Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 13:39   #1501
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Jak to jest z odcieniami. Jakieś porównanie Zamówiłam 4 i nie wiem, czy nie za ciemny. I tak się wybiorę do sklepu, ale chciałam się zorientować - żeby ktoś mi nie wmawiał, że jakiś odcień jest dobry, jak nie jest.
myślę że nie powiniem być dla Ciebie za ciemny - ja mam 3 i jest dla mnie idealny, 4 była za ciemna. A jeżeli te podkłady które Ci wysłałam to Twoje kolory to 4 nie będzie dla Ciebie za ciemna ale najlepiej idz do stacjo i sprawdź na własnej skórze
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:41   #1502
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość


procedury przyznawania niepełnosprawności też nie skomentuje, bo to system mocno wadliwy u nas niestety, jeszcze też zależy od placówki. Byłam świadkiem jak dziecko z zespołem Dawna stopnia nie dostało i musiało się odwoływać
bardzo mi sie (nie) podoba ostanie zarządzenie dotyczące kart parkingowych
podczas przyznawanie nowych kart musi być określony stopień niepełnosprawności, ustawodawca nie wziął pod uwagę tego, ze do 16rż nie ma przyznawanych stopni niepeł. tylko orzeczenie
tym samym straciliśmy możliwość parkowania na kopertach
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:42   #1503
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Nie żałuj bo... Rouge vinyl jest boska i większa od tej co ost gdzieś dostałam. Rexaline ma 15ml, a nie tak jak w ulotce 10ml. Baza do rzęs smashboxa jest sporych rozmiarów, a Illicit jes przesłodki
nie bijcie, przed chwilą zamówiłam boxa
wskoczył Origins na pryszczole i tusz Iconic - przyda się
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:44   #1504
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
bardzo mi sie (nie) podoba ostanie zarządzenie dotyczące kart parkingowych
podczas przyznawanie nowych kart musi być określony stopień niepełnosprawności, ustawodawca nie wziął pod uwagę tego, ze do 16rż nie ma przyznawanych stopni niepeł. tylko orzeczenie
tym samym straciliśmy możliwość parkowania na kopertach
bałagan jaki panuje w przepisach w tym kraju jest po prostu masakryczny

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
nie bijcie, przed chwilą zamówiłam boxa
wskoczył Origins na pryszczole i tusz Iconic - przyda się
a za co bić?? tu gratulować trzeba! klask i:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:44   #1505
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Pingwinek???
Jestem, jestem. Właśnie nadrobiłam Musiałam moje paczki obejrzeć Nie umiem otworzyć pomadki Guerlain Rouge Automatique Jak się ją otwiera? I dziady jedne - poskąpili mi próbki tych cieni A dalej na stronie wisi... Mogli coś innego wrzucić w zamian, a tu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:45   #1506
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dziewczyny kocham Was!!! Mam boxa!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:46   #1507
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uwaga będzie znowu Złota Rada Panny Anny

Po ostatniej radzie ( Nie wolno psikać lakierem do włosów oczu ) mam dla Was kolejną:

Nie wolno robić demakijażu oczu płynem do płukania jamy ustnej

Co ja wczoraj przeżyłam to tylko moje, nikomu nie życzę Na szczęście dość szybko się zorientowałam
Dobrze, że nie zmywaczem do paznokci

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Test kart podarunkowych zaliczony !!!
Info dla goniących za goldem:
Kupiłam w stacjo kartę podarunkową, następnie kliknęłam zamówienie on-line, opłaciłam je kartą - punkty policzone dwukrotnie

Super, że się udało
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
to ja chcę swoją radę dołożyć.
kiedy nosisz soczewki i nagle zaczyna Cię coś uwierać, a nie masz gdzie umyć rąk żeby je wyciągnąć z oka- pier*****l to i nie szukaj w torebce chusteczek nawilżanych bo możesz trafić na takie z antyperspirantem. będziesz bez soczewki i bez oka.

Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 13:46   #1508
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jestem, jestem. Właśnie nadrobiłam Musiałam moje paczki obejrzeć Nie umiem otworzyć pomadki Guerlain Rouge Automatique Jak się ją otwiera? I dziady jedne - poskąpili mi próbki tych cieni A dalej na stronie wisi... Mogli coś innego wrzucić w zamian, a tu
a bo nie mogłąm sobie przypomnieć laski bez avatara Oktawiaaaa (i) a Ty pamiętałaś na pewno
przeszukałam wątas i zlokalizowałam dziada
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:48   #1509
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Boszzzzz, jaki stres A jaka radość! Razem ze mną cieszy się mama!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:48   #1510
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Widziałam jak DPD wjeżdża na moje włościa Oby to ten, bo to nie samochód Jacka I zanim obejdzie to wszystko i dotrze do mnie to z godzina albo i więcej



Ja zazwyczaj mam odliczone, ale jak zostają jakieś gorsze to nie każę szukać reszty. Powyżej 5 zł czekam na resztę

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------



gratulacje
Dziekuje




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja z dzisiaj to chyba co 5 post ogarniam
Ja to samo...juz wiem czemu tak rzadko zagladam, bo jestescie za szybkie i kusicie do zlego


Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
nie bijcie, przed chwilą zamówiłam boxa
wskoczył Origins na pryszczole i tusz Iconic - przyda się
Super! Trzeba klikac, a zostanie sie wynagrodzonym!
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:51   #1511
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jestem, jestem. Właśnie nadrobiłam Musiałam moje paczki obejrzeć Nie umiem otworzyć pomadki Guerlain Rouge Automatique Jak się ją otwiera? I dziady jedne - poskąpili mi próbki tych cieni A dalej na stronie wisi... Mogli coś innego wrzucić w zamian, a tu
A nie wrzucili Ci nic w zamian? Mi kiedyś nie dali próbki Eisenberga, ale zamiast tego wrzucili próbkę szamponu i odżywki BB.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Z tych emocji użyłam do płatności mojej karty podarunkowej, na której było całe 12 zł A ta, na której jest prawie 900 zł, leży sobie spokojnie w portfelu
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 13:51   #1512
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

suwaj złotym suwaczkiem, a uchyli się klapka na górze

to miała byc odpowiedź, jak obsłużyć Rouge Automatique
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:51   #1513
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a bo nie mogłąm sobie przypomnieć laski bez avatara Oktawiaaaa (i) a Ty pamiętałaś na pewno
przeszukałam wątas i zlokalizowałam dziada
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:51   #1514
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[QUOTE=pingwintastas;56007 121]
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

I jeszcze wymuszają te jakieś szlachetne paczki itp - jak ja widzę co wiele tych rodzin sobie życzy, to mi ręce opadają
A ja uczestniczyłam kiedyś w podobnej paczce, Kolegi z pracy, który zarabiał na długi swojej byłej żony, z drugą miał jedno dziecko wspólne i każde miało po dwoje swoich i łzy mi płynęły jak czytałam ich listy do św. Mikołaja - jedno dziecko marzyło o nożyczkach, kleju i bibule.

Wiecie dla mnie te 500zł na dziecko to nie jest dużo, w tym sensie, że nie wyobrażam sobie nie pracować. Mam dwójkę i czasami jak podsumuję sobie ile na nie wydaje, to łapię się za głowę, mimo, ze staram sie racjonalnie wydawać

Ale faktem jest, że komentowanie co kto kupi za swoje uczciwie zarobione pieniądze jest denerwujące. Jeden lubi kosmetyki inny elektronikę, jeszcze inny buty czy też imprezy. Nie pamiętam jak to brzmi dokładnie: : "Nie komentuj mojego życia i moich wyborów, bo nie szedłeś w moich butach"
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:51   #1515
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

u mnie jak poskąpili próbaska to 5 zeta dali w kodzie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:52   #1516
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jestem, jestem. Właśnie nadrobiłam Musiałam moje paczki obejrzeć Nie umiem otworzyć pomadki Guerlain Rouge Automatique Jak się ją otwiera? I dziady jedne - poskąpili mi próbki tych cieni A dalej na stronie wisi... Mogli coś innego wrzucić w zamian, a tu
jw
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:52   #1517
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
a ić ! się zestresowalam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:53   #1518
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Boszzzzz, jaki stres A jaka radość! Razem ze mną cieszy się mama!
Ja to wczoraj mialam, kiedy juz wszystkie ochlonely i mialy kliknietego boxa ja prawie dziure w tablecie zrobilam od klikania

Tak wlasnie o Tobie pomyslalam jak oolong napisala
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:55   #1519
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Gratuluję wszystkim paczek i złapanych brokułów

Pingwintastas, pisz do S. Dostaniesz bon na 10zł - przyda się

Czekam na tele, bo nie nadanżam dziś
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 13:55   #1520
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kocham Was!!! Mam boxa!
klask i:kla ski:
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:56   #1521
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jestem, jestem. Właśnie nadrobiłam Musiałam moje paczki obejrzeć Nie umiem otworzyć pomadki Guerlain Rouge Automatique Jak się ją otwiera? I dziady jedne - poskąpili mi próbki tych cieni A dalej na stronie wisi... Mogli coś innego wrzucić w zamian, a tu

Suwakiem w górę
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:57   #1522
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kocham Was!!! Mam boxa!
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:58   #1523
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Mam i ja. Moje boxy Już wiem czemu TŻ opłacił mi, sam sobie zamówił jakieś częsci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160219_144635.jpg (100,8 KB, 44 załadowań)
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:58   #1524
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim paczek i złapanych brokułów

Pingwintastas, pisz do S. Dostaniesz bon na 10zł - przyda się

Czekam na tele, bo nie nadanżam dziś
Maarthusia, mało kto ogarnia. Nawet nie ogarnia nasza Teleexpressowa królowa, Amyz
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 13:59   #1525
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Lece, do wieczorka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:01   #1526
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Maarthusia, mało kto ogarnia. Nawet nie ogarnia nasza Teleexpressowa królowa, Amyz

Jeszcze mnie co chwilę wywala z wizażu

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam i ja. Moje boxy Już wiem czemu TŻ opłacił mi, sam sobie zamówił jakieś częsci

Cuda nie mogę się doczekać, jak w domu wyściskam moje boxiki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:02   #1527
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Aniyam twoja historia z płynem do płukania, przypomniała mi inną, pełen hardkor.
Moja mama kiedyś zostawiła na chwilę kostkę Wc domestos na wannie. Poszła w tym czasie do pralni. Mój tato poszedł się kąpać i wymyl się tą kostką, niczego nieświadomy. Twarz zaczęła jego szczypac, ale do dziś nie wie od czego. Moja mama bała się przyznać 😂
Moja koleżanka kiedyś umyła włosy proszkiem do prania do tej pory nie wiem jak to zrobiła
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:03   #1528
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja też jestem szczera tylko z moim TŻ. Co prawda, moja mama wie, że sporo (jej zdaniem) kupuję, ale się nie wtrąca, chociaż pewnie uważa, że podkład za 200 zł to przesada. Myślę, że gdyby mogła, to też częściej by sobie coś kupiła, bo lubi kosmetyki, a przede wszystkim perfumy Tak więc nic nie komentuje i często się mnie pyta o coś (w sensie o radę), ale jeszcze jej nie prosiłam, żeby mi tam robiła prezenty urodzinowe
Tak jak pisałam kiedyś, wśród części mojego kuzynostwa panuje opinia, że najlepszy z kosmetyków jest... brak kosmetyków Nigdy się nie malują i nigdy nie pachną żadnymi perfumami
A moja przyjaciółka, jak kiedyś coś mówiłam o Sephorze, powiedziała, że ona tam nie wchodzi, bo NIC (!!!) jej się tam nie podoba To pewnie tylko takie gadanie, bo mąż by jej nie pozwolił kupić nic droższego niż 20 zł. Grunt to się dostosować

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------



A już od 11 się cieszę z dostawy

Moja Mama nie kupuje takich kosmetyków, tylko ja ją obdarowuje nimi. Ale moi Rodzice zawsze wiedzieli, że mam na tym punkcie hopla i jak był okres, jak nie miałam pracy, to sami mi dawali pieniążki (choć nie chciałam brać , abym kupiła sobie coś dla przyjemności. Kochani Mój pierwszy górno-półkowy puder - pryzmy Givenchy, kupił mi Tata, bo u mnie w mieście nie było nawet Sephory. Złapał się za głowę przy cenie, ale skoro wolałam to od czegoś innego, to uszanował moje "wybory"
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:04   #1529
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Znowu nie miałam czasu na śledzenie wątku, no ale zrekompensowałam to sobie 3 zamówieniami, bo ostatnio tylko denkowałam


1. Syforka:
- Clinique All About Eyes Rich
- B.Blender miniusie
- Sephora woda zielona herbata
- mam nadzieję, że jak wczoraj zamówiłam o 12.30 to jeszcze załapię się na boxa
- próbki Signorina, Clinique i Repetto


2. Douglas miniusiowe:
- Cettua na pryszczole
- próbka niespodziewanka dla niej, LVEB i Black Opium


3. Y. Rocher:
- żel do mycia twarzy HV
- 7 żeli ze świątecznej wyprzedaży (mi najbardziej przypadła do gustu pomarańczka z cynamonem)
- mydło do rąk pomarańcza i cynamon
- korektor na niedoskonałości Sebo
- żel chłodzący do stóp
- peelingujący żel brzoskwiniowy
- żele karambola, orzechy, lawenda, pomarańcza, kawa
- duża woda UMaJ bzowa, maska do włosów, firmowa torba


I oby mi box z S. (pierwszy w życiu ) przyszedł
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 14:04   #1530
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Aniyam twoja historia z płynem do płukania, przypomniała mi inną, pełen hardkor.
Moja mama kiedyś zostawiła na chwilę kostkę Wc domestos na wannie. Poszła w tym czasie do pralni. Mój tato poszedł się kąpać i wymyl się tą kostką, niczego nieświadomy. Twarz zaczęła jego szczypac, ale do dziś nie wie od czego. Moja mama bała się przyznać 😂

Moja kuzynka swojej młodszej siostrze wymalowała kiedyś powieki lakierem do paznokci
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.