Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-27, 10:17   #901
kasiabelgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hejka czy moglybyscie poradzic co dokladnie wybrac ze sklepiku BU juz raz pytalam ale zero odezwu nawet zrobilam zamowienie ktore anulowalam i od 3 tyg glowie sie co wybrac , chodzi mi konkretnie o nawilzenie odwodnionej skory myslama narazie o :
-Olejek myjący - pomarańczowy
-Hydrolat z kwiatu kocanki
-Maseczka różana
-Krem regenerujący z RETINOLEM
-Żel hialuronowy odżywczy
zel zamierzam nakladac przed kremem tak jak wczesniej pisalam polecila mi to pani z bu ale nie wiem czy jakies serum nie bylo by lepsze pod krem ?chcialam na poczatek wybrac takie podstawowe rzeczy jak cos do mycia do przemywania i krem , co o tym sadzicie ? PORADZCIE COS PROSZE
kasiabelgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 10:39   #902
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasiabelgia Pokaż wiadomość
Hejka czy moglybyscie poradzic co dokladnie wybrac ze sklepiku BU juz raz pytalam ale zero odezwu nawet zrobilam zamowienie ktore anulowalam i od 3 tyg glowie sie co wybrac , chodzi mi konkretnie o nawilzenie odwodnionej skory myslama narazie o :
-Olejek myjący - pomarańczowy
-Hydrolat z kwiatu kocanki
-Maseczka różana
-Krem regenerujący z RETINOLEM
-Żel hialuronowy odżywczy
zel zamierzam nakladac przed kremem tak jak wczesniej pisalam polecila mi to pani z bu ale nie wiem czy jakies serum nie bylo by lepsze pod krem ?chcialam na poczatek wybrac takie podstawowe rzeczy jak cos do mycia do przemywania i krem , co o tym sadzicie ? PORADZCIE COS PROSZE
kasiabelgia napisz troche wiecej o swojej skórze , teraz jest odwodniona ale czy tłusta mieszana , naczynkowa , mniej więcej wiek i jakie masz oprócz tego problemy ze skórą .

A- już wiem zajrzałam do profilu.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

-olejek myjący -jak najbardziej
-Krem regenerujący - dobry , miałam , pozostawia blyszczącą warstewkę ale na noc jest ok.
-hydrolat z kocanki -bardzo ładnie działa na naczynka i buraka -nie wszyscy tolerują intensywny zapach
-maseczka różana- nie polecam do cery suchej gdyż zawiera białą glinkę - mnie wysuszyła , teraz stosuje morską i jestem bardzo zadowolona z efektów
-zel hialuronowy odzywczy - nie wiem jak odzywczy ale zwykły u mnie się nie sprawdził - też mam odwodnioną skórę , odniosłam wrażenie , że jeszcze bardziej mnie wysuszał ale wiele wizazanek chwali
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-27 o 10:41
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:38   #903
kasiabelgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Grazkako dzieki za rade
moja cera jest raczej sucha w strefie T bardzo sie blyszczy sa widocznie rozszerzone pory ,przebarwienia ,rozszerzone naczynka jak na moj wiek sporo zmarszczek chyba wszystko co najgorsze , na badaniu skory takim aptekowym powiedziala pani ze mam na calej twarzy 19% nawodnienia skory
wlasnie czytalam o tym zelu h i nie wiem co tu zrobic czy wybrac jakies serum dodatkowo pod krem czy pozostac przy nim
nie jestem pewna tez co do samego kremu ale z opisu wydal mi sie taki chyba najsilniejszy na zmarchy
acha i co do maseczki to pomylilam sie wlasnie przy pierwszym zamowieniu mialam zamienic ja na morska

Edytowane przez kasiabelgia
Czas edycji: 2011-10-27 o 11:39
kasiabelgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 11:51   #904
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasiabelgia Pokaż wiadomość
Grazkako dzieki za rade
moja cera jest raczej sucha w strefie T bardzo sie blyszczy sa widocznie rozszerzone pory ,przebarwienia ,rozszerzone naczynka jak na moj wiek sporo zmarszczek chyba wszystko co najgorsze , na badaniu skory takim aptekowym powiedziala pani ze mam na calej twarzy 19% nawodnienia skory
wlasnie czytalam o tym zelu h i nie wiem co tu zrobic czy wybrac jakies serum dodatkowo pod krem czy pozostac przy nim
nie jestem pewna tez co do samego kremu ale z opisu wydal mi sie taki chyba najsilniejszy na zmarchy
acha i co do maseczki to pomylilam sie wlasnie przy pierwszym zamowieniu mialam zamienic ja na morska
Miałam z Bu tylko serum RENEW . Pamiętać nalży o filtrach . Moim ostatnim odkryciem na przesuszoną , odwodnioną skórę jest olej arganowy nałożony na mokrą skórę -miodzio . kupiłam na ZSK ale widzę , że BU też ma w swojej ofercie -polecam . Może weż tonik z kwasem PHA -powinien być dla Twojej skóry idealny zerknij na opis .
Trudno powiedziec co będzie dla Ciebie lepsze -niestety dowiesz się dopiero jak spróbujesz
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:03   #905
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Moim ostatnim odkryciem na przesuszoną , odwodnioną skórę jest olej arganowy nałożony na mokrą skórę -miodzio .
A próbowałaś olej z róży rdzawej?skóra marzenie(lepszy jest olej z Alepii)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:13   #906
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasiabelgia Pokaż wiadomość
Grazkako dzieki za rade
moja cera jest raczej sucha w strefie T bardzo sie blyszczy sa widocznie rozszerzone pory ,przebarwienia ,rozszerzone naczynka jak na moj wiek sporo zmarszczek chyba wszystko co najgorsze , na badaniu skory takim aptekowym powiedziala pani ze mam na calej twarzy 19% nawodnienia skory
wlasnie czytalam o tym zelu h i nie wiem co tu zrobic czy wybrac jakies serum dodatkowo pod krem czy pozostac przy nim
nie jestem pewna tez co do samego kremu ale z opisu wydal mi sie taki chyba najsilniejszy na zmarchy
acha i co do maseczki to pomylilam sie wlasnie przy pierwszym zamowieniu mialam zamienic ja na morska
Ja bym zmienila zamowienie na Twoim miejscu. Rozumiem,ze Twoim glownym celem jest zniwelowanie zmarszczek , nawilzenie i rozjasnienie przebarwien i jednoczesnie bedzie to mialo lagodne dzialanie tak by nie podrazniac naczynek? Bo jakiekolwiek zaskroniki, pryszcze to nie Twoja bajka?

To ja bedac na Twoim miejscu zrobilabym tak... kupilabym zel hialuronowy peptydowy. Nie dosc,ze ma w skladze kwas hialurnowy maloczasteczkowy ktory swietnie nawilza to jeszcze ma skladnik ktory dziala przeciwzmarszczkowo. Ja wsumie ze zmarszczkami nie mam problemu, ale wlascicielka stancji u ktorej mieszkam za moja sprawa tez zaczela kupowac kosmetyki z BU. Od trzech miesiecy uzywa zelu hiauronowego z olejem z pestek malin i widze znaczna poprawe(co miesiac wyjezdza,wiec moge to porownac).Wiec moze TY kup do tego ten arganowy, ktory polecala moja przedmowczyni? A miala wlasnie sucha cere i mnostwo zmarszczek wynikajace z milosci do slonca i wrogosci do filtrow no i tez z wieku bo jest po 60 tce. Ale efekt jest widoczny.

Olejek myjacy - jak najbardziej polecam za lgodne dzialanie. Ja mam z drzewka herbacianego i jestem szalenie zadowolona.

Hydrolat z kocanki - slyszalam,ze bardzo dobry na naczynka. Duzo dziewczyn go tutaj zachwala.

A zamiast kremu z retinolem, lepiej wziac serum? Kilka postow temu jedna z wizazanek go zachwalala.

I do konkretnego nawilzania moge Ci polecic jeszcze krem nawilzajacy z Ziaji calma bioaktywny. Nie jest drogi bo kosztuje z 10 zl, ale w nawilzaniu nie ma sobie rownych o czym sie przekonalam podczas uzywania kwasow. Oczywiscie do jego poracji dodaje kapke peptydowego i 3 krople olju z pestek malin.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:28   #907
kasiabelgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Miałam z Bu tylko serum RENEW . Pamiętać nalży o filtrach . Moim ostatnim odkryciem na przesuszoną , odwodnioną skórę jest olej arganowy nałożony na mokrą skórę -miodzio . kupiłam na ZSK ale widzę , że BU też ma w swojej ofercie -polecam . Może weż tonik z kwasem PHA -powinien być dla Twojej skóry idealny zerknij na opis .
Trudno powiedziec co będzie dla Ciebie lepsze -niestety dowiesz się dopiero jak spróbujesz
tak myslalam o tym toniku ale nie wiem jak go stosowac czy jakos na zmiane z hydrolatem czy jak ?
tak wiem ze ciezko jest komus doradzac ale chciala bym popelnic jak naj mniej pomylek przy pierwszym zamowieniu wiec lepiej jest poradzic sie osob juz doswiadczonych
to moze zostane przy tym hydrolacie i toniku pha dotego krem i olej na noc o ktorym piszesz tylko nie moge znalesc go na bu
a jaki filtr polecasz ? o to tez pytalam gdzies na ktoryms atku ale bez odezwu , filtr chciala bym stosowac oczywiscie pod fluid

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja bym zmienila zamowienie na Twoim miejscu. Rozumiem,ze Twoim glownym celem jest zniwelowanie zmarszczek , nawilzenie i rozjasnienie przebarwien i jednoczesnie bedzie to mialo lagodne dzialanie tak by nie podrazniac naczynek? Bo jakiekolwiek zaskroniki, pryszcze to nie Twoja bajka?

To ja bedac na Twoim miejscu zrobilabym tak... kupilabym zel hialuronowy peptydowy. Nie dosc,ze ma w skladze kwas hialurnowy maloczasteczkowy ktory swietnie nawilza to jeszcze ma skladnik ktory dziala przeciwzmarszczkowo. Ja wsumie ze zmarszczkami nie mam problemu, ale wlascicielka stancji u ktorej mieszkam za moja sprawa tez zaczela kupowac kosmetyki z BU. Od trzech miesiecy uzywa zelu hiauronowego z olejem z pestek malin i widze znaczna poprawe(co miesiac wyjezdza,wiec moge to porownac).Wiec moze TY kup do tego ten arganowy, ktory polecala moja przedmowczyni? A miala wlasnie sucha cere i mnostwo zmarszczek wynikajace z milosci do slonca i wrogosci do filtrow no i tez z wieku bo jest po 60 tce. Ale efekt jest widoczny.

Olejek myjacy - jak najbardziej polecam za lgodne dzialanie. Ja mam z drzewka herbacianego i jestem szalenie zadowolona.

Hydrolat z kocanki - slyszalam,ze bardzo dobry na naczynka. Duzo dziewczyn go tutaj zachwala.

A zamiast kremu z retinolem, lepiej wziac serum? Kilka postow temu jedna z wizazanek go zachwalala.

I do konkretnego nawilzania moge Ci polecic jeszcze krem nawilzajacy z Ziaji calma bioaktywny. Nie jest drogi bo kosztuje z 10 zl, ale w nawilzaniu nie ma sobie rownych o czym sie przekonalam podczas uzywania kwasow. Oczywiscie do jego poracji dodaje kapke peptydowego i 3 krople olju z pestek malin.
ja jeszcze nie zrobilam zamowienia to wczesniejsze anulowalam a nastepne chcem zrobic dzis jak wkoncu bede wiedziala co mam kupic
nie rozumiem tylko czy lepiej kupic krem czy serum ? troche sie pogubilam
moim glownym celem jest nawilzenie cery bo czuje ze jest przesuszona i zmarszki, przebarwienia tez troche choc jesienia juz zanikaja prawie ich nie widac najgorzej jest latem ,pryszczy nie mam a jezeli zaskorniki to sa te czarne pory to sa i owszem
moze podpowiesz jak ma wyglnondac taka pielegnacja co uzywac pod co i czy rano czy wieczorem ?
kasiabelgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 12:47   #908
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasiabelgia Pokaż wiadomość
tak myslalam o tym toniku ale nie wiem jak go stosowac czy jakos na zmiane z hydrolatem czy jak ?
tak wiem ze ciezko jest komus doradzac ale chciala bym popelnic jak naj mniej pomylek przy pierwszym zamowieniu wiec lepiej jest poradzic sie osob juz doswiadczonych
to moze zostane przy tym hydrolacie i toniku pha dotego krem i olej na noc o ktorym piszesz tylko nie moge znalesc go na bu
a jaki filtr polecasz ? o to tez pytalam gdzies na ktoryms atku ale bez odezwu , filtr chciala bym stosowac oczywiscie pod fluid

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------


ja jeszcze nie zrobilam zamowienia to wczesniejsze anulowalam a nastepne chcem zrobic dzis jak wkoncu bede wiedziala co mam kupic
nie rozumiem tylko czy lepiej kupic krem czy serum ? troche sie pogubilam
moim glownym celem jest nawilzenie cery bo czuje ze jest przesuszona i zmarszki, przebarwienia tez troche choc jesienia juz zanikaja prawie ich nie widac najgorzej jest latem ,pryszczy nie mam a jezeli zaskorniki to sa te czarne pory to sa i owszem
moze podpowiesz jak ma wyglnondac taka pielegnacja co uzywac pod co i czy rano czy wieczorem ?
To Twoje pierwsze zamowienie? Wiesz doklady opis zastosowania danego preparatu masz na BU, mozna nieco wnikliwiej poczytac, wtedy bedziesz wiedziala co z czym i jak sie je a tym samym nie bedziesz juz miala tyle watpliwosci.

PRZYKLADOWA PIELEGNACJA? Zaraz po wstaniu z lozka...

Przemywasz twarz olejkiem myjacycm. Nastepnie po osuszeniu przemywasz twarz wacikiem nasaczonym hydrolatem kocankowym badz przelewasz ten hydrolat do atomizera i po prostu spryskujesz twarz. Jezeli jest to dzien to na ten hydrolat nakladasz zmieszana kapke zelu peptydowego z kilkoma kroplami danego oleju (jak nie ma arganowego, to z pestek malin tez bedzie odpowiedni). Z tym,ze ja w dzien jak wychodze to ograniczam sie do przemycia twarzy olejkiem, hydrolatem i klade filtr na to podklad i matuje to pudrem.

Odnosnie filtra to ja mam z Soraya nawilzajacy SPF 45 i do tej pory nie trafilam na nic lepszego. Tymbardziej,ze bez wiekszych obaw mozna klasc na niego wszelkiej masci podklady itd. Zachowuje sie jak krem. Swietnie nawilza.

Natomiast wieczorem robisz to samo czyli myjesz twarz olejkiem i po osuszeniu w zaleznosci od tego czy wybierzesz krem czy serum to smarujesz sie kremem, a jak wybierzesz serum to dodalabym kilka kropel do kapki zelu pepetydowego. Tylko ze to serum nie uzywa sie caly czas. Wiec w dni kiedy go nie uzywasz to ja bym po prostu kladla kapke zelu peptydowego z olejem ktory sobie wybierzesz.

Ja osobiscie wolalabym serum zamiast kremu chociazby z uwagi na mozliwosc dodania go do zelu HA czy tez kremu.

No i dokup ten krem z Ziaji.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 12:56   #909
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kasiabelgia olej arganowy znajdziesz tutaj

SzatAnka71 kiedyś miałam ten olej - widzę , że trzba go zamówić ponownie

pseudofeministka nie wiem skąd masz takie informacje , daruj sobie zaczepki , nie mam zamiaru z toba dyskutować .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:04   #910
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
kasiabelgia olej arganowy znajdziesz tutaj

SzatAnka71 kiedyś miałam ten olej - widzę , że trzba go zamówić ponownie
A ja arganowy bo o nim zapomniałamale fakt ze oleje działają lepiej na wilgotnej skórze
Niestety wspaniały mnie zapchał
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:11   #911
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Aale fakt ze oleje działają lepiej na wilgotnej skórze
Też czytałam o tym na olejowym, że u niektórych dziewczyn lepiej się sprawdza nakładany na wilgotną skórę. Sama jeszcze nie próbowałam, ale wszystko przede mną
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 13:21   #912
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Też czytałam o tym na olejowym, że u niektórych dziewczyn lepiej się sprawdza nakładany na wilgotną skórę. Sama jeszcze nie próbowałam, ale wszystko przede mną
Niektóre oleje mogą wysuszać bo tylko natłuszczają.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:32   #913
kasiabelgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
kasiabelgia olej arganowy znajdziesz tutaj

SzatAnka71 kiedyś miałam ten olej - widzę , że trzba go zamówić ponownie

pseudofeministka nie wiem skąd masz takie informacje , daruj sobie zaczepki , nie mam zamiaru z toba dyskutować .
dzieki , znalazlam

tak to moje pierwsze zamowienie
i chyba juz sie zdecydowalam
-napewno serum tylko nie wiem czy te oliwkowe renev czy serum-olej odmadzajacy renev ? dodam ze nie lubie miec oleji na twarzy
- olej arganowy
-zel petydowy
-olejek myjacy
-hydrolat z kocianki
-tonik pha 6%
i chyba puder z bambusa z jedwabiem
nie wiem tylko jak stoswac te dwa produkty hydrolat i tonik pha ? na zmiane ?
dokupie jeszcze filtr i krem z ziaji
acha i dodam jeszcze ze mam w domu sporo polproduktow z naturalisa np zrobilam mieszanke olejii wit c z wit a olej z truskawki casem dosypuje koenzym q10 ale teraz rzadko go stosuje bo nie przepadam za olejami nie ze wzglendu ze cos sie dzieje tylko czuje sie taka tlusta i oklejona a gdy rano wstaje to nos swieci sie ze ho ho brak slow

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Odnosnie filtra to ja mam z Soraya nawilzajacy SPF 45 i do tej pory nie trafilam na nic lepszego.
.
czy ten filtr to cos takiego ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html
nic innego nie znalazlam jest jeszcze krem do twarzy ale spf 30
kasiabelgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:38   #914
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Niektóre oleje mogą wysuszać bo tylko natłuszczają.
Własnie mi olej poduszył skórę pod oczami na początku, ale teraz już jest lepiej.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:42   #915
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Własnie mi olej poduszył skórę pod oczami na początku, ale teraz już jest lepiej.
Koleżanka oliwką zmywała oczy i tak sobie wysuszyła skórę że strupy Jej się zrobily także bardzo trzeba uważać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 13:54   #916
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
kasiabelgia olej arganowy znajdziesz tutaj

SzatAnka71 kiedyś miałam ten olej - widzę , że trzba go zamówić ponownie

pseudofeministka nie wiem skąd masz takie informacje , daruj sobie zaczepki , nie mam zamiaru z toba dyskutować .
Jakie zaczepki Ty tutaj widzisz? Totalnie nie rozumiem o co Ci chodzi...?

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiabelgia Pokaż wiadomość
dzieki , znalazlam

tak to moje pierwsze zamowienie
i chyba juz sie zdecydowalam
-napewno serum tylko nie wiem czy te oliwkowe renev czy serum-olej odmadzajacy renev ? dodam ze nie lubie miec oleji na twarzy
- olej arganowy
-zel petydowy
-olejek myjacy
-hydrolat z kocianki
-tonik pha 6%
i chyba puder z bambusa z jedwabiem
nie wiem tylko jak stoswac te dwa produkty hydrolat i tonik pha ? na zmiane ?
dokupie jeszcze filtr i krem z ziaji
acha i dodam jeszcze ze mam w domu sporo polproduktow z naturalisa np zrobilam mieszanke olejii wit c z wit a olej z truskawki casem dosypuje koenzym q10 ale teraz rzadko go stosuje bo nie przepadam za olejami nie ze wzglendu ze cos sie dzieje tylko czuje sie taka tlusta i oklejona a gdy rano wstaje to nos swieci sie ze ho ho brak slow

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------


czy ten filtr to cos takiego ?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html
nic innego nie znalazlam jest jeszcze krem do twarzy ale spf 30
Kochana ja hydrolat traktuje jak tonik ,wiec jezeli bedziesz uzywala tonik PHA to ja bym hydrolat sobie odpuscila. Chociaz po wchlonieciu toniku zawsze mozna dodatkowo spryskac nim twarz.

A krem z filrem Soraya to ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 16:03   #917
kasiabelgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

poradzcie jeszcze ktore serum wybrac : oliwkowe renev czy serum-olej odmadzajacy renev ?
nie wiem jaka jest roznica w konsystencji i wogole ktore lepiej sie sprawdzalo by przy takiej cerze
kasiabelgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 16:46   #918
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasiabelgia Pokaż wiadomość
Grazkako dzieki za rade
moja cera jest raczej sucha w strefie T bardzo sie blyszczy sa widocznie rozszerzone pory ,przebarwienia ,rozszerzone naczynka jak na moj wiek sporo zmarszczek chyba wszystko co najgorsze , na badaniu skory takim aptekowym powiedziala pani ze mam na calej twarzy 19% nawodnienia skory
Cytat:
poradzcie jeszcze ktore serum wybrac : oliwkowe renev czy serum-olej odmadzajacy renev ?
nie wiem jaka jest roznica w konsystencji i wogole ktore lepiej sie sprawdzalo by przy takiej cerze
Trudno nam jest powiedzieć. Każda cera jest inna.
Osobiście lubie to serum http://www.biochemiaurody.com/sklep/serum-retinol.html
ale jak nie masz sprawdzonego filtra, to bym się w to jednak nie pchała.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 17:54   #919
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kasiabelgia Pokaż wiadomość
poradzcie jeszcze ktore serum wybrac : oliwkowe renev czy serum-olej odmadzajacy renev ?
nie wiem jaka jest roznica w konsystencji i wogole ktore lepiej sie sprawdzalo by przy takiej cerze
Jezeli to sa Twoje poczatki z retinolem to wybralabym ten o nizszym stezeniu. Ale poczytaj o tych dwoch produktach i wybierz taki ktory najbardziej Ci odpowiada. Niestety bardzo mala liczba osob stad uzywa tego typu produktow wiec ciezko bedzie sie dokopac do tego jaka jest konsystencja i jak sie sprawuje na cerze. Poza tym to jak nasza cera reaguje jest sprawa szalenie indywidualna Wiec dopiero jak zaczniesz uzywac to sie przekonasz... Zatem nie pozostaje nic innego jak zakup i... testowanie. Jak sie okaze za slabe to wezmiesz ze stezeniem 1 %. Zycze udanego wyboru...
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 19:43   #920
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiec moze TY kup do tego ten arganowy, ktory polecala moja przedmowczyni? A miala wlasnie sucha cere i mnostwo zmarszczek wynikajace z milosci do slonca i wrogosci do filtrow no i tez z wieku bo jest po 60 tce. Ale efekt jest widoczny.
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jakie zaczepki Ty tutaj widzisz? Totalnie nie rozumiem o co Ci chodzi...?[COLOR="Silver"]
Bo zdanie , które napisałaś zabrzmiało jak byś mnie uważała za miłośniczkę słońca , wroga filtrów i po 60-ce a mi do tego wieku jeszcze wiele brakuje
Ot nieporozumienie
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:50   #921
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Grazka ale ja też tak to odczytałam, nie chciałam się odzywać bo moze Tobie chodziło o cos innego
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 23:29   #922
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Bo zdanie , które napisałaś zabrzmiało jak byś mnie uważała za miłośniczkę słońca , wroga filtrów i po 60-ce a mi do tego wieku jeszcze wiele brakuje
Ot nieporozumienie

Wybacz rzeczywiscie stylistycznie slabo wyszlo bo pisalam dosc szybko. CHodzilo mi nie o Ciebie,ale o te wlascicielke u ktorej mieszkam. Przeciez to z kontekstu mozna bylo wyczzytac;d nie znam Cie ,wiec nie wiem jaki masz rodzaj cery

"Ja wsumie ze zmarszczkami nie mam problemu, ale wlascicielka stancji u ktorej mieszkam za moja sprawa tez zaczela kupowac kosmetyki z BU. Od trzech miesiecy uzywa zelu hiauronowego z olejem z pestek malin i widze znaczna poprawe(co miesiac wyjezdza,wiec moge to porownac). A miala wlasnie sucha cere i mnostwo zmarszczek wynikajace z milosci do slonca i wrogosci do filtrow no i tez z wieku bo jest po 60 tce. Ale efekt jest widoczny. "
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2011-10-27 o 23:37
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 07:09   #923
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wybacz rzeczywiscie stylistycznie slabo wyszlo bo pisalam dosc szybko. CHodzilo mi nie o Ciebie,ale o te wlascicielke u ktorej mieszkam. Przeciez to z kontekstu mozna bylo wyczzytac;d nie znam Cie ,wiec nie wiem jaki masz rodzaj cery

"Ja wsumie ze zmarszczkami nie mam problemu, ale wlascicielka stancji u ktorej mieszkam za moja sprawa tez zaczela kupowac kosmetyki z BU. Od trzech miesiecy uzywa zelu hiauronowego z olejem z pestek malin i widze znaczna poprawe(co miesiac wyjezdza,wiec moge to porownac). A miala wlasnie sucha cere i mnostwo zmarszczek wynikajace z milosci do slonca i wrogosci do filtrow no i tez z wieku bo jest po 60 tce. Ale efekt jest widoczny. "
No wlaśnie i jak ochłonęłam po pierwszym wrażeniu to wyłapałam o co Ci szło ale już poszły konie po betonie
Miłego dnia
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 09:11   #924
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
I do konkretnego nawilzania moge Ci polecic jeszcze krem nawilzajacy z Ziaji calma bioaktywny. Nie jest drogi bo kosztuje z 10 zl, ale w nawilzaniu nie ma sobie rownych o czym sie przekonalam podczas uzywania kwasow. Oczywiscie do jego poracji dodaje kapke peptydowego i 3 krople olju z pestek malin.
Przepraszam, że się wcinam, ale czy mogłabyś dać link do KWC lub zdjęcia tego kremu? Szukam pod tą nazwą i wyświetlają mi się bardzo różne :/ czy to jest ten, KLIK! ? Czy jeszcze jakiś inny...z góry dziękuję
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-10-28 o 09:15
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:08   #925
kasiabelgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcinam, ale czy mogłabyś dać link do KWC lub zdjęcia tego kremu? Szukam pod tą nazwą i wyświetlają mi się bardzo różne :/ czy to jest ten, KLIK! ? Czy jeszcze jakiś inny...z góry dziękuję
to jest taki :
http://www.domzdrowia.pl/43354,ziaja...wilzajacy.html
to znaczy chyba taki
ja go wczoraj szukalam po wszystkich sklepach w wiekszosci sprzedawczynie mowily ze zostal juz wycofany ale w koncu znalazlam w aptece filtra tez nie moge dostac pozostaje chyba tylko zakup przez internet
kasiabelgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:10   #926
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
kosmetyki z BU. Od trzech miesiecy uzywa zelu hiauronowego z olejem z pestek malin i widze znaczna poprawe
Pod oczy też można?
Obecnie używam kremów pod oczy Alterra, ale chciałabym czegoś mocniejszego, że się tak wyrażę
Moja skóra w tych miejscach jest mega przesuszona przez lata stosowania alkoholowych i innych wysuszających specyfików do młodej cery trądzikowej (w wieku kilkunastu lat nie miałam takiej świadomości jak teraz i nawilżania nie traktowałam zbyt serio)
Do tego doszło umiłowanie do słońca i nienoszenie okularów słonecznych.... i zmarchy gotowe
Możecie mi coś polecić?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 14:02   #927
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcinam, ale czy mogłabyś dać link do KWC lub zdjęcia tego kremu? Szukam pod tą nazwą i wyświetlają mi się bardzo różne :/ czy to jest ten, KLIK! ? Czy jeszcze jakiś inny...z góry dziękuję

Powiem CI,ze ja mam w troche zmienionym opakowaniu. Na moim pudelku od kremu jest napisane Calma bez HCL. I krem nawilzajacy. Wiem,ze jest jeszcze krem bilipidowy i podobno ten jest jeszcze lepszy. To sa te ame kremy,ale bez HCL wiec musisz szukac w podobnym opakowaniu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 21:58   #928
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez agnes74 Pokaż wiadomość
Hejka !!!!

Oja wlaśnie też się czaje na to serum z retinolem i skoro piszesz że fajne to się chyba skuszę ,zastanawiałam się też nad kremem z retinolem ale chyba wezmę serum jednak .Tylko nie wiem czy to serum można stosować z jakimś kwasem ,chcę kupić tonik PHA albo BHA 2% jak myślicie który będzie lepszy i do tego zestawu co najlepsze na dzień teraz mam flavo c ale takie sobie i myślę co kupić innego ,ale większość jest polecana na noc
ja uzywam toniku rozano-mlecznego co drugi dzien i jak na razie jest ok. nic mi sie zlego nie dzieje. dosc czesto robie tez maseczke aspirynowa, gdzies co 3 dni, (ale calkiem od niedawna)

z tego co wiem to na stronie BU jest napisane, ze serum renew mozna uzywac codziennie wieczorem, wiec ja nie robie przerw, ale jak zauwaze, ze przeciazyl cere to pewnie jednak bede robila przerwy w uzywaniu.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 22:35   #929
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Pod oczy też można?
Obecnie używam kremów pod oczy Alterra, ale chciałabym czegoś mocniejszego, że się tak wyrażę
Moja skóra w tych miejscach jest mega przesuszona przez lata stosowania alkoholowych i innych wysuszających specyfików do młodej cery trądzikowej (w wieku kilkunastu lat nie miałam takiej świadomości jak teraz i nawilżania nie traktowałam zbyt serio)
Do tego doszło umiłowanie do słońca i nienoszenie okularów słonecznych.... i zmarchy gotowe
Możecie mi coś polecić?
Jezeli nie masz problemu ze spojowkami to nie widze zadnych przeciwskazan do tego by zel hialuronowy z olejem malinowym machnac pod oczy. Mnie nic nie zaszkodzilo
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 10:28   #930
agnes74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
ja uzywam toniku rozano-mlecznego co drugi dzien i jak na razie jest ok. nic mi sie zlego nie dzieje. dosc czesto robie tez maseczke aspirynowa, gdzies co 3 dni, (ale calkiem od niedawna)

z tego co wiem to na stronie BU jest napisane, ze serum renew mozna uzywac codziennie wieczorem, wiec ja nie robie przerw, ale jak zauwaze, ze przeciazyl cere to pewnie jednak bede robila przerwy w uzywaniu.
A które serum masz to oliwkowe 0,5% czy odmładzające 1% sama nie wiem, to jest mój pierwszy kosmetyk z retinolem i nie chciałabym sobie zmasakrować skóry:e hem: ,ale też bym chciała widzieć jakieś efekty głównie chodzi mi o zmarszczki pod oczami .:con fused:

A czy ten krem z filtrem z soray 45 będzie wystarczający,teraz na zimę czy jednak lepiej zakupić 60 przytym serum z retinolem .
agnes74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.