Deezer - strona z muzyką. Znacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 13:13   #1
gorzata86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 31

Deezer - strona z muzyką. Znacie?


Odkryłam jakiś czas temu fajną planformę z muzyką www.deezer.com/pl. Masa kawałków i to często jeszcze "ciepłych", najnowszych zupełnie za darmo. Genialna sprawa dla osób uzależnionych od muzykii także dla osób ceniących dobry dźwięk. Po wybraniu opcji premium brzmienie kawałków miodzio!!! Stronkę można odbierać na tablecie, smartfonie i wszelakich urządzeniach mobilnych.Brakowało mi takiego miejsca w sumie i takiej strony, którą można odbierać wszędzie. Znacie tą stronkę??
gorzata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 16:17   #2
LovinAndTouchin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Tak, ja akurat znam.
Dla mnie to znakomite rozwiązanie, ponieważ uwielbiam słuchać muzyki, duuużo muzyki, ale zawsze miałam problem z dostępem do niej (oryginalne płyty są jednak za drogie, kupuje tylko te najbardziej ulubione).
Korzystam z tego serwisu i jestem w pełni zadowolona. Poznałam już kilku ciekawych artystów, których wcześniej nie znałam. Na razie jestem na darmowym koncie, póki jest okazja, ale już raczej jestem zdecydowana, że wkrótce przejdę na Premium lub Premium +.
LovinAndTouchin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:14   #3
dziewczynkazaparatami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynkazaparatami
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

brzmi troche jakbyc u nich pracowala powiedz jakiej jakosci jest tam muzyka? ile kb/sek? I jak to z tymi platnosciami.

generalnie tez mnie interesuje muzyczna appka na dluzej, ale dobrej jakosci!
__________________
67 kg -cel-> 55kg
dziewczynkazaparatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 11:21   #4
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

u mnie na fejsie ciągle się pojawia, że którys tam znajomy odwtorzył utwór na Deezer..
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 11:35   #5
boykot
Raczkowanie
 
Avatar boykot
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
u mnie na fejsie ciągle się pojawia, że którys tam znajomy odwtorzył utwór na Deezer..
u mnie to samo, zaczyna to być irytujące jak farma i zaproszenia do plewienia grządek
boykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 13:39   #6
denikaa
Raczkowanie
 
Avatar denikaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do denikaa
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Cytat:
Napisane przez dziewczynkazaparatami Pokaż wiadomość
brzmi troche jakbyc u nich pracowala powiedz jakiej jakosci jest tam muzyka? ile kb/sek? I jak to z tymi platnosciami.

generalnie tez mnie interesuje muzyczna appka na dluzej, ale dobrej jakosci!
Ja testuję deezer, bo na antywebie go bardzo polecali i na razie jestem zadowolona. Nie jest ze mnie żadna audiofilka, ale lubię jak ładnie gra ;-) Generalnie muzyka ma być w jakości 320 kbps, niewiele razy zdarzyło mi się, że była w słabszej (ale testuję pakiet premium+). Słucham tylko na laptopie, ale wiem, że można także na telefonach czy telewizorach.

Co do cen to ja właśnie kończę za dwa dni 15 dniowy okres próbny i będę kupowała pakiet premium+, a dzisiaj zauważyłam, że staniał i kosztuje niecałe 20 zł... jak na legalne słuchanie muzyki to nie jest wygórowana cena. A jak nie jesteś pewna, to każdy pakiet można przetestować za free przez dwa tygodnie lub podstawową wersję przez pół roku.


Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
u mnie na fejsie ciągle się pojawia, że którys tam znajomy odwtorzył utwór na Deezer..
Znaczy się, Deezer jest modny ;-)
Ja też zalogowałam się via FB, bo dzięki temu Deezer podpowiada mi muzykę w moim guście (opierając się na ulubionych artystach pobranych z FB), funkcja fajna i przydatna.
__________________
Pozdrawiam
Dominika
denikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:32   #7
Dolce_Angelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 108
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Cytat:
Napisane przez dziewczynkazaparatami Pokaż wiadomość
brzmi troche jakbyc u nich pracowala powiedz jakiej jakosci jest tam muzyka? ile kb/sek? I jak to z tymi platnosciami.

generalnie tez mnie interesuje muzyczna appka na dluzej, ale dobrej jakosci!
Też tak to odczułam. Jak reklamę.

Nie znam stronki,ale wejdę i zobaczę co i jak.
__________________
Toster- Fajne zdjęcia i extra filmiki !
Dolce_Angelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 20:50   #8
Ina123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Ja też przymierzam się do tego Deezera, bo już ileś osób mi go poleciło W ogóle to słyszałam, że abonament jest teraz w promocyjnej cenie za 19.90 wiec tym bardziej sie przymieżam do niego
Ina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 13:51   #9
LovinAndTouchin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Nie no, na pewno to się opłacała, zwłaszcza teraz przy tych obniżkach cen... Ten serwis naprawdę ma potencjał, żeby stać się jednym z głównych źródeł dostępu do ulubionej muzyki, nie dziw więc, że staje się co raz bardziej popularny.
Wspomnę dodatkowo o funkcji radio, czyli na przykład wybieramy danego artystę i słuchamy sobie non stop muzyki tegoż wykonawcy oraz innych, podobnych do niego. Uważam, że jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy po prostu puścić w tle muzykę, którą lubimy. A nóż trafi się coś nowego, co nas zauroczy Mi się taka metoda ostatnio bardzo spodobała...
LovinAndTouchin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:25   #10
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Mam, korzystam. Ja akurat nie muszę nic płacić, bo wystarczy, że płacę abonament u mojego operatora sieci komórkowej

Opcja fajna, ale jej największym minusem jest to, ze pożera dane - ja korzystam z niej głównie za pomocą smartphone'a. Mnie daje mozliwośc przesłuchania płyty i zorientowania się, czy jest warta kupna. Niestety nie wszystko, co mnie inetersuje można tam znaleźć. A szkoda
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:01   #11
Ina123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Może nie ma wszystkich kawałków, ale fajnie, że baza się coraz bardziej powiększa I bardzo wygodne jest to, że jak juz założysz sobie konto, to przychodzą ci wiadomości jak krok po kroku się do niego zabrać. Jak dla mnie to było duże ułatwienie
Ina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 10:57   #12
lolita32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Ja Dezzera używam już jakiś czas (mam w abonamencie z komórki), konto premium jest bardzo fajną sprawą. Darmowe ok, jak ktoś chce przetestować. A co do jakości muzyki to zależy jak bardzo masz wrażliwy słuch Dla mnie jest bardzo dobra, a w dodatku mam wszystko w jednym miejscu i przejrzyście.
lolita32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 08:12   #13
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Deezer - strona z muzyką. Znacie?

Ja dalej preferuję własny, dobry sprzęt i dobrą jakościowo muzykę. Chociaż altualnie awarujnie korzystam z deezer awaryjnie

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.