Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 15:24   #511
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Czy do Majiblond stosujecie oksydanty 12% czy 9%? Ja mam już włosy rozjaśniane i wolałabym jednak ten 9%...
Jaka jest konsystencja tej farby? Mam włosy do ramion, ale bardzo gęste i zastanawiam się czy jedna tubka mi wystarczy?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 21:09   #512
p_ineska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Cytat:
Napisane przez kaweczka Pokaż wiadomość
Witajcie,
marze o takim kolorze włosów i liczę na Waszą fachową pomoc

który z odcieni Majirel pozwoli mi uzyskac taki kolor (mój naturalny kolor to raczej ciemny, mysi blond).Do tej pory uzywałam farb i odżywek koloryzujących z Matrixa, ale mam ochote na zmiany.

Przegladajac palety farb natrafilam na paletę loreala hi.richesse i odcień zmrożony blond...myślicie, że ten odcień wychodzi podobnie do tego który widnieje na zdjeciu?

Odezwijcie się doświadczone Blondyny
pozdr

piękny kolor! też bym coś takiego chciała, czy ktoś wie jak go uzyskać? aktualnie ma garniera nutrise jasny naturalny blond
p_ineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:46   #513
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

hej wlasnie chcialam Wam powiedziec szczegol na temat pewnego kolorku Majirel .... kilka dni temu ufarbowalam wloski kolorem 2.10 bardzo ciemny popielaty intensywny braz ..... i kolorek wychodzi na czarno , ale ładnie , mi sie podoba . jednak jesli chcecie uzyskac cemny braz to napewno nie tym kolorkiem bo jest on prawie czarny to tak ku przestrodze , robilam na wodzie 6% i mimo tego wyszedl czarny . Ja jestem jednak zadowolona bo naturalnie jestem brunetka i ten czarny ladnie podkreslil kolor skory i nadal takiego "charkateru" . wloski po Majirel sa super bardzo miekkie i odżywione . Jak dla mnie farbe pozytywnie oceniam bo nie nieszczy wloskow tylko je pielegnuje . Raczej bd juz farbowala Majirelem bo mi bardzo pasuje to ze farba jest delikatna dla wloskow . Ciekawa jestem tylko jak z trwaloscia koloru ? czy bedzie sie mocno wyplukiwac ?
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:17   #514
Get_stuffed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć czy któraś z Was mogłaby mi pomóc w doborze farby, chciałabym mieć kolor 7.45, 8.40 lub 8.43, sama nie wiem który z nich wybrać.
W związku z tym mam pytanie, jakiego oxydantu użyć żeby wyszedł mi któryś z tych kolorków?
Włosy mam jak na załączonym zdjęciu, to mój naturalny kolor, kiedyś malowałam farbą ziołową, ale już dawno się sprała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto.jpg (105,9 KB, 110 załadowań)
Get_stuffed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 07:23   #515
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Get_stuffed Pokaż wiadomość
Cześć czy któraś z Was mogłaby mi pomóc w doborze farby, chciałabym mieć kolor 7.45, 8.40 lub 8.43, sama nie wiem który z nich wybrać.
W związku z tym mam pytanie, jakiego oxydantu użyć żeby wyszedł mi któryś z tych kolorków?
Włosy mam jak na załączonym zdjęciu, to mój naturalny kolor, kiedyś malowałam farbą ziołową, ale już dawno się sprała.
Wg mnie 6% oxydantu powinnaś użyć.
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 20:05   #516
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Użyłam dziś majrel 8.30,niby miał być jasny złocisty intensywny. Niestety jest szaro-buro-bardzo ciemny. Ogólnie dramat, mam nadzieję, że po kilku myciach się zmyje ta straszna poświata ścierki do podłogi, chociaz i tak trzbea bedzie kupić jakis drogeryjny blond żeby coś z tym zrobić.
Kładłam na 1,5 cm odrost ciemnego blondu i reszta na jasny rozjaśniany blond, na odrostach bez szarej poświaty, ale też jak dla mnie bardzo ciemno.
Cóż, w weekend sie nie ruszam, zobaczymy jak bedzie wygladala sytuacja po kilku myciach.
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 22:52   #517
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinieczko Pokaż wiadomość
Użyłam dziś majrel 8.30,niby miał być jasny złocisty intensywny. Niestety jest szaro-buro-bardzo ciemny. Ogólnie dramat, mam nadzieję, że po kilku myciach się zmyje ta straszna poświata ścierki do podłogi, chociaz i tak trzbea bedzie kupić jakis drogeryjny blond żeby coś z tym zrobić.
Kładłam na 1,5 cm odrost ciemnego blondu i reszta na jasny rozjaśniany blond, na odrostach bez szarej poświaty, ale też jak dla mnie bardzo ciemno.
Cóż, w weekend sie nie ruszam, zobaczymy jak bedzie wygladala sytuacja po kilku myciach.
Właśnie dziwnie wyszło, przeciez to jest typowe złoto. Może w świetle dziennym będzie ładnie, wstaw zdjęcia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 07:51   #518
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Ja tez poproszę Cie o zdjęcia bo tez jestem zdziwiona,ze wyszedł ciemno i nijak wstawiam zdjęcie po farbce majirel 8.33 kładzionej na garniera 89(przed położeniem garniera89 włosy rozjaśnione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (142,5 KB, 152 załadowań)
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:03   #519
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Ja tez poproszę Cie o zdjęcia bo tez jestem zdziwiona,ze wyszedł ciemno i nijak wstawiam zdjęcie po farbce majirel 8.33 kładzionej na garniera 89(przed położeniem garniera89 włosy rozjaśnione
Jestem po dwóch myciach włosów, ciemniejsza poświata nieco sie juz wypłukała. Ale same zobaczcie.

Ostatnie zdjecie z lampa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farbiwanie.jpg (33,5 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie.jpg (32,3 KB, 346 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farbowanie lampa.jpg (38,8 KB, 248 załadowań)
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz

Edytowane przez kinieczko
Czas edycji: 2011-03-19 o 12:09
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 13:22   #520
smoczek1414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 25
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

hej dziewczyny czy jest ktos w stanie mi powiedziec jaki to kolor??? wiem, ze sa tam lekkie refleksy ale jaki kolor tej bazy? jest cudowny!! i jaka farba najlepiej majirel pokrylabym wlosy blond z przeswitami rudy i zlocisty ( nie ma tego zlota zbyt duzo) wszystko staram sie oziebic szamponem do wlosow rozjasnianych oraz srebrna plukanka

Zakochalam sie w tych wlosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg genialne.jpg (29,3 KB, 197 załadowań)
smoczek1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:08   #521
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinieczko Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch myciach włosów, ciemniejsza poświata nieco sie juz wypłukała. Ale same zobaczcie.

Ostatnie zdjecie z lampa.
ostatnie ladne ja wlasnie mam chce pofarbowac wlosy poziomem 8 a mam 7 mam nadzieje ze nie wyjdze za ciemno
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 21:39   #522
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ostatnie ladne ja wlasnie mam chce pofarbowac wlosy poziomem 8 a mam 7 mam nadzieje ze nie wyjdze za ciemno
Może nie Powiem Wam, że w sztucznym świetle mi się ten kolor mieni złotem, jestem po kolejnym myciu i szarości się niby wypłukują troszkę. Daje włosom parę dni, jak się 'brud' nie wypukła to trudno, zafarbuje miodowym blondem syoosa.
Ja już tak mam widać, nie pierwszy raz mi wychodzi 'cudo' na głowie. W swoim życiu znalazłam tylko 3 farby przy których mam pewność, że nie będzie ani szarości ani zieleni.
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 15:24   #523
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej hej
Wklejam foto po majirel 10,21 + oksy 9% może komuś się przyda
Kładłam na odrost średni blond a reszta była w kolorze bardzo jasnego blondu.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3200384.jpg (39,7 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3200387r.jpg (29,3 KB, 175 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:58   #524
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Czy któraś z Was dysponuje może zdjęciem jak wychodzi, którys z popielatych/chłodnych poziomów 6 i 7? Byłabym b. wdzięczna...
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:11   #525
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witajcie

Moja pierwsza farba Majirel jaka uzyłam to odcien 7,44.. jednak nie bardzo mi sie podobał, bo byl bardzo intensywny miedziany nawet wpadał w czerwien lekka (jakby burgund)

Zainteresowałam sie odcieniami w złocie 8,3 badz 8,34...

Czy ktoras z Was robila taki kolorek? jesli moge prosic o zdjecia i opinie..Dziekuje
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:17   #526
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
Witajcie

Moja pierwsza farba Majirel jaka uzyłam to odcien 7,44.. jednak nie bardzo mi sie podobał, bo byl bardzo intensywny miedziany nawet wpadał w czerwien lekka (jakby burgund)

Zainteresowałam sie odcieniami w złocie 8,3 badz 8,34...

Czy ktoras z Was robila taki kolorek? jesli moge prosic o zdjecia i opinie..Dziekuje


Witam ja kładłam odcień majirel 8.33
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=10
Wpis 295 tam jest wszytsko opisane
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:06   #527
bozen79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Polecam farbę majirel w stu procentach zrobiłam kolor 10 1/2.1 i wyszedł super, najlepsza farba jaka kiedykolwiek użyłam. Nawet lepiej niż u fryzjera
dziękuje bardzo za opinie innych dziewczyn które mnie skierowały właśnie na nią. Wyślę zdjęcie później

Edytowane przez bozen79
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:11
bozen79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:11   #528
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bozen79 Pokaż wiadomość
Polecam farbę majirel w stu procentach zrobiłam kolor 10 1/2.1 i wyszedł super, najlepsza farba jaka kiedykolwiek użyłam. Nawet lepiej niż u fryzjera
dziękuje bardzo za opinie innych dziewczyn które mnie skierowały właśnie na nią. Wyślę zdjęcie później
czekamy na zdjęcia
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:19   #529
jestemBESTIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cześć wszystkim

mam obecnie na głowie odcień miedziany blond (coś takiego jak Marta Żmuda-Trzebiatowska na zdjęciu 1). Jednak kolor ten jest dla mnie trochę za jasny. Naturalnie mam popielato-brązowe włosy. I bardzo szybko widać odrosty... Chciałabym uzyskać kolor kasztanowy-coś podobnego do tego na zdjęciach 2 i 3 Myślę, że taki kolor będzie mi bardziej pasował, ponieważ kolor mojej cery jest bardzo jasny (podobny jak modelki na 2 i 3 zdj.). Powiedzcie mi jaką farbę z linii MAJIREL powinnam wybrać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (12,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,6 KB, 59 załadowań)
jestemBESTIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 20:41   #530
aniaaniaa
Rozeznanie
 
Avatar aniaaniaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 771
GG do aniaaniaa
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny Mam pytanie czy ja jako niedoświadczona osoba (bez pojęcia o fryzjerskim farbowaniu) będę w stanie pofarbować sobie włosy majirel? Mam teraz jasny brąz, ale chcę zejść do blondu czy muszę zastosować dekoloryzację?
__________________
kochaaaa zakupy
aniaaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 20:47   #531
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was dysponuje może zdjęciem jak wychodzi, którys z popielatych/chłodnych poziomów 6 i 7? Byłabym b. wdzięczna...
popielate odcienie nie wychodzą aż tak popielate jakbym chciała,na pierwszym zdjęciu mam akurat loreal richesse 6.02 - ciemny blond opalizujący położony na rozjaśnione.Po czterech myciach spłukał się do rudego. Na drugim natomiast po dwóch tygodniach położony majirel 6.1 - ciemny popielaty blond,ale i tak wyszedł mało zimny,a na moich naturalnych odrostach-średni mysi blond,które nie były rozjaśnione,mam wrażenie,że troszkę przebija złoto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05578.jpg (39,7 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,8 KB, 388 załadowań)
kx30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:12   #532
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kx30 Pokaż wiadomość
popielate odcienie nie wychodzą aż tak popielate jakbym chciała,na pierwszym zdjęciu mam akurat loreal richesse 6.02 - ciemny blond opalizujący położony na rozjaśnione.Po czterech myciach spłukał się do rudego. Na drugim natomiast po dwóch tygodniach położony majirel 6.1 - ciemny popielaty blond,ale i tak wyszedł mało zimny,a na moich naturalnych odrostach-średni mysi blond,które nie były rozjaśnione,mam wrażenie,że troszkę przebija złoto.
druga fotka wlosy cudo mam wrazenie ze jest to braz, po tym blondzie 6.1 wyszedl Ci braz ?jakiej wody uzylas? ile trzymalas mieszanke? powiedz cos wiecej prosze bo mam mega ochote na ten kolor

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2011-04-09 o 21:16
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 22:16   #533
kx30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
druga fotka wlosy cudo mam wrazenie ze jest to braz, po tym blondzie 6.1 wyszedl Ci braz ?jakiej wody uzylas? ile trzymalas mieszanke? powiedz cos wiecej prosze bo mam mega ochote na ten kolor
Bo to rzeczywiście wygląda jak brąz. Woda 6% .

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

A tak właściwie to może ktoś mógłby mi podpowiedzieć co położyć na ten kolor,żeby go bardziej ochłodzić - zdjęcia ciut wyżej
kx30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:14   #534
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

To prawda o tych odcieniach popielatych, nie wychodzą tak zimne jakby się chciało, takie w sumie ani zimne ani ciepłe.. (np ciemny popielaty blond z farby nie jest tak chłodny jak naturalny ciemny popielaty blond)
Za to zwykłe odcienie (ani te złociste ani popielate, np. blond) wychodzą już bardzo ciepło.
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:32   #535
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

uzywala ktoras z was odcien 5.12 ? zastanawiam sie nad nim bo potrzeba mi zneutralizowac refleksy zolte i pomaranczowe i to wydaje sie byc dobrym polaczeniem

edit: juz wiem pisalyscie o tym kolorze musze zmieszac 5 z 5.12 by nie wyszla zielen i tak tez zrobie

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2011-04-14 o 18:24
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:11   #536
lia871
Przyczajenie
 
Avatar lia871
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Köln/Niemcy
Wiadomości: 28
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

hej dziewczyny
Ja dzisiaj dastalam paczke z farbami majirel 9.22 oraz majiblond 911 i jestem strasznie ciekawa efektow
Najpierw uzyje kolorku majiblond 911 z woda 9% na odrost ( moj odrost jest koloru ciemny blond), a pozniej spontanicznie zdecyduje, czy zostane przy jasnych wloskach, czy przyciemnie jeszcze tym majirelem 9.22
Wiem, troche duzo eksperymentow, ale co tam
Postaram sie wrzucic jutro fotki
Czy ktos moze mi powiedziec jakich proporcji trzeba uzyc, aby z wody 9%
uzyskac wode 6 % ? ( chcialam pod koniec farbowania wyrownac kolor na calej dlugosci wlosow woda 6% ).
Bylabym wdzieczna za pomoc
lia871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 23:53   #537
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

czesc wszystkim
mam duzy problem. farbowalam wlosy na pasemka blond przez lata, ost zdecydowalam sie na rowne pofarbowanie wlosow....poszlam do salonu loreala i okazlo sie ze nie bedzie to takie proste

fryzjerka by zrownac wlosy na jeden kolor, zafarbowala mi je na poziomie 8 - kolor wyszedl prawie taki jak u kinieczko, ktora dodala zdj na poprzedniej str. i wg mnie ten odcien jest mega mega nieladny, w swietle wpada w odcien marchwiowy;///jak na 3 zdjeciu a tak jest ciemny i nijaki. Podobno, tak upewnila mnie fryzjerka, teraz ma sie udac zrobic odcien jasniejszy.

i stad moje pytanie - jakie sa wasze opinie i doswiadczenia z majirelem na poziomie 8 w gore?czy faktycznie moze mi teraz rozjasnic wlosy o 2-3 tony? boje sie isc bez wiedzy i znowu ryzykowac, wydawac spora ilosc pieniedzy aby pozniej zle czuc sie i ukrywac sie w domu kolejny miesiac...
bede ogromnie wdzieczna za wasze wszystkie rady!
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 01:06   #538
lia871
Przyczajenie
 
Avatar lia871
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Köln/Niemcy
Wiadomości: 28
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

no tak ... skad ja to znam
Mialam pol roku tak samo, postanowilam "odswiezyc" swoj blond u fryzjerki, a ona stwierdzila, ze aby uzyskac ladniejszy niz do tej pory odcien musze najpierw troche przyciemnic i wtedy po jakims czasie zrobic blond pasemka.
Te "troche przyciemnic" ktore mialo byc uzyskane poprzez ciemniejsze pasemka, wygladalo jak nijaki odcien brazu ... normalnie kupa na glowie
Myslalam, ze sie poplacze ... wytrzymalam tak 24 h godziny i poszlam do nastepnej fryzjerki, ktora najpierw nie chciala mi tego ruszac, bo farba swieza i za ciemna itp. ale gdy zobaczyla jaka jestem sfrustrowana,
to zgodzila sie na moje ryzyko
No i dzieki Bogu, bo wyszlo przepieknie, zadnego zoltka na glowie, nic , czysty blond Oczywiscie pielegnowalam moje wlosy po tych zabiegach intensywnie, codziennie maski itp. ale ogolnie mowiac nie stwierdzilam jakiegos wielkiego zniszczenia wlosow
Przez to chce powiedziec : nie daj fryzjerom ze soba robic co im sie podoba
Sprobuj wybrac kolorek przed wizyta i konkretnie przedstawic swoje zyczenia.
Mysle , ze z Twojego kolorku spokojnie mozna rozjasnic wloski majirelem
Niektore kolorki sa naprawde przesliczne, tutaj na forum mozesz sobie poogladac fotki dziewczyn, ktore farbuja ta farbka
Pozdrawiam i zycze powodzenia
lia871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:35   #539
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

lia871 - dziekuje, naprawde mnie pocieszylas....boje sie ze ta okropna rudosc co przebija, bedzie problemem.
bede wdzieczna za wiecej inf

p.s. posluze sie wklejeniem 1 zdj kinieczko - przepraszam, mam nadzieje, ze nie bedziesz za to zla

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1300536512[COLOR="Silver"]
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 13:18   #540
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
lia871 - dziekuje, naprawde mnie pocieszylas....boje sie ze ta okropna rudosc co przebija, bedzie problemem.
bede wdzieczna za wiecej inf

p.s. posluze sie wklejeniem 1 zdj kinieczko - przepraszam, mam nadzieje, ze nie bedziesz za to zla

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1300536512[COLOR="Silver"]
dziewczyny nie dawajcie sobie robic kupy na wlosach, nie mowie odnosnie tego zdjecia tylko ogolnie fryzjer ma powodowac ze staniemy sie piekniejsze a nie oszpecone
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.