prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-07, 13:06   #1
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683

prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?


kupilam w river island kremowa sukienke i planuje w niej wyjsc na wesele : ) nie mam niestety pojecia co do dodatkow. co myslicie o postawieniu na kolor ? rozowe czolenka? srebrna bizuteria? pomocy !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wesele1de.jpg (96,4 KB, 328 załadowań)
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:26   #2
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Pomysł z postawieniem na mocne kolorystyczne dodatki jest niezły, zwłaszcza, że "cała" taka kremowa mogłabyś być wzięta za pannę młodą Może odrobina fuksji ...
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:32   #3
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

A może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1302083004.jpg (28,1 KB, 201 załadowań)
bbss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:41   #4
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

widze do tej sukienki słodkie buty z Vivienne Westwood
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:48   #5
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Może mam coś ze wzrokiem, ale dla mnie ta sukienka jest po prostu biała chyba, ze to takie zdjęcie tylko. Osobiście nie założyłabym jej na wesele, bo uważam, że na ten jeden dzień biała suknia jest zarezerwowana tylko dla panny młodej Może zmienię zdanie jak zobaczę już z jakimiś kolorowymi dodatkami
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 15:56   #6
klimacik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 69
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Może mam coś ze wzrokiem, ale dla mnie ta sukienka jest po prostu biała chyba, ze to takie zdjęcie tylko. Osobiście nie założyłabym jej na wesele, bo uważam, że na ten jeden dzień biała suknia jest zarezerwowana tylko dla panny młodej Może zmienię zdanie jak zobaczę już z jakimiś kolorowymi dodatkami
Ta sukienka wogóle jest podobna do sukienki panny mlodej
klimacik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 16:24   #7
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Cytat:
Napisane przez klimacik Pokaż wiadomość
Ta sukienka wogóle jest podobna do sukienki panny mlodej
JEST JAK NAJBARDZIEJ,minely juz czasy ,ze panny mlode smigaja do slubu w dlugich kieckach,ja mialam z przodu krotka i tylko byl tyl dlugi i bylatak prosta jak ta.


Moze lepiej pokazac ta kiecke mlodej i zapytac czy sie nie obrazi jak ja ubierzesz,ja ja widze na pannie mlodej np.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 16:35   #8
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Kiedyś jak byłam na weselu to w ogóle była taka głupia sytuacja, że kamerzysta nie mógł się połapać czasem, która to panna młoda, bo ta się z długiej sukni ślubnej przebrała w krótką na wesele, a jakaś dziewczyna będąca gościem miała na sobie białą sukienkę A obie były brunetkami, więc miał problem
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 20:33   #9
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

kiedyś tak słyszałam, że na wesele nie powinno się zakładać białej ani czarnej sukienki. właściwie teraz to już chyba nie obowiązuje. fakt.. że jest jasna i prosta zupełnie jak niektóre suknie ślubne, ale myśle, że kilka dodatków, fryzura i można wyczarować fajny zestaw. co do młodej, to wesele nie jest z mojej strony, tylko ze strony mojego chłopaka i nie znam panny młodej..
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:48   #10
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

To skoro nie znasz panny młodej i nie masz możliwości zapytania jej czy się nie obrazi, to ja tym bardziej bym jej nie zakładała. A o tym, że się czarnej nie zakłada nie słyszałam, ale o białej tak i to nie dawniej tak było, bo dziś też

Może i fajny zestaw by powstał, ale nie na wesele. Uważam, że zakładanie białej sukni na wesele, jeszcze dodatkowo nie znając panny młodej, jest co najmniej nietaktem

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2011-06-09 o 11:49
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 14:39   #11
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

w tym temacie ludzie mają różne zdania. z jednej strony patrząc, faktycznie - biel to kolor panny młodej, powinna być jedyna na sali, niepowtarzalna. Z drugiej strony myślę, że suknia panny młodej jest długa, ozdobiona i już dość niepowtarzalna w całej swojej postaci razem z welonem, piękną fryzurą, białymi czółenkami, że nikt nie będzie wyglądał równie pięknie tego dnia . żałuję, ze nie znam panny młodej i nie mogę zapytać..tak pewnie byłoby najlepiej. przemyślałam to, wyobraziłam sobie i doszlam do wniosku, że jeśli założę różowe czółenka, wezmę różową kopertówkę i włosy rozpuszczę to chyba będzie ok panna młoda i tak jest tylko jedna. załączam planowane buciki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6047435M.jpg (13,3 KB, 65 załadowań)
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 15:07   #12
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Kobieto teraz są popularne również proste suknie ślubne i to, że założysz różowe buty nie zmienia faktu, że sukienka jest biała, co jest nietaktem. Gdybym miała na sobie założoną białą sukienkę na weselu czułabym się zażenowana, bo to kolor panny młodej. Na ten jeden dzień WYŁĄCZNIE JEJ Druga kwestia jest taka, że nie znasz panny młodej. Więc ona może iść do ślubu w długiej sukni, a potem się przebrać w krótszą i niekoniecznie musi mieć już założone do niej białe buty. Tak po prostu jest przyjęte, że biały to kolor panny młodej. Twoja sprawa co założysz, ale ja bym się wkurzyła po prostu. gdyby obca baba na moje wesele założyła białą sukienkę nie pytając mnie o opinię. W końcu to jest jej wesele, wiec powinna mieć coś do powiedzenia, a Ty nie należąc tak naprawdę do jej rodziny powinnaś liczyć się z tym, że jej to może nie pasować i założyć coś innego.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 15:13   #13
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

to już od charakteru zależy. ja bym miała gdzieś jakby jakaś dziewczyna na moim weselu miała kremową sukienke co innego gdyby miała jakąś balową, z koronkami, zdobieniami, białe buty i welon na dodatek. to już by była przesada. ale z racji tego, że jak widać różnie to ludzie odbierają w ciągu dalszym nie wiem co zrobię. chyba zapytam młodej mimo, że jej nie znam .
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 15:20   #14
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Cytat:
Napisane przez paulqa94 Pokaż wiadomość
to już od charakteru zależy. ja bym miała gdzieś jakby jakaś dziewczyna na moim weselu miała kremową sukienke co innego gdyby miała jakąś balową, z koronkami, zdobieniami, białe buty i welon na dodatek. to już by była przesada. ale z racji tego, że jak widać różnie to ludzie odbierają w ciągu dalszym nie wiem co zrobię. chyba zapytam młodej mimo, że jej nie znam .
Ale to nie Twoje wesele tylko jej a sukienka jest BIAŁA, nie kremowa A co jak będzie miała prostą sukienkę? Powiesz jej: "przepraszam Cię, ale nie wiedziałam"?? No sorry A jak nie chcesz odkładać do szafy to przefarbuj na inny kolor i będzie ok Raz w życiu się spotkałam na weselu z dziewczyną, która ubrała na wesele białą sukienkę, kiedy była gościem i nie była zbyt podziwiana za to Poza tym założenie białej sukienki na czyjeś wesele jest tak jakby założyć worek po ziemniakach na studniówkę Jeżeli idę gdziekolwiek to szanuję zasady jakie tam panują, zwłaszcza jak nie idę do mojej rodziny Również zasady dot. ubioru

Edytowane przez lala2506
Czas edycji: 2011-06-09 o 15:21
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 15:41   #15
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

jak możesz mówić, że sukienka jest biała skoro nawet jej nie widziałaś ? nawet na metce pisze; Cream . co raczej nie oznacza bieli. zdjecie tak wyszło za sprawą flesza. to , ze akurat u Ciebie na weselu dziewczyna była mylona z panną młodą bo tamta się przebrała w krótką sukienke to już nie moja wina. różnie bywa. kupiłam tą sukienke, nie była tania.. dlatego chciałabym to jakoś odratować bo nie pomyślałam wcześniej. najprawdopodobniej skontaktuje się z panną młodą.
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 15:45   #16
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Widać mogę Jak dla mnie nietakt, a Ty rób jak chcesz
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:06   #17
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

dlatego chrzanie porady takich przemądrzałych osób jak ty
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:22   #18
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Przemądrzałych, bo wypowiadam swoje zdanie ? Nie musisz się do niego stosować, ale ja mam prawo je wypowiedzieć. Kończę dyskusję na ten temat.
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:53   #19
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

mam dla Ciebie radę - nie udzielaj się więcej na forum jak chcesz komuś bardziej zaszkodzić i namieszać w głowie niż pomóc. pytałam jak mogę troche to wszystko "pokolorować" a ty ciągle jedziesz z tym swoim "nietaktem". mam nadzieję, że tak jak napisałaś, to będzie koniec twoich mądrych wypowiedzi . pozdrawiam serdecznie " "
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 20:58   #20
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

dla mnie to rowniez nietakt
np moja kolezanka wcale bialych butow do slubu nie miala tylko czerwone wiec to, ze zalozysz kolorowe buty wcale moze Ci nie pomoc... teraz panny mlode czesto wlasnie wybieraja krotkie sukienki, proste, niestrojne + mega odjechane kolorowe dodatki, z welonow tez bardzo czesto rezygnuja...
biel, krem, ecru itp jest zarezerwowane dla panny mlodej i dla nikogo wiecej w tym dniu... czyms okropnym jest zalozenie bialej, kremowej itp sukienki na czyjs slub w dodatku gdy sie nawet panny mlodej nie zna i nie wie jakie ma zdanie w tym temacie...
mnie by nawet wstyd bylo sie pytac "hej, moge zalozyc kremowa sukienke na Twoj slub, nie bedziesz zla?" no bez jaj na prawde
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-06-12 o 22:41
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:45   #21
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

będziesz panna młodą na tym weselu?

gdybym którąś z zaproszonych kobiet zobaczyła na swoim weselu w bieli czy ecru - zabiłabym wzrokiem ! ale na szczęście moimi gośćmi były kobiety taktowne i trzymające się zasad.

przecież to totalny nietakt ubrać się na przyjecie weselne w takie kolory, a potem na zdjęciach nie wiadomo kto jest kto.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2011-06-12 o 21:50
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 16:41   #22
Natalcia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Ależ,jesteście ograniczone !! Ja też bd miała kremową sukienke ! I ide na wesele w niej Jest prosta z koronki i to na jedno ramie! Po prostu prosta i cudowna ! Ubieram do niej tez różowe platformy i różową kopertówke ! Marynarka bd w ciemnym beżu . Włosy ,wyprostowane idealnie,i prosta grzywka . Ładne kolczyki,delikatne i Tyle ! Całość , mam nadzieje bd się prezentować superr !! A ja gdyby,ktoś przyszedl na mój ślub w kremowej sukience. Miałabym to gdzieś ! To mój dzień i ja jestem najważniejsza,a to jak ktoś inny wygląda miałabym w nosie.No.. chyba,że byłabym taka zazdrosną zołzą ..ehhh
Natalcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-28, 17:45   #23
violcia10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: prosta kremowa sukienka, jakie dodatki ?

Uważam, że sukienka jest śliczna i przede wszystkim prosta.
Fajne dodatki i będzie super. Konwenase można łamać, ale z taktem. Nie uważam by kremowa sukienka była nietaktem, teraz biel, krem jest bardzo modna.
violcia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.