pokaż wiadomość
inteligentny nie znaczy kulturalny

Inteligentny chyba tez nie bo "działa" w sposób troche chaotyczny i żałosny

Znam wielu wychowanych, pewnych siebie oraz kulturalnych facetów i raczej nie muszą obmacywac kobiet oraz zadawać dziwnych pytań. Nie są sfrustrowanymi napalencami...
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-06, 00:54   #50
meniusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 306
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego wątku mam inne wrażenie...

Dlaczego pozwalasz mu na taką władzę nad sobą?
Zawsze jesteś dla niego..może odzywać się do Ciebie jak chce i kiedy chce... a Ty i tak będziesz dla niego miła i znajdziesz czas
anuanusia nei wiem czy przeczytalas cały watek , ale nie bylam na zadne jego zawołanie. Na 1 spotkanie się zgodzilam, kolejne ja sama odwołałam, po czym potem jako rekompensate ja zaproponowalam aby sie spotkac, na co odrazu odpowiedzial. Po spotkaniu zaproponowanym przezemnie milczal i wlasnie co sie odezwal z tym ogniskiem na ktore ja się nie zgodzilam...

Ja nie chce go tlumaczyc ale jakis czas temu to mi inny facet nie dał szansy ... za co ja bylam zla rozrzalona że po dwóch spotkanaich się wycofał, i dlatego stwierdzilam ze moze nie bede go skreslac.. . bociezko kogos poznac po kilku spotkanaich. Oczywiście jesli by sytuacja jak po alkocholu na grilu sie powtorzyla to wtedy definitywnie koncze ta znajomość.

Co do spotkan to nie byly one nudne, sporo zartowalismy, on duzo pytal o moje zainteresowania i nie tak o aby zagadc tylko jesli byl zainteresowany to wnikał w temat. Oczywiscie były chwile ciszy , czasami wrecz krępujące... ale to chyba normalne jak się ludzie nie znają.

Widze ze zdania podzielone a wiekszosc raczej ze nie powinnam kontynuowac tej znajomosci w sensie poznania go lepiej... o ile wogle będzie jescze okazja po tym jak odmówiłam mu przyjścia na grila....

Wiem sama powinnam wiedziec czego chce ale on budzi we mnie jak nikt rozne emocje. Zazwyczaj wiedzialam ze tak albo nie. W jego przypadku ile razy powiem nie tak zaraz tyle samo razy powiem tak ...

czy desperatka? ja nie mowie tu o tym ze zaraz będe się z nim wiązać... absolutnie nie, chodzi mi tylko czy jest sens brnąć w to dalej i probowac go lepiej poznac... czy dac sobie spokoj. fakt ze mamy wpsolnych znajomych tez napewno ma tutaj wplyw i to ze wszyscy dobrze o nim mowią.

Edytowane przez meniusia
Czas edycji: 2012-05-06 o 00:59
meniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 11:02   #51
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

To, że dobrze o nim mówią, to dobrze.. ale niewiele zmienia. Ty możesz być fajna, on może być fajny, a mimo to wam nie wyjdzie.
Nie możecie się dogadać.
Teraz, możesz z nim normalnie pogadać na jakiejś imprezie u znajomych. Mogłabyś pójść też na tego grila, ale już masz plany.
Jak dla mnie, to to wszystko jest zbyt rozlazłe i dlatego bym odpuściła. Ale czasem sama się zastanawiam, czy nie odpuszczam zbyt szybko.
Zastanów się, czy lepiej Ci "z nim" czy bez niego.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 23:13   #52
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Facetom tylko jedno w głowie?Po odwołanym spotkaniu...

Cytat:
Napisane przez meniusia Pokaż wiadomość
anuanusia nei wiem czy przeczytalas cały watek , alenie bylam na zadne jego zawołanie. Na 1 spotkanie się zgodzilam, kolejne ja sama odwołałam, po czym potem jako rekompensate ja zaproponowalam aby sie spotkac, na co odrazu odpowiedzial. Po spotkaniu zaproponowanym przezemnie milczal i wlasnie co sie odezwal z tym ogniskiem na ktore ja się nie zgodzilam...

Kłócić się nie będę

Jak chcesz to kontynuuj znajomość ale nie dziw się,że Cie nagle zostawi albo coś innego wywinie

Nie komentuje już...sama zobacz jak będzie
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.