Catrice - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 10:05   #1501
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Miejsce jest, ale póki co puste malina333- będę informować jak tylko się czegoś dowiem

postanowiłam kupić 2 podkłady-infinite matt i ten photo finish
w naturze będę dopiero w następnym tygodniu, ciekawe kiedy ceny ulegną zmianie
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:08   #1502
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość

postanowiłam kupić 2 podkłady-infinite matt i ten photo finish
w naturze będę dopiero w następnym tygodniu, ciekawe kiedy ceny ulegną zmianie
To daj znać jak się sprawują
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:35   #1503
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość

postanowiłam kupić 2 podkłady-infinite matt i ten photo finish
w naturze będę dopiero w następnym tygodniu, ciekawe kiedy ceny ulegną zmianie
będziesz brała najjaśniejsze czy niekoniecznie?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:38   #1504
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
będziesz brała najjaśniejsze czy niekoniecznie?
nie mam pojęcia - nie zwróciłam wcześniej uwagi na podkłady i nie wiem jaki kolor będzie odpowiedni
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:42   #1505
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Catrice

edit: blad
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 10:53   #1506
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Ale wątek się rozpędził!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 11:03   #1507
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale wątek się rozpędził!


tak sobie pomyślałam- dobrze, że nowości to stała oferta a nie limitowanka
można wydatki rozplanować w czasie
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie

Edytowane przez malina333
Czas edycji: 2011-03-10 o 11:05 Powód: dopisek
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 11:59   #1508
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Catrice

Dziewczyny czy jest jakaś strona Catrice ze wszystkimi kosmetykami (chodzi mi o taką jak ma Essence)?
Edit: Już znalazłam, w przebudowie

Edytowane przez lenlea
Czas edycji: 2011-03-10 o 12:51
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:41   #1509
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie tyle co odpuszczam co akurat nie jestem fanka tego typu podzialow ... lubie watki gdzie mozna pisac na temat tego co mamy i jak nam sluzy... a nie tam zdjecia, tu jak widac... i pewnie z jednej strony to wygodniej i lepiej ale...
swatche tego co mam i tak znajduja sie w jednym miejscu...na moim blogu ... pomijajac, ze ja z racji tego gdzie mieszkam jestem dwie kolekcje do przodu, mam dwa sklepy z pelnym asortymentem wiec jak mnie cos interesuje to tam moge sobie zobaczyc
Desti przecież możesz wklejać zdjęcia i o nich dyskutować . Nikt ci nie zabroni. Tamten wątek to jest dla leniuszków, którym nie chce się przekopywać tego wątku w poszukiwaniu zdjęć .
Wstawisz kiedyś zdjęcie z tym bronzerem z Catrice na buzi? Ciekawi mnie efekt. Chciałabym używać bronzera (na razie zamiast bronzera do podkreślenia policzków używam różu mineralnego z maybelline w wmiarę pasującym kolorze i całkiem nieźle sobie radzi), ale boje się, że będę wyglądała strasznie - widok niektórych kobiet używających bronzera mnie przeraża.
Ja niestety zapomniałam wziąć katalogu Catrice :/, a bardzo lubię takie rzeczy...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 13:54   #1510
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Desti przecież możesz wklejać zdjęcia i o nich dyskutować . Nikt ci nie zabroni. Tamten wątek to jest dla leniuszków, którym nie chce się przekopywać tego wątku w poszukiwaniu zdjęć .
Wstawisz kiedyś zdjęcie z tym bronzerem z Catrice na buzi? Ciekawi mnie efekt. Chciałabym używać bronzera (na razie zamiast bronzera do podkreślenia policzków używam różu mineralnego z maybelline w wmiarę pasującym kolorze i całkiem nieźle sobie radzi), ale boje się, że będę wyglądała strasznie - widok niektórych kobiet używających bronzera mnie przeraża.
Ja niestety zapomniałam wziąć katalogu Catrice :/, a bardzo lubię takie rzeczy...
wiem, ze moge ... ale zauwazylam na tym watku, ze wiekszosc jest tak zajeta poszukiwaniem sklepu, ze w ogole nie zwraca uwagi jak sie cos wstawi ...

zdjecie z brazerem na pewno bedzie... moze nie tu ale na pewno na blogu ... z tym, ze ja nie potrafi zrobic sobie zdjecia tak zeby bylo np. tylko brazer widac... musze nad tym jeszcze popracowac ... bo mi przeklamuje kolory i to w efekcie koncowym nie jest to co powinno... ale na pewno przy kolejnym "looku" uzyje brazera. I na mnie do tej pory wszystkie przetestowane rowniez te z gornych polek... wygladaly paskudnie, ten brazer jest pierwszym, ktry mi pasuje ale i tak nakladam go niewiele... stad tez moze slaby efekt na zdjeciach
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:14   #1511
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Na Starowiślnej ma nie być żadnej dostawy z Catrice do końca tygodnia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 15:20   #1512
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez yoona
baaardzo bylabym wdzieczna, oczywiscie pokryje koszty

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach
a czy i ja mogłabym prośić, jesli by było na tyle? ( choć wątpnie, żeby było akurat tyle...)

Cytat:
Napisane przez Hisoka
a może by tak jeszcze szminkę Victorię dla mnie?

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana
Bielsko Sfera, nowości i limitki brak, ALE pytałam Panią czy coś wiadomo o dostawie, poszła zapytać na zaplecze i powiedziała, że mają już nową szafę i kartony z dostawą, niestety nie miały teraz czasu wyciągać Może jutro lub pojutrze będzie to zrobione.

Czy ktoś mi zakupi puder, szminkę antonine oraz cienie C01 Candelabra ??


Jeśli to aktualne to postaram się dzisiaj kupić. Raczej w moim mieście szału na te kosmetyki nie ma, ale wszystko okaże się jutro. __________________



Mam dla was kosmetyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0017.jpg (139,6 KB, 168 załadowań)
__________________



Edytowane przez agaku
Czas edycji: 2011-03-10 o 15:24
agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:30   #1513
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wiem, ze moge ... ale zauwazylam na tym watku, ze wiekszosc jest tak zajeta poszukiwaniem sklepu, ze w ogole nie zwraca uwagi jak sie cos wstawi ...

zdjecie z brazerem na pewno bedzie... moze nie tu ale na pewno na blogu ... z tym, ze ja nie potrafi zrobic sobie zdjecia tak zeby bylo np. tylko brazer widac... musze nad tym jeszcze popracowac ... bo mi przeklamuje kolory i to w efekcie koncowym nie jest to co powinno... ale na pewno przy kolejnym "looku" uzyje brazera. I na mnie do tej pory wszystkie przetestowane rowniez te z gornych polek... wygladaly paskudnie, ten brazer jest pierwszym, ktry mi pasuje ale i tak nakladam go niewiele... stad tez moze slaby efekt na zdjeciach
dlaczego tak uważasz?
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:50   #1514
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Catrice

Malina z obserwacji... wystarczy przegladnac pare stron wstecz ... ale to ogolnie nieistotne jakie sa moje osobiste wrazenia i nie ma sie co nad tym rozwodzic
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:51   #1515
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Odcień szminki Spicy Coral został wycofany?
a najgorsze, że nie ma odpowiednika w nowej kolekcji

Kupiłam sobie coś z nowości - lakier UMN 020 Cotton Candy At Eiffet Tower - 7,89!
i skusiłam się na limitkę.... ale tylko dlatego, że mnie zaskoczyła pomadka Marie Antoinette (13,39) - na moich ustach jest... koralowa
ale jestem zawiedziona konsystencją... trochę wysusza usta
Puder w ogóle mi nie podszedł... jest taki dziwny i nie wiem co miałabym sobie z nim zrobić :P

no i skoro mówicie, że linerek żelowy jest tańszy, niż w rzeczywistości, to chyba jutro po niego pójdę, bo moje essence'owe już są skorupami...

pomacałam sobie testery pomadek i mam znowu mieszane uczucia.. te w czarnych opakowaniach są mega napigmentowane, ale czuje się źle ze świadomością, że nie ma zastępnika dla spicy coral... a zużywam tą pomadkę błyskawicznie
cieni czwórek jeszcze nie było, ale były już testery i całkiem fajnie się zapowiadają
a jakie te szufladki z testerami są urocze !!
ehhh kocham Catrice
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 16:18   #1516
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez yoona
baaardzo bylabym wdzieczna, oczywiscie pokryje koszty

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach
a czy i ja mogłabym prośić, jesli by było na tyle? ( choć wątpnie, żeby było akurat tyle...)

Cytat:
Napisane przez Hisoka
a może by tak jeszcze szminkę Victorię dla mnie?

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana
Bielsko Sfera, nowości i limitki brak, ALE pytałam Panią czy coś wiadomo o dostawie, poszła zapytać na zaplecze i powiedziała, że mają już nową szafę i kartony z dostawą, niestety nie miały teraz czasu wyciągać Może jutro lub pojutrze będzie to zrobione.

Czy ktoś mi zakupi puder, szminkę antonine oraz cienie C01 Candelabra ??


Jeśli to aktualne to postaram się dzisiaj kupić. Raczej w moim mieście szału na te kosmetyki nie ma, ale wszystko okaże się jutro. __________________



Mam dla was kosmetyki
proszę o dane do przelewu
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 16:28   #1517
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Malina z obserwacji... wystarczy przegladnac pare stron wstecz ... ale to ogolnie nieistotne jakie sa moje osobiste wrazenia i nie ma sie co nad tym rozwodzic
ja zawsze zwracam uwagę na wstawiane zdjęcia
i dziękuję wszystkim dziewczynom za swatche- często dzięki nim,moja kolekcja kosmetyków powiększa się, przy jednoczesnym zmniejszaniu się środków na koncie ale wszystko ma swoje skutki uboczne
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:21   #1518
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Oglądałam po raz pierwszy nowości :

Szminki fajne, większy wybór kolorów i sa wreszcie też jakiejś mocneijsze/żywsze odcienie, ale w sumie żaden odcień mnie nie zachwycił tak żebym o nim teraz marzyła. Przyglądałam się czarnej (mocno napigmentowana!), ciekawe czy będzie miala wzięcie
Fajna jest też pomarańczowa i taki rozbielony pomarańcz. Szkoda, że podnieśli ceny - tamte nawilżające szminki lubiałam i ich cenę zresztą też.

Podwójne róże - przyjemne, ale narazie się nie napalam. W necie jakoś bardziej mi się podobaly
Żelowych linerków nie kupię, bo mały wybór kolorów.

Nowe odcienie lakierów - w sumie mało ciekawe, to dobrze dla mojego portfela. Zainteresowały mnie chyba tylko z 3 odcienie, w tym taka zgaszona zieleń "sir coś tam". Kupiłam lakier Iron Mermaiden (w buteleczce wygląda jak benzyna).

A co do limitki, to myślę że gdyby nie te opakowania, piękna szata graficzna - to chyba by mi się nie spodobała
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 17:43   #1519
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Catrice

Też byłam dziś obejrzeć nowości. Mam trzy pomadki z AM i powiem, że te które są teraz(UC) są okropne. Podkreślają suche skórki, tworzą jakieś smugi na ustach, co po bogactwie kolorów jak użytkowość żadna Lakiery mi się nie podobają. Nic mi się nie podoba z nowości.

Za to oglądałam dziś pomadki Golden Rose i powiem, że tam nudziaki są ładne. Do tego kosztują mniej, ale odpowiednika Spicy Coral dalej nie znalazłam
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-03-10 o 17:45
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 18:07   #1520
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Za to oglądałam dziś pomadki Golden Rose i powiem, że tam nudziaki są ładne. Do tego kosztują mniej, ale odpowiednika Spicy Coral dalej nie znalazłam
ja tez szukam! ja też !!
jak znajdę to dam znać
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:08   #1521
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Też byłam dziś obejrzeć nowości. Mam trzy pomadki z AM i powiem, że te które są teraz(UC) są okropne. Podkreślają suche skórki, tworzą jakieś smugi na ustach, co po bogactwie kolorów jak użytkowość żadna
dokladnie takie same byly moje wrazenia... i nie wiem jak mozna bylo wycofac jedne swietne i zepsuc ogolnie takie fajne pomadki ... po pierwszym tescie myslalam, ze moze cos nie tak z moimi ustami ale drugie podejscie to samo. Paskudnie prezentuja sie na ustach
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 18:18   #1522
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Catrice

Gdyby któraś z Was chciała jeszcze coś z UB dajcie znać na PW Przyjechałam dzisiaj do rodziców i oczywiście musiałam zajść do Natury, a tam pełna nowa szafa i nietknięta limitowanka Szybko zgarnęłam puder, bo panie już zamykały Jutro obmacam resztę
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:08   #1523
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Catrice

w Zabrzu w Platanie są również niższe ceny-za podkład matujący płaciłam 20 zł a nie 25, za pędzelek 7 zł z groszami, skusiłam się też na bazę pod cienie i ona również była tańsza (zamiast 15,99zł-12,69 zł)
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:17   #1524
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość



Mam dla was kosmetyki
Proszę również dane do przelewu i kwotę całkowitą
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:36   #1525
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

No i kupiłam w końcu cienie Fleur de Lis Ale są piękne... trzeba przyznać Cena na paragonie to 12,69, więc chyba nabiła się niższa, chociaż nie wiem ile kosztują te cienie "normalnie", chyba ok. 14 zł

Ktoś się pytał, czy pudełko przy zamykaniu nie klika i tylko się zamyka tak "sprężynowo", więc u mnie też nie klika i zamyka się właśnie z takim "sprężynowym" odgłosem (którego właściwie nie słychać )

A tak w ogóle to sobie nie pooglądałam dziś nowości :/ bo naturzanki wypakowywały kosmetyki do wszystkich szaf i dostęp do Catrice był bardzo ograniczony, żeby nie powiedzieć niemożliwy... Udało mi się jedynie sięgnąć po te cienie, a kobieta która układała towary z taką łaską się odsunęła, patrzyła mi na ręce i czekała aż wreszcie sobie pójdę, bo musi rozpakować towar a ja ewidentnie jej przeszkadzałam
Nie ma to jak kupować kosmetyki, kiedy ktoś stoi nad tobą jak kat nad dobrą duszą i ci dyszy w kark...

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dokladnie takie same byly moje wrazenia... i nie wiem jak mozna bylo wycofac jedne swietne i zepsuc ogolnie takie fajne pomadki ... po pierwszym tescie myslalam, ze moze cos nie tak z moimi ustami ale drugie podejscie to samo. Paskudnie prezentuja sie na ustach
Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Też byłam dziś obejrzeć nowości. Mam trzy pomadki z AM i powiem, że te które są teraz(UC) są okropne. Podkreślają suche skórki, tworzą jakieś smugi na ustach, co po bogactwie kolorów jak użytkowość żadna Lakiery mi się nie podobają. Nic mi się nie podoba z nowości.

Za to oglądałam dziś pomadki Golden Rose i powiem, że tam nudziaki są ładne. Do tego kosztują mniej, ale odpowiednika Spicy Coral dalej nie znalazłam
A przepraszam Was dziewczyny, ale muszę się zapytać: czy testowałyście te pomadki w sklepie tzn. malowałyście usta testerami? Bo macie takie szczegółowe wrażenia, co do tych nowych szminek, a z z postów nie wynika, ze się skusiłyście na ich zakup Czy to Wasze wrażenia już po zakupie?

Aha, i jeszcze jedna sprawa, ktoś pytał, czy te nowe pomadki też nabijają się w kasie po niższej cenie, sprawdzałam pod czytnikiem tą z Ultimate Shine i jej cena to niecałe 13 zł, więc też kosztuje mniej niż cena na szafie.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:45   #1526
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No i kupiłam w końcu cienie Fleur de Lis Ale są piękne... trzeba przyznać Cena na paragonie to 12,69, więc chyba nabiła się niższa, chociaż nie wiem ile kosztują te cienie "normalnie", chyba ok. 14 zł
a gdzie kupiłaś je w Warszawie bo się nad nimi zastanawiam ?
a tak w ogóle to mamy pytanie odnośnie lakierów z serii nude jak się sprawują i tego Iron Merimaiden ?
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:53   #1527
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez sannnnd Pokaż wiadomość
a gdzie kupiłaś je w Warszawie bo się nad nimi zastanawiam ?
a tak w ogóle to mamy pytanie odnośnie lakierów z serii nude jak się sprawują i tego Iron Merimaiden ?
Na Gocławiu.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:54   #1528
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
w Zabrzu w Platanie są również niższe ceny-za podkład matujący płaciłam 20 zł a nie 25, za pędzelek 7 zł z groszami, skusiłam się też na bazę pod cienie i ona również była tańsza (zamiast 15,99zł-12,69 zł)
przetestowałaś już podkład ? mogłabyś powiedzieć jak się sprawdza i szczególnie jak u niego z kryciem ?
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:59   #1529
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
przetestowałaś już podkład ? mogłabyś powiedzieć jak się sprawdza i szczególnie jak u niego z kryciem ?
jeszcze nie testowałam ale jutro mam taki zamiar jak tylko porobię jakieś zdjęcia na ręcę/twarzy i ocenię jak działa to dam znać
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 20:05   #1530
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
przetestowałaś już podkład ? mogłabyś powiedzieć jak się sprawdza i szczególnie jak u niego z kryciem ?
ja mam ten podkład i go opisywałam kilka stron temu( ze zdjęciami), podkład kryje tak lekko-średnio ale jest bardzo fajny leciutki, nie ciemnieje

jak masz jakieś jeszcze pytanie to z chęcią Ci odpowiem :P

Edytowane przez sarhara17
Czas edycji: 2011-03-10 o 20:06
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.