Schudnij razem ze mną ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 15:20   #91
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Schudnij razem ze mną ;)

Cytat:
Napisane przez Bodzioola Pokaż wiadomość
Hey!
Dołączam się!
Przy wzroście 165 ważę ok. 58 kg (moja waga jest popsuta, więc dodaje 4 kg. Waga pokazywała 54). Od kilku dni jestem na diecie 1000 kcal. Staram się ćwiczyć, ale wiadomo, że nie zawsze ma się czas. Planuję schudnąć 8 kg. Trzymajcie kciuki! ;D
witaj i powodzenia

Ja się zastanawiam czemu tu tak cicho jest??
Czyżby wszystkie się poddały?? dziewuchy wracac no tuuu!!! samej mi tu ciężko i smutno...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:47   #92
paaatryyys
Przyczajenie
 
Avatar paaatryyys
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 16
Dot.: Schudnij razem ze mną ;)

Hej wszystkim..
Jestem załamana ważę 74 kg ;| Przy wzroście 161..
OD dziś biorę się za siebie..
Do wakacji chcę ważyć 62kg.. to dla mnie idealna waga, bo lubię trochę ciałka, ale nie aż tyle ile mam ;/

Mój tata ciągle mnie wyzywa, że wyglądam jak locha, jak po porodzie, rozlazła, tłusta świnia. Nie mogę tego słuchać;/
Cały czas przyrównuje mnie do moich szczuplutkich koleżanek, albo lasek z teledysków.
Mówi, że nie mogę się ruszać.
Co mam jeść aby chudnąć?
Nie mam zamiaru stosować diet bo nie mam warunków do robienia jakichś dziwnych potraw, po prostu chcę wiedzieć co mogę, a czego nie;/
paaatryyys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 17:07   #93
Bodzioola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 3
GG do Bodzioola
Dot.: Schudnij razem ze mną ;)

Cytat:
Napisane przez paaatryyys Pokaż wiadomość
Hej wszystkim..
Jestem załamana ważę 74 kg ;| Przy wzroście 161..
OD dziś biorę się za siebie..
Do wakacji chcę ważyć 62kg.. to dla mnie idealna waga, bo lubię trochę ciałka, ale nie aż tyle ile mam ;/

Mój tata ciągle mnie wyzywa, że wyglądam jak locha, jak po porodzie, rozlazła, tłusta świnia. Nie mogę tego słuchać;/
Cały czas przyrównuje mnie do moich szczuplutkich koleżanek, albo lasek z teledysków.
Mówi, że nie mogę się ruszać.
Co mam jeść aby chudnąć?
Nie mam zamiaru stosować diet bo nie mam warunków do robienia jakichś dziwnych potraw, po prostu chcę wiedzieć co mogę, a czego nie;/
Bez obrazy, ale twój tata jest okropny. Nie powinien Ci mówić takich rzeczy!
A jeżeli chodzi o jedzenie. Postaraj się jeść jak najmniej słodyczy i tłustych przekąsek.
Najlepiej by było, gdybyś piła sobie 3 razy na dzień zieloną, lub czerwoną herbatkę.
Staraj się nie jeść sosów robionych na śmietance, to samo tyczy się zup.
Lubisz kisiele? Możesz je śmiało jeść! Ale oczywiście w zdrowych ilościach. (Jedna porcja zwykłego, najzwyklejszego kisielku bez owoców ma ok 20 kcal).

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Bodzioola Pokaż wiadomość
Bez obrazy, ale twój tata jest okropny. Nie powinien Ci mówić takich rzeczy!
A jeżeli chodzi o jedzenie. Postaraj się jeść jak najmniej słodyczy i tłustych przekąsek.
Najlepiej by było, gdybyś piła sobie 3 razy na dzień zieloną, lub czerwoną herbatkę.
Staraj się nie jeść sosów robionych na śmietance, to samo tyczy się zup.
Lubisz kisiele? Możesz je śmiało jeść! Ale oczywiście w zdrowych ilościach. (Jedna porcja zwykłego, najzwyklejszego kisielku bez owoców ma ok 20 kcal).
Zapomniałam napisać, co tam u mnie... :P
Na wagę wchodzę raz w tygodniu, tuż po załatwieniu spraw w toalecie, a przed śniadaniem. Więc w sobotę napiszę Wam jak tam z moją wagą. Moi rodzice ciągle kręcą głową, gdy tylko słyszą, czego nie mam zamiaru jeść. Nie jestem rozpieszczona, nie chodzi o to. Po prostu nie mam ochoty jeść tłustych rzeczy, a takie je się u mnie prawie codziennie. Ok, zmykam zjeść jogurt i wrócić do nauki. Pa pa ;*
__________________

"The show must go on
inside my heart is breaking
my make-up may be flaking
but my smile still stays on..."

~Queen
Bodzioola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 11:01   #94
Porcelanka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Schudnij razem ze mną ;)

Hej Dziewczyny
Mogę dołączyć do Was ??
Dziś jest pierwszy dzień mojej diety zamierzam stosować 1000kcal i zrzucić troche zbędnych kilogramów. Mam 170cm i waże 59 kilo a chcciałabym dojść do 52kg
Porcelanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:33   #95
rockmetalshop33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Schudnij razem ze mną ;)

Cytat:
Napisane przez paaatryyys Pokaż wiadomość
Hej wszystkim..
Jestem załamana ważę 74 kg ;| Przy wzroście 161..
OD dziś biorę się za siebie..
Do wakacji chcę ważyć 62kg.. to dla mnie idealna waga, bo lubię trochę ciałka, ale nie aż tyle ile mam ;/

Mój tata ciągle mnie wyzywa, że wyglądam jak locha, jak po porodzie, rozlazła, tłusta świnia. Nie mogę tego słuchać;/
Cały czas przyrównuje mnie do moich szczuplutkich koleżanek, albo lasek z teledysków.
Mówi, że nie mogę się ruszać.
Co mam jeść aby chudnąć?
Nie mam zamiaru stosować diet bo nie mam warunków do robienia jakichś dziwnych potraw, po prostu chcę wiedzieć co mogę, a czego nie;/

Rozumiem twój ból,mam 15 lat i od 6 roku życia słysze jaka to jestem gruba itp.Jak miałam niżej niz 6 lata to byłam strasznie chuda ale póżniej mi sie jakoś przytyło.Teraz mam 173 cm i 58 kg musze schudnąć do 45 kg to im wszystkim pokażę!Zawsze muszę być gruba niech teraz oni będą
rockmetalshop33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 20:50   #96
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij razem ze mną ;)

Porcelanka88 dieta 1000 kalorii to już prawie głodówka. Napady głodu czy chęci na słodycze po stosowaniu takiej diety mogą się często pojawiać, więc efekt jojo gwarantowany. Polecam Ci dietę South Beach albo dietę Dukana. O obu możesz poczytać w necie, a w razie czego pytać. Te diety akurat są bezpieczne i jeżeli będziesz się stosować, to masz pewność, że więcej nie nabierzesz zbędnych kilogramów Diety typu kopenhaska i inne 1000 kcal zdecydowanie odradzam

rockmetalshop33 Twoja waga wygląda prawidłowo co do wzrostu. Chyba, że źle czujesz się w swojej skórze, to polecam więcej ruchu i jakąś zdrową dietę. Myślę, że dużo warzyw, białka, a mniej węglowodanów. Rezygnacja z tłustych potraw, ciemne pieczywko zamiast białego, bez słodyczy i fast foodów, ostatni posiłek 3h przed snem - to spokojnie wystarczy. Gdybyś osiągnęła wagę 45 kg Twoje BMI wynosiłoby 15, czyli granica między wychudzeniem a wyniszczeniem. Niezdrowe - to zbyt mało powiedziane. Nie rób sobie krzywdy. W tym temacie piszemy o zdrowych dietach, więc chętnie Ci pomożemy zarówno jeśli chodzi o rady jak i o motywację. Na pewno dasz radę zgubić zbędne centymetry w zdrowy i pewny sposób.

Dziewczyny moje drogie, nie stosujcie głodówek. To do niczego dobrego nie prowadzi
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 15:23   #97
rockmetalshop33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Schudnij razem ze mną ;)

rockmetalshop33 Twoja waga wygląda prawidłowo co do wzrostu. Chyba, że źle czujesz się w swojej skórze, to polecam więcej ruchu i jakąś zdrową dietę. Myślę, że dużo warzyw, białka, a mniej węglowodanów. Rezygnacja z tłustych potraw, ciemne pieczywko zamiast białego, bez słodyczy i fast foodów, ostatni posiłek 3h przed snem - to spokojnie wystarczy. Gdybyś osiągnęła wagę 45 kg Twoje BMI wynosiłoby 15, czyli granica między wychudzeniem a wyniszczeniem. Niezdrowe - to zbyt mało powiedziane. Nie rób sobie krzywdy. W tym temacie piszemy o zdrowych dietach, więc chętnie Ci pomożemy zarówno jeśli chodzi o rady jak i o motywację. Na pewno dasz radę zgubić zbędne centymetry w zdrowy i pewny sposób.

Dokładnie ,że sie czuje w swojej skórze.I tak jak pisałaś zaczełam się ruszać np.dzisiaj 40 min biegu z chodzeniem ,100 brzuszków,50 przysiadów i tak coraz wiecej o 100 będę podnosić dziennie
Mam dość białka codziennie jadłam ser biały z 2 kromkami chleba
Dzisiaj naszczęście do był jogurt i mam nadzieje ze wytrzymam do mojej upragnionej wagi
rockmetalshop33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 09:19   #98
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij razem ze mną ;)

Cytat:
Napisane przez rockmetalshop33 Pokaż wiadomość
Dokładnie ,że sie czuje w swojej skórze.I tak jak pisałaś zaczełam się ruszać np.dzisiaj 40 min biegu z chodzeniem ,100 brzuszków,50 przysiadów i tak coraz wiecej o 100 będę podnosić dziennie
Mam dość białka codziennie jadłam ser biały z 2 kromkami chleba
Dzisiaj naszczęście do był jogurt i mam nadzieje ze wytrzymam do mojej upragnionej wagi
No i o to chodzi. Tylko nie zapominaj o mięsku no i przede wszystkim o warzywach Jeżeli ćwiczysz, nie stosuj rygorystycznej diety, bo szybko aktywność fizyczna Ci się znudzi lub po prostu nie będziesz miała siły.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.