Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 14:08   #1441
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
dziekuje

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------


No, dzisiaj kupowałam. Bo łaizłam już pare dni koło niego

Ja się nie mam na co zamieniać, mam tylko ten jeden lakier
Miałam na mysli,żebyś kupiła jeden z tych ktorych szukam,a ja bym Ci dała ten plus miniaturkę czegoś(kremu,tuszu,zapach u)
Trudno
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 14:29   #1442
matamore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Anny są super!Ostatnio kupiłam pierwszy-drama queen-to taki baaardzo ciemny fiolet prawie czarny.Ma doskonałe -idealne krycie przy pierwszym malowaniu.Na to polecany przez Was (dzieki ) Insta dry i mucha nie siada.
matamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 14:45   #1443
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Miałam na mysli,żebyś kupiła jeden z tych ktorych szukam,a ja bym Ci dała ten plus miniaturkę czegoś(kremu,tuszu,zapach u)
Trudno
Aaaa, no to fakt, trudno

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
proszę
mam ok 6-7 kolorów i naprawdę bardzo je lubię a teraz przymierzam się do swojego pierwszego Essiaka bo bardzo polecane a u mnie pojawiły się w końcu w Hebe więc pewnie na coś też się skuszę
No ja potrebowałam jasnego koloru i padło na pierwszy Essie włąsnie. Połki co jestem zadowolona, Jak wytrzyma 2-3 dni to bedę jeszcze bardziej. Dokupię ten wrzosowy tylko i będe lakierowo zaspokojona

Wiesz moze, po ile w Hebe sa Essie? Bo w SP płaciłam 34,99 :/ prawei tyle samo co w Dougim, przegięcie, aby za lakier tyle
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:30   #1444
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Kupiłam w internetowej S. podkład MUFE w zadziwiająco niskiej cenie 75 zl (i 20% VIP), wzięłam kolor 10 Sand, myślałam, że będzie za ciemny a tu ,miła niespodzianka, bo jaśniejszy i mniej pomarańczowy niż 02 Perfection Guerlain'a. Jutro testy. http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...w-plynie/P6101

Wracając do dyskusji o podkładach RBR: niestety spisuje się bardzo dobrze, choć kolor ciut za ciemny - mam 26. Który będzie jaśniejszy? 40?

Aha - kupiłam Aquasource Biotherm w D. jeszcze w lutym jak przy kasie stał - mam wersję do cery suchej. Póki co jestem bardzo zadowolona z nawilżenia. Zawsze z każdym kremem miałam problem, że zaraz po skończeniu makijażu miałam wysuszone policzki, a z tym kremem buzia ładnie nawilżona itp.
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:58   #1445
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Co do lakierów Anny- na rejsie D obwieścił, ze do końca marca lub wyczerpania zapasów, przy zakupie jednego drugi gratis.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 15:59   #1446
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

co do lakierów Anny, to teraz w Douglasie jest promocja - kupisz jeden, drugi masz gratis

no proszę, zostałam uprzedzona, ale to dobra oferta, bo te lakiery są dobre
__________________





Edytowane przez maswerka
Czas edycji: 2014-03-06 o 16:00
maswerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 16:02   #1447
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez matamore Pokaż wiadomość
Anny są super!Ostatnio kupiłam pierwszy-drama queen-to taki baaardzo ciemny fiolet prawie czarny.Ma doskonałe -idealne krycie przy pierwszym malowaniu.Na to polecany przez Was (dzieki ) Insta dry i mucha nie siada.
Insta dry to jakiś utwardzacz ? Kiedyś jakiś przezroczysty Anny konsultantka mi polecała że super och i ach


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



No ja potrebowałam jasnego koloru i padło na pierwszy Essie włąsnie. Połki co jestem zadowolona, Jak wytrzyma 2-3 dni to bedę jeszcze bardziej. Dokupię ten wrzosowy tylko i będe lakierowo zaspokojona

Wiesz moze, po ile w Hebe sa Essie? Bo w SP płaciłam 34,99 :/ prawei tyle samo co w Dougim, przegięcie, aby za lakier tyle
taaak u mnie 2-3 dni jak mam lakier to jest mistrzostwo
wiesz nie wiem czasem czy podobnej ceny nie widziałam właśnie, ale mogło mi się pomieszać z SP, będę chyba w sobotę jak nie zapomnę to dam znać



A z tą promocją w Douglasie to już kiedyś tak było, Pani konsultantka zaatakowała mnie jak sobie spokojnie testy urządzałam i faktycznie drugi był gratis aleeee... z wybranych kolorów :P więc jak zobaczyłam co można było brać to ale może teraz faktycznie można sobie samemu wybrać spośród wszystkich
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-03-06 o 16:07 Powód: skleroza
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 17:10   #1448
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ooo dziękuję Dziewczyny za to info o promocji na Anny. Mam ich już z 20, ale jak za pół ceny, to kupię
Essie też lubię i mam ich jeszcze więcej (ach, te promocje), ale trzymają się u mnie krócej i gorzej kryją. Choć też zależy to od egzemplarza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 17:17   #1449
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Tylko ja wczoraj zamawiałam, nie wchodziło to zostawiłam tak jak było czyli ze zniżka, ale bez prezentu. Ale Douglas napisał wczoraj, że juz próbki nie mogą dodać. No nic, szkoda.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------



A jaki pędzel kupiłas?
Fajnie, że te promocje obejmują maca ostatnio przegapiłam
188

__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:39   #1450
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

byłam dzisiaj w Promenadzie, kupiłam podkład Laury Mercier w słoiczku Creme smooth foundation w kolorze Blush ivory ze zniżką 20%. Po dokładnym obejrzeniu i wypróbowaniu odcieni mówię konsultantce, że bardzo dziękuję, ale kupię w Douglasie on-line ze zniżką, a ona do mnie, że też mi może normalnie zniżkę w kasie naliczyć. Nawet wyszłam na tym lepiej, bo podkład kosztuje 249 zł i musiałabym w sklepie internetowym jeszcze na siłę coś dorzucić, żeby mieć w koszyku min. 260 zł.
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:51   #1451
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W Phenome online wszystkie kosmetyki -30% do 9 marca http://www.phenome.pl/pl/m1/sklep-on-line#promocja-30


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 18:59   #1452
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cześć dziewczyny, muszę Was poprosić o pomoc. Chciałabym kupić koleżance na urodziny błyszczyk Diora http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...zczyk/P1328001
tylko nie mogę się zdecydować na konkretny kolor. Nie wiem czy to jest dobre pytanie, ale powiedzcie, który kolor byłby odpowiedni dla każdego typu urody, taki uniwersalny? Ja mam 257 i jest ładny, ale myślę też nad 442 Petillante... Pomożecie? Myślę, że taki prezent jest dobrym pomysłem, zwłaszcza, że teraz vipy
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 18:59   #1453
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Promenadzie, kupiłam podkład Laury Mercier w słoiczku Creme smooth foundation w kolorze Blush ivory ze zniżką 20%. Po dokładnym obejrzeniu i wypróbowaniu odcieni mówię konsultantce, że bardzo dziękuję, ale kupię w Douglasie on-line ze zniżką, a ona do mnie, że też mi może normalnie zniżkę w kasie naliczyć. Nawet wyszłam na tym lepiej, bo podkład kosztuje 249 zł i musiałabym w sklepie internetowym jeszcze na siłę coś dorzucić, żeby mieć w koszyku min. 260 zł.

ooo no patrz faktycznie ja czasem też na siłę dorzucam bo byłam święcie przekonana, że one raczej nic nie zrobia


gosica
fajny ten odcień 442 , podobny chyba też 343 Spring Ball w ogóle kolorki raczej uniwersalne
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-03-06 o 19:02
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:05   #1454
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
gosica fajny ten odcień 442 , podobny chyba też 343 Spring Ball w ogóle kolorki raczej uniwersalne
dzięki 442 to edycja limitowana. tak właśnie myślę nad 257, 442, ten spring ball też mam na liście już poprzeglądałam mnóstwo zdjęć w google, tylko nie mogę się zdecydować. każdy ma inny gust, ale mam nadzieję, że kolor, który wybiorę będzie jej się podobał
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:09   #1455
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Pelnia kobiecego piekna! 30% rabatu na wszystkie szminki i blyszczyki do ust! Skorzystaj z wyjatkowej okazji w dniach 7-9.03.14. Szczegoly na superpharm.pl


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:12   #1456
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Lakier kupiłam,ale Dryspun Finish nie wzięlam tylko piankę pomyłkowo,bo takie same opakowania mają
Ja miałam na myśli, żeby wymienić piankę na Dry spun (nazwałam go lakierem ).

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wam weszły oba kody w dougim? Tj na miniaturkę Marc Jacobs i zniżkę? Bo mi nie, a podobno promocje się łączą.
Wczoraj kilkałam parę rzeczy i kody weszły bez problemu.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Maja testery moze? Bo wolałabym najpierw potestowac na pazkonciu
Testery zasadniczo są, ale do niektórych odcieni nie było.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Co do lakierów Anny- na rejsie D obwieścił, ze do końca marca lub wyczerpania zapasów, przy zakupie jednego drugi gratis.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
O, fajnie. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo akurat dziś wpadłam do Dougiego, to bym sobie kolorki obejrzała i wzięła ze dwa.

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Promenadzie, kupiłam podkład Laury Mercier w słoiczku Creme smooth foundation w kolorze Blush ivory ze zniżką 20%. Po dokładnym obejrzeniu i wypróbowaniu odcieni mówię konsultantce, że bardzo dziękuję, ale kupię w Douglasie on-line ze zniżką, a ona do mnie, że też mi może normalnie zniżkę w kasie naliczyć. Nawet wyszłam na tym lepiej, bo podkład kosztuje 249 zł i musiałabym w sklepie internetowym jeszcze na siłę coś dorzucić, żeby mieć w koszyku min. 260 zł.
A ja, mimo, że wczoraj klikałam na stronie, wlazłam dziś do stacjonarnego salonu po lakier Chanel Charivari (online kupić się nie da) i przy okazji wzięłam sobie błyszczyk Clarins Lip Perfector, a jak mówiłam, że szkoda, że choć tego błyszczyka nie dorzuciłam do zakupów internetowych, to nic mi pani o takiej 20% zniżce nie powiedziała . Dobrze, że miałam chociaż kupon na 10% rabatu.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:17   #1457
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja miałam na myśli, żeby wymienić piankę na Dry spun (nazwałam go lakierem ).


Wczoraj kilkałam parę rzeczy i kody weszły bez problemu.


Testery zasadniczo są, ale do niektórych odcieni nie było.


O, fajnie. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo akurat dziś wpadłam do Dougiego, to bym sobie kolorki obejrzała i wzięła ze dwa.


A ja, mimo, że wczoraj klikałam na stronie, wlazłam dziś do stacjonarnego salonu po lakier Chanel Charivari (online kupić się nie da) i przy okazji wzięłam sobie błyszczyk Clarins Lip Perfector, a jak mówiłam, że szkoda, że choć tego błyszczyka nie dorzuciłam do zakupów internetowych, to nic mi pani o takiej 20% zniżce nie powiedziała . Dobrze, że miałam chociaż kupon na 10% rabatu.
Tylko ja do tej S.mam kawał drogi i jakoś nie chce mi sie jechać
Wrzuciłam na wymiankę,może znajdzie się ktoś chętny
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:20   #1458
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Tylko ja do tej S.mam kawał drogi i jakoś nie chce mi sie jechać
Wrzuciłam na wymiankę,może znajdzie się ktoś chętny
No to pewnie, może ktoś zechce się wymienić.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:25   #1459
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gratuluję
Dziękuję
już nie mogę się doczekać
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 19:34   #1460
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja miałam na myśli, żeby wymienić piankę na Dry spun (nazwałam go lakierem ).


Wczoraj kilkałam parę rzeczy i kody weszły bez problemu.


Testery zasadniczo są, ale do niektórych odcieni nie było.


O, fajnie. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo akurat dziś wpadłam do Dougiego, to bym sobie kolorki obejrzała i wzięła ze dwa.


A ja, mimo, że wczoraj klikałam na stronie, wlazłam dziś do stacjonarnego salonu po lakier Chanel Charivari (online kupić się nie da) i przy okazji wzięłam sobie błyszczyk Clarins Lip Perfector, a jak mówiłam, że szkoda, że choć tego błyszczyka nie dorzuciłam do zakupów internetowych, to nic mi pani o takiej 20% zniżce nie powiedziała . Dobrze, że miałam chociaż kupon na 10% rabatu.
ten błyszczyk jest boski i pachnie tak, że od czasu do czasu po prostu go wącham :P
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:53   #1461
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

A ja, mimo, że wczoraj klikałam na stronie, wlazłam dziś do stacjonarnego salonu po lakier Chanel Charivari (online kupić się nie da) i przy okazji wzięłam sobie błyszczyk Clarins Lip Perfector, a jak mówiłam, że szkoda, że choć tego błyszczyka nie dorzuciłam do zakupów internetowych, to nic mi pani o takiej 20% zniżce nie powiedziała . Dobrze, że miałam chociaż kupon na 10% rabatu.
W Promenadzie są teraz w Dougim dni piękna, czy coś takiego, rozłożone są stoiska, darmowe makijaże, rozdają próbki, czekoladki, nawet jakiś napój w kieliszku do szampana pan mi proponował, więc może dlatego pani konsultantka tak chętnie mi ten rabat zaproponowała
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 19:54   #1462
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, a jakie macie odcienie tych błyszczyków z Clarins'a? Chciałabym cos bez drobinek, delikatnego ale żeby jednak było widać go na ustach...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 20:43   #1463
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ten błyszczyk jest boski i pachnie tak, że od czasu do czasu po prostu go wącham :P
O tak, mniamniuśny
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:04   #1464
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie macie odcienie tych błyszczyków z Clarins'a? Chciałabym cos bez drobinek, delikatnego ale żeby jednak było widać go na ustach...
Ja mam Rose Shimmer, zerknij w mój podpis.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:35   #1465
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ten błyszczyk jest boski i pachnie tak, że od czasu do czasu po prostu go wącham :P
Ja się do wąchania nie ograniczam, tylo ciągle go zlizuję, bo jest słodki (i nie smakuje chemicznie).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
W Promenadzie są teraz w Dougim dni piękna, czy coś takiego, rozłożone są stoiska, darmowe makijaże, rozdają próbki, czekoladki, nawet jakiś napój w kieliszku do szampana pan mi proponował, więc może dlatego pani konsultantka tak chętnie mi ten rabat zaproponowała
A, to wiele tłumaczy.

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie macie odcienie tych błyszczyków z Clarins'a? Chciałabym cos bez drobinek, delikatnego ale żeby jednak było widać go na ustach...
Dziś kupiłam 01 Rose Shimmer (od razu poszedl w ruch), a wczoraj kliknęłam 04 Petal Shimmer. Przy okazji dziś oglądałam kilka innych kolorów. Na słoczach naręcznych różnice w odcieniach widać, ale na ustach już mniej. Podobnie z drobinkami - przy wyciśnięciu z tubki na ręce są widoczne (choć nie wszystkie odcienie są drobinkowe), na ustach praktycznie nie. No i nie liczyłabym raczej na bardzo widoczny efekt kolorystyczny na ustach, zwłaszcza mocniej napigmentowanych, jak moje.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja mam Rose Shimmer, zerknij w mój podpis.
Ładnie u Ciebie wygląda, bardzo . Na moich ten odcień jest cieplejszy, nie tak różowy.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-03-06 o 21:38 Powód: Dopisek
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 21:52   #1466
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
dzięki 442 to edycja limitowana. tak właśnie myślę nad 257, 442, ten spring ball też mam na liście już poprzeglądałam mnóstwo zdjęć w google, tylko nie mogę się zdecydować. każdy ma inny gust, ale mam nadzieję, że kolor, który wybiorę będzie jej się podobał
Mimo, że oba błyszczyki są do siebie bardzo podobne, to jednak przy bliższym poznaniu :
Spring ball jest bardziej brzoskwiniowy, 442 wpada w róż i posiada różowe drobinki. Mi osobiście zdecydowanie podoba się 442, gdyż jak warstwa błyszczyka trochę zblednie, to usta i tak są ładnie podkreślone. Przy 343 - nikną, są mniej wyraźne. Przynajmniej w moim przypadku.
A 257 nie jest odcieniem bardziej perłowym?
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-06, 23:49   #1467
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
W Phenome online wszystkie kosmetyki -30% do 9 marca http://www.phenome.pl/pl/m1/sklep-on-line#promocja-30


A kiedyś robili -70%, -50%Wykupywałam pół sklepu. I tak czekam z nadzieją na jakiś większy rabacik, a tu się od roku nie zanosi.
Swoją drogą, nie za dobra polityka dla sklepu, tak zepsuć klienta dużymi rabatami i nastawić go na myślenie, że może mieć taniej

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Promenadzie, kupiłam podkład Laury Mercier w słoiczku Creme smooth foundation w kolorze Blush ivory ze zniżką 20%. Po dokładnym obejrzeniu i wypróbowaniu odcieni mówię konsultantce, że bardzo dziękuję, ale kupię w Douglasie on-line ze zniżką, a ona do mnie, że też mi może normalnie zniżkę w kasie naliczyć. Nawet wyszłam na tym lepiej, bo podkład kosztuje 249 zł i musiałabym w sklepie internetowym jeszcze na siłę coś dorzucić, żeby mieć w koszyku min. 260 zł.
O, to jestem pod wrażeniem. Ciekawe, czy takie mają polecenie, czy była to indywidualna dobra wola konkretnej pani, bo mogła naliczyć rabat jako swoją zniżkę pracowniczą.
Aż chyba sprawdzę to w jakimś innym Douglasie w Wawie
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 07:35   #1468
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Mimo, że oba błyszczyki są do siebie bardzo podobne, to jednak przy bliższym poznaniu :
Spring ball jest bardziej brzoskwiniowy, 442 wpada w róż i posiada różowe drobinki. Mi osobiście zdecydowanie podoba się 442, gdyż jak warstwa błyszczyka trochę zblednie, to usta i tak są ładnie podkreślone. Przy 343 - nikną, są mniej wyraźne. Przynajmniej w moim przypadku.
A 257 nie jest odcieniem bardziej perłowym?
Dziękuję za porównanie Ja nie miałam w rękach żadnego koloru poza właśnie 257 - który rzeczywiście jest perłowy (na moim jest nazwa 257 Pearl, a teraz nazywa się Venus?). Masz może 442 i mogłabyś wkleić foto jak wygląda na ustach?
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 07:36   #1469
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, gdyby ktoras była tak mila i kupiła mi peeling do skóry głowy Phenome w tej znizce 30% to byłabym bardzo zobowiązana. Pieniądze moge oczywiście przeslać wcześniej
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-07, 08:44   #1470
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny,
przymierzam sie do moich pierwszych zakupow w Douglas online (lepiej pozno, niz wcale) i tak sie zastanawiam czy jest opcja, zeby skorzystac z kilku promocji naraz mam na mysli kod na -20%, 20zl z newslettera i miniature Marca Jacobsa.
Macie dziewczyny jakies doswiadczenia w laczeniu kilku kodow?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.