Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 09:44   #4651
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O te https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...cro-serum.html z polecenia dziewczyn

Też bym poszalała ubraniowo ale najpierw trzeba schudnąć

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Do usług

Kupuj, kupuj nie będziesz żałowała
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:45   #4652
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Miałam super fryzjerkę to zmieniła zawód przez uczulenie, i tak trafiam raz na lepszych raz na gorszych ale ciągle brak pełnego zadowolenia

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Mi się marzy cięcie u Andrzeja z "Ostrego cięcia"
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:45   #4653
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja tak samo, zawsze zbyt krótko i nierówno
Wszystkie fryzjerki mnie pytają czy się farbuję i są wielce zdziwione, że to mój naturalny kolor. W sumie dziwne, że nie potrafią rozróżnić farbowanych od naturalnych
To znaczy, że masz bardzo ładny kolor
Ja teraz rok zapuszczałam i w październiku się wybieram na strzyżenie, chciałabym cięcie coś w tym stylu:
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:45   #4654
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Chciałam dziś zamówić branso z YESa z kodem Stylowe2015, ale okazało się, że ta zniżka wchodzi tylko na 1 kolekcję nieładnie
Myślałam, że kupię dziś w L'Occitane zestawy Bonne Mere ze zniżką TWOJSTYL2015, ale nie wchodzi na te rzeczy sobie poszalałam z Twoim Stylem
Właśnie poograniczali możliwości szaleństw w wielu sklepach. Mnie się udało, bo wygrałam kartę podarunkową do Duki i z dzisiejszym rabatem za zamówioną porcelanę o wartości 256 zapłacę 5 zł.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:45   #4655
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ooo, ciekawe.
Muszę gdzieś obczaić skład tego cuda. Może jakąś próbkę czapnę. Potrzebuję dobrego nawilżacza.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Też bym poszalała ubraniowo ale najpierw trzeba schudnąć
Jak się już schudnie, to też są problemy
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:45   #4656
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
...

A przejść z fryzjerem szczerze współczuję Mi raz wyszedł piękny dżordż kurczak i cięcie jakby mnie pijany chlastał ale głupia zapłaciłam i ucieklam ze łzami w oczach, przy drugiej takiej sytuacji w innym salonie babka mi dwa razy farbę nakladała bo bym do ludzi nie wyszła. O wiele lepiej nie było a zapłacić musiałam. Łatwiej mi było męża znaleźć niż dobrego fryzjera
...
U mnie jest na odwrót - jak zaczęłam chodzić do fryzjerki mojej mamy po maturze, tak do tej pory byłam u innej fryzjerki tylko trzy razy - raz, bo chciałam skrócić grzywkę i nie chciało mi się jechać do mojej fryzjerki (w życiu gorszej grzywki nie miałam ), drugi raz, bo moja fryzjerka na urlopie była (ale też nie byłam zadowolona, koszmaru nie było, to niestety nie to co zawsze mam przy mojej), trzeci raz byłam pełna obaw, bo też moja była na urlopie, ale to czesanie na wesele koleżanki było i wyszło bardzo fajnie, więc przynajmniej mam drugą opcję ).
Ale z facetami... podobnie jak KiLaNeCzKa


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No, to gratuluje! Moja fryzjerka jest fantastyczna. Ostatnio w pracy mielismy cykl babskich spotkan, miedzy innymi z fryzjerkami i byly zachwycone moimi wlosami, ze zadbane, dobrze obciete, ukladaja sie.
A faceta jak nie bylo, tak nie ma...


Tak zrobie, dzieki
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:46   #4657
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A nawet nie wiecie jak trudno znaleźć dobrego fryzjera, który potrafi dobrze obciąć krótkie włosy Jak słyszę za każdym razem ich wizję i plany tak na końcu zawsze wychodzę z taką samą fryzurą od każdego czyli "na Kożuchowską"
żeby tylko Kożuchowska nie postanowiła długich zapuścić bo co te biedne fryzjerki wtedy zrobią bez inspiracji
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 09:47   #4658
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Kupuj, kupuj nie będziesz żałowała
Masz to serum już kupione ? A mogłabyś zrobić fotkę składu z pudełka i wrzucić ? W wolnej chwili ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:48   #4659
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
To znaczy, że masz bardzo ładny kolor
Ja teraz rok zapuszczałam i w październiku się wybieram na strzyżenie, chciałabym cięcie coś w tym stylu:
Mega cięcie, tylko czy fryzjerka to ogarnie?
Kolor i gęstość włosów, usta i nos to chyba jedyne rzeczy do których nie mam zastrzeżeń
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:48   #4660
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Właśnie poograniczali możliwości szaleństw w wielu sklepach. Mnie się udało, bo wygrałam kartę podarunkową do Duki i z dzisiejszym rabatem za zamówioną porcelanę o wartości 256 zapłacę 5 zł.
O jaaa To się nazywa zrobić dobry deal.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:48   #4661
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Mamy czas do października

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
też właśnie tak pomyślałam a od 1 mam nowy okres rozliczeniowy na karcie kredytowej to mogę poszaleć na początku miesiąca
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 09:48   #4662
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Hej hej ominęło mnie coś pod dwudniową nieobecność?

w S dni VIP do 5 października. 20 % rabatu na kod 915GE

piszę bo nie wiem czy macie już czy nie
czytam że jakieś świeczkowe szaleńswo mnie ominęło ale może i dobrze
wybieram się jutro do organique na zakupy z rabatem

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Penny90 - współczuję przebojów z salonem fryzjerskim mnie tez tak raz urządziły babki w "ekskluzywnym" salonie jak chciałam wrócić z koloru ciemna wisnia do blondu zamiast robić to jakoś stopniowo walnęły mi kolor który mi spalił włosy jakbym chciała osiągnąć taki efekt to bym sobie kupiła rozjaśniacz w tesco za 10 zł i możliwe że wyszłoby mi to lepiej niż im porażka na całej linii to byla, przez ponad rok nie mogłam dojść z włosami do ładu czasem lepiej zaufać jednak starej Pani Zosi z salonu za rogiem i odpuszczać te nowoczesne salony z 20-letnimi "specjalistkami" od wszystkiego
trzymam kciuki żeby rzecznik Ci pomógł. Myślę że powinnaś domagać się zwrotu kasy bo to już przesada odwalać taką fuszerkę i brać za to 800 zł
nic ciekawego się nie działo zazdroszczę Organique
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:49   #4663
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5289239 8]Ooo, ciekawe.
Muszę gdzieś obczaić skład tego cuda. Może jakąś próbkę czapnę. Potrzebuję dobrego nawilżacza.



Jak się już schudnie, to też są problemy [/QUOTE]

obczaj koniecznie szanelik jest cudny mogę zaręczyć
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:49   #4664
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja tak samo, zawsze zbyt krótko i nierówno
Wszystkie fryzjerki mnie pytają czy się farbuję i są wielce zdziwione, że to mój naturalny kolor. W sumie dziwne, że nie potrafią rozróżnić farbowanych od naturalnych
Tez tak mam. Ciemny blond, z naturalnymi jasniejszymi pasemkami. Mam wrazenie, ze fryzjerki sa zaskoczone, ze ktos jeszcze nie farbuje wlosow i stad to zdziwienie...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:50   #4665
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Super, że SPA też się Tobie podoba

A ja już rano trochę poszalałam w weekend zakupów. Zamówiłam ten spray do układania włosów http://hair2go.pl/pl/p/HAIR.RESORT.S...NET-GRATIS/207 i w Bydziubeka bransoletkę http://www.bydziubeka.pl/romantic-bo...oletka-bbr0033 i kolczyki http://www.bydziubeka.pl/do-you-reme...czyki-kdyr0011 mam nadzieję, że mnie nie uczulą A i przyszła moja bransoletka z Zalando jest śliczna https://www.zalando.pl/aldo-perga-br...1e019-f11.html tylko muszę ją troszkę skrócić Rozpoczęcie dnia uważam za udane



No i takie sklepy to ja lubię



Aż przykro się czyta, ewidentnie widać, że włosy zostały zniszczone i podejście salonu do klienta to jakaś rzeźnia. Trzymam kciuki żeby u rzecznika wszystko poszło po Twojej myśli. Daj znać co dalej.


A ja w środę idę na obcięcie i rozjaśnianie, bo mi po urlopie zżółkły włosy. Normalnie strach się bać
za zakupy
Branso boska uwielbiam połączenie błękitu ze złotem ja tam nic nie zamawiam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:50   #4666
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
U mnie jest na odwrót - jak zaczęłam chodzić do fryzjerki mojej mamy po maturze, tak do tej pory byłam u innej fryzjerki tylko trzy razy - raz, bo chciałam skrócić grzywkę i nie chciało mi się jechać do mojej fryzjerki (w życiu gorszej grzywki nie miałam ), drugi raz, bo moja fryzjerka na urlopie była (ale też nie byłam zadowolona, koszmaru nie było, to niestety nie to co zawsze mam przy mojej), trzeci raz byłam pełna obaw, bo też moja była na urlopie, ale to czesanie na wesele koleżanki było i wyszło bardzo fajnie, więc przynajmniej mam drugą opcję ).
Ale z facetami... podobnie jak KiLaNeCzKa



To u mnie i z fryzjerami i facetami
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:51   #4667
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Właśnie poograniczali możliwości szaleństw w wielu sklepach. Mnie się udało, bo wygrałam kartę podarunkową do Duki i z dzisiejszym rabatem za zamówioną porcelanę o wartości 256 zapłacę 5 zł.
gratulacje
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:53   #4668
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Tez tak mam. Ciemny blond, z naturalnymi jasniejszymi pasemkami. Mam wrazenie, ze fryzjerki sa zaskoczone, ze ktos jeszcze nie farbuje wlosow i stad to zdziwienie...
Mnie wszystkie nowopoznane dziewczyny pytają jaki to odcień farby - średni blond z bardzo jasnymi pasemkami, a znajduję też pojedyncze rudawe włosy od spodu
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:53   #4669
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

z okazji dni VIP w S dostępnych jest "aż" 5 badziewnych próbek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 09:54   #4670
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Właśnie poograniczali możliwości szaleństw w wielu sklepach. Mnie się udało, bo wygrałam kartę podarunkową do Duki i z dzisiejszym rabatem za zamówioną porcelanę o wartości 256 zapłacę 5 zł.
Wow! To jest mega okazja
Cieszę się, że tak poograniczali korzystanie z kodów, bo nie mam kasy

Przydałoby się kupić coś Tż na dzień chłopaka miał sam sobie wybrać, ale stwierdził, że niczego nie potrzebuje myślę, czy mu nie kupić tego nowego Bossa albo Guerlain Homme Ideal Cologne jak się zdecyduję to pójdę do stacjonarnej S, bo online mają taka masakrę w próbkach, że aż oczy bolą
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:54   #4671
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Do usług

Kupuj, kupuj nie będziesz żałowała
Tyle czekałam na zniżkę -20% że nie przepuszczę. Świece oczywiście też kliknięte

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:57   #4672
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też właśnie tak pomyślałam a od 1 mam nowy okres rozliczeniowy na karcie kredytowej to mogę poszaleć na początku miesiąca
a ja do 10 muszę czekać

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
z okazji dni VIP w S dostępnych jest "aż" 5 badziewnych próbek
Rano było 6 no szaaaaaał daliby chociaż jakieś porządne męskie próbki

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Tyle czekałam na zniżkę -20% że nie przepuszczę. Świece oczywiście też kliknięte

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:57   #4673
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

SZOK jak czytam co piszecie o perypetiach z fryzjerami, to aż włosy mi się jeżą na głowie. Ja też bym 2 raz nie zapłaciła, bo z jakiej racji, skoro mają poprawić to co spaprały - nie ma to tamto chytra pani właściciel zrobiła sobie darmową "reklamę" w sieci....
Idź do rzecznika, myślę ze nic nie ryzykujesz...
Ja też ostatnio zmieniłam fryzjerkę, jeździłam do innego miasta - a teraz mam na miejscu - fakt jest droższa (bo to podobno sława w CK), ale przynajmniej na miejscu. Wqrzają mnie tylko terminy - na bide 2-3 tyg. się czeka (nawet faceci! sick!). Nie wiem co one z tą Kożuchowską - czy to jakiś wyznacznik w trendach fryzjerskich

Qrde coś mnie w powiekę upierdzieliło i mam spuchniętą, oczy mnie bolą i nie wiem co robić. Obkładałam zimnym i trochę zeszło - musze po wapno lecieć do apteki...

Martusia taką reklamę dzisiaj temu SPA zrobiłaś, że przez Ciebie zamówiłam 7 świeczek MAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOO
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:58   #4674
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi się marzy cięcie u Andrzeja z "Ostrego cięcia"
Byłam u niego kilka razy, za pierwszym razem był total zachwyt, za drugim zrobił to samo nic polotu choć chciałam coś innego, za trzecim czekałam na wizytę prawie 2 miesiące i dzień przed zadzwonił i stwierdził, że albo mnie może przełożyć na za miesiąc, albo jutro ale będę musiała godzinkę poczekać. Zgodziłam się godzinkę poczekać, czekałam przeszło 3 h i podszedł do mnie i zaproponował, że obetnie mnie nie on tylko jego pracownik, chyba Alan czy jakoś tak, zgodziłam się bo już miałam dość czekania a i zależało mi na obcięciu. No i to był mój ostatni raz w Akademii Pana Wierzbickiego. Już tam nie pójdę. Wyszłam i się poryczałam. A za każdym razem przy obcinaniu farbował mnie ten drugi Tomek Szmidt, na kolor akurat nie narzekam. Ceny w miarę bo za obcięcie krótkich włosów i farbowanie płaciłam za każdym razem około 220 zł

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
żeby tylko Kożuchowska nie postanowiła długich zapuścić bo co te biedne fryzjerki wtedy zrobią bez inspiracji
Nie kracz, nie kracz

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5289241 8]Masz to serum już kupione ? A mogłabyś zrobić fotkę składu z pudełka i wrzucić ? W wolnej chwili ? [/QUOTE]

Ok, daj mi tylko chwilkę To serum mam i już w połowie zużyte, jest genialne

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
za zakupy
Branso boska uwielbiam połączenie błękitu ze złotem ja tam nic nie zamawiam
ja tylko to zamówiłam, bo się na te branso czaiłam już od dwóch miesięcy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 09:58   #4675
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5289243 4]O jaaa To się nazywa zrobić dobry deal.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
gratulacje
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wow! To jest mega okazja
Dzięki!
Jak pisałam, u mnie tylko smart shopping, no prawie;.
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-09-25 o 10:01
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 10:00   #4676
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Od kilku dni stosuję mini serum sephorowe z jakiegoś starego boxa:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...ujace/P1703064
Nigdy nie używałam olejów na twarz i postanowiłam stosować to serum tylko na czoło mam grzywkę, więc w razie masakry zakryłabym wszystko na razie nic się nie dzieje złego, całkiem przyjemne to serum i bardzo wydajne Wczoraj przez pierdołowatość wlałam sobie trochę do oka na szczęście nic się nie stało, szybko przepłukałam solą fizj., ale trochę szczypało chyba się starzeję...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 10:00   #4677
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
To znaczy, że masz bardzo ładny kolor
Ja teraz rok zapuszczałam i w październiku się wybieram na strzyżenie, chciałabym cięcie coś w tym stylu:
Piękne

Mi się marzy coś takiego jak w załączniku, ale z moimi blond włosami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg IMG_115070368424548.jpeg (41,8 KB, 48 załadowań)
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 10:01   #4678
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Tyle czekałam na zniżkę -20% że nie przepuszczę. Świece oczywiście też kliknięte

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Ja się zastanawiam nad tą bazą http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...pomadke/P49905
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 10:05   #4679
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
SZOK jak czytam co piszecie o perypetiach z fryzjerami, to aż włosy mi się jeżą na głowie. Ja też bym 2 raz nie zapłaciła, bo z jakiej racji, skoro mają poprawić to co spaprały - nie ma to tamto chytra pani właściciel zrobiła sobie darmową "reklamę" w sieci....
Idź do rzecznika, myślę ze nic nie ryzykujesz...
Ja też ostatnio zmieniłam fryzjerkę, jeździłam do innego miasta - a teraz mam na miejscu - fakt jest droższa (bo to podobno sława w CK), ale przynajmniej na miejscu. Wqrzają mnie tylko terminy - na bide 2-3 tyg. się czeka (nawet faceci! sick!). Nie wiem co one z tą Kożuchowską - czy to jakiś wyznacznik w trendach fryzjerskich

Qrde coś mnie w powiekę upierdzieliło i mam spuchniętą, oczy mnie bolą i nie wiem co robić. Obkładałam zimnym i trochę zeszło - musze po wapno lecieć do apteki...

Martusia taką reklamę dzisiaj temu SPA zrobiłaś, że przez Ciebie zamówiłam 7 świeczek MAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOO
nie będziesz żałować, zobaczysz

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Piękne

Mi się marzy coś takiego jak w załączniku, ale z moimi blond włosami
Boska fryzura mogłabym sobie taką zrobić mam podobną długość włosów, ale są za ciężkie i te podkręcenia długo by nie wytrzymały nawet z toną lakieru

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczne opakowanie jak to u G.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 10:07   #4680
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Piękne

Mi się marzy coś takiego jak w załączniku, ale z moimi blond włosami
wooow tylko trzeba mieć już bardzo długie włosy
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 12:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.