Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 16:15   #2611
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ja się waham między Shroom a Phloof, ale raczej na korzyść tego drugiego
Mam Dazzlelight - bardzo fajny i uniwersalny, wygląda jak żółtawy beż, ale świetnie się stapia np. z szarością i grafitem!
Ja raczej odpadam, w piątek wyjeżdzam i muszę się w końcu spakować i zobaczyć czy coś jeszcze uprać, dokupić itp strasznie żałuję, bo chętnie bym się spotkała. Może za 2 tyg. byśmy zrobili kolejne spotkanie?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:25   #2612
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja się waham między Shroom a Phloof, ale raczej na korzyść tego drugiego
Mam Dazzlelight - bardzo fajny i uniwersalny, wygląda jak żółtawy beż, ale świetnie się stapia np. z szarością i grafitem!
Ja raczej odpadam, w piątek wyjeżdzam i muszę się w końcu spakować i zobaczyć czy coś jeszcze uprać, dokupić itp strasznie żałuję, bo chętnie bym się spotkała. Może za 2 tyg. byśmy zrobili kolejne spotkanie?
włączysz pralkę a ona resztę zrobi sama nie migać się, co masz robić jutro zrób dzisaj

ide dzisaj do Mac'a liczę ze obejrzę juz MM&M
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:32   #2613
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

A ja mam problem. Nie umiem sie zdecydowac co najpierw kupic: black tide, czy beauty marked ???

Szkoda, ze Warszawa tak daleko...
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:38   #2614
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
A ja mam problem. Nie umiem sie zdecydowac co najpierw kupic: black tide, czy beauty marked ???

Szkoda, ze Warszawa tak daleko...
jeżeli masz jakis czarny to nie kupuj Beauty Marked bo tych drobinek wogóle nie widac na skórze, Black Tide to też czarny ale opiłki srebra widać tylko że sie sypią, osobiście wole na Carbona jakieś drobinki rzucić
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:42   #2615
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
jeżeli masz jakis czarny to nie kupuj Beauty Marked bo tych drobinek wogóle nie widac na skórze, Black Tide to też czarny ale opiłki srebra widać tylko że sie sypią, osobiście wole na Carbona jakieś drobinki rzucić
Z MACa nie mam w ogole czarnego. Czyli mam sobie podarowac Beayty Marked?
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:52   #2616
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja się waham między Shroom a Phloof, ale raczej na korzyść tego drugiego
jeśli chcesz tylko 1 z nich, to ja bym wybrała Phloof!
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:58   #2617
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
A ja mam problem. Nie umiem sie zdecydowac co najpierw kupic: black tide, czy beauty marked ???

Szkoda, ze Warszawa tak daleko...
Beauty Marked sobie podaruj. Naprawdę nie warto. Jak mówi Kamil - lepiej rzucić coś połyskliwego na Carbon, bo BM jest tylko denerwujący

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
jeśli chcesz tylko 1 z nich, to ja bym wybrała Phloof!
Ja teraz też, bo Shroom piękny jest, a jednak to nie to, czego się spodziewałam po nim. Chyba właśnie Dazzlelight jest tym, czego szukam, ale musiałam sprawdzić, nie?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 16:59   #2618
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Z MACa nie mam w ogole czarnego. Czyli mam sobie podarowac Beayty Marked?
BM nie kupuj, a może jak chcesz czarny to klasyczny matowy Carbon
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:11   #2619
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Mi środy odpadają, bo mam co tydzień spotkanie z promotorem (18-20) zanim dojade do centrum Wy już się rozejdziecie :/

Kamil jest już nowa kolekcja?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:17   #2620
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

to moze przełózmy na czwartek ?

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Mi środy odpadają, bo mam co tydzień spotkanie z promotorem (18-20) zanim dojade do centrum Wy już się rozejdziecie :/

Kamil jest już nowa kolekcja?
nie ma, ale licze że mi dziewczynki kochane pokażą co nieco
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:28   #2621
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to moze przełózmy na czwartek ?



nie ma, ale licze że mi dziewczynki kochane pokażą co nieco
W takim razie skomentuj kolekcję po swoim powrocie czekam z niecierpliwością
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 17:36   #2622
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a fraise ? estella ? zahran ? lizzie?
Ja niestety w tym tygodniu też odpadam przykro mi, ale mam pewne sprawy osobiste do zakończenia. Postaram się wpaść na następne spotkanie, choć listopad szykuje mi się nieźle zakręcony
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:36   #2623
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
proszę bardzo

Cytat:
bo wszystkie MACzki fajne są
Jezuniu wiem... i totalnie mam problem ze skompletowaniem wishlisty...


Cytat:
wg mnie pasuje.. choć razem ich jeszcze nie używałam (moze jutro spróbuję ), więc niech się wypowiedzą Ci bardziej doświadczeni
ale że pasuje Shimmermoss i Humid? Czy że ja już nie wiem co do czego... Kamiiiiil!!! co byś polecił do Humida?

Cytat:
Steamy nie mam.. a cóż to?
matko jedyna to jest coś czego nie masz?
Cytat:
mnie osobiscie bardziej podchodzi SD.. lubię taki odcień fioletów..
SnD jakiś taki oczo***ny mi się wydaje
ja tez właśnie lubię fioletowe fiolety... Ale zastanawiam się czy SD nie będzie podobny do Nocturnelle...? aaa i jeszcze jest Creme de Violet...


Cytat:
ST jest cudny.. to jeden z moich ulubionych cieni.. nawet się nie zastanawiaj.. ja go zwykle używam do takiego codziennego makijażu z neutralami i Mauvementem dla nadania delikatnego blasku
hmmm brzmi ciekawie...
Zginęła mi moja Sweet Sienna!!!! gdzieś się odsypka zapodziała... zapłaczę się zaraz....

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Stars N' Rockets jest rozowy, a Satelite Dreams fioletowy, wiec najlepiej sie zdeyduj na oba :P a mam SNR i bardzo go lubie. Fajny do wykonczenia, a szczegolnie mi sie podoba nalozony na eye kohla smolder, wtedy ma niebieskie refleksy.
Shimmermoss i Humid i wamr chill super - laduja na mojej liscie must have :P
Satin Toupe mam i jest BOSKI - jeden z moich ulubionych kolorow. Czesto go nakladam do makiajzu dziennego, razemz niebieska kreska na dolnej powiece. Jest piekny!
Juz widzę ze Satin Taupe jest must have! każdemu się podoba! a jaki to właściwie kolor jakby trzeba go opisać?
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja kocham Vanillę, Shrooma, jakiś ciemny, matowy brąz (mam z paletek/quadów/ powyciągane dwa - jeden gorzka czekolada, drugi mlecznocynamonowa i Embark z regularnej), średni brąz - mam Wedge, Satin Taupe, może jakaś nieszara-szarość, u mnie Copperplate, który jest cuuuudniasty, Patina - różowomiedziana, piękna i transparentna lekko. Moja rada - nie daj się nabrać na Woodwinked - jest miedzianozłoty i ruuuuudyyyyyy
Patina jest różowo-miedziana...?

Kamil - a na nasze poznańskie spotkanie byś przyjechał? Super by było!
Marta - kiedy Ty przyjeżdżasz - masz już konkretny termin? coś mi się kojarzy że coś pisałaś ale nie mogę znaleźć... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:54   #2624
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Juz widzę ze Satin Taupe jest must have! każdemu się podoba! a jaki to właściwie kolor jakby trzeba go opisać?

Patina jest różowo-miedziana...?

Kamil - a na nasze poznańskie spotkanie byś przyjechał? Super by było!
Marta - kiedy Ty przyjeżdżasz - masz już konkretny termin? coś mi się kojarzy że coś pisałaś ale nie mogę znaleźć... :/
Satin to typowy Taupe = pośredniak między brązem i szarością. Ma w sobie iskierki i beżu, i srebra, i delikaty różowawy ślad (różowy brąz?). Ciężki do sprecyzowania ale po prostu
Patina jest różowo - miedziana. Na oku jak dla mnie wygląda jak miedź (prawie niewidoczna) połączona ze średnim brązem i różową opalizacją. Piękna jest
A konkretnego terminu nie mam, wiem tylko, że 9 listopada idę wyrywać ósemkę, więc tydzień z dziewiątym odpada
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:10   #2625
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

KNK, dostałam przesyłkę, wiem że późno mówię, ale dostawca netu mnie chyba nie lubi .

Dziewczyny, wiecie coś o świątecznej edycji pędzli? A dokładniej cena bo ostrzę ząbki na 187, chyba wyjdzie korzystniej
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:24   #2626
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Satin to typowy Taupe = pośredniak między brązem i szarością. Ma w sobie iskierki i beżu, i srebra, i delikaty różowawy ślad (różowy brąz?). Ciężki do sprecyzowania ale po prostu
Patina jest różowo - miedziana. Na oku jak dla mnie wygląda jak miedź (prawie niewidoczna) połączona ze średnim brązem i różową opalizacją. Piękna jest
A konkretnego terminu nie mam, wiem tylko, że 9 listopada idę wyrywać ósemkę, więc tydzień z dziewiątym odpada
Aaaaaaaaaa to Ty tez byś się na nasz zlot pisała??? ale bosko bo ja nie sprecyzowałam o którą Martę mi chodzi a akurat pisałam o Martryb Ale jak byś Ty też dala radę to już w ogóle super!!! Z tego co pamietam to Marta miała być w PL coś mi się tłucze pod kopułą 23-24list...?
Ale ładnie opisałaś tą Satynkę
Właśnie rozprowadziłam na ręku trzy podkłady...Studio Fix który wanie jak szalet miejski...Mineralize Satinfinish ktory z kolei świeci się jak psu wiadomo co.... Oraz Studio Sculpt - świetny! Próbki dostałam od wizażanki, chciałam potestować ale w moim odcieniu studio Sculpta nałożyła Pani w MACu tak oszczędnie że mam pewne obawy czy w ogóle da się tym raz całą twarz pokryć...nie wiem jak mam przetestować właściwości podkładu - nałożyć na pół twarzy...??? masakra...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:35   #2627
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaa to Ty tez byś się na nasz zlot pisała??? ale bosko bo ja nie sprecyzowałam o którą Martę mi chodzi a akurat pisałam o Martryb Ale jak byś Ty też dala radę to już w ogóle super!!! Z tego co pamietam to Marta miała być w PL coś mi się tłucze pod kopułą 23-24list...?
Ale ładnie opisałaś tą Satynkę
Właśnie rozprowadziłam na ręku trzy podkłady...Studio Fix który wanie jak szalet miejski...Mineralize Satinfinish ktory z kolei świeci się jak psu wiadomo co.... Oraz Studio Sculpt - świetny! Próbki dostałam od wizażanki, chciałam potestować ale w moim odcieniu studio Sculpta nałożyła Pani w MACu tak oszczędnie że mam pewne obawy czy w ogóle da się tym raz całą twarz pokryć...nie wiem jak mam przetestować właściwości podkładu - nałożyć na pół twarzy...??? masakra...
No proszę, o mnie to się nie myśli już...taaaak... brzyyydko..
A satynki nie da się brzydko opisać, bo jak już pisałam to ona jest i jeszcze
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:08   #2628
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jezuniu wiem... i totalnie mam problem ze skompletowaniem wishlisty...
Ja mam tak samo. Juz drugi dzien siedze, szukam i sie zastanawiam co kupic.

Kamil dzieki. Zapisalam Carbona

A co z Antiqued? Jaki to dokladnie kolor i do czego bedzie pasowal?
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:15   #2629
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Phloof to moja miłość od pierwszego wejrzenia chyba dokupię Naked Lunch, bo dziwnie mi się wgłębił
Kamil bardzo chętnie, ale następnym razem muszę dokupić trochę ciuchów i innych potrzebnych rzeczy :/

Chcecie ceny świątecznych kolekcji? Mogę jutro kilka spisać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 21:10   #2630
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Phloof to moja miłość od pierwszego wejrzenia chyba dokupię Naked Lunch, bo dziwnie mi się wgłębił
Kamil bardzo chętnie, ale następnym razem muszę dokupić trochę ciuchów i innych potrzebnych rzeczy :/

Chcecie ceny świątecznych kolekcji? Mogę jutro kilka spisać
Phloof jakoś mi nie przypadł do gustu za to Naked Lunch jak najbardziej

Właśnie oglądam swatche na spectrze i z Magic, Mirth & Mischief wpadł mi w oko róż Superdupernatural ciekawe czy w rzeczywistości też jest taki pomarańczowy/brzoskwiniowy
Koniecznie spisz, poproszę.

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-10-27 o 21:37
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 21:13   #2631
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Właśnie rozprowadziłam na ręku trzy podkłady...Studio Fix który wanie jak szalet miejski...Mineralize Satinfinish ktory z kolei świeci się jak psu wiadomo co.... Oraz Studio Sculpt - świetny! Próbki dostałam od wizażanki, chciałam potestować ale w moim odcieniu studio Sculpta nałożyła Pani w MACu tak oszczędnie że mam pewne obawy czy w ogóle da się tym raz całą twarz pokryć...nie wiem jak mam przetestować właściwości podkładu - nałożyć na pół twarzy...??? masakra...
Kiedyś byłam na makijażu w MACu i poprosiłam o przetestowanie dwóch podkładów i miałam na połowie twarzy jeden a na połowie drugi. Spróbuj sobie tak przetestować. Tylko może w dzień wolny od pracy, bo jak kolory nie będą się idealnie zgrywać to może to wyglądać troche idiotycznie

Estella - spisz spisz, prosimy
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 21:40   #2632
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
to moze przełózmy na czwartek ?



nie ma, ale licze że mi dziewczynki kochane pokażą co nieco
Możemy przełożyć.

Szczęściarz czekamy na relację!

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo. Juz drugi dzien siedze, szukam i sie zastanawiam co kupic.
Ja już mam taki mętlik co chcę (wszystko ) a co będę używać (entą część tego co chcę )
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:00   #2633
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

estem z MM&M dużo nie widziałem, bo miały wszystko popakowane, i nie chciałem robic klopotu, widziałem:
- dwa cienie mineralne (chłodna zieleń + srebro i fiolet + złoto) ładne, ale nic odkrywczego w minerałach wypiekanych, ta mniejsza część wygląda na mocno błyszczącą
- jedna kasetkę ale tylko z zewnątrz, i bardzo mi sie ten design podoba, prosta klasyczna, bez udziwnień
- i wyprosiłem żebym mógł spojrzeć na ten zestaw z czarnym fluidline i z pigmentem, bo mnie pigment bardzo ciekawi i wygląda nieżle, naprawde zobaczymy jak na skórze, ale w opakowaniu to taki brudny różyk, spokojny może nawet nieco ocieplony, ale nie ciepły, finisz perlowy, wyglądał na jednorodny (nie jak kitschmast)
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:12   #2634
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
estem z MM&M dużo nie widziałem, bo miały wszystko popakowane, i nie chciałem robic klopotu, widziałem:
- dwa cienie mineralne (chłodna zieleń + srebro i fiolet + złoto) ładne, ale nic odkrywczego w minerałach wypiekanych, ta mniejsza część wygląda na mocno błyszczącą
- jedna kasetkę ale tylko z zewnątrz, i bardzo mi sie ten design podoba, prosta klasyczna, bez udziwnień
- i wyprosiłem żebym mógł spojrzeć na ten zestaw z czarnym fluidline i z pigmentem, bo mnie pigment bardzo ciekawi i wygląda nieżle, naprawde zobaczymy jak na skórze, ale w opakowaniu to taki brudny różyk, spokojny może nawet nieco ocieplony, ale nie ciepły, finisz perlowy, wyglądał na jednorodny (nie jak kitschmast)

Ale z ciebie nie musiałeś tego pisać! ja się nad tym zestawem zastanawiałam... grrr...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:25   #2635
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale że pasuje Shimmermoss i Humid? Czy że ja już nie wiem co do czego... Kamiiiiil!!! co byś polecił do Humida?

ja tez właśnie lubię fioletowe fiolety... Ale zastanawiam się czy SD nie będzie podobny do Nocturnelle...? aaa i jeszcze jest Creme de Violet...

Juz widzę ze Satin Taupe jest must have! każdemu się podoba! a jaki to właściwie kolor jakby trzeba go opisać?

Patina jest różowo-miedziana...?

Kamil - a na nasze poznańskie spotkanie byś przyjechał? Super by było!
Marta - kiedy Ty przyjeżdżasz - masz już konkretny termin? coś mi się kojarzy że coś pisałaś ale nie mogę znaleźć... :/
1. dla mnie Humid to ciemna zieleń która jest neutralana moze minimalnie w kierunku ciepłej, w MAC ogólnie jest mało zieleni a juz ciepłych i nie oliwkowych to zostaje tylko Juxt i z nim Humid wyglada niezle ale to taka klasyka, pozostałe kolory o które pytałaś czyli Surreal, Shimmermoss i Steamy to typowe chłodne zielenie, stosunkowo najmniej chłodny z nich jest surreal bo coś w nim siedzi lekko złotego i jest najbardziej pastelowy z nich wszystkich, Shimmermoss jest intensywny ciezko mi znależć opis dla tego koloru, do to zieleń chłodna, ale nie turkus ani szmaragd, taki dziwny ale ładny, Steamy to taki brudny Shimmermoss miałem go ale mi nie podszedł.
Jakbym miał wybrać to wziąłbym Surreal, bo to ładny kolor i do innych połączeń pasuje a pozatym wycofywany, wiec lepiej złapać go teraz. Shimmermoss też moze byc super, plus jakis granat np: Shimmermoss+Humid+Deep Truth

2. SD daje inny efekt na skórze niz Nocturnell i temperatura inna, Creme de Violet to tez raczej wykończeniowy jak Star n'Rockets, ale daje bardziej zdrowy efekt do kolor nieco ciepleszy i drobinki złota ma.

3. Dla mnie Patina to taki przyszarzały kolor karmelu, dziwny ani nie ciepły typowo ani nie chłodny, z fajnym nie nachalnym połyskiem i rzeczywiście coś w tym połysku rózowego siedzi.

4. Jeżeli będę miał wolne moge przyjechać, kwestia ustalenia

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Phloof jakoś mi nie przypadł do gustu za to Naked Lunch jak najbardziej

Właśnie oglądam swatche na spectrze i z Magic, Mirth & Mischief wpadł mi w oko róż Superdupernatural ciekawe czy w rzeczywistości też jest taki pomarańczowy/brzoskwiniowy
Koniecznie spisz, poproszę.
wrzuć link bo tych róży i błyszczyków kremowych jestem najbardziej ciekaw

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

z rzeczy nie MACowych ale arcy ciekawych, w Sephorach pojawiła sie kolorówka pana Fred'a Farrugia który pare lat temu był odpowiedzialny za kolekcje Lancome, zwariowany facet, kosmetyki ciekawe, zywe kolory, tylko opakowania dziwne, składa się w wieżyczkę-wachlarz, może to i wygolne ale wole normalne opakowania, ale fakt czegoś takiego jeszcze nie było, i wszystko w białych opakowaniach.
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-10-27 o 22:28
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:35   #2636
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
wrzuć link bo tych róży i błyszczyków kremowych jestem najbardziej ciekaw
Proszę
http://www.specktra.net/forum/1801081-post20.html

http://www.specktra.net/forum/f217/m...t-09-a-146298/

http://www.specktra.net/forum/f217/m...t-09-a-146301/


---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
estem z MM&M dużo nie widziałem, bo miały wszystko popakowane, i nie chciałem robic klopotu, widziałem:
- dwa cienie mineralne (chłodna zieleń + srebro i fiolet + złoto) ładne, ale nic odkrywczego w minerałach wypiekanych, ta mniejsza część wygląda na mocno błyszczącą
- jedna kasetkę ale tylko z zewnątrz, i bardzo mi sie ten design podoba, prosta klasyczna, bez udziwnień
- i wyprosiłem żebym mógł spojrzeć na ten zestaw z czarnym fluidline i z pigmentem, bo mnie pigment bardzo ciekawi i wygląda nieżle, naprawde zobaczymy jak na skórze, ale w opakowaniu to taki brudny różyk, spokojny może nawet nieco ocieplony, ale nie ciepły, finisz perlowy, wyglądał na jednorodny (nie jak kitschmast)
Ehhh trzymam się wersji, że nic mi się nie podoba poza różem

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2009-10-27 o 22:40
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:41   #2637
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Proszę
http://www.specktra.net/forum/f217/m...t-09-a-146298/

http://www.specktra.net/forum/f217/m...t-09-a-146301/

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------



Ehhh trzymam się wersji, że nic mi się nie podoba poza różem
też bym tak chcial ale chyba się skończy na 2 rózach, błyszczyku i zestawie z pigmentem dobrze że pigment mozna podzielić
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:49   #2638
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
też bym tak chcial ale chyba się skończy na 2 rózach, błyszczyku i zestawie z pigmentem dobrze że pigment mozna podzielić
Tak to jedna z wielkich zalet pigmentów.
A róże też wchodzą 1 ??
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 23:18   #2639
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Tak to jedna z wielkich zalet pigmentów.
A róże też wchodzą 1 ??
pytasz czy wchodza 1 listopada ? doładnie nie wiem ale chyba 15 listopada, tak mi sie wydaje
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 23:48   #2640
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
juz przetestowałem, zwilzyłem pędzelek i przejechałem pare razy po linerze, konsystencja cudna, lepsza niz jak był liner nowy, bardziej sliska i plastyczna, wysycha nieco dłuzej, trwałość może nie tak pancerna jak wcześniej ale i tak niezła, z dłoni zszedłpo 10-12 mocnych potarciach, więc jest super
O to świetnie
Dzięki za wcześniejsze przetestowanie


A tak odnoście mycia pędzli, to natknęłam się dziś na spora kontrowersję - w nowym "In Style" Sergiusz Osmański radzi, żeby pędzle do makijaży prać w... pralce. Co prawda w woreczku na bieliznę, ale i tak byłam zszokowana takim pomysłem

A jak ktoś ma problemy z dobieraniem różu przez internet to polecam wrzucić tu swoje zdjęcie:
http://www.instyle.com/instyle/makeover/
można potestować róże MACa (i nie tylko). Nie jest to co prawda zbyt wiarygodne, ale przynajmniej zabawne

A co do nowych kolekcji:
Czy ktoś nie chce kupić na spółkę/grupowo zestawu z różem Nuance? Bo mam ochotę na róż, ale na resztę zestawu, czyli MSF(Shimpagne), cień mineralny (Play on plums) i pędzel kabuki (181 se) już nie. Tu zdjęcie:
http://i599.photobucket.com/albums/t.../100109004.jpg
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.