klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-04, 16:05   #1
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla

klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?


Zastanawiam się jakie będa lepsze klocki dla 4-latka :tradycyjne lego czy lego duplo .moj szkrab do tej pory bawi się duzymi klockami i ładnie sobie radzi z układaniem budowli,samochodów itp.pomyslałam że czas juz na "doroslejsze "klocki i stąd moje pytanie...w tv emitowana jest teraz reklama lego duplo dla przedszkolaków i marcin dopomina się że chce takie klocki bo przecież jest przedszkolakiem.....
od kiedy wasze pociechy zaczeły bawic się klockami lego i czy zaczynały od duplo czy od razu lego.
mikołaj tuz -tuz i trzeba złozyć zamówienie
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:13   #2
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Ja myślę że jeśli chodzi o zdolności manualne dzieci to z małymi klockami też by sobie radziły. choć to zależy jaki zestaw i co się z niego buduje. ja bym się tylko martwiła że taki mały klocuszek to wyląduje w gardle lub nosie bo kto z nas nie wsadził sobie czegoś do nosa w dziecinstwie...
ale w sumie jak nie mały element lego to i co innego też może w nosie wylądować
kiedyś czytałam że dziecko połkneło gwizdek i przy każdym wdechu gwizdało że chirurdzy padali ze śmiechu.
trochę nie na temat ale to mi przyszło do głowy jak skonfrontowałam myśl o kupnie lego mojemu 3 latkowi...
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 16:23   #3
hannao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 184
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Dla 4 latka bym kupiła normalne lego. Duplo jest super jesli kupujesz 2 -3 latkowi wtedy na jakis czas mu starczy. Klocki są bardzo drogie i normalne lego starczy mu na lata -będziesz tylko najprawdopodobniej dokupywać kolejne modele ale wszystkie i tak beda łaczone do wlasnych dużych konstrukcji . Z Duplo twój syn szybko wyrosnie poza tym ponieważ klocki sa duze jest ich stosunkowo mało w zestawie stąd ograniczone mozliwości konstrukcyjne. Nie musisz kupować zestawu .Na Allegro czesto mozna kupic lego na wagę (kiedyś kupiłam tak mojemu synowi 10 kg) .Wychodzi to duzo taniej a dla dziecka w tym wieku nie ma zadnej róznicy czy klocki są nowe czy nie.
hannao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:52   #4
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Moim zdaniem tez już "normalne". Duplo dla czterolatka będa już raczej zbyt proste i szybko się znudzą.
Ja swojemu szkrabowi (ma 4,5 roku) pół roku temu kupiłam na próbę mały zestawik lego - nie zgubił ani jednej części, nic nie zjadł ani nie włożył sobie w ucho czy nos. Bardzo ładnie się tym bawi - widać sposobało się, bo poprosił Mikołaja o duże klocki Lego... najlepiej City
__________________
Prawdziwy przyjaciel pozostawi ślady łap na Twoim sercu.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 18:20   #5
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

dzieki wielkie .
tak więc rozglądamy się hmmm tzn mikołaj rozgląda się za "prawdziwymi "klockami lego
pozdrawiamy
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 09:24   #6
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

kupilabym male klocki lego, nie duplo. jednak oryginalne, a nie podrobki. dobre, ktore beda dobrze sie laczyc, a nie przy kazdym dotknieciu rozpadac sie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 11:28   #7
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
kupilabym male klocki lego, nie duplo. jednak oryginalne, a nie podrobki. dobre, ktore beda dobrze sie laczyc, a nie przy kazdym dotknieciu rozpadac sie.
o rany to sa podróbki klocków lego????nie pomyslałabym ...myslałam że lego to lego.....
na co zwracac uwage kupując klocki żeby nie trafic na dziadostwo.widziałam na alegro mnóstwo aukcji np "klocki lego na wage" nowe,paczkowane...nie wiem czy to sa na prawde lego czy jakies tanie podróby -bo w porównaniu z cenami kompletów sa tanie....
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 06:52   #8
hannao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 184
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

tzw "pdróby to są klocki które wygladają jak lego ale innych firm np Cobi , Brick.Nigdzie na opaowaniach tych klocków nie ma słowa "lego" Są tej samej wielkości ,łączą sie z oryginalnymi natomiast jakośc wykonania jest dużo gorsza -cięzej się łączą ze sobą, raz złączone trudno rozłączyć.Sąza to duzo tańsze. Jesli chodzi o klocki lego na wage na Allegro to znam parę osób które tak kupowały i zawsze to były klocki oryginalne.
hannao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 19:53   #9
jeanetta69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Ja kilkakrotnie kupowałam na allegro używane klocki lego na wagę i nie "sparzyłam" się. Mój syn ma 5 lat i od 1,5 roku świetnie bawi sie klockami lego ,sukcesywnie dokupujemy mu zestawy .Naprawdę polecam dla czterolatka już zwykłe lego .
jeanetta69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:36   #10
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

__________________


Edytowane przez Nadin
Czas edycji: 2007-11-23 o 20:40 Powód: dubel
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:39   #11
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Mój synek będzie miał 4 lat za 4 miesiące, ale bardzo chętnie i ładnie bawi się klockami Lego
Co do duplo to mój synek ma te klocki- bawił się nimi chętnie rok temu, teraz raczej woli lego.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 21:24   #12
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

dzieki za rady.
moje dziecko niestety nie przejawia zainteresownia klockami lego.kupilismy my na próbe mały zestaw i ....pobawił się 10 minut ,zgubił kilka elementów i ...olał sikiem prostym...
bawi się nadal duzymi klockami i na razie tak zostanie -nie bede go na siłe zmuszała do lego skoro woli te wieksze.
na mikołaja dostanie dodatkowa wielką pake klocków żeby mógł wieksze budowle stawiac.
o lego pomyslimy za rok...
pozdrawiamy
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:35   #13
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Cytat:
Napisane przez hannao Pokaż wiadomość
tzw "pdróby to są klocki które wygladają jak lego ale innych firm np Cobi , Brick.Nigdzie na opaowaniach tych klocków nie ma słowa "lego" Są tej samej wielkości ,łączą sie z oryginalnymi natomiast jakośc wykonania jest dużo gorsza -cięzej się łączą ze sobą, raz złączone trudno rozłączyć.Sąza to duzo tańsze. Jesli chodzi o klocki lego na wage na Allegro to znam parę osób które tak kupowały i zawsze to były klocki oryginalne.
Cobi to jedna z firm produkujących klocki. Nie są wcale gorszej jakości, też dobrze się łączą i łatwo można je rozłączyć , sa również kompatybilne z Lego.
Moje dziecko ma i Lego i Cobi, jak również klocki z jeszcze jednej firmy , chyba mega-blox / czy jakoś tak/ , wszystkie są jakościowo porównywale i doskonale do siebie pasują.

Duplo bawił się mając 2-4 lat, póżniej przeszedł na mniejsze elemanty.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:11   #14
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Cobi to jedna z firm produkujących klocki. Nie są wcale gorszej jakości, też dobrze się łączą i łatwo można je rozłączyć , sa również kompatybilne z Lego.
Moje dziecko ma i Lego i Cobi, jak również klocki z jeszcze jednej firmy , chyba mega-blox / czy jakoś tak/ , wszystkie są jakościowo porównywale i doskonale do siebie pasują.

Duplo bawił się mając 2-4 lat, póżniej przeszedł na mniejsze elemanty.
mój siostrezniec ma klocki Cobi i uwielbia je i zgadzam sie pasują do lego bo miałam okazje z moim Damiankiem budować.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 10:47   #15
slepafuria
Zadomowienie
 
Avatar slepafuria
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 077
GG do slepafuria
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Moja coreczka pierwszy zestaw Duplo dostala na gwiazdkę a miała wtedy 15 miesiecy. Bawi się nimi do tej pory. Bardzo polecam. Niczego nie polknela.
__________________
Nowe uzależnienie:
haftowanie

Moja córeczka to miłość mojego życia!

slepafuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:51   #16
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

No. duplo to raczej ciężko połknąć
Moje dziecko przechodziło fazę lego ze 3 lata temu, wtedy na wszelkie okazje od każdego życzył sobie lego, teraz mamy tego całą szafę...
Niektóre tak mu się znudziły, zę powystawialiśmy je do sprzedaży, ale jak się okazuje nie jesteśmy sami http://sprzedajemy.pl/dla-dziecka/zabawki/klocki. Może warto odkupić jakieś klocki.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 17:44   #17
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Witajcie. Mamy w domu 7 zestawów lego duplo, dużych i małych. Pierwszy zestaw syn dostał w wieku 1,5 roku, był to autobus, ostatni na 4 urodziny, straż pożarna. I zdecydowanie nie polecam innych zestawów z mniejszymi klockami dla 4-latka. Po pierwsze dlatego, ze dziecko w tym wieku nie umie jeszcze dokładnie po sobie posprzątac i takie malutkie częsci bardzo łatwo i szybko giną, zostają wciągniete w odkurzacz, albo po prostu wpadają w przeróżne domowe zakamarki, do których nie zagląda się przez wieki. Natomiast duplo widać. Po drugie, 4- latek a nawet przypuszczam, ze i 5-latek nie poradzi sobie manualnie z klockami innych serii niż duplo. Nawet przy duplo jeszcze czasem synowi trzeba pomóc. Można na spróbowanie kupić jakis malutki zestaw i niekoniecznie musi to być lego, ale porównywalnej jakości klocki Kobi czy innych certyfikowanych firm. Akurat duplo nie ma tańszych odpowiedników dobrej jakości, jedynie Jixin, które i tak pozostawiają wiele do życzenia. taki malutki zestaw na spróbowanie byłby wskazany. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 14:09   #18
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witajcie. Mamy w domu 7 zestawów lego duplo, dużych i małych. Pierwszy zestaw syn dostał w wieku 1,5 roku, był to autobus, ostatni na 4 urodziny, straż pożarna. I zdecydowanie nie polecam innych zestawów z mniejszymi klockami dla 4-latka. Po pierwsze dlatego, ze dziecko w tym wieku nie umie jeszcze dokładnie po sobie posprzątac i takie malutkie częsci bardzo łatwo i szybko giną, zostają wciągniete w odkurzacz, albo po prostu wpadają w przeróżne domowe zakamarki, do których nie zagląda się przez wieki. Natomiast duplo widać. Po drugie, 4- latek a nawet przypuszczam, ze i 5-latek nie poradzi sobie manualnie z klockami innych serii niż duplo. Nawet przy duplo jeszcze czasem synowi trzeba pomóc. Można na spróbowanie kupić jakis malutki zestaw i niekoniecznie musi to być lego, ale porównywalnej jakości klocki Kobi czy innych certyfikowanych firm. Akurat duplo nie ma tańszych odpowiedników dobrej jakości, jedynie Jixin, które i tak pozostawiają wiele do życzenia. taki malutki zestaw na spróbowanie byłby wskazany. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam.
Mój brat nie miał nigdy duplo, od 2 roku życia bawił się normalnymi lego i jakoś dawał radę budować z nich samochodziki. Moja 17-miesięczna córka spokojnie składa duplo z lekką pomocą. Także wszystko zależy od dziecka.

A jako odpowiedniki dla dziewczyn polecam serie hello kitty.
Łączą się z duplo i są dobrej jakości.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 15:08   #19
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Mój brat nie miał nigdy duplo, od 2 roku życia bawił się normalnymi lego i jakoś dawał radę budować z nich samochodziki. Moja 17-miesięczna córka spokojnie składa duplo z lekką pomocą. Także wszystko zależy od dziecka.

A jako odpowiedniki dla dziewczyn polecam serie hello kitty.
Łączą się z duplo i są dobrej jakości.

Mojej kuzynki córka w wieku 22 miesięcy potrafiła zjeść 4 śrubki i była wtedy pod opieką osoby dorosłej i przytomnej umysłowo, więc radzę sie poważnie zastanowić, czy w tym wieku dawać dzieciom tak małe przedmioty do ręki

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-03-07 o 15:15
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 15:20   #20
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mojej kuzynki córka w wieku 22 miesięcy potrafiła zjeść 4 śrubki i była wtedy pod opieką osoby dorosłej i przytomnej umysłowo, więc radzę sie poważnie zastanowić, czy w tym wieku dawać dzieciom tak małe przedmioty do ręki
Wiesz on ma w tej chwili prawie 22 lata i żyje w dobrym zdrowiu
I nie zeżarł żadnego klocka.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:32   #21
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Pytanie mam - czy duplo łączą się w jakiś sposób z mniejszymi klockami lego?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 07:23   #22
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

5 latka spokojnie składa małe lego - duplo już odchodzi powoli w kont
Szaja duplo chyba z mniejszymi nie da się w żaden sposób połączyć
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 08:57   #23
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Ja się tak wczoraj naoglądałam klocków, że CAŁĄ noc mi się śniły. Aż się zmęczona obudziłam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 09:09   #24
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
5 latka spokojnie składa małe lego - duplo już odchodzi powoli w kont
Szaja duplo chyba z mniejszymi nie da się w żaden sposób połączyć
połączyć się da,
ale jednak za mało jest tych możliwych połączeń by dało się coś sensownego zbudować
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 13:21   #25
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

[1=749d3470e67da5a340716cf 11c99d98c9d41692a_5eab587 331573;37205734]połączyć się da,
ale jednak za mało jest tych możliwych połączeń by dało się coś sensownego zbudować[/QUOTE]
lego duplo i lego city da się ze sobą połączyć, ale właśnie na zasadzie dołączania czegoś niż lączyć w różne kombinacje, nie wiem jak jest z lego creator czy te 4+, obiło mi się o uszy że lego creator z lego duplo współgra, ale pewności nie mam
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 22:03   #26
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

A ja bym postawiła jednak na duplo. Nie chodzi tu nawet o zdolności manualne dziecka, tylko o to że 'normalne' lego mają dużo malutkich elementów. Łatwo je pogubić, zwłaszcza czarne.

W zeszłym tyg. mąż kupił naszemu 3.5 latkowi zestaw lego - ciężarówka + koparka, od 5 lat . Klocki super. Młody zestawu sam nie złożył, ale swoje konstrukcje i owszem, całkiem sprawnie. Tutaj daję plus.

Minus natomiast pojawił się, kiedy rozwalił złożone autko na drobne kawałki. Mam dywan typu shaggy i sporo się namęczyłam, żeby je wszystkie odszukać.
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 08:59   #27
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Nie mamy dywanów
Ale dalej jednak duplo będzie Ja się zwyczajnie zastanawiałam, bo córa lubi wszelkie malutkie rzeczy, im mniejsze tym fajniejsze
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:14   #28
Ifriti
Raczkowanie
 
Avatar Ifriti
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódka
Wiadomości: 73
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

Witajcie.
Proszę o pomoc. Jeśli macie paragon z zakupu Lego Duplo z okresu od 2.11.2012 do końca grudnia 2012 i jesteście chętne "użyczyć" go to proszę o kontakt.
__________________
If
Ifriti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 13:50   #29
pelerynkowa
Przyczajenie
 
Avatar pelerynkowa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

To mój pierwszy wpis i mam nadzieję, że nim pomogę. Jako, że wiele z Was pewnie zamierza swojemu dzieciaczkowi kupić na gwiazdkę Lego to ogłaszam wszem i wobec, że taniutkie mają teraz w xxx - miedzy innymi zestawy Star Wars. Od dzisiaj jest jakaś świąteczna promocja, więc jeśli chcecie niskobudżetowo podejść do sprawy, to chyba warto się wybrać Ściskam!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-01 o 11:38 Powód: Reklama.
pelerynkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 20:35   #30
paulafajnamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 13
Dot.: klocki LEGO czy LEGO DUPLO dla 4 latka?

LEGO chyba są za małe dla 4 latka, jak już to DUPLO
paulafajnamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-02 15:33:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.