Zmiana wizerunku.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-12, 22:35   #1
AndziaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5

Zmiana wizerunku....


Hej dziewczyny postanowiłam zacząć od nowa swój wątek, bo widzę, że starania mojej siostry nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. A mianowicie chciałam jak większośc poprosić o poradę co do siebie i swojego wyglądu, a także spytać się w jakim obcięciu wlosów byłoby mi do twarzy, gdyż zaznaczam, że chciałabym je skrócić. W związku z tym załączam kilka fotek. Z góry dziękuję za każdą sugestię i pozdrawiam.
AndziaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 00:13   #2
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: Zmiana wizerunku....

witaj ! od razu mówię, że ja jestem totalną amatorką Moim zdaniem powinnaś używac jakiegoś podkładu rozświetlającego buźkę - wtedy będziedz wygladac zdrowiej i cera się ujednolici Brwi masz bardzo cienkie - powinnas jeśli możesz je trochę zapuścic i wyregulować ewentualnie kredeczką czy cieniem poprawić jeśli chodzi o cenie to wydaje mi się, że ładnie będziesz wygladac w brazach czy stonowanych pomaranczach a usta malowac błyszczykiem jesli chodzi o fryzurkę to radze ją troche bardziej pocieniowac bo jest taka troche za "grzeczna" Powodzenia !
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-13, 12:43   #3
AndziaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: Zmiana wizerunku....

Dzięki Ci bardzo za rady. Brwi już hoduję, a fryzurka... No właśnie może ktoś mi coś poradzi? A czy kolor włosów mam dobry? I jeszzce pytanko jakich jeszzce cieni mogę używać? A kolor błyszczyka? A może pomadka? A może jakieś propozycje makijaży? Wiem, że pytań sporo, ale cóż naprawdę chciałabym "wycisnąć" co się da ze swojego wyglądu. Pozdrawiam. papatki
AndziaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 22:13   #4
AndziaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: Zmiana wizerunku....

Hej dziewczyny pomóżcie proszę, chyba nie jest ze mną jeszcze tak źle , że się nie da nic zrobić? Prawda? A może pani pani Samanto coś mi pomoże?
AndziaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 22:34   #5
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: Zmiana wizerunku....

hej Wydaje mi się, że niestety ale nie masz odpowiedniego kolorku włosków odnośnie swojej karnacji. Sądzę iż do Twojej jasnej karnacji pasowałyby balejaz jasnego z ciemnym blondem A co do ścięcia to na całej długości porobić jakies pazurki, pocieniowac ( mysle ze w tej długosci jest Ci dobrze )i ukośną grzywkę na bok - wydaje mi sie ze masz wysokie czolko ( jaki masz kolor oczu ? ) Co do cieni to brązy oraz beże. Usta to ja zdecydowanie zalecam błyszczyk - najlepiej efekt mokrych ust bezbarwny lub z jakims lekkim połyskiem a Jesli wychodzisz na imprezke to pomadkę chyba brąz i przejechac błyszczykiem Twarz zyska hemoglobiny gdy policzki muśniesz delikatnie różem - lub na ta porę roku pudrem brązującym Ja tak Cię widzę pozdrawiam !
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 07:24   #6
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Zmiana wizerunku....

Cześć Witaj,
Ja też jestem amatorką, ale patrząć z boku gorąco bym Ci polecała zmianę koloru włosków. Koniecznie.
Ten który masz niestety podkreśla bladość twarzy i wydobywa niedoskonałości cery. Polecłabym jakąś wariację z blondem, np czekoladowy brąz z blondem ładnie wymieszany (bez rudości!)
Co do fryzurki, to znacznego skrócenia włosów bym nie polecała. Bardziej jakieś fajne ścięcie na Twojej długości albo niewielkie skrócenie. Ja bym widziała górę włosków tak "czupurnie" wycieniowaną i lekko "nastroszoną" przechodzącą w długi, wypazurkowany i zdegażowany dół, bez przedziałka. Albo grzywka - przedziałek przy czole masz troszkę za bardzo na bok, może zamiast tego skośnnie cięta, troszkę wycieniowana grzywka i przedziałek przy czole troszkę bardziej na środku?

Co do makijażu, polecam ciemniejszy podkład kłaść na boczne skrzydełka noska, co go trochę zwęzi optycznie. Ja mam podobny problem, tylko mam nos wąski a baaardzo długi i kosmetyczka mi powedziała jak go optycznie "skracać". Ciemny podkład na to, co ma być mniej widoczne a jasny na to, co chcemy podkreślić.

Pamiętaj, że to tylko moje opinie

Pozdrawiam
Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-15, 16:22   #7
AndziaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5
Re: Zmiana wizerunku....

Hej dziewczyny dzięki za rady. Postaram się zmienić ten kolor nieszczęsny, ale moim problemem jest właśnie to, że większośc kolorków wychodzi mi z odcieniem rudawym. Aha oczy mam koloru niebioeskiego z domieszką szarości. Hm, a może ktoś jeszzce może mi coś doradzić? Pozdrawiam papa
AndziaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-16, 20:48   #8
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: Zmiana wizerunku....

Hej włosy doradzałabym w kolorze jakiegoś ładniutkiego brązu, brwi odhodować, na usta błyszczyk np. różowy, ale koniecznie z drobinkami, żeby Ci ładnie twarz rozświetlił, oczy mają bardzo ładny kształ i dlatego może się pobawić troszkę makijażem, a przedziałek rzeczywiście masz zbytnio na boku dlatego pzresuń go trochę do środka. Hm to tyle moich rad postaram się zostaić Ci kilka propozycji fryzurek i makijaży pozdrawiam. pa
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 22:19   #9
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: Zmiana wizerunku....

I obiecane makijaże.
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.