Odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 16:10   #1
hmarchewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2

Odchudzanie


Cześć, pewnie to będzie kolejny post na który ktoś kiedyś dawał odpowiedz, ale nie mam zbyt dużej cierpliwości aby szukać każdego z osobna, mój problem jest taki, iz chciałabym w ciagu 3tyg schudnąć z ramion, lydek i ud, jakieś konkretne ćwiczenia na te partie ciała? Nie mam możliwości pójścia na siłownię, lecz w domu codziennie Moge poświęcić godzinę. Co radzicie?
hmarchewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 17:27   #2
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Odchudzanie

Cytat:
Napisane przez hmarchewa Pokaż wiadomość
Cześć, pewnie to będzie kolejny post na który ktoś kiedyś dawał odpowiedz, ale nie mam zbyt dużej cierpliwości aby szukać każdego z osobna, mój problem jest taki, iz chciałabym w ciagu 3tyg schudnąć z ramion, lydek i ud, jakieś konkretne ćwiczenia na te partie ciała? Nie mam możliwości pójścia na siłownię, lecz w domu codziennie Moge poświęcić godzinę. Co radzicie?
radzę Ci abyś nie brała się za odchudzanie, skoro nie masz cierpliwości nawet na to, żeby sprawdzić ja kto zrobić
Nikt tutaj nie robi za wyszukiwarkę
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:47   #3
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
radzę Ci abyś nie brała się za odchudzanie, skoro nie masz cierpliwości nawet na to, żeby sprawdzić ja kto zrobić
Nikt tutaj nie robi za wyszukiwarkę
OTÓŻ TO!


Po za tym w 3 tygodnie nie schudniesz! No może schudniesz - ale spadnie ci tylko woda, która po powrocie do normalnego jedzenia/niećwiczenia wróci i wszystko się wyrówna (o ile nie podwoi). Dziewczyny tu się odchudzają miesiącami - wytrwale do celu. Na początek radzę dobrze się do tego przygotować - PSYCHICZNIE.
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 06:25   #4
Andziussska
Raczkowanie
 
Avatar Andziussska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 164
Dot.: Odchudzanie

Zajrzyj do watku:
:
Ćwiczymy razem wakacji: 8 min ABS, BUNS, LEGS, STRETCH, ARMS
Choć watpie w to że co kolwiek zrzucisz w 3 tygodnie. Pewnie z 2 kg, ale jak juz kolezanka u gory powiedziala... to tylko woda...
Przy odchudzaniu trzeba poswiecic wiecej czasu a nie ze ty masz wyliczone 3 tygodnie i tyle
Ja np lece juz od okolo lutego i stracilam 6 kg... ale chociaz jestem pewna ze to nie woda tylko po prostu schudłam, przez stosowanie diety i dodatkowe cwiczenia

Ale moze zainteresuje cie "dieta" ONZ czyli odchudzanie na zyczenia. Tak mniej wiecej chodzi o to ze w ciagu 9 dni mozesz stracic do 3 kg. Dzielisz tak posilki na wegle tluszcze i bialka. widzialam ja tu u nas na Wizazu... ale to muszisz sie ruszyc i poszukac ;D Bonikt za Ciebie nie znajdzie tego, bo to chyba Ty chcesz zgubic kg??
__________________
START !!! 20.08.2014r.
Początkowa waga: 71,9 kg

obecna waga: 71,9..69..66..63..60 ..58..55???
I cel: 65 kg
II cel: 60 kg
III cel: 55 kg
Andziussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:12   #5
Karolcia_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: [reebok_b]592474[/reebok_b]
Wiadomości: 84
Dot.: Odchudzanie

czy ktoś wspomoże przyszłą mamusię ? kliknij i zagłosuj na ten link. proszę o pomoc

[reebok_b]592474[/reebok_b]
Karolcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 16:01   #6
sosha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 345
Dot.: Odchudzanie

Cześć! Należę do grupy "Razem schudniemy 20kg!", za mną już 11,5kg - ale ja nie w tej sprawie bardzo was proszę o pomoc w zgarnięciu fajnych butów do ćwiczeń - jedyne co musicie zrobić to kliknąć na reklamy reebok'a w moim podpisie! Serdecznie wam dziękuję!!! I życzę duuużo dietkowych sukcesów!
sosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 15:01   #7
Anulaaa107
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Dot.: Odchudzanie

hej dziewczyny
dla tych które szukają ciekawych i smacznych przepisów, które zawierają niewiele kcal. polecam zajrzeć na:


www.laboratoriumdobregosmaku.blog.pl
Anulaaa107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 12:18   #8
hmarchewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
radzę Ci abyś nie brała się za odchudzanie, skoro nie masz cierpliwości nawet na to, żeby sprawdzić ja kto zrobić
Nikt tutaj nie robi za wyszukiwarkę
Źle mnie zrozumiałyscie, dokładnie sama tez może sytuacje zle opisalam, jestem na diecie od marca, ograniczylam tłuszcze nie jem słodyczy, tluszczyk z brzucha już mi zniknął, ale chodzi mi raczej o polecenie jakiś ćwiczeń na łydki i uda zeby zmniejszyć ich obwód, a nie na stratę kilogramów i mam tylko 3tyg na zmniejszenie obwodu z tych partii ciała.
Myślałam, ze na tej stronie jAkos pomagać, a nie z góry krytykujecie.
hmarchewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.