Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 07:58   #3091
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No powoli mam zamiar zacząć Na razie różne odcienie czerwieni Chanelowej noszę Dojdę i do tej, ale to trzeba dac jej oprawę, bo do byle czego nie pasuje, no i na pewno nie do pracy, wszyscy by w progu padli, jakby mnie w takiej czerwieni zobaczyli
Raz w niej polazłam poza dom - na pocztę, to nie było osoby, co by sie nie obejrzała za mną, a ja się nieco głupio czułam
No właśnie boje się, że głupio bym się czuła. Gwen Stefani wygląda bosko, no ale ja chyba już bym tak nie wyglądała
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:03   #3092
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny z czym łaczycie Coppering?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:36   #3093
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

szukam MACowego zamiennika dla cienia pierwszego z lewej - paleta Diora Coquette - coś szaro-beżowego i nie mocno błyszczącego

http://karlasugar.net/wp-content/upl...Pearl-Glow.jpg

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24757263]Dziekuje za zainteresowanie . Dotarlam do tej strony. Na innej rowniez widnieje kwota 95 zl. Mimo tego pytam, bo wlascicielka napisala, ze puder jest wart 120 zl. Wole wiec sie upewnic .[/QUOTE]

ja kupowałam Blush of Youth w kolekcji Rose Romance - na moim kartoniku jest cena 95 zł, ale jezli to wersja z Liberty of London, to tam były dużo wyższe ceny i beauty powders rzeczywiście coś koło 110-120.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
o tak - zdecydowanie fajniejsza kolekcja niż WW
żeby tylko w Polsce była
tez mi się opisy spodobały - bajeczne
No i Plushglassy w nowych odcieniach (a te ostatnio to moje ulubione błyszczyki - na Lipglassach się zawiodłam)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:42   #3094
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej czy moge prosic o weryfikacje
czy to sa oryginalne fluidline - kolorki Silverstroke i non conformist
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 017.jpg (125,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 018.jpg (160,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 019.jpg (145,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 020.jpg (117,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 021.jpg (121,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 022.jpg (122,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki 023.jpg (64,5 KB, 8 załadowań)
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:51   #3095
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Czyli przy WW robie skip na rzecz tej kolekcji Opisy szminek po prostu

W komentarzach ktoś wkleił linka http://princessebeudy.fr/2011/01/mac...te-collection/ ja nie wiem o co chodzi bo ja nic a nic frąse ale róż i quad

Nie ma to jak się ekscytować kolekcją na parę miesięcy przed
to będzie taka kolekcja wzorowana na japońskich kreskówkach ( o ile czegoś nie pokręciłem) i ma byc w PL

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Hej czy moge prosic o weryfikacje
czy to sa oryginalne fluidline - kolorki Silverstroke i non conformist
a gdzie je zakupiłaś ? bo swojego czasu chorowałem na Non-conformist
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 11:56   #3096
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

zakupiłam na allegro z tym ze z góry uprzedziłam sprzedajaca ze posprawdzam wszystko i w razie "W" bede zwracała
bo kolorki sliczne
wygladaja mi na oryginalki ale głowy nie dam.. pomożesZ?
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:11   #3097
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Hej czy moge prosic o weryfikacje
czy to sa oryginalne fluidline - kolorki Silverstroke i non conformist
Czy mi się wydaje czy te naklejki są różnej wielkości?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:17   #3098
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

no wlasnie sa troszke różne - wielkosciowo te naklejki
ale jak szukam w necie tez zdazaja sie róznice wiekoscia naklejek
pozatym wszystko sie zgadza i na kartonikach, i napisay i kod jest ten sam na naklejce co na kartonikach...
no nieweim wlasnie..
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 12:19   #3099
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
szukam MACowego zamiennika dla cienia pierwszego z lewej - paleta Diora Coquette - coś szaro-beżowego i nie mocno błyszczącego

http://karlasugar.net/wp-content/upl...Pearl-Glow.jpg

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------



ja kupowałam Blush of Youth w kolekcji Rose Romance - na moim kartoniku jest cena 95 zł, ale jezli to wersja z Liberty of London, to tam były dużo wyższe ceny i beauty powders rzeczywiście coś koło 110-120.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------



żeby tylko w Polsce była
tez mi się opisy spodobały - bajeczne
No i Plushglassy w nowych odcieniach (a te ostatnio to moje ulubione błyszczyki - na Lipglassach się zawiodłam)
może Idol Eyes?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 14:41   #3100
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
szukam MACowego zamiennika dla cienia pierwszego z lewej - paleta Diora Coquette - coś szaro-beżowego i nie mocno błyszczącego

http://karlasugar.net/wp-content/upl...Pearl-Glow.jpg[COLOR="Silver"]
Moze to niepopularne na watku MACowym, ale ja polece kupno calej palety . Kokieta to moja ulubiona paletka chyba. Cienie sa miekkie jak kaczuszka . Swietnie sie nakladaja, latwo cieniuja. Paleta jest naprawde wspaniala.

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ja kupowałam Blush of Youth w kolekcji Rose Romance - na moim kartoniku jest cena 95 zł, ale jezli to wersja z Liberty of London, to tam były dużo wyższe ceny i beauty powders rzeczywiście coś koło 110-120.
Nie, nie ma na opakowaniu ptaszka . Wychodzi na to, ze kolekcja romansowa .
Dziekuje za pomoc .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:09   #3101
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24801751]Moze to niepopularne na watku MACowym, ale ja polece kupno calej palety . Kokieta to moja ulubiona paletka chyba. Cienie sa miekkie jak kaczuszka . Swietnie sie nakladaja, latwo cieniuja. Paleta jest naprawde wspaniala.
[/QUOTE]

myślałam nad całością, ale za późno się zorientowałam że to limitowanka
eh, może gdzieś upoluję
dzięki za opinię
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 20:22   #3102
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
myślałam nad całością, ale za późno się zorientowałam że to limitowanka
eh, może gdzieś upoluję
dzięki za opinię
Ja dostalam ja dopiero w ostatnie swieta od faceta. Kupil ja w Marionnaud we Wroclawiu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:28   #3103
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
myślałam nad całością, ale za późno się zorientowałam że to limitowanka
eh, może gdzieś upoluję
dzięki za opinię
A ja powiem, ze nie ma czego żałować, miałam i jedne i drugie i obydwa zbyłam. One w sumie tak fajnie wygladają w paletce, ale na oku jakoś nie zachwyciły mnie. Przynajmniej Pearl Glow.
Kokietke kiedyś lubiłam, potem stwierdziłam, ze mac wymaita i kokieta sie nie umywa do niego i sprzedałam. Nie żałuję.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:05   #3104
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja powiem, ze nie ma czego żałować, miałam i jedne i drugie i obydwa zbyłam. One w sumie tak fajnie wygladają w paletce, ale na oku jakoś nie zachwyciły mnie. Przynajmniej Pearl Glow.
Kokietke kiedyś lubiłam, potem stwierdziłam, ze mac wymaita i kokieta sie nie umywa do niego i sprzedałam. Nie żałuję.
O, to może zasugerujesz jakieś MACowe odpowiedniki do paletki? mnie urzekło połączenie tych odcieni razem - niby nic nadzwyczajnego, ale dopiero jak się je razem zobaczy
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:15   #3105
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lemi, mnie też Russian Red zaczyna kusić, aczkolwiek nie wiem czy sens jest czaić się na niego, bo mam niemal identyczny kolor z Clinique - Flamenco
ahaha też mam Flamenco ) noszę głównie latem ona mi się z takim marynarskim stylem kojarzy )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:39   #3106
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
O, to może zasugerujesz jakieś MACowe odpowiedniki do paletki? mnie urzekło połączenie tych odcieni razem - niby nic nadzwyczajnego, ale dopiero jak się je razem zobaczy
Kajol, nie szukałam odpowiedników macowych tych cieni, ale moge powiedzieć, ze z Pearl Glow nie znajdziesz w MAC odpowiedników - przynajmniej z wykończenia, bo one sa tak paskudnie błyszczące, ze aż masakra.
Ale jeślibym się miała pokusić o te odpowiedniki, to np. środkowy niebieski cień z Pearl Glow nie ma swojego brata w macu, a przynajmniej nie w stałej ofercie. Tak samo khaki (notabene paskudnie wygląda na oku). Do rózowego któryś by na pewno się znalazł.
W kokietce kolorki sa bardzo mdłe, zlewają się i nie widać za bardzo poszczególnych barw na powiece. Za delikatne.
I jak mówiłam - obie paletki tak ładnie wyglądaja tylko w obok siebie i na swatchach na ręce.
Z diorów jeslibym miała któreś poelcić, to Twilight i Night Butterfly - moje ulubione, obie mają konkretne kolory i widać je dobrze na oku.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ahaha też mam Flamenco ) noszę głównie latem ona mi się z takim marynarskim stylem kojarzy )
Czemu z marynarskim?
A masz porównanie do Russian Red?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-02-02 o 21:42
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:50   #3107
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Czemu z marynarskim?
A masz porównanie do Russian Red?
No z takim jak co roku, czy co dwa lata się pojawia na lato, biel, granat i czerwień. To jest właśnie tego typu czerwień ) takie luźne skojarzenie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 08:39   #3108
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mam pytanie:
zwykle używam podkładu mineralnego z Lucy, a jak już siegałam po typowy podkład (co generalnie zdarza sie baaardzo rzadko), to do tej pory nakładałam go palcami lub płaskim pędzlem (mam 190, używam tez z inglota i sephory na zmianę). Teraz przymierzam sie wreszcie do wypróbowania mojego duo fibra. Wy nakłacie podkład stemplując twarz czy blendując? Rozcieracie pędzlem podkład czy tylko dotykacie miejsce po miejscu? Podkłąd nakłądacie najpierw na zagłębienie dłoni a potem przytykacie pędzel czy od razu na pędzel? :conf used:Przepraszam za masę pytań, ale z palcami lub "płaściakiem" jest wszystko oczywiste...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:23   #3109
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kajol, nie szukałam odpowiedników macowych tych cieni, ale moge powiedzieć, ze z Pearl Glow nie znajdziesz w MAC odpowiedników - przynajmniej z wykończenia, bo one sa tak paskudnie błyszczące, ze aż masakra.
Ale jeślibym się miała pokusić o te odpowiedniki, to np. środkowy niebieski cień z Pearl Glow nie ma swojego brata w macu, a przynajmniej nie w stałej ofercie. Tak samo khaki (notabene paskudnie wygląda na oku). Do rózowego któryś by na pewno się znalazł.
W kokietce kolorki sa bardzo mdłe, zlewają się i nie widać za bardzo poszczególnych barw na powiece. Za delikatne.
I jak mówiłam - obie paletki tak ładnie wyglądaja tylko w obok siebie i na swatchach na ręce.
Z diorów jeslibym miała któreś poelcić, to Twilight i Night Butterfly - moje ulubione, obie mają konkretne kolory i widać je dobrze na oku.
Dzięki wielkie chyba z tej diorowej kokietki jednak zrezygnuję i postaram się skomponować jakąś MACową - w sumie te jasne odcienie, szary i burgundowy to nie problem - tylko ten jeden szaro-beżowy mnie zastanawia - właśnie ten pierwszy z lewej ze zdjęcia. Będę musiała pań w MACu popytać
Diory w sumie są całkiem fajne, miałam kiedyś jedną paletę, ale wydawały mi się zbyt pudrowe, jak takie mdłe, to jednak wole coś bardziej napigmentowanego kupić i tylko rozcierać więcej (w tym właśnie najlepsza zabawa )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 10:23   #3110
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Mam pytanie:
zwykle używam podkładu mineralnego z Lucy, a jak już siegałam po typowy podkład (co generalnie zdarza sie baaardzo rzadko), to do tej pory nakładałam go palcami lub płaskim pędzlem (mam 190, używam tez z inglota i sephory na zmianę). Teraz przymierzam sie wreszcie do wypróbowania mojego duo fibra. Wy nakłacie podkład stemplując twarz czy blendując? Rozcieracie pędzlem podkład czy tylko dotykacie miejsce po miejscu? Podkłąd nakłądacie najpierw na zagłębienie dłoni a potem przytykacie pędzel czy od razu na pędzel? :conf used:Przepraszam za masę pytań, ale z palcami lub "płaściakiem" jest wszystko oczywiste...
Ja stempluję, a dopiero na samym końcu blenduję, żeby wszystko ładnie się połączyło. A fluid nakładam na zewnętrzną część dłoni (wierzch). Ale teraz mam flat-topa i przyznam, że lepiej mi się nim pracuje.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:33   #3111
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja stempluję, a dopiero na samym końcu blenduję, żeby wszystko ładnie się połączyło. A fluid nakładam na zewnętrzną część dłoni (wierzch). Ale teraz mam flat-topa i przyznam, że lepiej mi się nim pracuje.
dzięki wielkie. Musze w sobotę wreszcie spróbować, bo tak na szybko przed pracą nigdy nie mam odwagi, coby potem nie zmywać wszystkiego od nowa i zwykle i tak sięgam po płaski pędzel. W internecie widziałam juz masę filmików, niektórzy radzą żeby tylko stemplować i nie rozcierać, ale to jak to ma wygladac naturalnie? Z kolei typowymi pociagnięciami jak płaskim sie nie da, bo podobno zostają smugi. Wypróbuję więc koniecznie Twój sposób Aguś W razie czego najwyżej zostanę przy 190, a 187 zostawię do innych celów.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:05   #3112
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mam takie pytanko do tej pory używała podkładów z EDM jednak już któryś raz z kolei trafiam na dobre opinię o MAC,
jestem z okolic Krakowa powiedzcie mi czy w krakowie znajdę gdzieś sklep z tymi kosmetykami i jak wyglądają zakupy czy jest możliwość kupienia na sam początek jakiś próbek?? interesuję mnie przede wszystkim podkład który będzie ładnie krył z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:17   #3113
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez stokrotka1805 Pokaż wiadomość
mam takie pytanko do tej pory używała podkładów z EDM jednak już któryś raz z kolei trafiam na dobre opinię o MAC,
jestem z okolic Krakowa powiedzcie mi czy w krakowie znajdę gdzieś sklep z tymi kosmetykami i jak wyglądają zakupy czy jest możliwość kupienia na sam początek jakiś próbek?? interesuję mnie przede wszystkim podkład który będzie ładnie krył z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
W pierwszym poście masz telefon do sklepu w Galerii Krakowskiej. Co do próbek to trzeba iść porozmawiać, ale powinni dać.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:18   #3114
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez stokrotka1805 Pokaż wiadomość
mam takie pytanko do tej pory używała podkładów z EDM jednak już któryś raz z kolei trafiam na dobre opinię o MAC,
jestem z okolic Krakowa powiedzcie mi czy w krakowie znajdę gdzieś sklep z tymi kosmetykami i jak wyglądają zakupy czy jest możliwość kupienia na sam początek jakiś próbek?? interesuję mnie przede wszystkim podkład który będzie ładnie krył z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
Kupić próbek to nie można, ale dostac jak najbardziej, aczkolwiek czasami nie mają pojemniczków i tzreba przytachac swój.
Sklep MAC jest w Galerii Krakowskiej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:38   #3115
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dziękuje wam bardzo
a z jakiej serii powinnam wybrać podkład aby ładnie krył?? podpowiecie coś
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:41   #3116
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez stokrotka1805 Pokaż wiadomość
dziękuje wam bardzo
a z jakiej serii powinnam wybrać podkład aby ładnie krył?? podpowiecie coś
Ja lubię Studio Fix Fluid, tylko trzeba się troche nagimnastykować, żeby dobrze dobrać odcień. Niezły jest także Prolongwear, ale też mam problemy z dobraniem odpowiedniego odcienia.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:43   #3117
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dziękuje ci bardzo może mi coś Panie w sklepie doradzą chociaż czasami to nie ma co się pytać bo są totalnie zielone mam nadzieje że tu będzie inaczej
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:55   #3118
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez stokrotka1805 Pokaż wiadomość
dziękuje ci bardzo może mi coś Panie w sklepie doradzą chociaż czasami to nie ma co się pytać bo są totalnie zielone mam nadzieje że tu będzie inaczej
Jak masz możliwość wyboru dnia to polecam wtorkowe popołudnie, wtedy jest taka sympatyczna Pani, która doradzi, pomoże . Natomiast rano i praktycznie zawsze, poza tym wtorkowym popołudniu widzę w MACu taką dwójkę, która mnie strasznie zniechęca: facet i kobieta (która ma świetny rudy kolor włosów ), bardziej się przejmują swoimi pogaduszkami niż klientami, więc nie polecam .

Ja też używałam EDM, a teraz mam MACowy prolongwear i jestem zadowolona . Zamierzam też wypróbować mineralny podkład w kompakcie .

W ogóle mam jakiegoś bzika na punkcie tych mineralnych kosmetyków MACa .
Mam nadzieję, że szybko wprowadzą ten róż z serduszkiem . Jakbyście coś o nim wiedziały to dajcie znać, bo muszę go mieć!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 13:00   #3119
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

to w takim razie pojadę z moim tż we wtorek zobaczymy efekty skoro Ciebię tak wciągły te kosmetyki to i pewnie ja się nimi zarażę
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 15:26   #3120
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Mam pytanie:
zwykle używam podkładu mineralnego z Lucy, a jak już siegałam po typowy podkład (co generalnie zdarza sie baaardzo rzadko), to do tej pory nakładałam go palcami lub płaskim pędzlem (mam 190, używam tez z inglota i sephory na zmianę). Teraz przymierzam sie wreszcie do wypróbowania mojego duo fibra. Wy nakłacie podkład stemplując twarz czy blendując? Rozcieracie pędzlem podkład czy tylko dotykacie miejsce po miejscu? Podkłąd nakłądacie najpierw na zagłębienie dłoni a potem przytykacie pędzel czy od razu na pędzel? :conf used:Przepraszam za masę pytań, ale z palcami lub "płaściakiem" jest wszystko oczywiste...
Ja zamiast nakładać podkład na dłoń lubię sobie odlewać trochę do pojemnika na próbki i wtedy wkładam delikatnie pędzel w pojemnik i tak nabieram. Stempluję a potem rozcieram.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.