Zabieg mikrodermabrazji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 08:37   #1
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Question

Zabieg mikrodermabrazji


Witam,mam pytania odnosnie zabiegu mikrodermabrazji.Otoz ostatnio odwiedzilam nowy zaklad w moim miescie zapytac sie tylko orientacyjnie o zabiegi usuwajace plamy po tradziku wiecie o co chodzi czerwone plamki,ktore powstaly po wyciskaniu pryszczy.Bardzo mila pani poinformowala mnie o 2 zabiegach peelingi chemiczne ale powiedzoala ze to odradza,bo skora sie dlugo goi i miala racje bo takie zabiegi przeszlam juz dawno i nic nie pomogly,i zabieg mikrodermabrazji.Nie bede sie tu rozpisywac na cyzm on polega ale ponoc bardzo skuteczny nie tylko w leczeniu tych blizn ale takze w leczeniu tradziku bo dalej go mam.Mam pytanie czy ktos z was mial taki zabieg?a moze ktos sie na tym zna i odpowie mi.Wiem,ze przeciwskazaniem sa nadzerki,znamiona ale xczy chodzi o znamiona i nadzerki na powierzchni,korej wykonuje sie ten zabieg vzy wogole w calym organizmie?pozdrawiam pap
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 16:16   #2
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Zabieg mikrodermabrazji

Jakiś czas temu fundnełam sobie 1 zabieg mikrodermabrazji (130 zł).Chciałam znaleźć alternatywe dla oczyszczanie mechanicznego twarzy.Zabieg bardzo przyjemny, bezbolesny ale dość drogi.Nalerzy go zrobić w serii (kosmetyczka ustala ile i w jakim odstępie czasu).Chciałabym podkreślić ,że na mikrodermabrazje poszłam opalona a wyszłam blada( wysoki poziom łuszczenia naskórka).
cameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:00   #3
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Zabieg mikrodermabrazji

A jeszcze jedno Asiu, wydaje mi się ,że przeciwskazania dotyczą cery twarzy.
ps.tak z ciekawości z jakiego jesteś miasta i w jakiej cenie wykonują u Ciebie ten zabieg?pozdrawiam
cameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 09:15   #4
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Zabieg mikrodermabrazji

zabieg microdermabrazji polega na glebszym zluszczaniu skory niz wykle peelingi.. moze byc wykonywany na twarzy na ktorej nie ma nadzerek stanow zapalnych.. ropnych zmian.. a to wszystko po to ze zluszczjaac skore moze naruszyc te zmiany.. ropne zmiany moga sie zle goic albo rozniesc sie po calej skorze i zgroza niz pomoc.. sa polecane u osob z przebarwieniami.. bliznami potradzikowymi badz z mala postacia tradzika gdzie nie ma duzych grudko-ropnych zmian...efekt jest owszem dobry.. poprawia stan cery chozby przez to ze splyca zmarszczki splyca jakies nierownosci skory.. blizny przebarwienia.. skora lepiej oddycha i podczas zluszczania warstwa podstawna naskorka pobudzona jest do "pracy" produkcji nowych zdrowych komorek naskorka
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.