Jasny podkład - zbiorczy, cz. III - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-14, 20:08   #331
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

hm obecnie uzywam Maybelline Afini Mat light porcelan.
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 20:10   #332
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez chochliczka Pokaż wiadomość
hm obecnie uzywam Maybelline Afini Mat light porcelan.
To zdecydowanie w MAC-u nie masz czego szukać jeśli chodzi o podkłady.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 20:13   #333
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez chochliczka Pokaż wiadomość
hm obecnie uzywam Maybelline Afini Mat light porcelan.
Ja z mojej strony proponuje Ingrid Ideal Face odcień 10, który jest naprawdę bardzo jasny
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 20:14   #334
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To zdecydowanie w MAC-u nie masz czego szukać jeśli chodzi o podkłady.
Ok to dzięki za info- bym tylko na darmo kasę wydała... A może ktoś wie z jakich firm znajdę coś w kolorze light porcelan Maybellina?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ja z mojej strony proponuje Ingrid Ideal Face odcień 10, który jest naprawdę bardzo jasny
Ooo muszę popatrzeć, mam bazę zieloną z Ingrid i powiem, że jest super. Teraz chciałam wypróbować coś z wyższej półki tylko nie wiem co...
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 20:20   #335
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez chochliczka Pokaż wiadomość
Ok to dzięki za info- bym tylko na darmo kasę wydała... A może ktoś wie z jakich firm znajdę coś w kolorze light porcelan Maybellina?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



Ooo muszę popatrzeć, mam bazę zieloną z Ingrid i powiem, że jest super. Teraz chciałam wypróbować coś z wyższej półki tylko nie wiem co...
Trudno znaleźć coś jasnego w PL - fajny i jasny (ale słabo kryjący) jest Genius Gel Marca Jacobsa, jest jeszcze MUFE Ultra HD, odcień można dobrze dobrać, ale u mnie na twarzy się zupełnie nie sprawdził

Co do kryjących i bardzo jasnych podkładów to w Sephorze w Polsce na pewno takich nie ma

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-14 o 20:28
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 20:29   #336
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez chochliczka Pokaż wiadomość
Ok to dzięki za info- bym tylko na darmo kasę wydała... A może ktoś wie z jakich firm znajdę coś w kolorze light porcelan Maybellina?

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



Ooo muszę popatrzeć, mam bazę zieloną z Ingrid i powiem, że jest super. Teraz chciałam wypróbować coś z wyższej półki tylko nie wiem co...
Też mam bazę z Ingrid tyle, że tą bezbarwną. Super się u mnie sprawdza.

Warto sprawdzić ten podkład, a nie wydawać kasę na kosmetyki górnopółkowe, które i tak są ciemne.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 22:15   #337
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Też mam bazę z Ingrid tyle, że tą bezbarwną. Super się u mnie sprawdza.

Warto sprawdzić ten podkład, a nie wydawać kasę na kosmetyki górnopółkowe, które i tak są ciemne.
Kurcze myslalam,ze te slawetne Mac i innne są takie super,ale skoro mowicie ze tak cienko z kolorami troche sie zdolowalam tym.
Poprobuje moze Ingrid. Chcialam pobawic sie z mineralami,ale jakos kurde nie mam przekonania, ze to cokolwiek zakryje noi jak ja to naloze ;/
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 00:37   #338
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez chochliczka Pokaż wiadomość
Kurcze myslalam,ze te slawetne Mac i innne są takie super,ale skoro mowicie ze tak cienko z kolorami troche sie zdolowalam tym.
Poprobuje moze Ingrid. Chcialam pobawic sie z mineralami,ale jakos kurde nie mam przekonania, ze to cokolwiek zakryje noi jak ja to naloze ;/
Ja po minerały sięgnęłam w desperacji. Wybrałam Annabelle Minerals.
Najjaśniejszy odcień (cream natural) mógłby być trochę jaśniejszy, ale samo nakładanie złe nie jest, wystarczy wklepać (używam płaski kabuki), tylko się babra wszystko tym pyłkiem. Lekkie zaczerwienienia zakrywa.
Ogromny minus za wypryski. Od zawsze mam całkiem gładką buzię i niczego zakrywać nie muszę, a ten podkład spowodował drobne krostki. :/ Ale to raczej nie wina samego podkładu, tylko mnie i tego podkładu.

Niemniej używam tych minerałów w oczekiwaniu, aż w swoje ręce dostanę Genius Gel.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 00:54   #339
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

A co sadzicie o Kryloan?
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 02:21   #340
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez chochliczka Pokaż wiadomość
A co sadzicie o Kryloan?
Zależy, o który pytasz. Było tu wspominane o ultrafoundation i w poprzedniej części, kilka razy.
Trudne do współpracy, mimo dużej ilości ładnych kolorów. I to raczej podkłady nie na co dzień.


I skoro używasz podkładu Maybelline, znalezienie czegoś podobnego nie będzie ultrawielkim problemem, tak sądzę masz sporo słoczy w pierwszym poście.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 12:04   #341
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

dzieki cofam sie do pierwszego postu
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 20:19   #342
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny, szukam jasnego zpltego podkladu. Teeaz uzywam mac pro longwear nc 15, ale szukam czegos lzejszego. Cena nie gra roli.
Mam skore sucha
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 16:56   #343
Szarex
Raczkowanie
 
Avatar Szarex
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Również się podepnę pod ten temat

Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery i niestety mam cerę naczynkową i trwały rumień na policzkach, nosie i brodzie, a na dodatek suchą skórę. Zakryć to wszystko niestety graniczy z cudem
Gdyby nie te rumieńce zapewne olałabym sprawę i używałabym jakiegoś kremu BB lub podkładu mineralnego, jednak jak na razie zbieram na laser


Posiadam dwa podkłady, jeden z nich VR został dobrany przez "profesjonalistkę" BEIGE 100 jednym słowem masakra, choć skóra świetnie wygląda, bo dodatkowo jest nawilżona to robi ze mnie totalną pomarańczkę.
Obecnie używam Dermacol 208 skubaniec jest świetny choć niestety wpada w róż, zakryję wszystko i potrafi zrobić niezłą maskę. Używam go w minimalnych ilościach jednak nie zasycha na buzi, wchodzi w zmarszczki mimiczne i nie przypudrowany szybciutko się zetrze. Kupiony chyba za 14 zł ale niestety po roku używania zniszczył mi troszeczkę cerę, niestety jest za ciężko co spowodowało z czasem wysyp krost zwłaszcza na czole i brodzie. Na szczęście już to zaleczyłam ale było ciężko A i posiadaczki suchej skóry raczej będą średnio zachwycone bo widać każdą suchą skórkę i po kilku godzinach waży się zwłaszcza gdy na zewnątrz jest ciepło.
Ogromny plus za jasny odcień choć jak wspominałam wpada w róż i ma świetne krycie, jednak przy dłuższym stosowaniu na całą buzie raczej nasza skóra będzie miała go dosyć.


Nadal szukam jakiegoś ciekawego podkładu potrzebuję czegoś co wygląda naturalniej i nie podbija tak tych suchych skórek
Jak na razie po zdjęciach tutaj odnotowałam sobie na liście Ingrid Ideal Face 10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160516_161246_119.jpg (143,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160516_161347_937.jpg (64,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160516_162050_572.jpg (100,1 KB, 31 załadowań)
Szarex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 19:42   #344
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Galatte Pokaż wiadomość
Mówisz o tej nowej wersji Affinitone24? Ciekawi mnie po co ta zmiana nazwy i wyglądu - poprzednik dobrze się u mnie spisywał, a teraz mam trochę obawy przed kupnem.
Ja zawsze nakładam podkład palcami, lepiej się rozprowadza i szybciej wchłania.
Taki mieli pomysł , to zmienili. A nie masz wrażenia ,że nakładając palcami , więcej go zuzywasz , tracisz, przez wchłonięcie na skórze dłoni?
alabio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 21:04   #345
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Hm. No moim zdaniem to gąbka lub pędzel więcej tego podkładu żrą, no ale może mam mylne rozumowanie
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 21:13   #346
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hm. No moim zdaniem to gąbka lub pędzel więcej tego podkładu żrą, no ale może mam mylne rozumowanie
Też tak myślę Zawsze można chlusnąć sobie podkładem w twarz, nic się nie zmarnuje, a i krycie będzie fenomenalne
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 22:54   #347
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Hm. No moim zdaniem to gąbka lub pędzel więcej tego podkładu żrą, no ale może mam mylne rozumowanie
Zdecydowanie więcej Gąbka to już w ogóle

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez alabio Pokaż wiadomość
Taki mieli pomysł , to zmienili. A nie masz wrażenia ,że nakładając palcami , więcej go zuzywasz , tracisz, przez wchłonięcie na skórze dłoni?
Który podkład się wchłania? Nakładanie palcami jest zdecydowanie bardziej ekonomiczne.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 16:21   #348
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 46
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
To nie jest nowa wersja. To jest inny podkład, nowa nazwa, formuła, opakowanie, wszytko!
No dobra ale Affinitone24 wycofują i teraz będę musiała się przerzucić, bo Maybelline jest jednak moją ulubioną marką. Tyle dobrego, że cena jest przystępna. Wiesz może, co jest innego w tej formule?

Cytat:
Napisane przez alabio Pokaż wiadomość
Taki mieli pomysł , to zmienili. A nie masz wrażenia ,że nakładając palcami , więcej go zuzywasz , tracisz, przez wchłonięcie na skórze dłoni?
Możliwe, że zużywam go odrobinę więcej ale skóra aż tak szybko nie wchłania. Więcej się traci nakładając gąbką.
__________________
,,Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.''

Edytowane przez Galatte
Czas edycji: 2016-05-18 o 16:29
Galatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 20:59   #349
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Kurcze, to faktycznie jesteś bielutka. Jedyne co mogę Ci zaproponować to kupno proszku do rozbielania (swój kupiłam chyba na Mazidłach), nie zmienia właściwości podkładu, jedynie lekko zagęszcza. No i trochę zabawy z mieszaniem.
Biały podkład z MUR nie działa, nie polecam. Trzeba mieszać 1/1 z podkładem żeby w ogóle coś było widać.
SuperStay24 dosyć szybko zastyga na buzi, więc będzie trzeba szybko mieszać

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Myślę, że nienawidzę firm produkujących kosmetycznych za produkowanie tak ciemnych podkładów
Napisz do nich z zażaleniem, więcej podkładów dla bledziochów!


Cytat:
Napisane przez Szarex Pokaż wiadomość


Nadal szukam jakiegoś ciekawego podkładu potrzebuję czegoś co wygląda naturalniej i nie podbija tak tych suchych skórek
Nie ma takiego podkładu. Jak masz suche skórki to rób regularnie peeling i wtedy nic nie będzie ich podkreślać


[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;60532656]Też tak myślę Zawsze można chlusnąć sobie podkładem w twarz, nic się nie zmarnuje, a i krycie będzie fenomenalne [/QUOTE]

I na górę posypać pudru przez sitko kuchenne
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 21:49   #350
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
I na górę posypać pudru przez sitko kuchenne
Dobre
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 13:57   #351
Szarex
Raczkowanie
 
Avatar Szarex
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
Nie ma takiego podkładu. Jak masz suche skórki to rób regularnie peeling i wtedy nic nie będzie ich podkreślać

Peeling enzymatyczny stosuję regularnie, niestety na drugi dzień po nałożeniu podkładu widać skórki Dermatolog kazała mi kupić maść witaminową i wcierać w te suche miejsca, wszystko pięknie/ładnie ale dermacol się ściera po 2-3h
Szarex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 14:15   #352
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Szarex Pokaż wiadomość
Peeling enzymatyczny stosuję regularnie, niestety na drugi dzień po nałożeniu podkładu widać skórki Dermatolog kazała mi kupić maść witaminową i wcierać w te suche miejsca, wszystko pięknie/ładnie ale dermacol się ściera po 2-3h
Mnie peeling enzymatyczny też g**no dawał. O wiele lepiej sprawdza się przy suchych skórkach peeling drobnoziarnisty.
No i ważne jest zapobieganie, bo suche skórki nie są problemem do usuwania regularnie, a raczej problemem do unikania.
Unikaj mycia twarzy wodą, dużo lepiej przemywać twarz tonikiem, najlepiej jakimś delikatnie nawilżającym - ja na przykład lubię ten tonik różany z Garniera. Woda wysusza skórę.
Stosuj kremy nawilżające, nie matujące. Zmatowić się możesz pudrem, a będziesz bardzo miła dla swojej cery, jeśli zafundujesz jej przed nałożeniem ciężkiego podkładu krem nawilżający. Powinien być lekki, absolutnie nie tłusty, bo wtedy podkład Ci spłynie.
Jeśli dbasz o nawilżenie z zewnątrz, może jesteś odwodniona? To też objawia się suchymi skórkami. I to w trybie natychmiastowym, bo sama zauważyłam, że jak na imprezie wypiję trochę więcej alkoholu (a mnie wiele nie trzeba ), to następnego dnia moja cera jest bardziej sucha. Więc warto codziennie pić dużo płynów To serio pomaga.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 14:16   #353
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Szarex Pokaż wiadomość
Peeling enzymatyczny stosuję regularnie, niestety na drugi dzień po nałożeniu podkładu widać skórki Dermatolog kazała mi kupić maść witaminową i wcierać w te suche miejsca, wszystko pięknie/ładnie ale dermacol się ściera po 2-3h
A może to właśnie dermacol Ci nie służy? Z resztą mi maść witaminowa też nie pomaga. Na Twoim miejscu w weekend zrobiłabym test - odstawiła podkłady, zrobiła peeling (ale delikatny mechaniczny) i zastosowała silną terapię nawilżającą - serum plus krem. Serum z nawilżaczami np. mocznikiem, kwasem hialuronowym, gliceryną by dostarczyć wilgoci, a na serum treściwszy krem z olejami, by stworzyć warstwę okluzyjną i zatrzymać wilgoć w skórze.

Dziewczyny kochane, czy MAC NW10 jest jaśniejszy od Revlona CS 110??? Oglądam swatche w necie i wyglądają na nich niemal tak samo.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 17:42   #354
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

co sadzicie o loreal perfect match 1,5n?
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 18:35   #355
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A może to właśnie dermacol Ci nie służy? Z resztą mi maść witaminowa też nie pomaga. Na Twoim miejscu w weekend zrobiłabym test - odstawiła podkłady, zrobiła peeling (ale delikatny mechaniczny) i zastosowała silną terapię nawilżającą - serum plus krem. Serum z nawilżaczami np. mocznikiem, kwasem hialuronowym, gliceryną by dostarczyć wilgoci, a na serum treściwszy krem z olejami, by stworzyć warstwę okluzyjną i zatrzymać wilgoć w skórze.

Dziewczyny kochane, czy MAC NW10 jest jaśniejszy od Revlona CS 110??? Oglądam swatche w necie i wyglądają na nich niemal tak samo.
MAC jest ciemniejszy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 21:07   #356
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
MAC jest ciemniejszy
Ciemniejszy? To właśnie mnie zabiłaś
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 21:14   #357
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
MAC jest ciemniejszy
Na pewno? Colorstyaya dawno nie miałam, ale nie wydaje mi się, żeby był jaśniejszy
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 21:21   #358
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na pewno? Colorstyaya dawno nie miałam, ale nie wydaje mi się, żeby był jaśniejszy
Ja go mam aktualnie w szufladzie Ostatnio sprawdzałam podkłady MAC najjaśniejsze i wszystkie były dla mnie za ciemne, a ten z Colorstay nie jest za ciemny (ale kolor mi nie pasuje, za różowy )
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 22:07   #359
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja go mam aktualnie w szufladzie Ostatnio sprawdzałam podkłady MAC najjaśniejsze i wszystkie były dla mnie za ciemne, a ten z Colorstay nie jest za ciemny (ale kolor mi nie pasuje, za różowy )
Ja mam Maca i też za różowy. Muszę skombinować próbkę Colorstaya, bo ciekawa jestem jakby razem na ręce wyglądały.
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 22:11   #360
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam Maca i też za różowy. Muszę skombinować próbkę Colorstaya, bo ciekawa jestem jakby razem na ręce wyglądały.
Revlon to chyba jeszcze bardziej różowy, ale pewności nie mam bo miałam go wieki, wieki temu. Z resztą Revlon to w ogóle kosmos bo wersja z pompką ma inne kolory, bez pompki inne, a stara wersja której już nigdzie nie ma miała jeszcze inne! Wczoraj gdzieś mi się przewinął swatch z różnymi wersjami i różnicami w odcieniu buff i kurczę, były one naprawdę widoczne
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 18:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.