Wymarzone 5 kg z TLF - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 50 Recenzentek testuje preparat Therm Line Fast. Zapraszamy do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 08:51   #1
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396

Wymarzone 5 kg z TLF


Cześć Dziewczyny,
i do mnie dotarł wczoraj kurier, więc od dzisiaj startujemy!
W ubiegłym roku również zgłosiłam się do testu, ale nie zostałąm wybrana. Pomimo tego postanowiłam o siebie zawalczyć, ruszyć tyłek z kanapy i w niecały rok schudłam 20 kg. Było ciężko, nie przeczę ale rezultaty są. Niestety od jakiegoś czasu waga stoi- pomimo intensywnych ćwiczeń i w miarę zbilansowanej diety. Mam nadzieję, ze TLF pomoże zrzucić te wymarzone ostatnie 5 kg ( a jeśli uda się więcej, to też się nie obrażę
Dzisiaj rano wzięłam pierwszą tabletkę i wskoczyłam na wagę: 77.2 kg przy 179 cm. Obwodów nie mierzę, bo po prostu nie umiem, za każdym razem wychodzi inaczej
Co do aktywności fizycznej - dzisiaj w planach godzina spinningu. Generalnie ćwiczę 3-4 razy w tygodniu, przeważnie aeroby(trampoliny, step, spinning, aerobic), chociaż planuję dorzucić trochę ćwiczeń siłowych.
Trzymajcie kciuki!
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-08, 15:23   #2
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wymarzone 5 kg z TLF

Oczywiście jak to z często gęsto z szumnymi zapowiedziami bywa, pozostają one jedynie w sferze planów. Tak też było ze mną i TLF- miałam zacząć 3 marca, ale że wypadł mi pilny wyjazd, wystartowałam dopiero wczoraj.
Czuję się ok, to znaczy ani gorzej ani lepiej. Nie odczułam póki co nadzwyczajnego przypływu energii i sił witalnych ani też nagłego zahamowania apetytu, ale nie jest źle. Zobaczymy jak zniosę kolejne dni.
Co ważne- mam chorobę wrzodową żołądka, a TLF go wcale dodatkowo nie podrażnia
Muszę popracować nad regularnością posiłków: póki co zjadłam dzisiaj 2 wafle ryżowe z twarogiem i serek wiejski, jakby nie patrzeć trochę mało.
Nie wiem, czy ktoś wogóle trafi na mój wątek, ale będę się meldować!
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 09:41   #3
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wymarzone 5 kg z TLF

Melduję się ponownie znad kubka z kawą Dzisiaj 4 dzień stosowania Therm Line Fast, waga niestety stoi jak zaklęta
Samopoczucie nadal ok a nawet ciut lepiej- czuję się lekko, mam więcej energii i siły. Zauważyłam, że TLF działa u mnie na problemy z zaparciami- wielki plus.
Dzisiaj w planach godzinny trening, trzeba spalić poranne ciacho do kawy
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 11:34   #4
mega35
Raczkowanie
 
Avatar mega35
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 308
Dot.: Wymarzone 5 kg z TLF

Raficzyco ja tam marzę o wadze 77 kg.

Piękny wynik, wiem jaką drogę pokonałaś. Gratuluję!
mega35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 07:52   #5
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wymarzone 5 kg z TLF

Cytat:
Napisane przez mega35 Pokaż wiadomość
Raficzyco ja tam marzę o wadze 77 kg.

Piękny wynik, wiem jaką drogę pokonałaś. Gratuluję!
Dziękuję ślicznie! Rzeczywiście nie było łatwo, zwłaszcza zacząć- potem już jakoś poszło. Cały czas tkwi mi w głowie zdanie, które kiedyś usłyszałam- nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że to wymaga czasu. Czas i tak upłynie
I to jest szczera prawda, zawsze było tysiąc wymówek- a to nadchodzący urlop- więc i tak zgrzeszę, a to impreza rodzinna, nawał pracy, słynne " zacznę od poniedziałku" i tak dalej.
Co do TLF to dzisiaj dzień 5, waga w miejscu niestety , ale brzuch jakiś taki bardziej płaski. Dzisiaj kolejny trening w planach.
Miłego dnia !

Edytowane przez raficzyca
Czas edycji: 2016-03-11 o 07:52 Powód: literówka
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-14, 10:28   #6
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wymarzone 5 kg z TLF

Witam się poweekendowo
na wadze nadal bez zmian, powoli zaczynam się niecierpliwić Samopoczucie całkiem ok, ale coraz częściej czuję się głodna. Przez pierwsze 3 dni zażywania TLF miałam wrażenie sytości- nie chciało mi się jeść, nic zakazanego mnie nie "wołalo". Teraz zjadłabym konia z kopytami- być może to nadchodząca @.
Dzisiaj w planach nie mam żadnej aktywności- leczę zakwasy po sobotnim crossficie, więc organizm musi się zregenerować. W menu truskawki z jogurtem naturalnym, pierś na parze z warzywami na patelnię i pasta z makreli.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 14:03   #7
natkabos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 23
Dot.: Wymarzone 5 kg z TLF

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Melduję się ponownie znad kubka z kawą Dzisiaj 4 dzień stosowania Therm Line Fast, waga niestety stoi jak zaklęta
Samopoczucie nadal ok a nawet ciut lepiej- czuję się lekko, mam więcej energii i siły. Zauważyłam, że TLF działa u mnie na problemy z zaparciami- wielki plus.
Dzisiaj w planach godzinny trening, trzeba spalić poranne ciacho do kawy


A bierzesz therm line fast tak jak na ulotce nakazane ? ja np dużo tej zbędnej wody straciłam więc u mnie waga drgnęła. Ale ja nie jadam nic tłustego i zero szybkich dań. Tylko odpowiednia dieta i bieznia.
natkabos jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-22 15:03:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.