Rozjaśnianie brązowych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 10:55   #1
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143

Rozjaśnianie brązowych włosów


ja mam takie pytanko. Otóż swego czasu mialam rozjaśniane włosy pasemkami, w efekcie większość włosów miałam jasną, pofarbowałam je brązem, który na początku był bardzo ciemny, ale że było to już parę miesięcy temu,to już mi się trochę "sprał"... zastanawiam się czy mogłabym położyć na ten kolor jakiś ciemny blond albo jasny brąz i dorobić pasemek... Jak myślicie-wyjdzie takie coś? Co prawda wybieram się jeszcze do fryzjerki,ale to dopiero w weekend ten albo przyszły,a chciałabym sobie poszukać już farb... Więc jeśli ktoś coś wie na ten temat,to proszę o odpowiedź
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:02   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozjaśnianie brązowych włosów

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanko. Otóż swego czasu mialam rozjaśniane włosy pasemkami, w efekcie większość włosów miałam jasną, pofarbowałam je brązem, który na początku był bardzo ciemny, ale że było to już parę miesięcy temu,to już mi się trochę "sprał"... zastanawiam się czy mogłabym położyć na ten kolor jakiś ciemny blond albo jasny brąz i dorobić pasemek... Jak myślicie-wyjdzie takie coś? Co prawda wybieram się jeszcze do fryzjerki,ale to dopiero w weekend ten albo przyszły,a chciałabym sobie poszukać już farb... Więc jeśli ktoś coś wie na ten temat,to proszę o odpowiedź

A więc tak na tn kolor jaki masz obecnie możesz położyc jedynie farbę tak samo ciemną ( w tym samym tonie) lub ciemniejszą, jeśli nałożysz jaśniejszą nie będzie nic widać. Jeśli teraz w miejscuy gdzie miałaś pasemka farba wypłukiwała się szybciej, pewnie za drugiem razem tez tak jeszcze będzie. Niemniejsz możesz wykonać u fryzjera zabieg o jakim piszesz, nałożenie farby i pasemka, tyle, że po nałożeniu farby barwnik we włosie będzie świeży i zrobienie na tym pasemek może nieco bardziej zniszczyć włosy. Sensowniejszy byłby chyba teraz balayage blond z brązem wykonany u fryzjera.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:08   #3
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Rozjaśnianie brązowych włosów

a same jasne pasemka na ciemnych włosach trochę nie bardzo, nie ? :/
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:13   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozjaśnianie brązowych włosów

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a same jasne pasemka na ciemnych włosach trochę nie bardzo, nie ? :/
Na tych włosach obecnie oczywiście możesz zrobić, chodzi mi o to , że jeśli położeysz teraz ciemną farbę a na tym dopiero zrobisz pasemka możesz mocniej niż w pierwszym wypadku uszkodzić włosy, a pasemka mogą być nieczyste kolorystycznie. Ale to da się zrobić.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:22   #5
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Rozjaśnianie brązowych włosów

tak, wiem ale teraz chodziło mi o wygląd... kurdę bo niepotrzebnie się wkopałam w tak ciemne włosy :/
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:48   #6
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Rozjaśnianie brązowych włosów

same jasne pasemka beda ok. ja wiele razy robilam ten blad i farbowalam wlosy na ciemno a potem chcialam blond. za kazdym razem schodzilam z koloru baleyagem.

robilam tak ze jak sie juz on tropche splukal robilam na to jasny baleyage. zanim doszlam do calkowitego blondu musialam zrobic pasemka 3 albo 4 razy (oczywiscie z miesiecznymi przerwami)

wierz mi jesli fryzjerka zrobi to dobrze to bedziesz ladnie wygladac.
ja w ten sposob schodzilam nawet z czarnych wlosow
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 11:58   #7
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Rozjaśnianie brązowych włosów

mam nadzieję tylko,że mi będą pasowały
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.