Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 19:19   #2491
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
UWAGA ! DOBRA WIADOMOŚĆ

Co prawda nie wiadomo kiedy dokładnie, ale Natura na swoim fan page'u na facebook'u potwierdziła, że Revoltaire będzie u Nich dostępna




Dziewczyny, nawet nie spodziewałam się, że HW będzie dla mnie aż tak udaną limitką. Codziennie używam bazy i różu, a baaardzo często cieni, normalnie w szoku jestem bo ostatnio żaden zestaw nie podpasował mi tak bardzo. Dodatkowo wszystko rasuję jeszcze odrobiną jakiegokolwiek innego różu (np. candid coral) plus cień z essence jako top dodatkowo rozświetlający na bazę i gites komandes
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:20   #2492
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
UWAGA ! DOBRA WIADOMOŚĆ

Co prawda nie wiadomo kiedy dokładnie, ale Natura na swoim fan page'u na facebook'u potwierdziła, że Revoltaire będzie u Nich dostępna
Bardzo się cieszę

róż z HW jest cudny, drugi raz go mam na sobie i coraz bardziej mi się podoba
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:46   #2493
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nawet nie spodziewałam się, że HW będzie dla mnie aż tak udaną limitką. Codziennie używam bazy i różu, a baaardzo często cieni, normalnie w szoku jestem bo ostatnio żaden zestaw nie podpasował mi tak bardzo. Dodatkowo wszystko rasuję jeszcze odrobiną jakiegokolwiek innego różu (np. candid coral) plus cień z essence jako top dodatkowo rozświetlający na bazę i gites komandes
Ja z żadnej innej limitki Catrice nie mam tyle rzeczy co z HW
Nawet z Essence kupowałam zazwyczaj jedną albo góra dwie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 00:23   #2494
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczyny, a czy któraś może wie coś o najnowszej kolekcji Catrice "Nymphelia"? Ta która jest przedstawiona na ich stronie internetowej?? Wygląda pięknie!
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:41   #2495
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Kupiłam róż z HW cały stand praktycznie jest w Naturze na Krakowskiej w Tarnowie może jeszcze wrócę po bazę
Wracaj, wracaj! obie rzeczy są must have
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
ups... ja też na nią choruję, ale na razie się powstrzymuję
Ja chwilowo też ale może dziś wyrwę się z pracy i skoczę do Natury
Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja mam bazę z HW ale jeszcze nie do końca umiem z nią pracować należy ją bardziej wklepać czy wetrzeć?
Hmm ja tak trochę wcieram trochę wklepuję delikatnie co by nie zetrzeć podkładu ale aplikacja nie jest mega problematyczna - gorzej z różem ale i róż opanowuję wczoraj dla przykładu wyszło mi i było widać kolor szkoda tylko, że mam wrażenie, że on trochę nietrwały
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że baza spodobała Ci się Muszę kiedyś spróbować pomieszać ją z podkładem - jestem baaaardzo ciekawa jaki da efekt Ja oddałam w jednej z wymianek rozświetlacz Crystalliced bo nie był mi potrzebny Jak nie masz co zrobić z rozświetlaczami, to wiesz gdzie mnie szukać
Co do zdjęcia - dziękuję za tak miłe słowa ale uwierz mi,że na "żywo" moja skóra wygląda raczej przeciętnie, a raczej słabo. Tego dnia kiedy robiłam fotkę, to akurat miałam dobry dzień mojej skóry no i jakoś podkład wyjątkowo dobrze na niej wyglądał. Co efektu fotoszopa duuuużo mi jeszcze brakuje
Kluseczka OK sprawdzę czego mogłabym się pozbyć - znaczy mam parę typów na już, ale najchętniej wymieniłabym je za ItW z Catrice
A co do skóry to nie przejmuj się - zawsze może być lepiej, warto porobić jakieś maseczki, peelingi i takie tam, w końcu wiosna idzie. ja się wzięłam za siebie i mimo że zazwyczaj mam skórę kaszkowato-ciastowatą to jakaś tam poprawa jest.
Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
UWAGA ! DOBRA WIADOMOŚĆ

Co prawda nie wiadomo kiedy dokładnie, ale Natura na swoim fan page'u na facebook'u potwierdziła, że Revoltaire będzie u Nich dostępna
spoko.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nawet nie spodziewałam się, że HW będzie dla mnie aż tak udaną limitką. Codziennie używam bazy i różu, a baaardzo często cieni, normalnie w szoku jestem bo ostatnio żaden zestaw nie podpasował mi tak bardzo. Dodatkowo wszystko rasuję jeszcze odrobiną jakiegokolwiek innego różu (np. candid coral) plus cień z essence jako top dodatkowo rozświetlający na bazę i gites komandes
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja z żadnej innej limitki Catrice nie mam tyle rzeczy co z HW
Mam dokładnie tak samo jak Czupryna i Finlora
Cienie u mnie w stałym użyciu, podobnie baza i róż (choć ten ostatni najrzadziej, bo aplikacja wymaga czasu )
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:51   #2496
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś może wie coś o najnowszej kolekcji Catrice "Nymphelia"? Ta która jest przedstawiona na ich stronie internetowej?? Wygląda pięknie!
Nymphelia będzie dostępna w Naturach za jakieś 3-4 tygodnie
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 11:35   #2497
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Hmm muszę obadać na stronie, bo wydaje mi się, że tylko podobały mi się z tej LE tylko lakiery do paznokci
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 13:22   #2498
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
[COLOR=RoyalBlue]

Wiecie może jak sprawa wygląda z cenami w Austrii? W domu mnie straszą, że nie poszaleję, bo kosmetyki będą droższe niż w Niemczech.
po tym, gdy ujrzałam ceny w Szwajcarii.. hmm, no cóż- wolałam nie kupić nic z limitek Catrice czy Essence.. Nie opłacało to się. Ceny we frankach były prawie dwukrotnie wyższe niż w Euro, a jednak wg. kursu różnica między tymi walutami jest malutka.. za lakier 5 czy 6 franków..

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy Catrice miało\ma matowe pomadki? Jakoś nie wypatrzyłam i nie wiem.
w nowej limitce Revoltaire są, jak zrobię im zdjęcia to zweryfikuję czy takie są rzeczywiście
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
I jak i jak i jak ? Kurcze, tak mi sie podoba ta limitka...
]
Jest genialna. Wracając przez Niemcy udało mi się zajechać do DM a tam była cała liitka. Niestety nie miałam czasu, by ją pomacać- przetestowałam pomadki- kupiłam dwie i moje wymarzone pędzelki. Moja mama weszła w posiadanie lakieru różowego, więc podczas świąt, jak się będę z nią widzieć zrobię zdjęcia. Ogólnie limitka jest piękna i gdy do nas wejdzie dokupię jeszcze jedną pomadkę i lakiery. Cienie może też
Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
UWAGA ! DOBRA WIADOMOŚĆ

Co prawda nie wiadomo kiedy dokładnie, ale Natura na swoim fan page'u na facebook'u potwierdziła, że Revoltaire będzie u Nich dostępna
oby!

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś może wie coś o najnowszej kolekcji Catrice "Nymphelia"? Ta która jest przedstawiona na ich stronie internetowej?? Wygląda pięknie!
Rzęsy wyglądają śmiesznie. Błyszczyki z tego co widziałam są delikatne, ładne. Lakiery bardzo ładne, ale nie są jakieś wyszukane. Różu chyba nie miałam okazji pomacać.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:43   #2499
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mam żelowy, czarny eyeliner w słoiczku Catrice. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie rozmazuje się, ma piękny, głęboki kolor. Mijają miesiące a konsystencja się nie zmienia, nic nie zasycha- czego obawiałam się sięgając po niego. Polecam z czystym sumieniem. Cena adekwatna do zawartości

Poza eyelinerem mam lakier do paznokci w kolorze Sir! Yes Sir! W buteleczce wygladał na przepiękny kolor khaki, jednakże na paznokciach jest szary, nie odnajduję w nim w ogóle zielonych tonów. A szkoda, bo myślałam, że po długich poszukiwaniach takiego koloru, znalazłam go wreszcie w szafie Catrice. Kolejnym minusem jest trwałość lakieru. Mimo top coat i utwardzacza w ciągu 1-2 dni ściera się na końcówkach i odpryskuje jak głupi. Dodam, że nie zmywam naczyń, więc odpryski nie są tym spowodowane.

Oczywiście nazewnictwo kolorów asortymentu Catrice powala mnie na kolana. Uwielbiam te nazwy! Mam broszurę ze wszystkimi mazidłami i gdy czytałam ją po raz pierwszy, zaśmiewałam się w głos czytając nazwy kolorów

Edytowane przez chlorofilek
Czas edycji: 2012-03-30 o 13:44
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:06   #2500
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
Mam żelowy, czarny eyeliner w słoiczku Catrice. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nie rozmazuje się, ma piękny, głęboki kolor. Mijają miesiące a konsystencja się nie zmienia, nic nie zasycha- czego obawiałam się sięgając po niego. Polecam z czystym sumieniem. Cena adekwatna do zawartości

Poza eyelinerem mam lakier do paznokci w kolorze Sir! Yes Sir! W buteleczce wygladał na przepiękny kolor khaki, jednakże na paznokciach jest szary, nie odnajduję w nim w ogóle zielonych tonów. A szkoda, bo myślałam, że po długich poszukiwaniach takiego koloru, znalazłam go wreszcie w szafie Catrice. Kolejnym minusem jest trwałość lakieru. Mimo top coat i utwardzacza w ciągu 1-2 dni ściera się na końcówkach i odpryskuje jak głupi. Dodam, że nie zmywam naczyń, więc odpryski nie są tym spowodowane.

Oczywiście nazewnictwo kolorów asortymentu Catrice powala mnie na kolana. Uwielbiam te nazwy! Mam broszurę ze wszystkimi mazidłami i gdy czytałam ją po raz pierwszy, zaśmiewałam się w głos czytając nazwy kolorów
A możesz wrzucić na wątek tą broszurkę?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:21   #2501
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Jest genialna. Wracając przez Niemcy udało mi się zajechać do DM a tam była cała liitka. Niestety nie miałam czasu, by ją pomacać- przetestowałam pomadki- kupiłam dwie i moje wymarzone pędzelki. Moja mama weszła w posiadanie lakieru różowego, więc podczas świąt, jak się będę z nią widzieć zrobię zdjęcia. Ogólnie limitka jest piękna i gdy do nas wejdzie dokupię jeszcze jedną pomadkę i lakiery. Cienie może też
oby!

ehh...jedna z niewielu limitek Catricowych która cała skradła mi..portfel


swatche róz, paletka - o, myślałam,że to są 4 cienie....a tam są 3 cienie i 1 "cake liner"

http://brittas-beauty-blog.blogspot....evoltaire.html

swoja droga myślałam,że te tłoczenia będą ładniejsze...tzn. jakies bardziej wyraźne...ale i tak :d
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 14:47   #2502
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A możesz wrzucić na wątek tą broszurkę?
Te katalogi są dostępne w szafie Catrice, ale tak sprytnie schowane, że niewiele osób je dostrzega. Zawsze pojawia się nowy katalog po wprowadzeniu nowości.

Bardzo przydatna rzecz, ja w swoim notuję co mi się najbardziej podoba. Szczególnie może być potrzebne przed wprowadzeniem nowości, wystarczy zakreślić na czerwono wycofywane produkty i przyjrzeć się im w szafie zanim znikną.

Katalog Essencowy jest ze sto razy gorszy, zupełnie nieprzejrzysty, nie ma wypisanych kolorów, i w ogóle jest taki niekompletny. Szkoda, bo łatwo ominąć ciekawy produkt w szafie, a w dobrym katalogu nic się przed nami nie uchowa.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:25   #2503
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Przypadkiem odkryłam swatche tego hajlajtaera w pisaku...ale w żadnej Naturze go nie widziałam ;-/

http://www.livelifegorgeous.nl/2012/...-010-eye-like/

http://www.pinkmelon.de/test/make-up...-eye-like.html
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:29   #2504
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Wracaj, wracaj! obie rzeczy są must have
Wiem, wiem, wrócę w przyszłym tygodniu, u mnie nie ma wielkiego szału na limitki :P
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:10   #2505
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

http://www.honeyandmilk.net/2012/03/...nkauf-und.html - swatche szminka, róż i różowy lakier z revoltaire

Szminka jest przecudna @_______________@
__________________
Wymianka
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:50   #2506
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
http://www.honeyandmilk.net/2012/03/...nkauf-und.html - swatche szminka, róż i różowy lakier z revoltaire

Szminka jest przecudna @_______________@
Szminka
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:21   #2507
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A możesz wrzucić na wątek tą broszurkę?
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...iosnalato.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:11   #2508
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Wiedziałam, że na Ciebie można zawsze liczyć.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:47   #2509
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś może wie coś o najnowszej kolekcji Catrice "Nymphelia"? Ta która jest przedstawiona na ich stronie internetowej?? Wygląda pięknie!
Już pisałam o Nimphelii, widziałam ją we Włoszech, teraz już straszy pusty stand, ale nic nie kupiłam, chociaż początkowo miałam ochotę na róż i błyszczyki, to na żywo nie zdecydowałam się na zakup.
Różu w ogóle nie widać, niezależnie od tego jak dużo nabrałam go na palec, to po naniesieniu na dłoń i delikatnym roztarciu nie zostawało nic prócz drobinek.
Cienie są niestety wtórne i powtarzają się ze stałą ofertą, tuszu nie kupiłam, bo brak testera, a nie chciałam kupować go w ciemno, bo nie wiem, ile było w nim zieleni (kupiłam za to zielony tusz Kiko za 3,99 euro), błyszczyki też nie powaliły, o lakierach nie mówiąc.
Drogerie Natura wtopią po raz kolejny, sprowadzając mniej ciekawą limitką i to w dodatku z opóźnieniem, a nas ominie cudna limitka Female
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 20:48   #2510
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

robicie wszystko szybciej, niz czlowiek zdazy pomyslec :P
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 23:04   #2511
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

revoltaire o ile uda mi się dopaść to będzie drugą limitką po hidden, z której kupię prawie wszystko - róż wow, szminka, paletka też, lakier też całkiem fajny
Też bym wolała female niż nymphelię - ze względu na lakiery i cudny róż
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 23:07   #2512
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Już pisałam o Nimphelii, widziałam ją we Włoszech, teraz już straszy pusty stand, ale nic nie kupiłam, chociaż początkowo miałam ochotę na róż i błyszczyki, to na żywo nie zdecydowałam się na zakup.
Różu w ogóle nie widać, niezależnie od tego jak dużo nabrałam go na palec, to po naniesieniu na dłoń i delikatnym roztarciu nie zostawało nic prócz drobinek.
Cienie są niestety wtórne i powtarzają się ze stałą ofertą, tuszu nie kupiłam, bo brak testera, a nie chciałam kupować go w ciemno, bo nie wiem, ile było w nim zieleni (kupiłam za to zielony tusz Kiko za 3,99 euro), błyszczyki też nie powaliły, o lakierach nie mówiąc.
Drogerie Natura wtopią po raz kolejny, sprowadzając mniej ciekawą limitką i to w dodatku z opóźnieniem, a nas ominie cudna limitka Female
Szkoda, że lkiery nie fajne, ale i tak się nim przyjrzę.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 23:55   #2513
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kurczę... Nymphelia zupełnie mnie nie kręci, chyba nie ma w niej ani jednej rzeczy, którą bym chciała mieć. Revoltaire tak, paletka i róż, ale najbardziej żałuję Female... Ech, czemu N. nie zdecydowała się na nią, zamiast Nymphelii - myślę, ze dla większości klientek Female jest ciekawsza...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 00:43   #2514
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
Nymphelia będzie dostępna w Naturach za jakieś 3-4 tygodnie
Nie chcę nic z niej. ;D
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
ehh...jedna z niewielu limitek Catricowych która cała skradła mi..portfel


swatche róz, paletka - o, myślałam,że to są 4 cienie....a tam są 3 cienie i 1 "cake liner"

http://brittas-beauty-blog.blogspot....evoltaire.html

swoja droga myślałam,że te tłoczenia będą ładniejsze...tzn. jakies bardziej wyraźne...ale i tak :d
Tu tez bez szału po HW ciężko mnie zadowolić
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Przypadkiem odkryłam swatche tego hajlajtaera w pisaku...ale w żadnej Naturze go nie widziałam ;-/

http://www.livelifegorgeous.nl/2012/...-010-eye-like/

http://www.pinkmelon.de/test/make-up...-eye-like.html
I tegoż pena tez mi się odwidziało mieć. Zwłaszcza że widzę że chyba twardy dosyć jest. Do czego miałabym go używać
Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, wrócę w przyszłym tygodniu, u mnie nie ma wielkiego szału na limitki :P
Zazdroszczę

Ogólnie zostawiam Wam nadchodzące limitki chyba że narodzi się jakiś totalny must have
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 08:04   #2515
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
http://www.honeyandmilk.net/2012/03/...nkauf-und.html - swatche szminka, róż i różowy lakier z revoltaire

Szminka jest przecudna @_______________@
ja pierdziu ... róż jest boski warto go kupić dla samego wyglądu w opakowaniu znając życie pozostanie mi patrzeć na niego w internecie, bo zakładam, że się baaaaaardzo szybko rozejdzie
no i szminka też może być szkoda, że taka matowa ...
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 08:35   #2516
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Z tego co wczoraj zauważyłam, to w Naturze mają po kilka rzeczy z Nymphelii, jako część stałej kolekcji, tak to wygląda. Jest zielony eyeliner w pisaku, lakiery, zestaw smokey eyes zielony i te cienie intensif'eye. Ja mam 4 lakiery z Catrice, teraz zakupilam Meet Me At Coral Island i Fred Said Red. Muszę powiedzieć, że na moich paznokciach one w ogóle nie odpryskują, używam base coat i top coat O.P.I. i noszę lakier juz 6 dni i nie ma najmniejszych ubytków Kocham te lakiery za cenę, jakość, no i fajne nazwy Z kolekci Female chyba tylko bym się zainteresowała tym kremowym różem! Szkoda że Natury nie wprowadzają tych limitek tak jak w Niemczech
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:36   #2517
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja też żałuję tej female. Miałam ochotę na róż i dwa balsamy do ust...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:35   #2518
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Można kupić coś z Female na all, ale ja z zasady tego nie robię, po co dawać zarabiać ludziom na rzeczach, których sklepowa cena jest sporo niższa... Aż tak mi nie zależy.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:01   #2519
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

dzisiaj udało mi się kupić cień w musie Catrice z HW C01 Wood you follow me? śliczny brąz
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:17   #2520
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
http://www.honeyandmilk.net/2012/03/...nkauf-und.html - swatche szminka, róż i różowy lakier z revoltaire

Szminka jest przecudna @_______________@
Róż

Btw na wymiankowym mam szminkę Catrice Absolute Moisture 130 Soft Coral, może ktoś będzie zainteresowany
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.