Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-03, 17:10   #1231
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Rippin_Kittin Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie są wasze odczucia co do "zmniejszenia się fałdu brzusznego"? (Bo i taki efekt jest obiecywany w ulotce Inneove), powiem szczerze, że brzuszków nie robie a mam wrażenie jakby się bardziej płaski brzuszek zrobił. Jak to u was wygląda?
Martinia, wydaje mi się, że tabletki chyba lepiej działają bo czas ich pełnego wchłonięcia i co za tym idzie działania jest dłuższy, a proszek rozpuszczony w wodzie szybciej sie z organizmu wydala - takie jest moje zdanie
Mi też się zrobił bardziej płaski. Jak długo już bierzesz?
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:18   #1232
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jodi : od lutego czyli zaczynam już 3 miesiąc

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez maddytasha Pokaż wiadomość
No wiec juz sama nie wiem co lepsze
Jak narazie zaczelam brac pierwsze opakowanie Inneov w proszku, wiec juz tak bede kontnuowac. Za jakis czas sprubuje w kapsulkach. Mysle, ze jesli ktos ma watpliwosci to najlepiej uzyc jednego i drugiego, kazdy ma inny organizm, na kazdego zawsze troszke inaczej moze dzialac i najlepiej przekonac sie na wlasnej skorze

Mam jedno pytanko, wie moze ktos czy alkohol spowalnia dzialanie srodka. Nieraz lubie wypic lampke wina lub poszalec na dyskotece i tak sie zastanawiam, czy wtedy waro brac.
Trudno powiedzieć bo niby się mówi, że przy jakichkolwiek lekach czy dietach itp. nie należy pić alko bo wzmaga apetyt i dostarcza dużej ilości pustych kalorii, więc w sumie sam w sobie spowalnia odchudzanie, ja na weekend też lubie sobie wypić jakieś piwko i nie zauważyłam żeby jakoś gorzej tabl. działały. Myślę, że lampka wina nie zaszkodzi
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 09:00   #1233
kasha2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jakie zauwazylas juz efekty, oprocz splaszczonego brzucha, czy zmniejszyl Ci sie celullit? A skoro piszemy juz o uzywkach, to czy palenie papierosow spowanlnia w jakis spobob dzialanie tabletek?

Edytowane przez kasha2005
Czas edycji: 2011-04-05 o 18:27
kasha2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:08   #1234
maddytasha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hej Dziewczyny

Mam problem Juz od ponad tygodnia biore Inneov w proszku i od 3 dni pojawily mi sie bole brzucha, lekie skorcze i uczucie przejedzenia chociaz malo jem, a jak czuje, ze jestem glodna po malym gryzie czegokolwiek ponownie czuje sie napchana.
Nie wiem teraz co robic, czy to wina inneov W ulotce jest napisane, ze moga wystapic dzialania nieporzadane jak bol brzucha.
Czy ktoras kiedys miala taki problem ?
maddytasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:54   #1235
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez kasha2005 Pokaż wiadomość
Jakie zauwazylas juz efekty, oprocz splaszczonego brzucha, czy zmniejszyl Ci sie celullit? A skoro piszemy juz o uzywkach, to czy palenie papierosow spowanlnia w jakis spobob dzialanie tabletek?
Jeśli o mnie chodzi to tak - cellulit zmniejszył się bardzo znacząco. Eh generalnie palenie papierosów szkodzi na wszystko <rzuć to świństwo!> wydaje mi się, ze mogą spowalniać efekt bo wprowadzasz do organizmu tysiące toksyn które spowalniają metabolizm i wchłanianie różnych substancji zawartych w lekach lub suplementach diet. Z jednej strony chcesz sobie pomagać a z drugiej uniemożliwiasz to bo sie trujesz.
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:15   #1236
kasha2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Rippin_Kittin Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi to tak - cellulit zmniejszył się bardzo znacząco. Eh generalnie palenie papierosów szkodzi na wszystko <rzuć to świństwo!> wydaje mi się, ze mogą spowalniać efekt bo wprowadzasz do organizmu tysiące toksyn które spowalniają metabolizm i wchłanianie różnych substancji zawartych w lekach lub suplementach diet. Z jednej strony chcesz sobie pomagać a z drugiej uniemożliwiasz to bo sie trujesz.
Wiekszosc dziewczym zauwazyla efekty juz po pierwszym miesiacu, jak to wygladalo u Ciebie? Ja za tydzien koncze pierwszy miesiac, i tak naprawde to ciezko mi okreslic jakiekolwiek rezultaty Byc moze skora na pupie i udach stala sie jedrniejsza, ale celullit na lewym ramieniu ciagle jest i nie wydaje mi sie aby sie zmniejszyl, byc moze to kwestia tego, ze codziennie przegladam sie w lustrze Wydawalo mi sie, ze duzo latwiej byloby sie pozbyc tego ochydztwa wlasnie z ramion...
kasha2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 06:55   #1237
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez kasha2005 Pokaż wiadomość
Wiekszosc dziewczym zauwazyla efekty juz po pierwszym miesiacu, jak to wygladalo u Ciebie? Ja za tydzien koncze pierwszy miesiac, i tak naprawde to ciezko mi okreslic jakiekolwiek rezultaty Byc moze skora na pupie i udach stala sie jedrniejsza, ale celullit na lewym ramieniu ciagle jest i nie wydaje mi sie aby sie zmniejszyl, byc moze to kwestia tego, ze codziennie przegladam sie w lustrze Wydawalo mi sie, ze duzo latwiej byloby sie pozbyc tego ochydztwa wlasnie z ramion...
Po 1 nie wpadaj w panikę jeśli po pierwszym m-cu nic nie zauważysz, już kiedyś tu pisałam, że przecież każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, potrzeba czasu żeby tabletki zaczeły działać. W moim wypadku to jest tak, że chudne bardzo długo i mozolnie, a tyję dwa razy tyle ile schudłam w ciągu niecałego miesiąca i wiem, że musze wiele robić żeby mieć najmniejsze nawet efekty. Owszem zmiany już dostrzegłam po 1,5 opakowania, ale dołożyłam jeszcze do tabletek ruch, ćwiczenia i basen, śmiało moge powiedzieć że po miesiącu działanie tabletek oceniam 7/10.
Jeśli martwią Cie ramiona może spróbuj jeszcze jakieś proste ćwiczenia do tego dołożyć, aha i nie oglądaj się codziennie w lustrze (bo nie bedziesz widzieć żadnych efektów, a Twoja frustracja będzie jeszcze tylko narastać) to jest tak samo jak z ważeniem sie, najlepiej raz w tygodniu
Leci 3 miesiąc jak używam Inneov i jestem bardzo zadowolona - serio są to pierwsze tabletki które na mnie działają (a cellulitu mam spoooro).
Nie poddawaj się, jak już zaczełaś to walcz do końca
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 11:28   #1238
maddytasha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez maddytasha Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Mam problem Juz od ponad tygodnia biore Inneov w proszku i od 3 dni pojawily mi sie bole brzucha, lekie skorcze i uczucie przejedzenia chociaz malo jem, a jak czuje, ze jestem glodna po malym gryzie czegokolwiek ponownie czuje sie napchana.
Nie wiem teraz co robic, czy to wina inneov W ulotce jest napisane, ze moga wystapic dzialania nieporzadane jak bol brzucha.
Czy ktoras kiedys miala taki problem ?
Odstawilam jednak inneov no ale bole brzucha zniknely Jest mi bardzo szkoda, ze moj organizm dziala tak na ten preperat. Czytalam duzo wypowiedzi na temat inneov cellulit i nie spotkalam sie z takim przypadkiem jak moj. Akutat na mnie musialo trafic, ze moj zoladek nie przyswaja tego preperatu Zaznacze jeszcze, ze na nic nie choruje. No trudno musi byc ten jeden przypadek na 100
maddytasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 13:57   #1239
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez maddytasha Pokaż wiadomość
Odstawilam jednak inneov no ale bole brzucha zniknely Jest mi bardzo szkoda, ze moj organizm dziala tak na ten preperat. Czytalam duzo wypowiedzi na temat inneov cellulit i nie spotkalam sie z takim przypadkiem jak moj. Akutat na mnie musialo trafic, ze moj zoladek nie przyswaja tego preperatu Zaznacze jeszcze, ze na nic nie choruje. No trudno musi byc ten jeden przypadek na 100
Ciekawi mnie czy piłaś proszek w trakcie lub zaraz po posiłku czy na pusty żołądek?
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 07:24   #1240
kasha2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez jodi Pokaż wiadomość
Mi też się zrobił bardziej płaski. Jak długo już bierzesz?
Hey dziewczyny, na poczatku moj facet, smial sie ze mnie, ze zamowilam te tabletki.Pare dni temu sam z siebie, stwierdzil, ze chyba dzialaja, bo moj brzuch i tylnia czesc ud wygladaja na bardziej splaszczone Chyba powiedzial to szczerze, bo wczoraj po powrocie z pracy, na stoliku lezala paczka z inneov w srodku, ktora zamowilam w zeszlym tygodniu... i nie bylo ani jednego krzywego komentarza tak jak na poczatku!!!
kasha2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 13:53   #1241
maddytasha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Rippin_Kittin Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie czy piłaś proszek w trakcie lub zaraz po posiłku czy na pusty żołądek?
Pilam w trakcie posilku, nigdy na pusty zaladek.
maddytasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 18:21   #1242
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez maddytasha Pokaż wiadomość
Pilam w trakcie posilku, nigdy na pusty zaladek.
hmm... a może akurat ten czas stosowania inneov pokrył się to z jakimiś innym powodem bólu (okres, stres, jedzenie)? jeśli tak to mimo to dobrze, że odstawiłaś... może zrób po jakimś czasie drugie podejście? może niekoniecznie dobry przykład przytoczę bo bardziej z problemami zewnętrznymi niż wewnątrz organizmu - ale kupiłam płyn micelarny 500 ml i już po pierwszym stosowaniu wylazło mi pełno wyprysków - przez dwa tygodnie zejść nie chciały ale stwierdziłam, że taką ilość to aż żal nie wykorzystać i zrobilam bo zagojeniu buzi drugie podejście - służy mi bez problemów do dziś może w innym czasie i inneov będzie dobrze przyswajalny? ale gdyby pojawiły się znów objawy to wtedy więcej go już nigdy nie bierz!
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:42   #1243
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
hmm... a może akurat ten czas stosowania inneov pokrył się to z jakimiś innym powodem bólu (okres, stres, jedzenie)? jeśli tak to mimo to dobrze, że odstawiłaś... może zrób po jakimś czasie drugie podejście? może niekoniecznie dobry przykład przytoczę bo bardziej z problemami zewnętrznymi niż wewnątrz organizmu - ale kupiłam płyn micelarny 500 ml i już po pierwszym stosowaniu wylazło mi pełno wyprysków - przez dwa tygodnie zejść nie chciały ale stwierdziłam, że taką ilość to aż żal nie wykorzystać i zrobilam bo zagojeniu buzi drugie podejście - służy mi bez problemów do dziś może w innym czasie i inneov będzie dobrze przyswajalny? ale gdyby pojawiły się znów objawy to wtedy więcej go już nigdy nie bierz!
Martinia może mieć rację, spróbuj znów, a może wypróbuj tabletki? Być może coś w składzie proszku Ci nie służyło akurat.
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:35   #1244
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Maddytasha wiesz co jeszcze zauważyłam... tak mi to pasuje że się łączy z przyjmowaniem inneov.. mianowicie czasem zapominam i nie połykam tabletek w trakcie jedzenia tylko mówmy z min. 15 min później (gdy sobie uświadomię, że zapomniałam) i później właśnie czuję brzuch - nie żeby to był duży ból, ale jakiś taki dyskomfort, delikatne jakby kłucie.. może u Ciebie też inneov nie miesza się dostatecznie z pożywieniem i tak to odczuwasz może to bez sensu ale coś takiego odczuwam właśnie w takiej sytuacji

Edytowane przez martinia
Czas edycji: 2011-04-13 o 20:36
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:57   #1245
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

czemu juz nikt nie pisze jak tam rezultaty? Mi zostały jeszcze trzy opakowania, po trzech juz jestem. Jestem szalnie zadowolona skóra bardzo gładka jak po polingu i zbita mocno ale od tygodnia tez zaczłałam używać żel modelujący AA. A jak tam u was?
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:56   #1246
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Kończę drugie opakowanie i póki co zauważyłam większe napięcie skóry, jest miła w dotyku, ale niestety cellulit raczej się nie zmniejszył trochę na pewno w tym mojej winy bo nie przestrzegam ostatnio zbyt zdrowej diety, teraz mam zamiar się poprawić i bardziej zacząć o siebie dbać. zostało mi jeszcze jedno opakowanie i sama nie wiem czy zamawiać kolejne...?
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:53   #1247
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
Kończę drugie opakowanie i póki co zauważyłam większe napięcie skóry, jest miła w dotyku, ale niestety cellulit raczej się nie zmniejszył trochę na pewno w tym mojej winy bo nie przestrzegam ostatnio zbyt zdrowej diety, teraz mam zamiar się poprawić i bardziej zacząć o siebie dbać. zostało mi jeszcze jedno opakowanie i sama nie wiem czy zamawiać kolejne...?
A ćwiczysz coś? Przy ruchu zawsze lepsze efekty są

Ja kończe 6 opakowanie, do tego ćwicze i pije dużo wody, efekty są widoczne jestem zadowolona i na pewno jeszcze kupie następne opakowania
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:40   #1248
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Rippin_Kittin właśnie nie ćwiczę ja to leniuch jestem... kilka razy byłam na rolkach ale teraz znów pogoda brzydka, tańczę salsę więc choć tyle mam ruchu, no i staram się jak najwięcej chodzić, z pracy wysiadam kilka przystanków wcześniej i dreptam wiem, że to za mało więc powoli zmuszam się do większego wysiłku chociaż wodę piję regularnie
ale powiem, że dziś się ucieszyłam! byłam w zarze, a mają tam takie specyficzne światło w przebieralni, które zawsze podkreślało moje nieszczęsne fałdki na udach, teraz owszem też były ale takie mniejsze więc chyba mimo wszystko i tak inneov działa
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:52   #1249
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Rippin_Kittin Pokaż wiadomość
A ćwiczysz coś? Przy ruchu zawsze lepsze efekty są

Ja kończe 6 opakowanie, do tego ćwicze i pije dużo wody, efekty są widoczne jestem zadowolona i na pewno jeszcze kupie następne opakowania
Ale mozna tylko 6 opakowań to juz zakończenie kuracji...
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 07:15   #1250
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez jodi Pokaż wiadomość
Ale mozna tylko 6 opakowań to juz zakończenie kuracji...
właśnie chciałam o to pytać skąd wiesz, że trzeba zakończyć po 6 opakowaniu? nie mogłam się doszukać tej informacji.. po jakim czasie można ewentualnie ponownie rozpocząć kurację?
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:24   #1251
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja kończę już 4 opakowanie i rezultatów niewiedze Do tego chodzę na vacu na podciśnienie i podczerwień i na rollen - masaż.
Ostatnio na vacu chodzę nawet po godzinie ( 2 x 30 min).
I nic !!! Jedynie się muszę przyznać ze mam problem z wypijaniem wody - 2 litrów dziennie.
Ja po prostu nie odczuwam pragnienia i nie pamiętam by pić.
W tym tygodniu kończy mi się karnet na vacu i raczej nie kupie kolejnego, zdecydowanie wole siłownie.
Za oknem piękna pogoda się robi a ja na pewno spódniczki krótkiej w tym roku nie założę Nie wiem może jeszcze coś ruszy, ale już tracę nadzieje.
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 17:55   #1252
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

o kurczę MissiSissi to dość dużo działasz.. powinnaś widzieć efekty. ale nie poddawaj się. trzymam kciuki, że wszystko ruszy i zacznie znikać i pij dużo wody! jak czujesz pragnienie to już jest ostatni moment, trzeba się nawadniać by właśnie nie dopuścić do tego momentu.

a ja już sama nie wiem, niby dopiero co pisałam, że specjalnych efektów nie widzę, a dziś jak się zaczęłam tak przyglądać to faktycznie gładszą mam tę skórę.. sama nie wiem czy to od światła zależy, czy faktycznie jest poprawa.. będę nadal łykać i zobaczymy...

czy któraś z Was wysyłała te kupony na promocję 3+1? po ilu dniach otrzymałyście opakowanie inneov? ja wysłałam na początku kwietnia, niby odpisali, że niedługo wyślą ale póki co nie dostałam, a przydałoby się teraz jak moje zapasy już się kończą
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 07:06   #1253
Rippin_Kittin
Przyczajenie
 
Avatar Rippin_Kittin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 16
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

jodi - nigdzie nie znalazłam info, że można tylko 6 opakowań, na karcie klienta w opakowaniu jest napisane, że 6 opakowań to zalecany czas kuracji, więc na moje rozumowanie po tej ilości powinno widzieć się znaczącą poprawę, a jak nie to lecieć dalej.

MissiSissi - woda znacząco poprawia drenaż limfy, wypłukuje toksyny i zapobiega gromadzeniu się dużych ilości płynu w organiźmie, nie mówiąc już nic o dobroczynnym działaniu na nerki, powinnaś jej pić naprawde dużo. Jak nie możesz, nie lubisz etc spróbuj z cytryną, lub letnią czerowną herbatę, ale trzeba pić. Co do tych zabiegów na które chodzisz czy nie lepiej było by zaoszczędzić kase i tymbardziej w piękną pogode iść na rower lub dłuugi spacer? Ah i mi dużeo pomogło zwykłe szorowanie ud gąbką o szorstkej powierzchni w letniej a później lodowatej wodzie (cellulit nie lubi zimnej wody )

Martinia - ja wysyłałam tylko wycięte kody kreskowe i opakowanie dostałam już po 2 tygodniach
Rippin_Kittin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 21:05   #1254
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

a ja wpisałam tylko kody na stronce inneov ale przysłali mi maila że wyślą.. póki co 4 tygodnie i nie ma.. trudno, będę czekać...

z jednej strony te 6 opakowań to zalecany minimalny czas, ale z drugiej pewnie jest jakaś maksymalna ilość jaką można zażyć.. w końcu tak to można by jeść te tabletki w nieskończoność, a to na pewno dobre też by nie było...
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 13:33   #1255
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

czy któraś z Was wysyłała te kupony na promocję 3+1? po ilu dniach otrzymałyście opakowanie inneov? ja wysłałam na początku kwietnia, niby odpisali, że niedługo wyślą ale póki co nie dostałam, a przydałoby się teraz jak moje zapasy już się kończą [/QUOTE]

Ja tez już jakieś 3 tygodnie temu wysłałam kody i oprócz potwierdzenia mailowego , tabletek jeszcze nie dostałam.

Wydaje mi się ze w końcu te promocyjne opakowanie dostaniemy, w końcu to porządna droga firma więc raczej "jaj" ze swoich klientów robić nie będą.
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 18:31   #1256
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

zapytam tu bo szukam i nic, wybaczcie
Czy jest jakiś zbiorczy o kapsułkach wyszczuplających i na cellulit?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:17   #1257
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez MissiSissi_ Pokaż wiadomość
Ja tez już jakieś 3 tygodnie temu wysłałam kody i oprócz potwierdzenia mailowego , tabletek jeszcze nie dostałam.

Wydaje mi się ze w końcu te promocyjne opakowanie dostaniemy, w końcu to porządna droga firma więc raczej "jaj" ze swoich klientów robić nie będą.
mam nadzieję. w promocji mięli jakąś tam określoną ilość tych opakowań ale myślę, że gdyby już im się skończyły to nie wysłaliby nam takiego maila w takim razie czekamy...

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
zapytam tu bo szukam i nic, wybaczcie
Czy jest jakiś zbiorczy o kapsułkach wyszczuplających i na cellulit?
niestety nie mam pojęcia.. też nie mogę takiego znaleźć. chyba jak już to są watki o konkretnych tabletkach, w których na pewno przewijają się też opinie o innych specyfikach
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:42   #1258
jodi
Raczkowanie
 
Avatar jodi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 75
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dopier oterz odpisuje bo tak troche mnie nie było. Kazda suplementacja trwa do 3 4 miesiecy góra (zazwyczaj) a jezeli chodzi o innev to nie wiem czy tu na tym watku czytałam czy gdzieś inndziej ale 6 opakowań powinno sie zuzyc czyli 3 miesiące no i raz w roku można brac innev
Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
właśnie chciałam o to pytać skąd wiesz, że trzeba zakończyć po 6 opakowaniu? nie mogłam się doszukać tej informacji.. po jakim czasie można ewentualnie ponownie rozpocząć kurację?
---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

[QUOTE=Rippin_Kittin;26766 457]jodi - nigdzie nie znalazłam info, że można tylko 6 opakowań, na karcie klienta w opakowaniu jest napisane, że 6 opakowań to zalecany czas kuracji, więc na moje rozumowanie po tej ilości powinno widzieć się znaczącą poprawę, a jak nie to lecieć dalej kurcze ja musialam gdzies to przeczytac ze bierze sie 3 miesiące i raz w rok, bede musiała poszukac.

Edytowane przez jodi
Czas edycji: 2011-05-15 o 16:44
jodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 17:37   #1259
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

faktycznie, na stronce pisze "przez min 1 miesiąc. dla zwiększenia skuteczności kurację zalecamy przedłużyć do 3 miesięcy". czyli dłużej już raczej w domyśle nie... kurczę, mam nadzieję, że jak skończę kurację w czerwcu to efekt utrzyma sie do (przynajmiej) sierpnia i mi nie wróci taki cellulit jak sprzed kuracji bo muszę przyznać, że widzę efekty
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 12:49   #1260
MissiSissi_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 39
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

kupiłam dziś kolejne opakowanie Inneov, liczę jeszcze na to dodatkowe opakowanie.
Zastanawiam się ze może trzeba im wysłać te kody poczta Polska a nie tylko kody przez ich stronę, może to by coś przyspieszyło wysyłkę opakowania promocyjnego.Ktoś tak próbował?
Kurde z drugiej strony zastanawiam się czy nie zrezygnować w ogóle z tabletek antykoncepcyjnych, zrobiłabym to już dawno gdyby nie te bóle menstruacyjne, jak sobie przypomnę moje perypetie "okresowe" gdy nie brałam hormonów to aż dostaje gęsiej skórki. wymioty, biegunka , omdlenia, dwa dni siedzenia w łóżku - po prostu dramat!!!
Skoro nabawiłam się tego cellulitu po plastrach anty to może jak przestane jeść teraz tabletki o mniejszej ilości hormonów, może same to świństwo zniknie a co za tym idzie ja troszkę schudnę.
MissiSissi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.