Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-21, 16:14   #3901
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Przymierzam się właśnie do depilacji laserowej bikini light sheerem. W ten piątek mam konsultacje, pani kazała mi się nie golić wcześniej żeby zobaczyć jak te włoski wyglądają. Rozumiem ze mnie pooglada, coś jeszcze się robi na takiej konsultacji? Liczę na spore efekty. Z natury jestem dosyć mocno owłosiona w dodatku bardzo ciemne wloski, po kilka z jednej cebulki, rosną nawet na pachwinach więc po latach depilacji maszynką mam dosyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na konsultacji kosmetolog ogląda, ocenia i robi próbę laserem. Mówi również o przeciwskazaniach i zaleceniach odnośnie zabiegu. Ciemne i mocne włosy są najlepszymi do usuwania laserem, więc powinnaś być zadowolona.
Jeśli ktoś się wybiera do salonów xxx to mogę podzielić się zniżką 20% na zabiegi wykonywane na pierwszej wizycie. Kontakt do mnie xxx.
Teraz lato, więc nie można wykonywać depilacji laserowej na partiach które są opalane, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zająć się tymi których nie opalamy. Ja w zeszłym roku zrobiłam raz pachy korzystając właśnie z takiej zniżki i efekt tak mi się spodobał, że w tym roku przed samym latem zaczęłam kontynuować tą partię. Niesamowita wygoda, zrozumie zwłaszcza ten dla kogo golenie maszynką jest codziennym utrapieniem, a do tego podrażnienia itp.

Co do wypadania włosów po zabiegach, to potwierdzę chyba to co wcześniej inni pisali. Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że każda partia ciała inaczej reagowała. Zależy to zapewne od rodzaju włosa i miejsca depilowanego. Pachy wypadają bardzo szybko, nogi zdecydowanie najdłużej. Czasem do tego stopnia, że już traciłam nadzieję że wypadną i dopiero wtedy znikały. Ale ok 3 tygodnia powinny wychodzić lekko, bo jeśli siedzą mocno to marne szanse. Warto myślę sygnalizować takie problemy w salonie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 17:29 Powód: Reklama.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 18:20   #3902
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłem na depilacji pach (z groupona) w wileńska clinic/bella vita clinic. I zostałem obsłużone lepiej niż w niejednym salonie jako normalny (nie grouponowy) klient.

Pod jedną z pach zostało kilka włosków których laser nie złapał, zdzwoniłem i nie było żadnego problemu żeby to poprawić. Co jest mega dużym plusem bo nie wszystkie salony po sobie poprawiają.
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 21:55   #3903
claroqueno
claroquesi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 77
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Byłem na depilacji pach (z groupona) w wileńska clinic/bella vita clinic. I zostałem obsłużone lepiej niż w niejednym salonie jako normalny (nie grouponowy) klient.

Pod jedną z pach zostało kilka włosków których laser nie złapał, zdzwoniłem i nie było żadnego problemu żeby to poprawić. Co jest mega dużym plusem bo nie wszystkie salony po sobie poprawiają.
Fajnie wiedzieć, że to nie jest jakiś przekręt. Poczekam jeszcze na Twoje opinie za 2-3 tygodnie, żeby dowiedzieć się wszystko jest OK. Może później sama się skuszę
Light sheerem zostałeś potraktowany czy inną maszyną? Zwróciłeś uwagę na parametry?

Edytowane przez claroqueno
Czas edycji: 2016-06-21 o 21:57
claroqueno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:08   #3904
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Już ktoś to pisał, ale warto wiedzieć, że latem jest mniejszy popyt na laser, bo nie można depilować części ciała, które się opalają, bo można się poparzyć, dlatego wiele salonów robi latem specjalne promocje, warto wtedy skorzystać, by wydepilować sobie np. bikini.
Ja miałam depilowane pachy i bikini wiele lat temu, chwaliłam się już efektami, z których jestem bardzo zadowolona, choć bikini nie zrobiłam do końca, bo mnie zbyt bolało, ale teraz, po dwóch porodach stwierdzam, że zniosę wszystko! Zapisałam się na bikini głębokie do gabinetu, w którym wcześniej byłam i dostałam zniżkę 70%, więc już nie mogę się doczekać! Sprawdźcie sobie promocje gabinetów, ja jestem zachwycona efektami lightseer i obsługą w Mona Lisie w Poznaniu.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:13   #3905
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Jumo83 Pokaż wiadomość
Sprawdźcie sobie promocje gabinetów, ja jestem zachwycona efektami lightseer i obsługą w Mona Lisie w Poznaniu.
Wiesz co, kolejny raz reklamujesz ten salon, mimo że byłaś w nim dawno temu - a ja w tym roku, obsługiwały mnie cztery pracownice i żadna z nich nie była szczególnie kompetentna. A moje zabiegi trwały bardzo krótko, dziewczyny stąd mi to wprost pisały. Tak że nawet jeśli Ty byłaś zadowolona, z usług w przeszłości, to aktualnie nie jest tam tak kolorowo. Zresztą kojarzę, że jakiś czas temu już na ten temat dyskutowałyśmy.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2016-06-21 o 23:15
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:22   #3906
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez claroqueno Pokaż wiadomość
Fajnie wiedzieć, że to nie jest jakiś przekręt. Poczekam jeszcze na Twoje opinie za 2-3 tygodnie, żeby dowiedzieć się wszystko jest OK. Może później sama się skuszę
Light sheerem zostałeś potraktowany czy inną maszyną? Zwróciłeś uwagę na parametry?
Byłem właśnie jakieś 2-3 tygodnie temu. Ładnie wszystko wypadło po za tymi kępkami pod jedną pachą (nawet kosmetyczka stwierdziła że wygląda na ominięte).

Na parametry nie paczałem.
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 23:55   #3907
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Skoro wypadają, do wyluzuj i daj im czas. Ja też za pierwszym razem panikowałam, bo mija miesiąc a tu ani drgnie, ale wszystko było ok. Kolejny zabieg robił zgodnie z rozkładem, było co laserować, bo zaraz po zgubieniu starych wyrosły nowe.
To trochę mit z tym że powinny wypaść do 3 tygodni, u każdego może być inaczej, dużo też zależy od miejsca na ciele.
Aniu, rozumiem, że przez ten czas oczekiwania na wypadanie włosków golenie się maszynką nie jest złe?

Wciąż nie umówiłam się, bo dopiero w 2 tyg lipca planuję (tylko bikini na razie, od razu kupię grupon lub karnet, żeby taniej wyszło) ale pomału rozwiewam swoje wątpliwości i się dokształcam w temacie...

Ja pójdę do salonu najpierw na "ogląd" (docelowo na zarezerwowanie terminu) przy czym zapytam czy przewidują poprawki w razie niepowodzenia (Lublin - ArsMedica na Zana lub BellaClinic na Krk Przedmniesciu, chyba).

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-06-22 o 00:01
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 00:16   #3908
MalinowaMamba
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 064
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Migotka1313 Pokaż wiadomość
Na konsultacji kosmetolog ogląda, ocenia i robi próbę laserem. Mówi również o przeciwskazaniach i zaleceniach odnośnie zabiegu. Ciemne i mocne włosy są najlepszymi do usuwania laserem, więc powinnaś być zadowolona.
Jeśli ktoś się wybiera do salonów xxx to mogę podzielić się zniżką 20% na zabiegi wykonywane na pierwszej wizycie. Kontakt do mnie xxx.
Teraz lato, więc nie można wykonywać depilacji laserowej na partiach które są opalane, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zająć się tymi których nie opalamy. Ja w zeszłym roku zrobiłam raz pachy korzystając właśnie z takiej zniżki i efekt tak mi się spodobał, że w tym roku przed samym latem zaczęłam kontynuować tą partię. Niesamowita wygoda, zrozumie zwłaszcza ten dla kogo golenie maszynką jest codziennym utrapieniem, a do tego podrażnienia itp.

Co do wypadania włosów po zabiegach, to potwierdzę chyba to co wcześniej inni pisali. Ja na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że każda partia ciała inaczej reagowała. Zależy to zapewne od rodzaju włosa i miejsca depilowanego. Pachy wypadają bardzo szybko, nogi zdecydowanie najdłużej. Czasem do tego stopnia, że już traciłam nadzieję że wypadną i dopiero wtedy znikały. Ale ok 3 tygodnia powinny wychodzić lekko, bo jeśli siedzą mocno to marne szanse. Warto myślę sygnalizować takie problemy w salonie.
Jakbyś mogła to odezwij się do mnie na PW odnośnie znizki, bo chyba tylko jedna sieć salonów taka oferuję i chyba to tam się wybieram

Dziękuję Ci za ten wyczerpujący post. Trochę sie krępuje tej depilacji z samego faktu 'gołej Bożeny' Na stronie jest informacja że depilacja szpary pośladkowej jest wykonywana gratis. Pytanie do dziewczyn, które już coś takiego mają za sobą. W jaki sposób to wygląda, trzeba się jakoś wypiąć przed panią Kosmetolog?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalinowaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 09:37   #3909
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Jakbyś mogła to odezwij się do mnie na PW odnośnie znizki, bo chyba tylko jedna sieć salonów taka oferuję i chyba to tam się wybieram

Dziękuję Ci za ten wyczerpujący post. Trochę sie krępuje tej depilacji z samego faktu 'gołej Bożeny' Na stronie jest informacja że depilacja szpary pośladkowej jest wykonywana gratis. Pytanie do dziewczyn, które już coś takiego mają za sobą. W jaki sposób to wygląda, trzeba się jakoś wypiąć przed panią Kosmetolog?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kladziesz sie na brzuchu i tyle. Ja pomagalam rozhylic moje obszerne poslady i mowilam jej jak cos pominela, niechetnie to robia

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Minely 4 tyg. Jak bylo tak jest. Siedza glownie mocniejsze i ciemniejsze wloski. Mam roznokolorowe, wiec moze dlatego byla taka moc dziwna? Nie wiem. Bede sie peelingowac i modlic, tyle
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:36   #3910
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Trochę sie krępuje tej depilacji z samego faktu 'gołej Bożeny'
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 13:28   #3911
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Aniu, rozumiem, że przez ten czas oczekiwania na wypadanie włosków golenie się maszynką nie jest złe?
Można golić.
Ja akurat jeśli tylko mogę, to zostawiam, łatwiej mi obserwować efekty i mam wrażenie, że szybciej wychodzą ocierając się o ubranie, ale generalnie golenie nie powinno przeszkodzić w niczym.


Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Minely 4 tyg. Jak bylo tak jest. Siedza glownie mocniejsze i ciemniejsze wloski. Mam roznokolorowe, wiec moze dlatego byla taka moc dziwna? Nie wiem. Bede sie peelingowac i modlic, tyle
Weź pęsetę i spróbuj mocniej pociągnąć. Jeśli boli, to przestań, jeśli tylko czujesz opór, spróbuj dalej. Jeśli wyjęty włos nie będzie miał cebulki to ok, pręczej czy później wypadną.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 13:46   #3912
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Można golić.
Ja akurat jeśli tylko mogę, to zostawiam, łatwiej mi obserwować efekty i mam wrażenie, że szybciej wychodzą ocierając się o ubranie, ale generalnie golenie nie powinno przeszkodzić w niczym.




Weź pęsetę i spróbuj mocniej pociągnąć. Jeśli boli, to przestań, jeśli tylko czujesz opór, spróbuj dalej. Jeśli wyjęty włos nie będzie miał cebulki to ok, pręczej czy później wypadną.
Co Ty, probowalam...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 16:18   #3913
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Można golić.
Ja akurat jeśli tylko mogę, to zostawiam, łatwiej mi obserwować efekty i mam wrażenie, że szybciej wychodzą ocierając się o ubranie, ale generalnie golenie nie powinno przeszkodzić w niczym.




Weź pęsetę i spróbuj mocniej pociągnąć. Jeśli boli, to przestań, jeśli tylko czujesz opór, spróbuj dalej. Jeśli wyjęty włos nie będzie miał cebulki to ok, pręczej czy później wypadną.
Ooo... czyli po laserze wypadają włoski bez cebulek? Tego to nie wiedziałam Mam wrażenie, że tak mało wiem dalej w temacie...

Dzięki za odpowiedź co do golenia.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:34   #3914
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ooo... czyli po laserze wypadają włoski bez cebulek? Tego to nie wiedziałam Mam wrażenie, że tak mało wiem dalej w temacie...

Dzięki za odpowiedź co do golenia.
Cebulki ulegaja zniszczeniu, dlatego wlosy juz pozniej nie rosna
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 22:48   #3915
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Cebulki ulegają zniszczeniu, dlatego wlosy juz pozniej nie rosna
Nie tylko cebulkę tylko dodatkowo komórki (nie pamiętam jak się ta część włosa nazywa) w skórze z których cebulka odrasta (wosk wyrywa z cebulkami, ale i tak odrasta)
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 09:45   #3916
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurde, tak jak myslałam... U mnie na bikini zostało pominięte jedno miejsce, a właściwie pasek na bikini, ale tu wyżej. Choolera! Pierwszy raz. oO
Idę na 4 zabieg za tydzień i od razu zapytam się o możliwości poprawek, bo nie dopytywałam się jeszcze, a wolę na zaś dopytać, jakby znowu coś zostało pominięte. :<
Boże, jak ja bym chciała już mieć skonczone głębokie bikini i te pachy. Kurde, jak sobie przypomne, że znowusz będzie mnie tak napierdzielało, to heeeeeelooł.

Łydki po 8 zabiegach nie wyglądają źle, ale... Na kolanach kuuuźwa i jeszcze gdzienieeeegdzie na tych łydach są włoski. Ale to już dokończę pewnie koło października.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:46   #3917
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Kurde, tak jak myslałam... U mnie na bikini zostało pominięte jedno miejsce, a właściwie pasek na bikini, ale tu wyżej. Choolera! Pierwszy raz. oO
Idę na 4 zabieg za tydzień i od razu zapytam się o możliwości poprawek, bo nie dopytywałam się jeszcze, a wolę na zaś dopytać, jakby znowu coś zostało pominięte. :<
Boże, jak ja bym chciała już mieć skonczone głębokie bikini i te pachy. Kurde, jak sobie przypomne, że znowusz będzie mnie tak napierdzielało, to heeeeeelooł.

Łydki po 8 zabiegach nie wyglądają źle, ale... Na kolanach kuuuźwa i jeszcze gdzienieeeegdzie na tych łydach są włoski. Ale to już dokończę pewnie koło października.

Szkoda, że nie poszłaś od razu pokazać tego pominiętego miejsca, bo teraz jak zgolisz wszystko do zabiegu to nie będzie widać różnicy. A prawdą jest, że poprawki niechętnie wykonują, bo najpierw jest tłumaczenie że różnie włosy rosną, wypadają itp. A naoczny dowód to dowód. Ja akurat nie miałam problemu z poprawkami. Raz mi pominięto mały plac na nodze, i pani sama stwierdziła, że ewidentnie pominięte i trzeba będzie zrobić dodatkowo.

Kolana, okropieństwo. Stwierdzam że wyglądają jak nie moje. Na kolanach najgorzej się te włoski likwidują. Nie powiem, bo postęp widać, ale idzie to wolniej niż dalsza część nogi.
Na koniec zabiegów takie pojedyńcze włoski są strasznie irytujące, bynajmniej mnie.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:39   #3918
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MalinowaMamba Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za ten wyczerpujący post. Trochę sie krępuje tej depilacji z samego faktu 'gołej Bożeny' Na stronie jest informacja że depilacja szpary pośladkowej jest wykonywana gratis. Pytanie do dziewczyn, które już coś takiego mają za sobą. W jaki sposób to wygląda, trzeba się jakoś wypiąć przed panią Kosmetolog?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwszym strzale na głębokim bikini będziesz już tylko myślała o bólu. Wsyd odejdzie jak ręką odjął
Daj spokój, zabieg wykonuje kobieta, która podejrzewam, widziała już wszystko milion razy. Wejdziesz, wyjdziesz, wrócisz za 2 miesiące. Nie ma się czym stresować.
Z pozycją do depilacji jest różnie, na ogół leżałam na brzuchu ale ostatnio nowa kosmetyczka mnie zaskoczyła i kazała się położyć na boku

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Kladziesz sie na brzuchu i tyle. Ja pomagalam rozhylic moje obszerne poslady i mowilam jej jak cos pominela, niechetnie to robia

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Minely 4 tyg. Jak bylo tak jest. Siedza glownie mocniejsze i ciemniejsze wloski. Mam roznokolorowe, wiec moze dlatego byla taka moc dziwna? Nie wiem. Bede sie peelingowac i modlic, tyle

Modlitwa tu już niczego nie zmieni. Tym bardziej dziwi mnie, że te mocniejsze włosy zostały. Może pójdź następnym razem na inny model lasera?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:52   #3919
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Po pierwszym strzale na głębokim bikini będziesz już tylko myślała o bólu. Wsyd odejdzie jak ręką odjął
Daj spokój, zabieg wykonuje kobieta, która podejrzewam, widziała już wszystko milion razy. Wejdziesz, wyjdziesz, wrócisz za 2 miesiące. Nie ma się czym stresować.
Z pozycją do depilacji jest różnie, na ogół leżałam na brzuchu ale ostatnio nowa kosmetyczka mnie zaskoczyła i kazała się położyć na boku

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



Modlitwa tu już niczego nie zmieni. Tym bardziej dziwi mnie, że te mocniejsze włosy zostały. Może pójdź następnym razem na inny model lasera?
Mam wykupiony pakiet juz
Pozyjemy zobaczymy.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 13:01   #3920
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Kurde, tak jak myslałam... U mnie na bikini zostało pominięte jedno miejsce, a właściwie pasek na bikini, ale tu wyżej. Choolera! Pierwszy raz. oO
Idę na 4 zabieg za tydzień i od razu zapytam się o możliwości poprawek, bo nie dopytywałam się jeszcze, a wolę na zaś dopytać, jakby znowu coś zostało pominięte. :<
Boże, jak ja bym chciała już mieć skonczone głębokie bikini i te pachy. Kurde, jak sobie przypomne, że znowusz będzie mnie tak napierdzielało, to heeeeeelooł.

Łydki po 8 zabiegach nie wyglądają źle, ale... Na kolanach kuuuźwa i jeszcze gdzienieeeegdzie na tych łydach są włoski. Ale to już dokończę pewnie koło października.
Nie martw się, od 4 zabiegu ból jest mniejszy Mi też pominęła na ostatnim głębokim, 2 paski wewnątrz Idę za jakieś 2 tygodnie na uda i każę to poprawić, nie mam już zamiaru płacić za bikini a raczej źle zrobiony zabieg.
2 tygodnie temu zrobiłam pachy i wszystko już wypadło. Szkoda, że na innych partiach tak fajnie to nie przebiega. 5 zabieg, zrobiłam sobie fotkę " przed" Ciekawa jestem ile odrośnie.
Czytam o łydkach i kolanach i odechciewa mi się za nie brać.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Mam wykupiony pakiet juz
Pozyjemy zobaczymy.
A można na nim zwiększyć moc czy sam dopasowuje?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:12   #3921
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak dzwonilam tydz temu to mowila, ze moc bedzie coraz wieksza
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 16:08   #3922
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Jak dzwonilam tydz temu to mowila, ze moc bedzie coraz wieksza
To powiedz żeby zrobili próbę raz a dobrze a nie kombinowali. Ja bym się na to nie zgodziła żeby na każdym kolejnym zabiegu testowali - wystarczy czy jeszcze nie... Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
Pakiet masz na ile zabiegów?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 17:23   #3923
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
to powiedz żeby zrobili próbę raz a dobrze a nie kombinowali. Ja bym się na to nie zgodziła żeby na każdym kolejnym zabiegu testowali - wystarczy czy jeszcze nie... Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.
Pakiet masz na ile zabiegów?
4
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 18:25   #3924
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Migotka1313 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie poszłaś od razu pokazać tego pominiętego miejsca, bo teraz jak zgolisz wszystko do zabiegu to nie będzie widać różnicy. A prawdą jest, że poprawki niechętnie wykonują, bo najpierw jest tłumaczenie że różnie włosy rosną, wypadają itp. A naoczny dowód to dowód. Ja akurat nie miałam problemu z poprawkami. Raz mi pominięto mały plac na nodze, i pani sama stwierdziła, że ewidentnie pominięte i trzeba będzie zrobić dodatkowo.

Kolana, okropieństwo. Stwierdzam że wyglądają jak nie moje. Na kolanach najgorzej się te włoski likwidują. Nie powiem, bo postęp widać, ale idzie to wolniej niż dalsza część nogi.
Na koniec zabiegów takie pojedyńcze włoski są strasznie irytujące, bynajmniej mnie.
Aaaa... Postanowiłam już, że następnym razem od razu pojdę. Tylko za tydzień, na kolejnym zabiegu, muszę zapytać się, jak to u nich jest z tymi poprawkami...
Strasznie denerwują mnie te kolana i te pojedycze włoski :<

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie martw się, od 4 zabiegu ból jest mniejszy Mi też pominęła na ostatnim głębokim, 2 paski wewnątrz Idę za jakieś 2 tygodnie na uda i każę to poprawić, nie mam już zamiaru płacić za bikini a raczej źle zrobiony zabieg.
2 tygodnie temu zrobiłam pachy i wszystko już wypadło. Szkoda, że na innych partiach tak fajnie to nie przebiega. 5 zabieg, zrobiłam sobie fotkę " przed" Ciekawa jestem ile odrośnie.
Czytam o łydkach i kolanach i odechciewa mi się za nie brać.
Jak to mniejszy? Przecież zwiększana jest moc, to jest coraz gorzej.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 18:32   #3925
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Można golić.
Ja akurat jeśli tylko mogę, to zostawiam, łatwiej mi obserwować efekty i mam wrażenie, że szybciej wychodzą ocierając się o ubranie, ale generalnie golenie nie powinno przeszkodzić w niczym.
Oki, jutro idę do wybranego salonu i

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Po pierwszym strzale na głębokim bikini będziesz już tylko myślała o bólu. Wstyd odejdzie jak ręką odjął
Daj spokój, zabieg wykonuje kobieta, która podejrzewam, widziała już wszystko milion razy. Wejdziesz, wyjdziesz, wrócisz za 2 miesiące. Nie ma się czym stresować.
Z pozycją do depilacji jest różnie, na ogół leżałam na brzuchu ale ostatnio nowa kosmetyczka mnie zaskoczyła i kazała się położyć na boku

Kochana, ile trwa depilacja bikini głębokiego? Jezu jezu

Też nie chcę kolan i łydek skoro takie problemy są. Na razie pójdą tylko paszki i bikini.

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Mam wykupiony pakiet juz
Pozyjemy zobaczymy.
Ile płaciłaś za pakiet - ilu zabiegów i na jakie partie?
Daj też znać proszę w jakim salonie, chcę mieć rozeznanie

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-06-23 o 20:04
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:20   #3926
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=sylvia_doll;6215266 6]Oki, jutro idę do wybranego salonu i

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Po pierwszym strzale na głębokim bikini będziesz już tylko myślała o bólu. Wstyd odejdzie jak ręką odjął
Daj spokój, zabieg wykonuje kobieta, która podejrzewam, widziała już wszystko milion razy. Wejdziesz, wyjdziesz, wrócisz za 2 miesiące. Nie ma się czym stresować.
Z pozycją do depilacji jest różnie, na ogół leżałam na brzuchu ale ostatnio nowa kosmetyczka mnie zaskoczyła i kazała się położyć na boku
Kochana, ile trwa depilacja bikini głębokiego? Jezu jezu

Też nie chcę kolan i łydek skoro takie problemy są. Na razie pójdą tylko paszki i bikini.


Ile płaciłaś za pakiet - ilu zabiegów i na jakie partie?
Daj też znać proszę w jakim salonie, chcę mieć rozeznanie
Sylvetka poznan, trafilam na letnia promocje: 1000 zl bikini, 650 pachy. Przy zakupie pakietow pow 1000 zl promocja -400 zl... wiec zaplacilam 1250 zl. Po 4 zabiegi
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 21:23   #3927
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość

Jak to mniejszy? Przecież zwiększana jest moc, to jest coraz gorzej.
Mniejszy, bo jest mniej włosków Powiem Wam, że nie rozumiem koncepcji zwiększania mocy. Poszłam na 1 zabieg, zrobiono mi próby na każdej partii jaką miałam w planach depilować. Ustaliłyśmy optymalną moc i NIGDY jej nie zmieniamy. Tak robię wszystko: pachy, łydki, bikini, uda i efekty mam za każdym razem. Po co zwiększać moc jeżeli skóra nie reaguje negatywnie i wszystkie włoski wypadają? Co innego kiedy moc jest za słaba i coś zostaje ale wtedy (moim skromnym zdanie) to jest partactwo kosmetyczki. Jej zadaniem głównym jest zrobienie próby i dobranie optymalnych.ustawień

A przepraszam, zmieniałam moc jedynie na bikini głębokim. Jak zrobiłyśmy mniej wrażliwe boki, to wchodząc głębiej zmniejszałyśmy moc.

Inna kwestia to moja górna warga. Zaczęłyśmy (w innym salonie) od niskich ustawień, bo byłam na pachach i na własne ryzyko uparłam się aby robić bez wcześniejszej próby. Moc była za słaba, dużo włosków zostało. 2 zabieg na większej mocy, efekty prawie idealne. Na trzecim pozbyłam się wszystkiego. Ale to w końcu twarz, gdyby skóra się przypaliła byłoby to nie do ukrycia, dlatego tak się z tym cackałyśmy.
Żeby było obrazowo, bikini. 40J to jest moja granica absolutna. Skóra się przypala, nie tak mocno żeby zostały trwałe ślady, po ok 2 tygodniach zejdą ale po próbie wiem, żeby nie dochodzić do tych parametrów. 38 J jest idealnie, boli piekielnie ale efekt gwarantowany.
Dobra, po co ja to piszę? Jeżeli ktoś dopiero zaczyna całą przygodę z depilacją to ucząc się na moich błędach, powinien nalegać na wykonanie prób. Inaczej może marnować pieniądze przez zbyt słabą, nieskuteczną moc.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Kochana, ile trwa depilacja bikini głębokiego? Jezu jezu

Też nie chcę kolan i łydek skoro takie problemy są. Na razie pójdą tylko paszki i bikini.

:
Do 40 minut tak na oko ale ja zawsze robiłam na LS małą końcówką całość. Dobrze mówisz, boli ale jak się schłodzi lodem albo jest się dodatkowo na Emli to wszystko jest do wytrzymania
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 14:40   #3928
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Inna kwestia to moja górna warga. Zaczęłyśmy (w innym salonie) od niskich ustawień, bo byłam na pachach i na własne ryzyko uparłam się aby robić bez wcześniejszej próby. Moc była za słaba, dużo włosków zostało. 2 zabieg na większej mocy, efekty prawie idealne. Na trzecim pozbyłam się wszystkiego. Ale to w końcu twarz, gdyby skóra się przypaliła byłoby to nie do ukrycia, dlatego tak się z tym cackałyśmy.
Żeby było obrazowo, bikini. 40J to jest moja granica absolutna. Skóra się przypala, nie tak mocno żeby zostały trwałe ślady, po ok 2 tygodniach zejdą ale po próbie wiem, żeby nie dochodzić do tych parametrów. 38 J jest idealnie, boli piekielnie ale efekt gwarantowany.
Dobra, po co ja to piszę? Jeżeli ktoś dopiero zaczyna całą przygodę z depilacją to ucząc się na moich błędach, powinien nalegać na wykonanie prób. Inaczej może marnować pieniądze przez zbyt słabą, nieskuteczną moc.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



Do 40 minut tak na oko ale ja zawsze robiłam na LS małą końcówką całość. Dobrze mówisz, boli ale jak się schłodzi lodem albo jest się dodatkowo na Emli to wszystko jest do wytrzymania
Dzięki za odp Rozumiem, że próba laserowa jest darmowa, prawda? Na każdą partię się robi próbę zeby dostosować moc?
A czy smarowanie Emlą oferował Twój salon czy to było we własnej kwestii?

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Sylvetka poznan, trafilam na letnia promocje: 1000 zl bikini, 650 pachy. Przy zakupie pakietow pow 1000 zl promocja -400 zl... wiec zaplacilam 1250 zl. Po 4 zabiegi
Bez tego 400zł nie byłoby tak kolorowo, ale 1250 na 4 zabiegi to super kwota. Super Mam nadzieję, że w Lublinie będzie wyhacę podobnie fajną ofertę - czekam na odp od trzech salonów co mi zaproponują cenowo

Dobrze jest spersonalizowac sobie oferte, a nie tak jak na gruponie piszą - masz 3 lub 6 miesiecy na wykorzystanie gruponu - a np. kupujesz zestaw 10 zabiegow, chyba nie musze mowic co sadze o takim naciaganiu
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 14:44   #3929
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dzięki za odp Rozumiem, że próba laserowa jest darmowa, prawda? Na każdą partię się robi próbę zeby dostosować moc?
A czy smarowanie Emlą oferował Twój salon czy to było we własnej kwestii?


Bez tego 400zł nie byłoby tak kolorowo, ale 1250 na 4 zabiegi to super kwota. Super Mam nadzieję, że w Lublinie będzie wyhacę podobnie fajną ofertę - czekam na odp od trzech salonów co mi zaproponują cenowo

Dobrze jest spersonalizowac sobie oferte, a nie tak jak na gruponie piszą - masz 3 lub 6 miesiecy na wykorzystanie gruponu - a np. kupujesz zestaw 10 zabiegow, chyba nie musze mowic co sadze o takim naciaganiu
Wlasnie ja nie mam limitu czasowego. Na nastepny zabieg pojde pewnir pod koniec sierpnia
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 16:13   #3930
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A ja się dowiedziałam, że muszę mieć po operacji (przepuklina pachwinowa, pierwszy tydzien lipca) odstęp 4 tygodnie przed zabiegiem + miejsce ranki trzeba będzie omijać przy laserze przez pół roku Jestem załamana... Cholera, chyba muszę się wstrzymać z depilacją do przyszłego roku...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.