Szukam mam i przyszłych mam do zdjęć :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 16:08   #1
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205

Szukam mam i przyszłych mam do zdjęć :)


Ten wątek to nie jest ani reklama, ani spam! Nie zamieszczam tu swoich danych ani żadnych adresów oraz nie czerpię z tego żadnych korzyści majątkowych. Po prostu oferuję miłą pamiątkę młodym mamom, to wszystko. Jeśli jakiś moderator widzi w tym coś złego to proszę o uprzedzenie (mile widziane wyjaśnienie), a nie wlepianie mi niesprawiedliwie 3 punktów karnych. Doskonale wiem, co to jest reklama i spam i z pewnością ten wątek nie pasuje do żadnej z tych definicji.

Witam

Szukam pań w ciąży, które chciałyby mieć kilka zdjęć ze swoim dzieckiem jeszcze w brzuszku na pamiątkę
Oferuję zupełnie darmową sesję zdjęciową (+ wizaż) w plenerze (nad jeziorem, na łące - wybierzemy jakieś ładne miejsce) bądź w studio fotograficznym (ewentualnie u pani w domu).
Potrzebuję takich zdjęć głównie na konkurs, jednak chcę również poszerzyć swoje zdjęcia w cudowne portrety kobiet w ciąży i z dziećmi.
Najlepiej aby zgłoszone panie były z Poznania lub okolic.
Mogą być to zarówno panie w ciąży jak i mamy z dziećmi
Przede wszystkim zależy mi na zdjęciach w czerni i bieli oraz sepii. Mam kilka wizji i chętnie podzielę się z nimi ze zgłoszonymi użytkowniczkami.
W wiadomościach prywatnych na forum, na gadu-gadu bądź przez telefon opowiem o konkretnych zamiarach i projektach. Przedstawię również szczegółowo konkurs (na czym polega, kto ocenia).
Poza konkursem będę chciała opublikować te zdjęcia na kilku konkretnych (podanych przeze mnie później ) stronach.
Na sesji będę ja, wizażystka, osoba pozująca i, jeśli tak sobie zażyczy, mąż lub inna bliska osoba.
Chcę aby wszyscy czuli się komfortowo i swobodnie, nie będę żadnej pani zmuszała do czegoś, co jej się nie podoba, nie czuje się w tym dobrze.
Po sesji:
Nie opublikuję zdjęć bez zgody osoby pozującej. Prześlę w ciągu 2, 3 dni obrobione zdjęcia i będę oczekiwać odpowiedzi. Jeśli zdarzy się, że zdjęcia się nie spodobają lub pani się po prostu rozmyśli to oczywiście zrozumiem to i skasuję zdjęcia. Liczę jednak, że chętne osoby będą zdecydowane i będzie im zależało na miłej pamiątce. Jeśli wszystko dobrze pójdzie spytam o 4 zdjęcia [(w rozmiarze A4) lub 2 zdjęcia (w A3)], które przyszłej mamie się najbardziej spodobały i je wywołam Reszta zdjęć na płytce DVD w trzech wersjach:
1. oryginalne zdjęcie
2. obrobione zdjęcie w oryginalnych rozmiarach
3. pomniejszone obrobione zdjęcie do pochwalenia się w internecie
Wszystkie zdjęcia będą miały w rogu mój mały podpisik, którego prosiłabym nie usuwać.
Nie wymagam aktów. Wszystkie moje wizje takiej sesji ich nie wymagają, będą to delikatne portrety, nie drastyczne, nie szerzące nienawiści i nie pokazujące modelki w krzywdzący dla niej sposób.
Chcę aby to była dla pań miła pamiątka, zawsze uważałam, że kobiety w ciąży są niezwykle piękne i to piękno trzeba uwiecznić. Nie zależy mi na "modelkach z pierwszych stron gazet", chcę pokazać prawdziwe, cudowne przyszłe mamy, które cieszą się, że wkrótce będą mogły przytulić swoje dziecko bądź obecne mamy ze swoimi małymi pociechami

Terminy sesji będą ustalone na 08/2011 i 09/2011, proponuję również wcześniejsze spotkanie aby omówić na spokojnie szczegóły, poznać się i być może zadać jeszcze parę pytań
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.

Edytowane przez Aspho
Czas edycji: 2011-06-20 o 23:17
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:59   #2
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Szukam mam i przyszłych mam do zdjęć :)

Ach no tak, jeszcze jedno:
Zainteresowane prosiłabym o pisanie najlepiej na e-mail: namethist@yahoo.com
Odpowiem na wszystkie pytania.
Proszę, jeśli znacie jakieś kobiety, które byłyby chętne na taką sesję to dajcie im o tym znać, naprawdę zależy mi na takich zdjęciach.
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 11:07   #3
olavk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam mam i przyszłych mam do zdjęć :)

Witam,
chetnie wezme udzial w planowej sesji, ale mam termin na 12.09, wiec chyba tylko sierpien wchodzi w rachube.
Pozdrawiam
olavk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 15:56   #4
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Szukam mam i przyszłych mam do zdjęć :)

Sesja może odbyć się w przedziale 01.08.2011 - 25.09.2011, więc najlepiej aby zgłaszały się Panie z terminami właśnie na wrzesień, październik, ewentualnie listopad
Te terminy dotyczą wyłącznie konkursu, natomiast z przyjemnością wykonam takie zdjęcia również w innym czasie, gdyby ktoś był zainteresowany.
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 17:37   #5
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Szukam mam i przyszłych mam do zdjęć :)

wyslalam swoje dane na maila
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-19, 15:17   #6
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Szukam mam i przyszłych mam do zdjęć :)

Aktualne.
Prosiłabym o w miarę szybkie odpisywanie na moje e-maile, ponieważ chciałabym przed sesjami się jeszcze spotkać aby omówić parę spraw.
Zapraszam
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 17:48   #7
Aspho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 205
Dot.: Szukam mam i przyszłych mam do zdjęć :)

Aktualne
__________________
szukam lakierów (bordo, czarny), farb akrylowych i podobrazi

Proszę odpowiadaj u mnie.


Zapraszam do wymiany!

Książki i telefon nokia 2220 slide


Ciucholand

Różności handmade i 3 pendrive'y.
Aspho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.