Guerlain - kolorówka część IV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 14:53   #4471
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gratuluje A jednak
Takie samo wrażenie mialam, jak otworzyłam pudełko pierwszy raz i zobaczyłam tego czarnego śmierdzącego dziada
Najlepiej to wyjąć i tyle
no tak kusiłyście babska, że nie mogłam nie wziąć

chyba właśnie wyjmę, bo nie dość, że wygląda okropnie, to jeszcze mam wrażenie oddaje kulasko trochę swojego gumowego zapachu
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 15:31   #4472
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
W takim razie skuszę się na ten oryginalny (widziałam w Douglasie za 130 zł), za to w Sephorze w Krakowie nigdy nie mogę go znaleźć
130zł?
Jak się kiedyś o cenę w S. pytałam, ile takie cudo by kosztowało, to mi powiedziano, że koło 200. 130 brzmi zdecydowanie lepiej, i zaczynam czuć się zainteresowana
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 15:35   #4473
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
130zł?
Jak się kiedyś o cenę w S. pytałam, ile takie cudo by kosztowało, to mi powiedziano, że koło 200. 130 brzmi zdecydowanie lepiej, i zaczynam czuć się zainteresowana
na stronie Douglasa jest faktycznie za 130 zł.. też mi się wydawało, że sporo więcej kosztuje
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 15:39   #4474
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
130zł?
Jak się kiedyś o cenę w S. pytałam, ile takie cudo by kosztowało, to mi powiedziano, że koło 200. 130 brzmi zdecydowanie lepiej, i zaczynam czuć się zainteresowana
Na pewno 130 zł, macałam go wczoraj w Douglasie
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 15:53   #4475
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
kupiłam na lotnisku nowe kulaski nie mogłam się oprzeć jeszcze się nie malowałam.. ale otworzyłam i gąbka mnie przeraziła.. cóż to za okropieństwo? jest ohydna i śmierdzi


wiedziałam, że zapomniałam o czymś
Ja tą gąbkę wyjęłam, bo nadaje kulkom niezbyt przyjemny zapach
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 18:03   #4476
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

moja przyjaciolka jest przedstawicielem i wizazystka Guerlain i wg jej opinii nie ma potrzeby uzywania oryginalnego pedzla do kulek bo w zasadzie niczym sie nie rozni od swojego odpowiednika (np kozłowski lub inne porownywalne z naturalnego wlosia)
pedzel Guerlain'a jest tylko designerskim gadżetem dla kogos kto ma kase
w kaazdym badz razie w,w, wizazystka go nie uzywa
ja osobiscie posiadam w sumie wszystkie kulasy jakie sie pojawily i z powodzeniem uzywam do nich pędzla w.w kozłowskiego i nie widze roznicy miedzy nim a tym z G.

jak mialabym kupic pedzel za 130 to wolalabym dolozyc pare zlotych i kupic sobie jakis nowy kosmetyk.. ale to tylko moje zdanie . kazdy robi jak chce
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 18:25   #4477
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Blog Temptalia zamieścił swatche Cruel Gardenia. Na ręku, z bliska i na buzi bloggerki. Mnie się podoba.
Nie wiem czy January to w Polsce będzie okolica pierwszego tygodnia czy 30-tego dnia miesiąca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg guerlain_cruelgardenia009.jpg (57,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg guerlain_cruelgardenia007.jpg (60,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg guerlain_cruelgardenia011.jpg (29,0 KB, 78 załadowań)
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 20:12   #4478
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

mam odłożone kulaski :P jutro kupuje.
w ogóle idę jutro na jakiś wieczorek z guerlain do sephory, była któraś z Was na takim czymś? czego się mogę spodziewać?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 20:42   #4479
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Blog Temptalia zamieścił swatche Cruel Gardenia. Na ręku, z bliska i na buzi bloggerki. Mnie się podoba.
Nie wiem czy January to w Polsce będzie okolica pierwszego tygodnia czy 30-tego dnia miesiąca.
Fajny, odcieniem mi się chyba bardziej podoba niż lekko brzoskwiniowy Powder Gelee od Estee. Ciekawe, za ile u nas będzie...
I spodziewałabym się raczej końca stycznia
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 20:49   #4480
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Fajny, odcieniem mi się chyba bardziej podoba niż lekko brzoskwiniowy Powder Gelee od Estee. Ciekawe, za ile u nas będzie...
I spodziewałabym się raczej końca stycznia

Bardzo chciałam i liczyłam żeby one były podobne z Gelee. Ten ostatni był dla mnie za bardzo złoty - wiem wpada w brzoskwinię i momentami widzialam tam jakiś róż, ale to złoto w moim przypadku z nie zdaje egzaminu- tutaj jednak jest chłodniej. Co do ceny obawiam się, że Guerlain sobie zaśpiewa, ale ja napewno nie zechcę niczego z lata (wiem to i czuję) więc wiosna to ostatni moment przed jesienią żeby zaszaleć.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 20:58   #4481
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Bardzo chciałam i liczyłam żeby one były podobne z Gelee. Ten ostatni był dla mnie za bardzo złoty - wiem wpada w brzoskwinię i momentami widzialam tam jakiś róż, ale to złoto w moim przypadku z nie zdaje egzaminu- tutaj jednak jest chłodniej. Co do ceny obawiam się, że Guerlain sobie zaśpiewa, ale ja napewno nie zechcę niczego z lata (wiem to i czuję) więc wiosna to ostatni moment przed jesienią żeby zaszaleć.
Na mnie Gelee też zbyt złoto wypada, ale genialnie na oku wygląda, więc zostaje ze mną.
Trzeba będzie obejrzeć tego Guerlain z bliska! Tym bardziej, że ostatnio Guerlain lubię. Bardzo lubię
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 21:07   #4482
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Na mnie Gelee też zbyt złoto wypada, ale genialnie na oku wygląda, więc zostaje ze mną.
Trzeba będzie obejrzeć tego Guerlain z bliska! Tym bardziej, że ostatnio Guerlain lubię. Bardzo lubię
Ja też ostatnio bardziej lubię Guerlain Nie lubię kuleczek, ale Guerlain to nie tylko kulki.
Używasz Gelee jako cienia (dobrze rozumiem?)? Pytam bo pamiętam jak go oglądałam, bardzo podobał mi się efekt tylko to złoto odstraszało, bo ja w tym kolorze na policzkach wyglądam brzydko.
Potem widziałam film z ModelReccomend i tam bardziej ta brzoskwinia została wyeksponowana bardziej. Ale nie pomyslałam o takim zastosowaniu. Jest teraz czago żałować.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 21:12   #4483
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio bardziej lubię Guerlain Nie lubię kuleczek, ale Guerlain to nie tylko kulki.
Używasz Gelee jako cienia (dobrze rozumiem?)? Pytam bo pamiętam jak go oglądałam, bardzo podobał mi się efekt tylko to złoto odstraszało, bo ja w tym kolorze na policzkach wyglądam brzydko.
Potem widziałam film z ModelReccomend i tam bardziej ta brzoskwinia została wyeksponowana bardziej. Ale nie pomyslałam o takim zastosowaniu. Jest teraz czago żałować.
Tak, używam jako cienia. Na sucho, a jak chcę bardziej metalicznego efektu - to pryskam pędzel wodą termalną i aplikuję toto na mokro.
Z innych dziwnych zastosowań - ciemny lakier na paznokciach (najlepiej: śliwka węgierka) podrasowany chmurką złotego pyłku na palcach serdecznych, wprawioną w ruch przez potrząśnięcie pędzelkiem. Efekt świetny
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 11:28   #4484
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Tak, używam jako cienia. Na sucho, a jak chcę bardziej metalicznego efektu - to pryskam pędzel wodą termalną i aplikuję toto na mokro.
Z innych dziwnych zastosowań - ciemny lakier na paznokciach (najlepiej: śliwka węgierka) podrasowany chmurką złotego pyłku na palcach serdecznych, wprawioną w ruch przez potrząśnięcie pędzelkiem. Efekt świetny

To wygląda naprawdę na kosmetyk must-have chociaż przez ilość zastosowań
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:29   #4485
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Blog Temptalia zamieścił swatche Cruel Gardenia. Na ręku, z bliska i na buzi bloggerki. Mnie się podoba.
Nie wiem czy January to w Polsce będzie okolica pierwszego tygodnia czy 30-tego dnia miesiąca.
śliczna ta gardenia acz zastosowana na Christinie nie podoba mi się, tak samo jak kulasy na niej... to chyba z tego wynika, że ona wszystko na sobie pokazuje, a niektóre kolory są totalnie nie dla niej
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:35   #4486
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Blog Temptalia zamieścił swatche Cruel Gardenia. Na ręku, z bliska i na buzi bloggerki. Mnie się podoba.
Nie wiem czy January to w Polsce będzie okolica pierwszego tygodnia czy 30-tego dnia miesiąca.
Musze go miec
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:46   #4487
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
śliczna ta gardenia acz zastosowana na Christinie nie podoba mi się, tak samo jak kulasy na niej... to chyba z tego wynika, że ona wszystko na sobie pokazuje, a niektóre kolory są totalnie nie dla niej
Może na jaśnijeszej cerze będzie bardziej widać tę różowawą nutę.
Na to liczę.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Musze go miec
To samo pomyślałam- teraz tylko czekanie aż będzie
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:16   #4488
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Może na jaśnijeszej cerze będzie bardziej widać tę różowawą nutę.
Na to liczę.


wydaje mi się, że tak jak napisałaś - na jaśniejszej cerze pokaże róż a nie tylko ten blask.
Pochwal się, kiedy nabędziesz
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:31   #4489
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że tak jak napisałaś - na jaśniejszej cerze pokaże róż a nie tylko ten blask.
Pochwal się, kiedy nabędziesz
Jak tylko będzie to nabędę Jak te swatche się widzi to już by człowiek chciał a tu trzeba czekać. Ale z drugiej strony niektóre rzeczy się przestają podobać zanim się je zobaczy i tak te listy marzeń się racjonalizują. Z tą Gardenią tak nie będzie To się nie odwidzi.
Ale dzięki tym swatchom idziemy przygotowani a tak jakbym miała stanąć przed kolekcją o ktorej nie miałam pojęcia, wogóle wcześniej jej nie widziałam- to mogłoby się skończyć albo ucieczką albo niekontrolowanym kupowaniem jak w "Wyznaniach Zakupocholiczki".
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 18:50   #4490
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Witam Drogie Wizażystki Mam pytanie, własnie mikołaj chciałby się dowiedzieć jaki kolor tego cuda pragnęłabym dostać pod choinkę, chorowałam na nie długo i w tym roku postanowiłam się w końcu uleczyć!! Mam jednak problem z wyborem koloru. W świetle dziennym jestem dość blada, cerę mam normalną ze wslazaniem na suchą, nie używam podkładu, lekkie sińce po oczami, widać żyłki Zastanawiam się który odcień wybrać, czy 01 Teint Rosé, 02 Teint Beige czy 03 Teint Doré... Proszę pomóżcie mi wybrać Czy dwójeczka się nadaje do bledzizny czy jednak pójść w stronę jedynki? Wacham się ponieważ mam obawy, ze po jedynce będę wyglądać kredowo biało :|

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2011-12-05 o 00:06
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 18:55   #4491
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizarzystki Mam pytanie, własnie mikołaj chciałby się dowiedzieć jaki kolor tego cuda pragnęłabym dostać pod choinkę, chorowałam na nie długo i w tym roku postanowiłam się w końcu uleczyć!! Mam jednak problem z wyborem koloru. W świetle dziennym jestem dość blada, cerę mam normalną ze wslazaniem na suchą, nie używam podkładu, lekkie sińce po oczami, widać żyłki Zastanawiam się który odcień wybrać, czy 01 Teint Rosé, 02 Teint Beige czy 03 Teint Doré... Proszę pomóżcie mi wybrać Czy dwójeczka się nadaje do bledzizny czy jednak pójść w stronę jedynki? Wacham się ponieważ mam obawy, ze po jedynce będę wyglądać kredowo biało :|
na pewno nie kredowo biało - przecież one nie dają konkretnego koloru
jeśli się zastanawiasz to chyba najbardziej neutralne są 02, ale ja mam 03, a jestem na poziomie najjaśniejszych podkładów drogeryjnych i też koloru nie widzę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 19:00   #4492
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizarzystki Mam pytanie, własnie mikołaj chciałby się dowiedzieć jaki kolor tego cuda pragnęłabym dostać pod choinkę, chorowałam na nie długo i w tym roku postanowiłam się w końcu uleczyć!! Mam jednak problem z wyborem koloru. W świetle dziennym jestem dość blada, cerę mam normalną ze wslazaniem na suchą, nie używam podkładu, lekkie sińce po oczami, widać żyłki Zastanawiam się który odcień wybrać, czy 01 Teint Rosé, 02 Teint Beige czy 03 Teint Doré... Proszę pomóżcie mi wybrać Czy dwójeczka się nadaje do bledzizny czy jednak pójść w stronę jedynki? Wacham się ponieważ mam obawy, ze po jedynce będę wyglądać kredowo biało :|
Ale meteorytów nie nakłada się w sumie na goła buzię, bo nie widac efektu, a na pewno nie zakryją one niedoskonałości cery.
Jednak jeśli już to wybierałabym na Twoim miejscu 02.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 19:07   #4493
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizarzystki Mam pytanie, własnie mikołaj chciałby się dowiedzieć jaki kolor tego cuda pragnęłabym dostać pod choinkę, chorowałam na nie długo i w tym roku postanowiłam się w końcu uleczyć!! Mam jednak problem z wyborem koloru. W świetle dziennym jestem dość blada, cerę mam normalną ze wslazaniem na suchą, nie używam podkładu, lekkie sińce po oczami, widać żyłki Zastanawiam się który odcień wybrać, czy 01 Teint Rosé, 02 Teint Beige czy 03 Teint Doré... Proszę pomóżcie mi wybrać Czy dwójeczka się nadaje do bledzizny czy jednak pójść w stronę jedynki? Wacham się ponieważ mam obawy, ze po jedynce będę wyglądać kredowo biało :|
Hej
Jestem średnim bladziochem mam 01 i hmmm zero efektu. Planuję jutro kupić 03 bo po zdjęciach i recenzjach myślę ze będzie to strzał w 10. 02 daje różowe glow a 03 bardziej brązowe aczkolwiek subtelne.
Może interesują Cie odsypki limitowanek i właśnie 03? Mam połowę na wydaniu
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2011-12-04 o 19:09
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:29   #4494
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Dzięki wielkie za odpowiedzi Chyba pójdę tym tropem, że zacznę od 02 Widać, że nie wiem z czym to się je hahahaha Myślałam również o bazie tej firmy:http://www.johnlewis.com/102246/Product.aspx
Czy myślicie, że sama baza mi wystarczy pod ten puder? Bo podkładu/fluidu nie chcę używać... Moja skóra na buzi jest jasna, bez wyprysków jakichś strasznych przebarwień, niedoskonałości i tego typu historii. Chyba nawet mi się podoba, ale chciałabym aby wyglądała gładko, zdrowo i promiennie
Zosiu, A jaka jest cena Twoich dosypek? Czy takie info raczej na pw? Jeśli tak to poproszę o wiadomość w tej sprawie Nie mieszkam w PL, ale zawsze mogłabym zamówić na adres mamusi A zdjęcia z efektami są na tym forum?

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2011-12-04 o 21:33
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 21:44   #4495
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

A nie jest to żadna tajemnica
Butterfly 1/3 opakowania (pierwotnie jest 60g pereł) za 110zł
D'Or 1/2 opakowania za 90zł
03 1/2 opakowania 82-90zł na ten kolorek bys musiała sie zdecydować dzisiaj bo jutro ide do perfumerii (jak nikogo nie znajde na połówkę to nie kupię)

Pełno fotek jest do wyszukania na google. Duzo filmików na you. Zerknij na KWC.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2011-12-04 o 21:53
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:03   #4496
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedzi Chyba pójdę tym tropem, że zacznę od 02 Widać, że nie wiem z czym to się je hahahaha Myślałam również o bazie tej firmy:http://www.johnlewis.com/102246/Product.aspx
Czy myślicie, że sama baza mi wystarczy pod ten puder? Bo podkładu/fluidu nie chcę używać... Moja skóra na buzi jest jasna, bez wyprysków jakichś strasznych przebarwień, niedoskonałości i tego typu historii. Chyba nawet mi się podoba, ale chciałabym aby wyglądała gładko, zdrowo i promiennie
Miałam tą bazę - za bardzo się po niej buzia świeci. Ale nie w tym rzecz, tylko w tym, że baz samych raczej też się nie używa, a już na pewno nie pod kulki, one sa pod podkład, aby rozświetlić buzię, nadac poślizgu podkładowi i przedłużyc jego trwałość
Jak masz gładką buzię bez przebarwień to po prostu kup jakiś zwykły puder w kamieniu lub w sypki w kolorze Twojej skóry i na to meteorytki.
Albo ewentualnie możesz nabyć delikatny podkład tonujący.
Albo ewentualnie spróbuj samych kulek, zobacz czy efekt Ci się w ogóle spodoba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:29   #4497
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam tą bazę - za bardzo się po niej buzia świeci. Ale nie w tym rzecz, tylko w tym, że baz samych raczej też się nie używa, a już na pewno nie pod kulki, one sa pod podkład, aby rozświetlić buzię, nadac poślizgu podkładowi i przedłużyc jego trwałość
Jak masz gładką buzię bez przebarwień to po prostu kup jakiś zwykły puder w kamieniu lub w sypki w kolorze Twojej skóry i na to meteorytki.
Albo ewentualnie możesz nabyć delikatny podkład tonujący.
Albo ewentualnie spróbuj samych kulek, zobacz czy efekt Ci się w ogóle spodoba
Własnie tak też zrobię, mam świetny puder, który używam obecnie, jest sypki i uwielbiam go, nie można przedawkować Dlaczego na to nie wpadłam? Dzięki Cori!!
Zosiu, muszę poszperać i pooglądać te meteorki, które masz do rozsypania, dzięki za ceny. Niestety chyba się dzisiaj nie zdecyduję na tą 3 :| bladzina ze mnie, najpierw spróbuję z jaśniejszymi... Ale dziękuję!
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:32   #4498
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam tą bazę - za bardzo się po niej buzia świeci. Ale nie w tym rzecz, tylko w tym, że baz samych raczej też się nie używa, a już na pewno nie pod kulki, one sa pod podkład, aby rozświetlić buzię, nadac poślizgu podkładowi i przedłużyc jego trwałość
Jak masz gładką buzię bez przebarwień to po prostu kup jakiś zwykły puder w kamieniu lub w sypki w kolorze Twojej skóry i na to meteorytki.
Albo ewentualnie możesz nabyć delikatny podkład tonujący.
Albo ewentualnie spróbuj samych kulek, zobacz czy efekt Ci się w ogóle spodoba
Własnie tak też zrobię, mam świetny puder, który używam obecnie, jest sypki i uwielbiam go, nie można przedawkować Dlaczego na to nie wpadłam? Dzięki Cori!!
Zosiu, muszę poszperać i pooglądać te meteorki, które masz do rozsypania, dzięki za ceny. Niestety chyba się dzisiaj nie zdecyduję na tą 3 :| bladzina ze mnie, najpierw spróbuję z jaśniejszymi... Ale dziękuję!
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:39   #4499
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Własnie tak też zrobię, mam świetny puder, który używam obecnie, jest sypki i uwielbiam go, nie można przedawkować Dlaczego na to nie wpadłam? Dzięki Cori!!
Bo najprostsze rozwiązania zazwyczaj sa najtrudniejsze
Daj znać, jak kupisz już kulki, jak Ci się wszystko sprawuje i jak Twoje wrażenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 22:50   #4500
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Guerlain - kolorówka część IV

Oczywiście nie omieszkam tego zrobić, odkąd przeczytałam o tym pudrze ciągle o nim myślę, więc chyba nawet nie powstrzymałybyście mnie przed tym, aby się podzielić wrażeniami
Mam jeszce pytanie do Zosi, czy te limitowane serie, które masz do odsypania maja jakieś odcienie czy motylki są tylko jedne i pszczoły są tylko jedne? Bo przeszukując sieć odnoszę wrażenie, ze te serie maja po jednym odcieniu, czy to możliwe? Chciałabym się upewnić, ze to na co patrzę jest tym co masz do odsypania
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.