Kosmetyki M.A.C - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 21:26   #4411
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Można go kupić tylko u mnie za 21000pln za opakowanie żartuje odsypie ci jeszcze troche jak będe pigment wysyłał
Dzięki wielkie

Cytat:
Napisane przez ariana86 Pokaż wiadomość
Zawiodłam się bazie/cieniu Paint Pot w kolorze Painterly Oglądałam na YouTube jak wiele osób używało tego jako bazy pod cienie i dlatego to kupiłam. Tymczasem cienie Mac utrzymują się na tym jakieś 4 godziny! Tragedia. Do tej pory na bazie Artdeco wszystkie cienie jakie mam utrzymywały się kilkanaście godzić. Nigdy nie zbierały się w załamaniach powiek. Nie wiem teraz czy przypadkiem też cienie Maca nie są mniej trwałe od innych. Jakiej bazy Wy używacie?
U mnie za to odwrotnie - na Art Deco trzymają się gorzej jak na Paintpocie. Może nałożyłaś go za dużo? Ostatnio jednak Paintpota kładę głównie pod pigmenty a pod prasowańce Shadesticka.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-04-25 o 21:27
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:38   #4412
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ariana86 Pokaż wiadomość
Zawiodłam się bazie/cieniu Paint Pot w kolorze Painterly Oglądałam na YouTube jak wiele osób używało tego jako bazy pod cienie i dlatego to kupiłam. Tymczasem cienie Mac utrzymują się na tym jakieś 4 godziny! Tragedia. Do tej pory na bazie Artdeco wszystkie cienie jakie mam utrzymywały się kilkanaście godzić. Nigdy nie zbierały się w załamaniach powiek. Nie wiem teraz czy przypadkiem też cienie Maca nie są mniej trwałe od innych. Jakiej bazy Wy używacie?
Też się zawiodłam na Paint Pot'cie. Kolory mi się zbierają i dodatkowo kompletnie nie podbija koloru. Wolę Art Deco, ale też nie jest dla mnie super. Jak wyjadę za granię to postaram się znaleźć coś innego dla siebie.
Ma może ktoś z Was za dużo Sweet Sienny? Albo kojarzycie jakiś cień prasowany, który wyglądałby podobnie?

Edytowane przez fraise26
Czas edycji: 2009-04-25 o 22:39
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:47   #4413
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mi zdecydowanie bardziej trwałość cieni przedłuża Paint niż Paint Pot. Obu używam na bazę, najlepiej z nim "współpracuje" Urban Decay, ale Art Deco też niezły.
Ale chyba się po Paint Pot więcej spodziewałam... Dobrze wyrównuje kolor powieki, to na pewno.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 22:51   #4414
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mowicie o Paint Pot w sloiczku?
ja go uzywam do kresek
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:19   #4415
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Też się zawiodłam na Paint Pot'cie. Kolory mi się zbierają i dodatkowo kompletnie nie podbija koloru. Wolę Art Deco, ale też nie jest dla mnie super. Jak wyjadę za granię to postaram się znaleźć coś innego dla siebie.
Ma może ktoś z Was za dużo Sweet Sienny? Albo kojarzycie jakiś cień prasowany, który wyglądałby podobnie?
Sweet sienna
Mam więcej jak 3/4 pojemniczka, a ostatnio wpadłam w panikę, że kiedyś ( za 10 lat?? ) mi się skończy i może lepiej kupic na zapas? Sienka jest moja miłością absolutną, wszędzie wypatruje jej i kupuje wszytsko co mi się z nią kojarzy
Niestety nie znalazłam jeszcze cienia, który byłby idealny, ale kredka perlglide WOLF to siostrzyczka bliźniaczka sienki, a coś mi się zdaje, że i khol w kolorze "oriental metal" Guerlaina tez będzie ( czekam właśnie na niego )
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2009-04-25 o 23:21
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:22   #4416
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Sweet sienna
Mam więcej jak 3/4 pojemniczka, a ostatnio wpadłam w panikę, że kiedyś ( za 10 lat?? ) mi się skończy i może lepiej kupic na zapas? Sienka jest moja miłością absolutną, wszędzie wypatruje jej i kupuje wszytsko co mi się z nią kojarzy
Niestety nie znalazłam jeszcze cienia, który byłby idealny, ale kredka perlglide WOLF to siostrzyczka bliźniaczka sienki, a coś mi się zdaje, że i khol w kolorze "oriental metal: Guerlaina tez będzie ( czekam właśnie na niego )
Hmmm kurcze chyba w takim razie sie na niego skusze mam tylko jeden pigment pelnowymiarowy i jest to naked i nie korzystam z niego wcale :/ jakoś zniechecilam sie do pigmentów i miałam nadzieje, ze uda mi sie znalezc odpowiednik sienny jako cien prasowany...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 23:35   #4417
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Hmmm kurcze chyba w takim razie sie na niego skusze mam tylko jeden pigment pelnowymiarowy i jest to naked i nie korzystam z niego wcale :/ jakoś zniechecilam sie do pigmentów i miałam nadzieje, ze uda mi sie znalezc odpowiednik sienny jako cien prasowany...
Oj to błąd Ja bez pigmentów nie umiem zyc, może nie uzywam ich codziennie, ale bardzo czesto, szczególnie fairlite i naked, sienna jest to moja ulubienica i bardzo czesto się nia maluje, albo tylko kreska, albo na całą powiekę ( choc na nią mam fazy, albo bardzo czesto się nia maluje, albo odpoczywam trochę i wracam ) . Najwięcej komplementów zawsze słysze w związku z sienką na moich oczach
Fakt trzeba sie nauczyc malowac bez osypywania, ale warto. Chętnie kupiłabym prasowaną siennę, ale nigdzie nie ma
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 07:49   #4418
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Oj to błąd Ja bez pigmentów nie umiem zyc, może nie uzywam ich codziennie, ale bardzo czesto, szczególnie fairlite i naked, sienna jest to moja ulubienica i bardzo czesto się nia maluje, albo tylko kreska, albo na całą powiekę ( choc na nią mam fazy, albo bardzo czesto się nia maluje, albo odpoczywam trochę i wracam ) . Najwięcej komplementów zawsze słysze w związku z sienką na moich oczach
Fakt trzeba sie nauczyc malowac bez osypywania, ale warto. Chętnie kupiłabym prasowaną siennę, ale nigdzie nie ma
a nie chciałaś poeksperymentować i sprasować sienny? Muszę chyba przeprosić się z naked. Jak go najczęściej stosujesz?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:33   #4419
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam, czy jest cień podobny do pigmentu Antique Gold? Dziekuje z gory za odp
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 10:34   #4420
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Pigmenty stosuje na bazę z painta, bo dobrze się do niego kleja i mało osypują,a z kolei na art deco lepiej mi nakładac cienie , ale do rzeczy Naked stosuje głównie pod łuk brwiowy, a czasem gdy chcę coś subtelniejszedo wtedy na całą, maluje kreskę fluidlinem i troszke akcentuję zewnętrzny kącik oka ( albo patiną, albo delikatnie tea time ).
O prasowaniu sienki myslałam dużo, ale boje się, że popsuje ( że będzie twarda, albo nie tak dobrze będzie się nia malowac ), chyba, że faktycznie kupie 2gi słoik, to wtedy chyba byłabym bardziej skłonna
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 11:20   #4421
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nie jestem pewna czy tutaj mogę zapytać ale pewnie się znacie na pigmentach
chodzi mi o te oferowane przez tego użytkownika
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=9890432
ma on w ofercie 3 pigmenty MAC i to chyba nie są podróby (?), moja przyjaciółka ma 2 z tych wystawionych i mówi że są super.
ja zamówiłam od niego pigment
http://www.allegro.pl/item618084420_...nie_1_5ml.html
wiem, że MAC miał pigment o takiej właśnie nazwie... ale czy to MAC czy inna firma?
szperałam po necie aby posprawdzać niektóre z tych pigmentów i znalazłam tylko dwa z różnych firm, w tym jedna firma oferowała pigmenty do malowania i prac plastycznych, a nie kosmetyczne, ale nie jestem na 100% pewna, czy to ten sam pigment co na tamtej stronce, tzn nazwa i kolor się zgadza... :/
co o tym sądzicie?
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 11:21   #4422
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ihahaha


http://www.specktra.net/2009/04/25/m...y-rose-romance

Ja chcę Warriorsów i miodzio!!
widziałem wczoraj na żywo jeden błyszczyk z SW, takie transparentne złoto, opakowanie na żywo jak dla mnie ładniejsze niż na fotkach, bardzo przyciągają spojrzenie, taki ''festyn'' kontrolowany
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 11:44   #4423
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
widziałem wczoraj na żywo jeden błyszczyk z SW, takie transparentne złoto, opakowanie na żywo jak dla mnie ładniejsze niż na fotkach, bardzo przyciągają spojrzenie, taki ''festyn'' kontrolowany
och Ty farciarzu!!!! Chciałabym przynajmniej móc rzucić okiem na te kolorki... Im bliżej do pojawienia się Rose Romance tym mniej rzeczy z niej chce :/
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 11:58   #4424
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
och Ty farciarzu!!!! Chciałabym przynajmniej móc rzucić okiem na te kolorki... Im bliżej do pojawienia się Rose Romance tym mniej rzeczy z niej chce :/
Zdrowy objaw
Mnie non stop Marta zalewa linkami z nowościami, a ja jestem twarda, nic mnie nie zachwyca tak jak jakiś czas temu kredki z serii Pearlglide
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 13:49   #4425
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Możecie mi powiedzieć czy MAC paleta 15 jest magnetyczna?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 14:02   #4426
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć czy MAC paleta 15 jest magnetyczna?
tak, tylko paleta nie ma w sobie magnesu (jak np: Inglot) tylko magnes jest pod kazdym wkładem dp palety
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 14:33   #4427
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tak, tylko paleta nie ma w sobie magnesu (jak np: Inglot) tylko magnes jest pod kazdym wkładem dp palety
to, że wkłady mają magnes to wiem, bo mam takie. Nie byłam pewna czy paleta ma w sobie właściowości magnetyczne czy jest kawałkiem plastiku
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 20:06   #4428
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
widziałem wczoraj na żywo jeden błyszczyk z SW, takie transparentne złoto, opakowanie na żywo jak dla mnie ładniejsze niż na fotkach, bardzo przyciągają spojrzenie, taki ''festyn'' kontrolowany
sadysta

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
och Ty farciarzu!!!! Chciałabym przynajmniej móc rzucić okiem na te kolorki... Im bliżej do pojawienia się Rose Romance tym mniej rzeczy z niej chce :/
Ja też Jakieś te cienie takie, i kolory też średniawe...

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Zdrowy objaw
Mnie non stop Marta zalewa linkami z nowościami, a ja jestem twarda, nic mnie nie zachwyca tak jak jakiś czas temu kredki z serii Pearlglide
Poczekaj, poczekaj, ja Ci jeszcze coś znajdę
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 16:10   #4429
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kupiłam Figę (Fig.1) i przy okazji miła Pani Makowiczanka pokazała mi kilka gadżetów - pudry różane, perfumowody toaletowe i pigment Mutiny. Nawet to jakoś wygląda, ale szału nie ma Więc się uodparniam A Pani miła
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 16:46   #4430
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Kupiłam Figę (Fig.1) i przy okazji miła Pani Makowiczanka pokazała mi kilka gadżetów - pudry różane, perfumowody toaletowe i pigment Mutiny. Nawet to jakoś wygląda, ale szału nie ma Więc się uodparniam A Pani miła
Pokazała za lady czy jest już w sprzedaży?
Opowiedz coś więcej o pudrach różanych, proszeeeeeee
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:04   #4431
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Pokazała za lady czy jest już w sprzedaży?
Opowiedz coś więcej o pudrach różanych, proszeeeeeee

Pokazała z szuflady, w sprzedaży będzie od 2 maja. Podobno już ktoś zarezerwował wszystkie trzy błyszczole przeźroczyste - przyznawać się

Pudry różane wyglądają tak jak w necie, widziałam tylko z daleka, bo jeszcze nie sprzedają.

I jak spytałam o style warriorsów, to nie miała pojęcia o czym mówię, więc albo ta kolekcja będzie za milion lat, albo jej nie będzie.

No i karty zniżkowej też jeszcze nie przewidują
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:42   #4432
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Kupiłam Figę (Fig.1) i przy okazji miła Pani Makowiczanka pokazała mi kilka gadżetów - pudry różane, perfumowody toaletowe i pigment Mutiny. Nawet to jakoś wygląda, ale szału nie ma Więc się uodparniam A Pani miła
Piekna Figa Twoje cienie Martuś bardzo przypadły mi do gustu
I chyba skusiłaś mnie swatchami ( w końcu)
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 17:43   #4433
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pokazała z szuflady, w sprzedaży będzie od 2 maja. Podobno już ktoś zarezerwował wszystkie trzy błyszczole przeźroczyste - przyznawać się

Pudry różane wyglądają tak jak w necie, widziałam tylko z daleka, bo jeszcze nie sprzedają.

I jak spytałam o style warriorsów, to nie miała pojęcia o czym mówię, więc albo ta kolekcja będzie za milion lat, albo jej nie będzie.

No i karty zniżkowej też jeszcze nie przewidują
Też ostatnio rozmawiałam z moją panią Macową i ona powiedziała, że się 2 firmy posiadające MACa ze sobą niezgadzają co do zniżek i dlatego nic nie ma :/

Błyszczyków nie zamawiałam, ale cały czas zastanawiam się co z tymi różami... Marta a Ty planujesz jakieś zakupy z tej kolekcji?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 18:12   #4434
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Kupiłam Figę (Fig.1) i przy okazji miła Pani Makowiczanka pokazała mi kilka gadżetów - pudry różane, perfumowody toaletowe i pigment Mutiny. Nawet to jakoś wygląda, ale szału nie ma Więc się uodparniam A Pani miła
Figa jest śliczna -gratuluję zakupu!

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pokazała z szuflady, w sprzedaży będzie od 2 maja. Podobno już ktoś zarezerwował wszystkie trzy błyszczole przeźroczyste - przyznawać się

Pudry różane wyglądają tak jak w necie, widziałam tylko z daleka, bo jeszcze nie sprzedają.

I jak spytałam o style warriorsów, to nie miała pojęcia o czym mówię, więc albo ta kolekcja będzie za milion lat, albo jej nie będzie.

No i karty zniżkowej też jeszcze nie przewidują
Haha nie ja Ja tylko Mutiny i Magnetique
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:03   #4435
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, ja tak nie o cieniach tylko troche w innej kwestii z MACiem Szukam dobrego korektora, by ukryc moje przebarwienia i wypryski na brodzie. Czytalam na kwc o korektorze MACa i tu moje pytanie czy uzywala go ktoras z was? Co o nich sadzicie ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:09   #4436
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Piekna Figa Twoje cienie Martuś bardzo przypadły mi do gustu
I chyba skusiłaś mnie swatchami ( w końcu)
A nie mówiłam

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Też ostatnio rozmawiałam z moją panią Macową i ona powiedziała, że się 2 firmy posiadające MACa ze sobą niezgadzają co do zniżek i dlatego nic nie ma :/

Błyszczyków nie zamawiałam, ale cały czas zastanawiam się co z tymi różami... Marta a Ty planujesz jakieś zakupy z tej kolekcji?
Kurcze, a my na tym tracimy
Ja nic raczej nie kupię, wyleczyłam się. Zastanawiałam się nad tym śliwkowym pigmentem, ale doszłam do wniosku, że jego można kupić prawie zawsze

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Figa jest śliczna -gratuluję zakupu!

Haha nie ja Ja tylko Mutiny i Magnetique
Dzięki, Figa faktycznie śliczna
Dobrze, że tylko tyle Mutiny jest niebieeeeski w słoiczku, faktycznie taki smerf, jak ta buźka --->

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak nie o cieniach tylko troche w innej kwestii z MACiem Szukam dobrego korektora, by ukryc moje przebarwienia i wypryski na brodzie. Czytalam na kwc o korektorze MACa i tu moje pytanie czy uzywala go ktoras z was? Co o nich sadzicie ?
Nie używałam niestety ale ktoś na pewno się wypowie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 20:34   #4437
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak nie o cieniach tylko troche w innej kwestii z MACiem Szukam dobrego korektora, by ukryc moje przebarwienia i wypryski na brodzie. Czytalam na kwc o korektorze MACa i tu moje pytanie czy uzywala go ktoras z was? Co o nich sadzicie ?
ja używam jednego z najdeliktaniejszych z MACa select moisturecover i dla mnie ma bardzo dobrą konsystencję. Jak chcesz więcej dowiedzieć się o korektorach MACa to poszukaj na Youtubie, tam napewno znajdziesz dużo recenzji
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:21   #4438
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dzięki, Figa faktycznie śliczna
Dobrze, że tylko tyle Mutiny jest niebieeeeski w słoiczku, faktycznie taki smerf, jak ta buźka --->
Śmiej się śmiej, a naprawdę jakiś MACowy odwyk mam - najbliższa kolekcja na którą czekam to Colour Craft i to tylko dlatego że mi się fota promo podoba
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:31   #4439
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Śmiej się śmiej, a naprawdę jakiś MACowy odwyk mam - najbliższa kolekcja na którą czekam to Colour Craft i to tylko dlatego że mi się fota promo podoba
Znaczy minerały w każdym możliwym wydaniu, np. poczwórne cienie... no ciekawe, ale mnie chyba bardziej ujęła Graphic Garden, chociaż znając moje szczęście będzie tylko dla Nordstroma

EDIT - sprawdziłam, tylko dla nordstroma. Pecha mam, czy co??
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-04-27 o 21:34
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:39   #4440
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Znaczy minerały w każdym możliwym wydaniu, np. poczwórne cienie... no ciekawe, ale mnie chyba bardziej ujęła Graphic Garden, chociaż znając moje szczęście będzie tylko dla Nordstroma

EDIT - sprawdziłam, tylko dla nordstroma. Pecha mam, czy co??
Dziewczyny skąd bierzecie informacje dotyczące najnowszych kolekcji?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.