Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 19:18   #1651
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

capuccino, dziękuję Ci bardzo Będę wdzięczna jak zrobisz porównanie Beach Babe do Cherry Blossom jeśli chodzi o ilość drobinek. I dzięki za podpowiedź z Lucy przyjrzę się też temu różowi
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 08:35   #1652
Nalini
Przyczajenie
 
Avatar Nalini
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, bardzo Was proszę o pomoc. Czy gdybyście miały wybrać odcień Lily Lolo, który znajdowałby się pomiędzy Soft Butter Peach EDM i Light Medium EDM, to byłby to może Barely Buff..? Moja skóra jest jasna, raczej z równowagą tonów, choć bardziej w kierunku ciepłych. Zimą bliżej jej do alabastru, latem do brzoskwini. Widziałam, że naprawdę się na tym znacie i potraficie świetnie doradzić, więc może tu też się uda..
__________________
Give someone your smile. Regardless of how many they've received today, they need yours.
Nalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 16:36   #1653
assia_j
Przyczajenie
 
Avatar assia_j
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nalini Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo Was proszę o pomoc. Czy gdybyście miały wybrać odcień Lily Lolo, który znajdowałby się pomiędzy Soft Butter Peach EDM i Light Medium EDM, to byłby to może Barely Buff..? Moja skóra jest jasna, raczej z równowagą tonów, choć bardziej w kierunku ciepłych. Zimą bliżej jej do alabastru, latem do brzoskwini. Widziałam, że naprawdę się na tym znacie i potraficie świetnie doradzić, więc może tu też się uda..
Soft Butter Peach EDM jest dość ciemnym kolorem stworzonym dla neutralnej tonacji skóry, natomiast Light Medium EDM jest beżowym odcieniem o około 2 tony jaśniejszym od Soft Butter Peach z EDM, ale jest w beż i ma nieco więcej żółtego pigmentu. Podobny do light Medium będzie Blondie. W tej naturalnej tonacji w odcieniu Soft Butter Peach będzie odpowiedni Popsicle Lily Lolo. O ton jaśniejszy od tego myślę, że Candy Cane. Barelu Buff jest w typowym odcieniu buff, ale jest dość jasny. W typowo ciepłym odcieniu w tonacji pomiędzy SBP i LM zobacz sobie na Popcorn. Chętnie pomogę jeśli jeszcze mogę, miałam już chyba każdy kolor i wiele pozostałości jest, więc zawsze mogę sprawdzić
assia_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 08:19   #1654
wafel19
Raczkowanie
 
Avatar wafel19
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

assia_j, a który kolor w lily lolo porównałabyś do Fairly Light EDM?
wafel19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:00   #1655
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dzisiaj LL mi dobrze lezy
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:42   #1656
Nalini
Przyczajenie
 
Avatar Nalini
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziękuję bardzo za taką wyczerpującą odpowiedź assia_j Po obejrzeniu ogromnej ilości swatchy i innych zdjęć zdecyduję się chyba jednak na Barely Buff, bo Popcorn będzie dla mnie zbyt żółty, jestem taką delikatnie zaróżowioną brzoskwinką, tak pośrodku. Ale dziękuję, że tak dokładnie opisałaś i porównałaś odcienie, to mi pomogło
__________________
Give someone your smile. Regardless of how many they've received today, they need yours.
Nalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:47   #1657
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nalini Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za taką wyczerpującą odpowiedź assia_j Po obejrzeniu ogromnej ilości swatchy i innych zdjęć zdecyduję się chyba jednak na Barely Buff, bo Popcorn będzie dla mnie zbyt żółty, jestem taką delikatnie zaróżowioną brzoskwinką, tak pośrodku. Ale dziękuję, że tak dokładnie opisałaś i porównałaś odcienie, to mi pomogło
Też skusiłam się na ten odcień. Ale jego swatche w necie są tak rozbieżne, że aż głowa boli... Na jednych wygląda jak jasny beż, na innych jak wściekły pomarańcz.
Co najśmieszniejsze LL na swojej stronie, zapytane o odpowiednik Fairy Light z Bare Minerals wskazało Barely Buff. Ktoś ma chyba problem z kolorami, bo FL jest bardziej żółty, a BB ma pomarańczowe tony. Dla mnie to dwa różne kolory. Ale nie wnikam
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 20:30   #1658
Nalini
Przyczajenie
 
Avatar Nalini
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Zoila, to prawda z tymi swatchami, już kilka razy wydawało mi się, że jestem zdecydowana i potem znowu po zobaczeniu jakiegoś żółto-białego albo ciemno pomarańczowego rezygnowałam. Teraz i tak już za późno, modlę się tylko żeby przypadkiem nie ciemniał mocno, choć z żadnym rodzajem podkładu, także z minerałami, mi się to nie zdarzyło
__________________
Give someone your smile. Regardless of how many they've received today, they need yours.
Nalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:53   #1659
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kurcze pieczone, zamówiłam w ciemno Blondie, bo china doll był kapkę za jasny i teraz czytam, że są w nim różowe tony, a na zdjęciach wygląda żółtawo nie robi świnki na twarzy? Ogólnie mój typ light golden/fairly light edm, cream lucyna (choć ona z czasem zrobiła się za żółta dla mnie, dobrze, że big się skończył) a pixie calista 1/2 próbki miałam i całkiem w porządku było. I wczytuje się w to ciemnienie : o mi nigdy żaden podkład mineralny nie ciemniał, miałyście tak, że reszta nie ciemniała, a Lily tak?
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 11:39   #1660
Nalini
Przyczajenie
 
Avatar Nalini
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Barely Buff jest idealnym kolorem dla mnie Nie ciemnieje ani trochę, świetnie wygląda i kryje wystarczająco dobrze. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że zamawiałam w ciemno
__________________
Give someone your smile. Regardless of how many they've received today, they need yours.
Nalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:50   #1661
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Kurcze pieczone, zamówiłam w ciemno Blondie, bo china doll był kapkę za jasny i teraz czytam, że są w nim różowe tony, a na zdjęciach wygląda żółtawo nie robi świnki na twarzy? Ogólnie mój typ light golden/fairly light edm, cream lucyna (choć ona z czasem zrobiła się za żółta dla mnie, dobrze, że big się skończył) a pixie calista 1/2 próbki miałam i całkiem w porządku było. I wczytuje się w to ciemnienie : o mi nigdy żaden podkład mineralny nie ciemniał, miałyście tak, że reszta nie ciemniała, a Lily tak?
Nigdy mi się to z LL nie zdarzyło. Wg mnie Blondie nie jest różowy, ale mogę być nieobiektywna, bo ze mnie jest wyjątkowo zimne lato i wszelkie róże jak najbardziej mi pasują, więc mogę tego po prostu nie widzieć na skórze. Za to Blondie jest ciut dla mnie za ciemny i jeśli chcę go używać, to muszę mieszać właśnie z China Doll.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 21:20   #1662
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hmm dzięki za odpowiedź, zobaczymy jak sie będzie sprawował, jak mi nie przypasuje to wrzuce na wymiankę ja jestem białą jesienią więc no... zobaczymy xD
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 05:53   #1663
xox
Raczkowanie
 
Avatar xox
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 276
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej! Pomóżcie dziewczyny! używam korektora MAC nc20 i jak nałoże go to są jasne placki na twarzy, ale po rozsmarowaniu stapia się idealnie. Może któraś z Was wie jakie odcienie lily lolo by mi mogły pasować?
xox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 14:53   #1664
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

a czy LL utrzymuja wam na twarzy względny mat?

jak tak to na ile godzin?


bo u mnie z matowieniem krucho
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 14:55   #1665
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a czy LL utrzymuja wam na twarzy względny mat?

jak tak to na ile godzin?


bo u mnie z matowieniem krucho

U mnie LL trzyma mat przez kilka godzin (max. do 4), a później mam na twarzy lekki glow, co mi odpowiada, bo nie lubię płaskiego matu
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 17:21   #1666
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
U mnie LL trzyma mat przez kilka godzin (max. do 4), a później mam na twarzy lekki glow, co mi odpowiada, bo nie lubię płaskiego matu
a ja mam chyba bardzo przetłuszczająca cerę bo dośc mocno się swiecę i nie wiem co robić już
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:15   #1667
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Szukam bronzera mineralnego i zastanawiam się nad paroma odcieniami LL (bronzer, róż): Blushing Rose, Rosy Apple, Bondi Bronze. Chciałabym coś o jak najchłodniejszym odcieniu brązu. Czy któraś z Was ma odniesienie do tych wersji kolorystycznych?
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 21:25   #1668
Alassiel_
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a czy LL utrzymuja wam na twarzy względny mat?

jak tak to na ile godzin?


bo u mnie z matowieniem krucho
U mnie ładnie się utrzymuje, często aż do zmycia ale to zależy od tego czy:
- nie nałożę przypadkiem za dużo mineralnego filtra pod spód, wtedy nie ma mocnych
- nie ma 35 stopni i duchoty jak w saunie

poza tym trzyma się pięknie, czasami (zależy od dnia, stopnia nawilżenia skóry i 100 innych rzeczy) mam lekki połysk ale nie świecący tłusto tylko taki właśnie glow, delikatny i promienny
Alassiel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 22:09   #1669
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a ja mam chyba bardzo przetłuszczająca cerę bo dośc mocno się swiecę i nie wiem co robić już
A może masz źle dobrany krem pod minerały i dlatego tak mocno się świecisz?
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 11:52   #1670
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a ja mam chyba bardzo przetłuszczająca cerę bo dośc mocno się swiecę i nie wiem co robić już
Dla mnie królem matu jest frakcja sojowa. Ale zła nowina jest taka, że minerały mi się na niej warzą, więc odpada. Ale ponoć niektórym się tak nie dzieje.
Pod LL zawsze kładę skrobię Dry-Flo, znacznie przedłuża efekt matu.
Dużo zależy od kremu. Na filtr nie jestem w stanie nałożyć żadnego makijażu, na kem z filtrem 20-30 od biedy da radę, ale jego trwałość jest połowę krótsza niż normalnie i ogólny wygląd też pozostawia dużo do życzenia. Więc z filtrami mi nie po drodze i jakiś czas temu je sobie prawie całkiem odpuściłam.
Niedługo zabieram się do testów rosyjskich kremów matujących
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:31   #1671
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

doradźcie mi proszę, który z odcieni LL będzie najbardziej zbliżony do Meow Korat 3? Z LL miałam już Blondie i In the buff ale oba kolorem nie były zbyt dobrze dopasowane
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 20:37   #1672
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
A może masz źle dobrany krem pod minerały i dlatego tak mocno się świecisz?
Cytat:
Napisane przez Alassiel_ Pokaż wiadomość
U mnie ładnie się utrzymuje, często aż do zmycia ale to zależy od tego czy:
- nie nałożę przypadkiem za dużo mineralnego filtra pod spód, wtedy nie ma mocnych
- nie ma 35 stopni i duchoty jak w saunie

poza tym trzyma się pięknie, czasami (zależy od dnia, stopnia nawilżenia skóry i 100 innych rzeczy) mam lekki połysk ale nie świecący tłusto tylko taki właśnie glow, delikatny i promienny
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie królem matu jest frakcja sojowa. Ale zła nowina jest taka, że minerały mi się na niej warzą, więc odpada. Ale ponoć niektórym się tak nie dzieje.
Pod LL zawsze kładę skrobię Dry-Flo, znacznie przedłuża efekt matu.
Dużo zależy od kremu. Na filtr nie jestem w stanie nałożyć żadnego makijażu, na kem z filtrem 20-30 od biedy da radę, ale jego trwałość jest połowę krótsza niż normalnie i ogólny wygląd też pozostawia dużo do życzenia. Więc z filtrami mi nie po drodze i jakiś czas temu je sobie prawie całkiem odpuściłam.
Niedługo zabieram się do testów rosyjskich kremów matujących

uzywam filrtu z ducray'a a na to skrobia i podklad, ale pamietam ze keidys akurat nie uzyłam filtra tylko krem dla dzieci z Babydreamu i tez sie swieciłam, moze troszeczke tylko mniej


wiec nie wiem co by było dla mnie najlepsza opcją

z filtra napewno nie chciałabym rezygnowac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:27   #1673
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
uzywam filrtu z ducray'a a na to skrobia i podklad, ale pamietam ze keidys akurat nie uzyłam filtra tylko krem dla dzieci z Babydreamu i tez sie swieciłam, moze troszeczke tylko mniej


wiec nie wiem co by było dla mnie najlepsza opcją

z filtra napewno nie chciałabym rezygnowac
Ten krem Babydreamu jest chyba dość tłustawy, filtry też, więc jesli nie chcesz rezygnować z filtrowania, to moim zdaniem nie ma żadnego rozwiązania tego problemu. Chyba że ktoś wymyśli nietłusty filtr
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:28   #1674
Alassiel_
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A może krem odpowiedni do cery ale z filtrem, wiadomo, że mały faktor ale może to by był jakiś kompromis dla tłustej cery?
Alassiel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 15:17   #1675
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ten krem Babydreamu jest chyba dość tłustawy, filtry też, więc jesli nie chcesz rezygnować z filtrowania, to moim zdaniem nie ma żadnego rozwiązania tego problemu. Chyba że ktoś wymyśli nietłusty filtr
no to szkoda ze nie ma rozwiązania, no nic bede sie najwyzej swiecic

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Alassiel_ Pokaż wiadomość
A może krem odpowiedni do cery ale z filtrem, wiadomo, że mały faktor ale może to by był jakiś kompromis dla tłustej cery?
własnie ja codziennie uzywam spr 50
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 16:43   #1676
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej dziewczyny
Mam pytanie, czy Wam też tak bardzo utleniają się Lily Lolo? To moje pierwsze minerały, ale przeraża mnie, że tak bardzo zmieniają kolor na coś brzydkiego...
Mam próbki:
*Warm Peach i *Popcorn - zdecydowana mocna żółć + pomarańcz
*Blondie - w pierwszych kilku min. kolor piękny (idealny), jednak po 20 min. pomarańczowa plama (a kupiłam biga bo myślałam, że to będzie to...)
*China Doll nawet na mnie zmienił odcień, za mocno się ocieplił, a w pierwszej chwili wydawał się baaaardzo jaśniutki... i chyba ten jest najbliższy temu co powinno być... ALE to chyba nie do końca to...

Koloryt cery mam na pewno ciepły (dlatego zamawiałam próbki w tej kolejności), ale bardzo jasny... chyba wymienię Blondie na China Doll (jeszcze nie otworzyłam na szczęście, tylko próbki przeglądałam), no ale zastanawiam się czy spróbować z Porcelain? Jest biały, ale co będzie po utlenieniu...? Mogłaby któraś powiedzieć, jak się zachowuje Porcelain?
acom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 23:24   #1677
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

u mnie też te minerałki się strasznie utleniają, po nałożeniu wszystko niby jest ok, kolor ładnie się wtapia ale po 10 min tragedia! też próbowałam z Warm Peach, China Doll i Blondie, każdy z nich wybarwia się u mnie w pomarańcz, wygląda to strasznie.

dodam jeszcze, że żadne inne minerały mi się nie utleniają, nie wiem co takiego "wyjątkowego" jest w LL
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 00:21   #1678
acom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Sissi_W

O to to. Dokładnie to samo z tymi kolorami.

W pierwszym momencie te kolory wyglądają naprawdę ładnie (każdy inny, ale indywidualnie bardzo ok), a po nałożeniu na twarz po parunastu minutach wszystkie uderzają w tym samym kierunku i wyglądają bardzo podobnie - po wszystkich zostaje tylko p o m a r a ń c z (jaśniejsza bądź ciemniejsza w zależności od poziomu koloru).
Gdyby to szło w żółty, to jeszcze by to wyglądało... ale pomarańcz? Niestety to się nijak ma do mojej buzi/szyi. I niestety wygląda jak słaby samoopalacz.

Pewnie zwrócę biga Blondi i zamienię na China Doll, który jest baaardzo jasny, ale po ściemnieniu jednak lepszy. Ehh..
Jak próbowałam w świetle sztucznym wieczorem - China Doll baaaardzo ładnie, pięknie wygląda, kryje, ujednolica i kolor wydaje się być idealny. W świetle dziennym - tragedii nie ma, ale jednak coś nie do końca gra.
Dlatego kusi mnie przetestowanie Porcelain... jest extremalnie jasny, ale biorąc na niego margines, że na mojej twarzy ściemnieje jak wszystkie inne...?

A mogłabyś powiedzieć, jakich innych minerałów używałaś/używasz?
I jaki sobie wybrałaś odcień LL (jeżeli wybrałaś)?
acom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 06:45   #1679
Alassiel_
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja mam Porcelain i nie ciemnieje, nie wiem czy to kwestia skóry/kremu czy ten akurat jest tak jasny że nic się z nim nie dzieje
Alassiel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 10:59   #1680
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez acom Pokaż wiadomość
Sissi_W

O to to. Dokładnie to samo z tymi kolorami.

W pierwszym momencie te kolory wyglądają naprawdę ładnie (każdy inny, ale indywidualnie bardzo ok), a po nałożeniu na twarz po parunastu minutach wszystkie uderzają w tym samym kierunku i wyglądają bardzo podobnie - po wszystkich zostaje tylko p o m a r a ń c z (jaśniejsza bądź ciemniejsza w zależności od poziomu koloru).
Gdyby to szło w żółty, to jeszcze by to wyglądało... ale pomarańcz? Niestety to się nijak ma do mojej buzi/szyi. I niestety wygląda jak słaby samoopalacz.

Pewnie zwrócę biga Blondi i zamienię na China Doll, który jest baaardzo jasny, ale po ściemnieniu jednak lepszy. Ehh..
Jak próbowałam w świetle sztucznym wieczorem - China Doll baaaardzo ładnie, pięknie wygląda, kryje, ujednolica i kolor wydaje się być idealny. W świetle dziennym - tragedii nie ma, ale jednak coś nie do końca gra.
Dlatego kusi mnie przetestowanie Porcelain... jest extremalnie jasny, ale biorąc na niego margines, że na mojej twarzy ściemnieje jak wszystkie inne...?

A mogłabyś powiedzieć, jakich innych minerałów używałaś/używasz?
I jaki sobie wybrałaś odcień LL (jeżeli wybrałaś)?
Ja bym zamówiła Porcelain i wymieniła Blondie na China Doll i w przypadku gdyby Porcelain był za jasny, mieszała go z China Doll. Ja tak robię, tylko właśnie z Blondie (trochę za ciemny) i China Doll (po lecie trochę za jasny). Podobnie robiłam z EDM, gdzie żaden odcień nie jest dla mnie i mam też w planach mieszanie podkładów różnych firm.
U mnie LL nie zmieniają kolorów. Nie wiem, od czego to zależy. Pewnie od indywidualnej reakcji skóry, flory bakteryjnej itp.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.