Dobra, sprawdzona wróżka w Łodzi, zna ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 18:00   #1
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Wink

Dobra, sprawdzona wróżka w Łodzi, zna ktoś?


Drogie wizazanki czy któras zna jakoś dobrą wrózke godną polecenia w Łodzi ? chiała bym sie wybrać ale nieznam zadnej dobrej która by mnie nie oskubała na kase i przepowiedziła w wiekszosci prawde
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 18:12   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Naprawdę wierzysz,że wróżka przepowie ci przyszłość????? Przecież to tylko wyłudzanie pieniędzy i nic więcej.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 18:32   #3
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Naprawdę wierzysz,że wróżka przepowie ci przyszłość????? Przecież to tylko wyłudzanie pieniędzy i nic więcej.
hm, będzie chciała, to pójdzie. nie widze problemu,przecież decyzja należy do niej..
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-10, 20:33   #4
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Widze tu sceptyka ale tak to juz jest jest więcej oszustek niż prawdziwych wróżek Czy naprawde żana z wizażanek niezna jakiś wrózki godnej polecenia ?
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 14:23   #5
ela66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Sceptycyzm wobec wróżek, jest jak sceptycyzm wobec religii, bądź sceptycyzm wobec polityki itd. Wszystko zależy od tego w co wierzymy, w co pokładamy nadzieję, bo sami jesteśmy kowalami swego losu, a poprzez sceptycyzm możemy go albo polepszać (nie dać się oskubać) albo pogorczać (stracić możliwość poznania przyszlości, oświecenia czy decydowania o kierunku rozwoju swojego społeczeństwa). Tyle na temat

Pozdraawiam i witam na forum
Ela
__________________
<ciach_reklama>
ela66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 13:10   #6
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Podbijam, bo mam ochotę się wybrać do wróżki. Dziewczyny polecacie jakąś w Łodzi?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 10:56   #7
dominisiaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
GG do dominisiaaaaa
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

ja sie dolacze, bo tez o tym myslalam ostatnio i mam ochote posluchac przepowiedni wrozki slyszalam ze gdzies w zgierzu jest fenomenalna wrozka ale nie wiem dokladnie w ktorym miejscu...
dominisiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 22:27   #8
czasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z pod okna
Wiadomości: 16
GG do czasia
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

byłam u tej ze zgierza - cyganka sandra. żałuje wydanej kasy, ale moja koleżanka jest zachwycona i uzależniona. może nasza różnica poglądów wynika z tego, że ja podchodzę do "tych spraw" sceptycznie. ogólnie powiedziała mi takie rzeczy, które łatwo dopasować do każdej osoby, m.in. że przy kimś widzi szpital (rzadko kto ma całą rodzinę zdrową jak rydz), że jestem zamknięta w sobie (pewno dlatego, że nie komentowałam jej wypowiedzi), że mam nie szukać bułek jak mam chleb ) raz na górze raz na dole.... może gdyby jej zadać konkretne pytanie, usłyszałoby się coś ciekawego.... ogólnie bez rewelacji, aczkolwiek nie wykluczam kolejnej wizyty (zadziałało to na mnie jak psychoterapia troszkę, dowiedziałam się jaka jestem dobra, uczynna i wogóle za***ista hihihi ) psycholog bierze za wizytę dużo więcej
__________________
czasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 12:47   #9
feidiline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Hej!, też szukam jakiejś dobrej wróżki w samej Łodzi.
U tej w Zgierzu byłam, ale nie wiem jak miała na imię, też Cyganka , fajna, miła babeczka, bardzo podbudowuje na duchu, faktycznie lepsze jak wizyta u psychologa i taniej


Cytat:
Napisane przez czasia Pokaż wiadomość
byłam u tej ze zgierza - cyganka sandra. żałuje wydanej kasy, ale moja koleżanka jest zachwycona i uzależniona. może nasza różnica poglądów wynika z tego, że ja podchodzę do "tych spraw" sceptycznie. ogólnie powiedziała mi takie rzeczy, które łatwo dopasować do każdej osoby, m.in. że przy kimś widzi szpital (rzadko kto ma całą rodzinę zdrową jak rydz), że jestem zamknięta w sobie (pewno dlatego, że nie komentowałam jej wypowiedzi), że mam nie szukać bułek jak mam chleb ) raz na górze raz na dole.... może gdyby jej zadać konkretne pytanie, usłyszałoby się coś ciekawego.... ogólnie bez rewelacji, aczkolwiek nie wykluczam kolejnej wizyty (zadziałało to na mnie jak psychoterapia troszkę, dowiedziałam się jaka jestem dobra, uczynna i wogóle za***ista hihihi ) psycholog bierze za wizytę dużo więcej
ogólnie się z Tobą zgadzam, ale co do tej za***istości, dobroci, uczynności, naiwności do ludzi to myślę, że też z przymrużeniem, bo to też mówi każdemu... przecież każdy uważa się za dobrego, uczynnego i czasami nieco naiwnego
feidiline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:47   #10
sauerrasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

hmm Jeśli mogę Wam coś polecić, to ja jestem w stałym kontakcie nie z wróżką a wizjonerem Sean... z tymże jest to kontakt online. Do momentu pierwszej rozmowy z moim Światełkiem miałam zawsze sceptyczne podejście do samej ezoteryki...Czy pomógł mi? Miałam duże problemy z samą sobą i sferą emocjonalną. Myślę,że dzięki niemu tak na prawdę jest mi łatwiej. Nasz los w naszych rękach a wiedzieć która droga będzie dla nas korzystniejsza- to kwintesencja szczęścia i miłości)
Do tego facet ma niesamowite oczy... Takie mądre i ... nieraz aż sie boje w nie spojrzeć na otografii hihihi

Edytowane przez sauerrasti
Czas edycji: 2010-09-22 o 17:48
sauerrasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 14:44   #11
fehufehu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Ja też mieszkam w Łodzi. To podobno "miasto wróżek", więc ze znalezieniem jakiejś nie powinno być problemu :P
Z wróżkami jest jak i z innymi zawodami... wszędzie można znaleźć kogoś, kto spartaczy robotę, więc nie uprzedzał bym się tak odgórnie do osób wykonujących ten zawód. Są ludzie, którzy zajmują się tym profesjonalnie, mają ku temu predyspozycje i dbają o klientów. Ja osobiście często chodzę do Wróżki Heddy. Jest z Łodzi, można ją znaleźć w internecie z tego co kojarzę. wielokrotnie mi pomagała. też byłem na początku sceptykiem, ale łatwo nim być, gdy sie nie spróbowało, albo trafiło się na oszusta
fehufehu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 22:08   #12
sauerrasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

witam, czy ktoś oprócz mnie korzystał już z pomocy Seana?
sauerrasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 21:29   #13
laura5557
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

czy była któras z was u tarocisty Szandora z ksiegarenki cud na zgierskiej w Łodzi i u Justyny z tej samej ksiegarenki?/ mam tez pytanie czy ktos zna p. Elzbieta Lisiecką z łodzi z jaracza 8 słyszałam ze ta Pani jest bardzo trafna chciałabym sie do niej wybrac.... dziekuje czekam na odpowiedzi-podpowiedzi..
laura5557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-04, 08:21   #14
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

moja mama była w Zgierzu, ale lata temu... i podobno wiele się sprawdziło t
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-05, 07:17   #15
laura5557
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

ja tez byłam w zgierzu 2 nic sie nie sprawdziło wrózba trwała 3minuty przy mieszaniu zupy w garnku (tak przyjeła mnie ta wrózka )cyganka. ale pytam o SZandora i pania Elzbiete lisiecką?
laura5557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 20:00   #16
Tia_Tia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Ja też byłam w Zgierzu. Nic się nie sprawdziło i na dodatek cyganka mie chciała zastraszyć
Tia_Tia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 16:21   #17
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Reklama na Wizażu jest płatna, wróżko Katarzyno.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 20:46   #18
104moni
Przyczajenie
 
Avatar 104moni
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

ja byłam u wróżki Justyny na zgierskiej. Część tego co mówiła o rodzinie miała sens. Co do mnie się okaże... Podobno mam uważać bo wpade zalicze jak coś to dam znać

jej była świetna kobieta cyganka w Bełchatowie, ale nie żyje od 5 lat... z tych wróżek u których bylam żadna jej do pięt nie dorasta... miała prawdziwy dar do czytania z kart...
__________________
104moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 08:49   #19
abianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

W Łodzi dobra wróżka to Pani Angelika przyjmuje na Rzgowskiej. Osobiście dużo z jej wróżby sprawdziło mi się. Cyganek ze Zgierza raczej nie polecam. Również Pani Olgi z Kościuszki nie polecam. Sprawdzona wróżkę mogę polecić na pw.
abianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 11:11   #20
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Cytat:
Napisane przez margaa Pokaż wiadomość
Drogie wizazanki czy któras zna jakoś dobrą wrózke godną polecenia w Łodzi ? chiała bym sie wybrać ale nieznam zadnej dobrej która by mnie nie oskubała na kase i przepowiedziła w wiekszosci prawde
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090607101218!Ja_☠☠☠☠☠☠☠e.jpg (11,8 KB, 10 załadowań)
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 16:33   #21
k6kirei
Przyczajenie
 
Avatar k6kirei
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

cześć dziewczyny!

szukam wróżki w Łodzi, która potrafi zdejmować uroki. wiem, że taki posiadam już od dawna, mało co mi wychodzi, brak pracy, miłości, złe samopoczucie, wiecie. Już mi to przeszkadza

no i teraz pytanie: czy znacie kogoś takiego?

parę dni temu napisałam do jednej Bassendowskiej, i napisała mi, że takie zdjęcie uroku kosztuje, uwaga, 600zł.

to prawda? tyle to kosztuje? aż mi się przykro zrobiło.

dzięki wielkie za pomoc, radę.
k6kirei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 21:03   #22
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Jest taka wróżka na ulicy Franciszkańskiej, byłam, trochę się sprawdziło, nie naciąga tzn koszt to 100 złotych ale sporo się za to dostaje. Do tego jest miła, dużo tłumaczy o sobie jak to się stało ze została wróżką (ja bylam scpetyczna iwec ja wypytałam:P)
no i do jej gabinetu dość latwo trafic, jest za bramą, na rogu małego budynku i wiszą zaraz przed wejściem jakies dzwonki, aniołki, gwiazdki+szyld, że wróżka
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 07:02   #23
abianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

k6kirei
No no 600zł rozbój w biały dzień Nie znam wróżki , która by brała więcej niż 100 zł.....
W Łodzi jest kilka dobrych wróżek, które na pewno cie trochę uspokoją podpowiedzą, ale najwięcej zależy od samej ciebie. Jak chcesz jakiś kontakt to chętnie napiszę na pw. adres z którego ja korzystałam
abianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 19:42   #24
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Dobra , sprawdzona wróżka w Łodż ,zna ktoś??

Wpadajcie do mnie! Za 100zł wywróżę wszystko czego pragniecie
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:58   #25
bizuu7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6
Dot.: Dobra, sprawdzona wróżka w Łodź, zna ktoś??

Ela z ul. Zgierskiej i wróżka z ul. Stary Rynek na Bałutach. Poza tym dużo osób chwali sobie Beatę Kalinowską, wróży on-line ale ma dużą sprawdzalność. Poczytaj sobie w necie opinie o tej pani. Zdjęcie uroku rzeczywiście kosztuje sporo, ale nie aż 600zł.
bizuu7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:33   #26
Karmelinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobra, sprawdzona wróżka w Łodź, zna ktoś??

Znam kilka wróżek w Łodzi, jedne lepsze inne gorsze, osobiście zadowolona jestem z gabriela, bo jest niesamowicie precyzyjny, a ta annamarta co też jest na tej stronie też jest niezła, rozumie wszystko i na prawdę pomaga. Tam na ich stronie są telefony do nich. xxx to sobie zobacz -na prawde nieźli.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Gabriel jest dobry we wrózeniu, i w tarocie robi amulety i w ogóle jest niezły, ale nie wiem czy zdejmuje uroki - musisz zadzwonić xxx mam nadzieję że mnie nie zabije, że podałam jego numer

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-03 o 11:10 Powód: Reklama.
Karmelinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 15:51   #27
viversa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Dobra, sprawdzona wróżka w Łodź, zna ktoś??

Hej dziewczyny!

Wiem, że to dosyć głupia droga, ale kiedy ma się ciężki czas w życiu, człowiek chwyta się wszystkiego, co mogłoby sprawić, że łatwiej będzie mu podjąć jakąś decyzję lub nawet zaśnie spokojniej wiedząc, że jeszcze nie wszystko stracone.

Zatem, czy któraś z Was poleci mi dobrą wróżkę w Łodzi? Naprawdę dobrą, która nie naciąga na duże pieniądze, a nawet jeśli trochę sobie za te wróżby liczy-- czy sprawdzają się.

Potraktujcie moją prośbę poważnie.
Pozdrawiam
viversa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-26, 14:15   #28
MalinowaLala
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaLala
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: WLKP...Poznań też ;)
Wiadomości: 103
Dot.: Dobra, sprawdzona wróżka w Łodzi, zna ktoś?

Witam Wszystkich odnośnie pyt o wróżkę sprawdzoną z Łodzi moge podzielić się swoim "doświadczeniem''...n a początku roku miałam mega zakręt życiowy i chciałam dowiedzieć się co dalej ??? Kolżanki znajoma będąc na Fashion week w Łodzi z ciekawości pokusiła się o wróżbę u poleconej cyganki iiii.....kopara jej opadła! Podczas rozmowy z kumpelą dowiedziałam się że ona była u takiej kobitki więc też chciałam spróbować aleee ani nr tel do niej ani nic tylko imię Żaneta. Więc internet potęgą wiedzy...poszukałam i znalazłam tel zadz do niej. Ze względu że mam do niej 250km wchodziło w gre tylko wróżenie przez tel. Powiedziała mi co mam do niej przesłać i dzień w którym się zdzwonimy. Wrażenia ?? Petarda....rzuca imionami, mówi co było i będzie, przytacza słowa osób które nam coś obiecywały itd. Niedowiarkom proponuje sprawdzić na własnej skórze. Ja nie żałuje nic a nic wręcz przeciwnie
Dla zainteresowanych Żaneta -> Zgierz koło Łodzi.
__________________
Pozytywne myślenie to połowa sukcesu .
MalinowaLala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 15:05   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dobra, sprawdzona wróżka w Łodzi, zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez martynaszsz Pokaż wiadomość
Hej, ja znam sprawdzoną wróżkę smsową, która ma dar i pomogła mi w naprawde cięzkiej sytuacji. Jak ktos chce namiar na nią to proszę pisac do mnie, wysle na maila: xxx bo nie wiem, czy można tutaj podawac.
Twoja wrozka smsowa to maciek /marysia student dorabiajacy do stypendium.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-06-08 o 20:09 Powód: E-mail.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-30 16:05:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.