Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-grudzień - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 01:50   #61
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez VictoriaK Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Haruje biedak 6dni w tyg po 11h i nie ma na nic siły. W dodatku zauważył miesiąc temu, że włosy mu się przerzedziły. Bardzo mi Go szkoda. Zaczął podczytywać wizaż, żeby porad jakiś poszukać "na porost włosów". Ma 27lat tylko, Jego tata nie ma tego problemu. Robi sobie płukanki z pokrzywy świeżej i pije pokrzywę w saszetkach, masuje głowę, zainwestował w drogie szampony. Zwykle pełen życia i energii, nie odpuścił by basenowi 2x w tyg, a teraz od 3tyg nie był bo sił nie ma. Bardziej się Nim przejmuję niż sobą. Jak mnie plecy bolą to olewam to, najwyżej się porozciągam, a kiedy On - okaz zdrowia marudzi na stawy, to nie waham się wymieniać Mu kompresów rozgrzewających.
Też mam stresa, że nie będę dobrą mama, zwłaszcza, że wiem jakim jestem leniwcem i zawsze wszystko na ostatnią chwilę zostawiam. Mimo, że setki razy miałam przez to nieprzyjemności, albo ledwo zdążyłam jakąś max ważną sprawę domknąć na czas. Stara baba a durna jak krowa, wiem że bez mojego TZta zgniłabym lub zginęła.
kurcze,ja tez sie boje ze moj tz sie wykonczy-pracuje od poniedzialku do soboty,bierze duzo nadgodzin i tez znajduje pelno jego wlosow na poduszce,a ma ladne geste...

Obudzil mnie wlasnie bol krzyza i bol jak na @,a po chwili stwardnial mi brzuchi wlasnie doszlo do mnie,ze wczoraj tez czesto mi twardnial,ale ja nie skojarzylam ze to tak wyglada po kapieli wczoraj poszlam spac,a teraz nie wiem czy zasne
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 05:31   #62
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

melduje sie z michałkiem na nowej czesci

noc minela spokojnie, poki co infacol spełnia zadanie

paulinko robimy teraz chrzciny bo ojciec tzta przyjezdza na wszystkich swietych (mieszka w de) pozniej jak beda mrozy to nie chce go do kosciola wlec bo zimno
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 06:04   #63
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Witam i ja
w tej czesci tez musze urodzic))
Tytuł superasny.
W nocy nic mnie nawet tak bardzo nie bolało ale nie mogłam spac.
mnie połozna kazała masowac krocze olejkiem. Czy któras stosowała ta metode??/
__________________





Edytowane przez rptrbj1978
Czas edycji: 2010-10-29 o 06:29
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 06:31   #64
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ale mnie mala tłucze z boku

Donus ja tez nie wiem co to seks Ostatni raz w sierpniu ale nie mam na to parcia. Libido na poziomie "mniej niz zero".
to mamy podobnie
Cytat:
Napisane przez Eliza86 Pokaż wiadomość
Jak wy dalyscie rade umyc okna to ja chyba tez umyje

Dziewczyny czy moge brac urosept??? Bo odebralam wyniki i mam bakterie w moczu a wizyta za tydzien....:con fused:
mozesz, a jaki masz poziom leukocytow?
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 06:35   #65
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

witam której umyć okna? bo seksu to nie zaproponuję
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 06:48   #66
KarolinaB
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaB
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 499
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

wpadłam sie przywitać i doczytać, co tam się w nocy działo.

oj dziewczyny.... macie te bóle przepowiadające a u mnie cisza, nic kompletnie nic! Nawet mam wrażenie, że brzuch mi wcale nie opadł, bo jak młody kopie, to mi druty w staniku przestawia i wygina choć mama moja mówi, że opadł i TŻ też lekko potakuje w tym temacie, ale on widzi mnie codziennie i nie może biedak stwierdzic na pewno.
Po wczorajszych wigibasach nic, chyba, że można 3 kropelki siary zaliczyć do jakichkolwiek objawów, bo wcześniej nic mi nie leciało nigdy.
Zbieram się do gina, zobaczymy co powie. Dzięki za kciuki dziewczyny!!!
KarolinaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 06:58   #67
lisek15
Zakorzenienie
 
Avatar lisek15
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 908
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Witam w kolejnej części.

Lecicie jakby Was kto z procy wystrzelił.

Sereneti ale jaja W przenośni!

Możecie mi powiedzieć, czy odczuwacie jakieś bóle(pobolewania) w kroku (taj jakby w dziurkach). Czuję się jakbym bzykała sie całą noc z jakąś armią. Bo to na pewno nie jest ból po jedny razie. Przypominam,że od ponad 2 miesięcy zero przytulanek. Tak mam od 2 dni,a podpuchłam z 5 dni temu i dalej puchnę. Juz chcę urodzić. Dobrze,że wizytę mam w niedzielę.

Dzień dobry!

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
witam której umyć okna? bo seksu to nie zaproponuję
Ja poproszę!!! Już nic nie widzę przez nie Ale jak mnie nie przyjmie do szpitala w niedzielę (oby) to po świętach tak powoli zacznę mycie

Karolina trzymam kciuki za wizytę
__________________
Jestem mamą
OLKA

skalpel:4
skalpel 2:1
kiler:1
biegi;1
siłownia:4
boczki:4


Odchudzanko
70,2 - Cel I (67 ) 65,7 - Cel II (63) - Cel III (60) - Cel IV (58)
Kiedy to będzie??
lisek15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 07:04   #68
Joanna131
Raczkowanie
 
Avatar Joanna131
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 453
GG do Joanna131
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cześć!

Cytat:
Napisane przez Eliza86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy moge brac urosept??? Bo odebralam wyniki i mam bakterie w moczu a wizyta za tydzien....:con fused:
Możesz brać, to lek ziołowy. Mi moja gin. polecała.

Mallinka, tytuł - bomba!

Kretencja, ja do końca też nie jestem pewna co do zzo w Madurowiczu, ale jak w tym roku moja znajoma tam rodziła, to już bez problemu zaczęli szykować, a wtedy... akcja porodowa przyspieszyła i już nie było czasu. Ale problemu nie robili.
Chociaż, jak już powiedziałam, mam nadzieję, że obejdzie się bez znieczulenia.

KarolinaB, powodzenia na wizycie. Oby coś się ruszyło.
Joanna131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:10   #69
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez KarolinaB Pokaż wiadomość
De - widzę cię - nie wiesz nic nadal??? Dzwoniłaś do szpitala??
Dzwonilam, o 22. Na szczescie nie musialam juz do niego jechac.Mam podwyzszone leukocyty ale wskaznik bialka obnizyl sie do tego w normie. Podobno przeszlam jakas infekcje wcale o niej nie wiedzac Typowe dla mnie Nie rozczulam sie nigdy nad soba i nawet jak jest zle to laze do pracy.No ale teraz naprawde nic mi nie bylo Jedyne co odczuwam, to jakies bole, pieczenie na pecherzu albo w cewce, nie mam pojecia gdzie dokladnie.Cos jak na zapalenie pecherza.Ale nie caly czas, tylko jak maly sie dziwnie ulozy lub rusza za duzo.
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Martinixx no ja myślę że w tym temacie się nic nie zmieni

Karolinka
to tak jak u mnie, libido - zero, jeszcze jakoś ostatnio z tżtem mamy nerwowe dni... A te moje bóle to przepowiadające pewnie bo jak mnie złapie to pobolewa mocno no ale narazie to tak 2-3 razy dziennie boli no oby Jaś po świetach wyszedł już... Bo na święta to nieee za wizytę

kretencja mój tż też miał tak... pracował naprawdę mega długo i tylko jedzenie, spanie, praca i w koło przez ponad miesiąc do tego w weekendy szkoła, padał na pyszczek biedny... teraz mu odeszła szkoła w weekend to ma chociaż niedziele żeby odpocząć, bo w soboty chce pracować żeby dodatkowa kaska była/ Zaraz weekend przyjdzie, to sobie może niech trochę odpocznie i zregeneruje siły


WIECIE CO ? wyskoczyły mi rozstępy chyba przy pępku
Rozstepow wspolczuje.U mnie narazie odpukac, niczego nie ma.Ale to moze skutek tego ze hartuje skore zimnymi prysznicami.
Ja pracowalam 5 lat bez ani jednego dnia wolnego i faktycznie, idzie sie wykonczyc. Teraz za chiny ludowe bym tak nie chciala zyc, wtedy jakos musialam.
Marzy mi sie normalny sex

Cytat:
Napisane przez VictoriaK Pokaż wiadomość
jeszcze większe buahaha. Wyobrażam sobie jak chodzi taki dumny jak paw - szef wszystkich szefów w tym swoim bujnym futerku, a potem mam wizje taki a'la sznucer albo pudel wygolony tyłek u kota. Pokaż proszę jakieś foty
Nie bede kocura zawstydzac Tu ze strzyzenia letniego
http://kotyperskie.eu/?p=438

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Witam i ja
w tej czesci tez musze urodzic))
Tytuł superasny.
W nocy nic mnie nawet tak bardzo nie bolało ale nie mogłam spac.
mnie połozna kazała masowac krocze olejkiem. Czy któras stosowała ta metode??/
Polozna nam polecila.Ma niby zapobiegac popekaniu.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:38   #70
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Witajcie.

Mnie gardło boli masakra. Jak to bedzie angina ropna to sie załamie, bo tylko antybiotyk mi pomaga tym bardziej ze mam paciorkowca i gronkowca w gardle. Takze tantum verde nic mi nie da. Ze tez akurat na koniec musi tak byc no Kurde.

Co dokladnie tym olejkiem masować? Po wierzchu czy od wewnątrz?

Karolina, kciuki za wizyte zaciśnięte i nie obijać się! Rodzić!

Artystka, jak sie czujesz?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:38   #71
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
W nocy nic mnie nawet tak bardzo nie bolało ale nie mogłam spac.
mnie połozna kazała masowac krocze olejkiem. Czy któras stosowała ta metode??/
też o tym słyszałam ale zapominam może z 2 razy mi się zdarzyło

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
witam której umyć okna? bo seksu to nie zaproponuję
Ja poproszę

ale w nocy Młody mnie kopnął w pochwe ale mam nadzieję że to był kop a nie skurcz... strasznie bolało

a tak w ogóle to dzień dobry
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 07:41   #72
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Lisek, Ty nie chciej jeszcze urodzić Daj Dzidziowi jeszcze 2 tygodnie Bo ja od trzech dni też już tak się czuję, że chciałabym urodzić (wszystko mnie boli - kręgosłup, nogi, brzuch się napina znowu), ale z drugiej strony chyba jednak lepiej, żeby synek się donosił... Więc chętnie urodzę za 2-3 tygodnie. Tyle jeszcze chyba wytrzymam

A ja dostałam dziś rano smsa od tej koleżanki, która była w ciąży właśnie 3 tygodnie dalej niż ja. Dziś nad ranem urodziła córeczkę
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010

Edytowane przez kretencja
Czas edycji: 2010-10-29 o 07:44
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:45   #73
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez rypka85 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko do tych dziewczyn które już urodziły.
Dziewczyny po SN czy bardzo was wszystko później bolało???Mocno krwawiłyście???
Czego uzywałyście???Jakich podkładów???I jak często je zmieniałyście???
Długo po porodzie jeszcze krwawiłyście???
Mnie nie bolało jakoś bardzo - mogłam chodzić, siadać bez problemu. Ale nie byłam nacinana i mam 3 szwy, ale w środku.
Co do krwawień to myślałam, że będzie tego więcej. Jeszcze krwawię, ale niewiele. Używałam podkładów Belli i Absorgynu, teraz zwykłych podpasek (takie najzwyklejsze). Zmieniam przy każdej wizycie w wc.
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:48   #74
gimikis
Rozeznanie
 
Avatar gimikis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 622
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

No i tym samym ja się melduje na nowym wątku

Cytat:
Napisane przez mimiskierka Pokaż wiadomość
oj ja też mam taką w planie wrzuc jakąs fotkę poglądową viekawa jestem jak wyszły
Zdjęcia mi się nie podobają. Pokazałam TZtowi co bym chciała. Nawet w połowie takie nie wyszły. Wrrr... W sobotę spróbujemy jeszcze raz (jeśli nie pojadę na zjazd). Więc będzie poprawka. Dzisiaj rano troszkę z TZtem pobaraszkowaliśmy w łóżku. Teraz żałuje. Kręgosłup tak mi nawala jak bym miała @ taka fest mocna. Siedzenie, leżenie, chodzenie nic kuźwa nie pomaga. Najlepszy był by masaż ale sama go sobie nie zrobię.
__________________
26.11.2010 Gabrysia jest już z nami

Razem: 12.08.2003
Zaręczeni: 12.12.2007
Ślub: 12.09.2009


gimikis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:55   #75
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Lutien, jak sie spisały podkłady Absorgyn? Szczęściarc z Ciebie ze nie byłaś nacinana bo w moim szpitalu to rutyna niestety ale to max 1,5cm
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 07:58   #76
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Co dokladnie tym olejkiem masować? Po wierzchu czy od wewnątrz?
po wierzchu, naoliwiasz palce i chwytasz wargi i sobie wcierasz nawet dostałam dokładną instrukcję, zaraz poszukam, to wkleję
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:00   #77
gimikis
Rozeznanie
 
Avatar gimikis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 622
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Wiecie co jak tam patrze na mój brzuch to mi się wydaje że jest mały.
Ale jak spojrzałam na zdjęcia to aż zaniemówiłam: On jest ogromniasty. I te mega rozstępy na brzuchu
Wrzucam fotkę brzusia. Z wczoraj. Tj.37tc. Skończony...
__________________
26.11.2010 Gabrysia jest już z nami

Razem: 12.08.2003
Zaręczeni: 12.12.2007
Ślub: 12.09.2009


gimikis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:01   #78
Vcelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Vcelka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 796
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Melduję się w nowej części - a tytuł zarąbisty
__________________
Aniołek -10 t.c.[*] 10.03.09r

Mój kochany synek Igorek - 09.11.2010

Vcelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:03   #79
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Gimikis, brzuch świetny i... chyba Ci się obniżył? Czy mi się wydaje?
Ja jak patrzę z góry na swój, to mi się też wydaje malutki, a jak z boku w lustrze się oglądam, to nie mogę uwierzyć, że z taką banią jeszcze stoję
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 08:08   #80
gimikis
Rozeznanie
 
Avatar gimikis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 622
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
po wierzchu, naoliwiasz palce i chwytasz wargi i sobie wcierasz nawet dostałam dokładną instrukcję, zaraz poszukam, to wkleję
A moje wargi są bardzo spiechrzniałe. Może od tego wiatru.
Ach dziewczyny wam to tylko jedne wargi w głowie

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Kretencja właśnie nie wiem czy mi się obniżył. Z góry trudno mi określić a nie mam takiego lustra żebym mogła się dokładnie przejrzeć. Ale zauważyłam że nie męcze sie podczas zasypiania i mi się lżej oddycha. W czwartek mam wizyte u gina wiec wszystkiego sie dowiem i podejrzymy mała na USG. Bardzo bym chciała żeby mała się urodziła 12-tego albo 21(mój tata akurat ma w ten dzień urodziny i by miał extra prezent- wnusie).
__________________
26.11.2010 Gabrysia jest już z nami

Razem: 12.08.2003
Zaręczeni: 12.12.2007
Ślub: 12.09.2009


gimikis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:09   #81
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Mallinka, ty chyba byłas na " Jedz, módl się, kochaj" ?? warto?

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gimikis Pokaż wiadomość
Wiecie co jak tam patrze na mój brzuch to mi się wydaje że jest mały.
Ale jak spojrzałam na zdjęcia to aż zaniemówiłam: On jest ogromniasty. I te mega rozstępy na brzuchu
Wrzucam fotkę brzusia. Z wczoraj. Tj.37tc. Skończony...
fajny
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:10   #82
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez gimikis Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę brzusia. Z wczoraj. Tj.37tc. Skończony...
czadowe jest te zdjęcie też takie chce...chyba zmałpuje już TZ widział i też spróbujemy taką sesję zrobić

Cytat:
Napisane przez gimikis Pokaż wiadomość
A moje wargi są bardzo spiechrzniałe. Może od tego wiatru.
Ach dziewczyny wam to tylko jedne wargi w głowie
oj tam,oj tam
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:12   #83
gimikis
Rozeznanie
 
Avatar gimikis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 622
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

A i pokaże wam mój pępol. Już go praktycznie nie mam. Dziurka się wypełniła ale nie wystaje.
__________________
26.11.2010 Gabrysia jest już z nami

Razem: 12.08.2003
Zaręczeni: 12.12.2007
Ślub: 12.09.2009



Edytowane przez gimikis
Czas edycji: 2010-10-29 o 08:13
gimikis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:17   #84
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
Mallinka, ty chyba byłas na " Jedz, módl się, kochaj" ?? warto?
Książka zdecydowanie lepsza-na filmie trochę się nudziłam. A dodatkowo non stop pokazywali jedzenie-myślałam że padnę z głodu a ta włoska pizza z tydzień za mną "chodziła" ale mojej koleżance, która nie czytała film się podobał no i boski Javier Bardem...
wall street bardziej mi się podobał
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:17   #85
lutien
Wtajemniczenie
 
Avatar lutien
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 319
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Lutien, jak sie spisały podkłady Absorgyn? Szczęściarc z Ciebie ze nie byłaś nacinana bo w moim szpitalu to rutyna niestety ale to max 1,5cm
A całkiem nieźle Jakiejś większej różnicy w porównaniu z Bellą nie zauważyłam.
Co do nacinania, to faktycznie mam farta, że mnie nie nacięli ani nie popękałam Z drugiej jednak strony nacięcie przyspiesza ostatnią fazę porodu Tak więc coś za coś
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
(Katharine Hadley )




lutien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:19   #86
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Gimikis, masz świetną fryzurkę, uwielbiam takie włosy u kobiet
Pępek faktycznie płaski Mój wystaje jak mały wulkanik
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:26   #87
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

dzień dobry mamuśki

ale mi się ostatnio dobrze śpi wstaję raz na siku i dalej w kimę... Coś podejrzane to dla mnie

gimikis śliczne fotki
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:32   #88
gimikis
Rozeznanie
 
Avatar gimikis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 622
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Dzięki dziewczyny

Kreti- Co do krótkich włosów to mam czasami takie napady ze muszę obciąć a czasem jest tak że uprę się i zapuszczam. Ale w krótkich mniej czasu mnie pochłania umycie i ułożenie. Jednym słowem idę na łatwiznę.
__________________
26.11.2010 Gabrysia jest już z nami

Razem: 12.08.2003
Zaręczeni: 12.12.2007
Ślub: 12.09.2009


gimikis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:37   #89
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

witam w nowej części
Malinka świetny tytuł

Cytat:
Napisane przez Eliza86 Pokaż wiadomość
...Dziewczyny czy moge brac urosept??? Bo odebralam wyniki i mam bakterie w moczu a wizyta za tydzien....:con fused:
możesz brać jak brałam i następne wyniki były już ok

KarolinaB za wizytę

ja dziś spałam może ze 4 godziny usnęłam po 1 obudziłam się po 4 i nici ze spania potem jeszcze troszkę nad ranem
biorę dalej te tabletki bo coś mi się dzieje wieczorami tzn krótko po tym jak się położę to brzuch na dole boli jak na @ i czuje taki ścisk jakby mi go ktoś tak od boków ściskał a jak ten ból minie to wtedy kuje w pochwie dziś jeszcze mały przez pół nocy kopał mnie tak strasznie nisko, jakby już chciał wychodzić

dziewczyny jak wyglądają (jak je odczuwacie) skurcze ?
bo ja nie wiem czy to skurcz czy nie

biorę się za robotę -wstawiam pranie a będę mieć z 4 pralki i okna muszę umyć, poodkurzać i podłogi umyć i nareszcie koniec !!!
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 08:38   #90
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Urodzić dzieci już bardzo chcemy,seks uprawiamy i okna myjemy:)mamy listopad-gr

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Witajcie.

Mnie gardło boli masakra. Jak to bedzie angina ropna to sie załamie, bo tylko antybiotyk mi pomaga tym bardziej ze mam paciorkowca i gronkowca w gardle. Takze tantum verde nic mi nie da. Ze tez akurat na koniec musi tak byc no Kurde.
A nie byłaś u lekarza?? Jak nie to idz najszybciej, bo niewyleczona choroba ,powikłania moga byc niebezpieczne.
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.