SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 23:30   #61
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

U mnie SVR 100 wygląda okropnie, jakieś pomarańczowo marchewkowe to jest Strasznie wyłazi spod korektora i kukurydzianki, perfidne plamy.Do tego mnie uczulił i maksymalnie wysuszył. Nałożenia 2ml na twarz było dla mnie niemożliwe-efekt totalnej maski
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 23:34   #62
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Ooo Shadi jesteś z powrotem
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 09:51   #63
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
U mnie SVR 100 wygląda okropnie, jakieś pomarańczowo marchewkowe to jest Strasznie wyłazi spod korektora i kukurydzianki, perfidne plamy.Do tego mnie uczulił i maksymalnie wysuszył. Nałożenia 2ml na twarz było dla mnie niemożliwe-efekt totalnej maski
Oj mnie też SVR 100 w ogól nie podszedł. miałam podobne wrazenia do Twoich. Mam nadzieję, ze wycieczka się udała Miło Cię znówu widzieć na Wizażu
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 11:02   #64
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Shadi witaj znowu i jak tam na wyjeździe? Przeżyłaś z resztką L'Oreala?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 19:47   #65
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Witajcie Dziewczyny kochane Wycieczka była boska, takiego hardcoru to ja dawno nie miałam Ale tam nie mogłam tak pielęgnowac twarzy jak u siebie w domku i zaliczyłam mały wysyp . Nie wiem czy to od tamtej wody, czy od tego jakie ja tam miałam nawyki żywieniowe A może to wina tego L'oreala, który okazał się ogromną niespodzianką, bo rozprowadza się i wchłania naporawdę świetnie i jest lekko barwiony więc daje ładny efekt kolorku No i teraz siedzę w domku i reperuję buźkę, nareszcie nałoże sobie maseczkę aspiryniwą

Nie ma to jak w domu herbatka i wieczorne czytanie biochemicznych wątków, słodko
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 16:15   #66
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

up
Ciezko mi idzie zaprzyjaznianie sie z tym filtrem,moze dlatego,ze jest moim pierwszym...
Nie przeczytalam wystarczajaco dobrze Waszych uwag i z przyzwyczajenia mizialam sie po nim nie tylko skrobia ale i pudrem...
Wydaje mi sie,ze latwiej nalozyc jego wieksza ilosc na juwit,ktory jakby "chwyta" filtr i nie pozwala rozetrzec na zbyt cienka warstwe.
Kryje wlasciwie niezle,niestety moje przebarwienia(walcze z nimi przy pomocy acne derm) widac nawet przez maske
Kupilam go kilka dni temu po zuzyciu probki za 53zl razem z kosmetyczka .
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 17:36   #67
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Mango witaj u nas
Aż się zdziwiłam, że piszesz, że przebarwienia widać Ci nawet przez SVR. Czy Ty jesteś pewna, że nakładasz 2 ml?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 17:43   #68
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dokładnie, 2 ml robi taką kołdrę na twarzy, że niewiele spod niej widać
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:23   #69
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Zawsze czujne Wizazanki
Sandija,justyce macie z pewnoscia racje.Mialam probke 5ml i zuzylam ja filtrujac sie kilkakrotnie z pominieciem szyi ,mysle,ze jedna aplikacja to bylo nieco mniej niz 1ml na twarz.Dopiero sie ucze obchodzic z svr.Moglabym chyba nalozyc wiecej,bo wchlania sie niezle.Tylko w okolicy oczu uwydatnia mi zmarszczki troche,a w zasadzie tworzy,bo w innych warunkach sie nie ujawniaja Moze na warstwe juwitu bede jakis krem nawilzajacy wrzucac dodatkowo.
(Jesli przed 30tka tyle czasu zajmuje mi przygotowanie do wyjscia,to... )
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:49   #70
Shha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 14
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dzień dobry bardzo,
Tak sobie was poczytuje i już mam dosyć tej wiadomości: „Do tej pory nie wpisałaś żadnej wiadomości na naszym forum..." Dlatego postanowiłam się przywitać. Szczególnie, że mam pytanie do posiadaczek SVR 50.
Traktujecie nim bezproblemowo okolice oczu?

Ja niestety ostatnio nabawiłam się jakiegoś podrażnienia , w dodatku nie mam pojęcia po czym. Więc asekuracyjnie zadaję pytanie, bo właśnie dzisiaj nabyłam pomarańczową kosmetyczkę.

Shha.
Shha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:56   #71
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Shha
Traktujecie nim bezproblemowo okolice oczu?

Ja niestety ostatnio nabawiłam się jakiegoś podrażnienia , w dodatku nie mam pojęcia po czym. Więc asekuracyjnie zadaję pytanie, bo właśnie dzisiaj nabyłam pomarańczową kosmetyczkę.

Shha.
Filtry kładziemy na cała twarz, także w okoloice oczu, jedynie zostawiamy pare milimetrów odstepu od oka w przypadku, kiedy filtr lubi podszczypywać w oko. Ale svr50 nie szczypie więc możesz spokojnie nim w tamtych rejonach się smarować. Możesz jedynie pod niego posmarowac się kremem nawilżającym , w miejescach gdzie podrazniłas sobie skórę, poniewaz ten filtr lubi podsuszyć skórę .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 17:08   #72
Shha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 14
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dziękuje bardzo za odpowiedź.

I chyba znalazłam mojego winowajce. Zgarniając śmieci z biurka natknęłam się na moją Vichowską próbkę (capital soleil 60). Brrrr....

Z SVR miałam swojego czasu 30B, przy nim wysuszenia nie zauważyłam. Więc teraz też jestem dobrej myśli. A że w moim mieście zbyt dużego wyboru nie ma to kupuje co jest
Shha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 21:23   #73
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Shha, dzień dobry bardzo Tobie też \
SVR 50 jest jednym z nielicznych, którymi zawsze mogę traktować skórę pod oczami, nawet jak mam wyżartą przez jakieś moje cuda
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 10:58   #74
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

alez ten SVR50 ma przepiękny kolor, ale jest dość gęsty i u mnie byłby efekt maski
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 12:10   #75
Shha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 14
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dzięki Sandijko za sugestię, oczęta dzisiaj też wysmarowałam. I przy okazji podzielę się swoimi wrażeniami (pomimo iż mam go kilka godzin na sobie )
Na początku się troszkę wystraszyłam, kolorek na paluszkach wydał mi się przerażająco ciemny i jakiś taki sztuczny. Jednak odważnie zaczęłam się smarować, w połowie zadzwonił telefon, i jak wróciłam do lustereczka to było już przepięknie. Kolorek cudny, i wychodzi bardzo ładny mat (jak na razie).
Nawet babcia zdradziła mi, że w końcu wyglądam zdrowo, bo przez te "białe" filtry to można było się mnie przestraszyć.

Tylko za bardzo nie wiem czy smarować się nim na dekolcie, przy bardziej odkrytych bluzeczkach.
Shha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 12:49   #76
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Szyję dla wyrownania kolorytu możesz maznać tam na górze, pod liniążuchwy, ale dekoltu bym nie radziła - upaćkasz sobie bluzeczki.

A, doczytałam - odkryte bluzeczki. Hm, na dekolcie - u mnie - to się svr odznacza, chyba lepiej normalnym filtrem te miejsca potraktować
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:54   #77
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Przeczytałam cały wątek i wszystkie opinie na KWC o tym kremie i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie Otóż czy ten kremik nadaje się na wakacyjny wypad? Ktoś sprawdzał? Czy da radę używać go w plenerze, bez lusterka? Czy w kontakcie z wodą (baseny ciepłe, zimne) nie stworzy esów-floresów na twarzy? Co prawda mam jego próbkę (Hexxanko ) i mi bardzo spasował i solo i pod makijaż, ale mam obawy co do jego sprawowania w warunkach polowych, że tak powiem, a w domu tego nie sprawdzę. Zresztą boję się też trochę, że jak mnie słonko złapie, to będzie za blady (bo już w tym momencie ledwie mi jego kolor pasuje, jednak nawet z filtrami moja buźka się opala). Poradźcie czy kupić go na wyjazd czy jednak lepiej wziąć emulsję Avenki 50 (też mi z próbki spasowała )?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:02   #78
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

MagJa - bez lusterka to byłby zgoła mistrzowski wyczyn, bez konatktu z wodą powstałyby Ci esy-floresy a tak na poważnie: nie nadaje się raczej na basen, zrobiłyby Ci sie zacieki, spływający tynk po prostu na warunki polowe to się bardziej nadaje coś bezbarwnego.

Weź się zaopatrz lepiej w emulsję Avene, tym bardziej, ze Ci się spodobała.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:18   #79
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Sandija
MagJa - bez lusterka to byłby zgoła mistrzowski wyczyn, bez konatktu z wodą powstałyby Ci esy-floresy a tak na poważnie: nie nadaje się raczej na basen, zrobiłyby Ci sie zacieki, spływający tynk po prostu na warunki polowe to się bardziej nadaje coś bezbarwnego.

Weź się zaopatrz lepiej w emulsję Avene, tym bardziej, ze Ci się spodobała.
Właśnie tego się obawiałam, ale potrzebowałam zapewnienia Bo w sumie jestem pod wrażeniem tego kremiku A emulsji miałam tylko 5ml, ale też była niezła i w sumie zanim dostałam w swoje łapki SVR planowałam ją kupić. Myślałam też na mleczkiem z dzieciaczkiem, ale nie mogę znieść tych ogórków kiszonych na twarzy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-26, 19:26   #80
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

No ja tez lubię svr
Ale czeka na chłodniejsze czasy, teraz jest i za jasny, i za gęsty
A mleczka Avene używałaś? bo zawsze taniej niż emulsja.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 19:56   #81
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Sandija
No ja tez lubię svr
Ale czeka na chłodniejsze czasy, teraz jest i za jasny, i za gęsty
A mleczka Avene używałaś? bo zawsze taniej niż emulsja.
A dla mnie SVR za gęsty nie jest ale za jasny ciutkę, to fakt
A mleczka Avene nawet w próbce nie miałam, więc boję się brać w ciemno tuż przed wyjazdem. Jadę w sobotę, a kupię cosik w końcu chyba jutro.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:10   #82
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

A to pewno, jak nie próbowałaś mleczka, to nie ma co ryzykować - tym bardziej, że może zapychać. Jak się opalałam w ogrodzie i posmarowałam paszczę, to wieczorem już widziałam objawy
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:53   #83
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Mam zasadnicze pytanie: czy potrafi zapchac? I czy dysponowalby ktos probka?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:15   #84
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Ivvonko - dla mnie to jest chyba jedyny filtr, o którym z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że w życiu nie zapcha. I nie uczuli. I nie podrażni.
Używam go od kilku lat, w gorszych i najgorszych momentach mojej cery też, i zawsze ładnie ją uspokajał (jak Avene) i goił (lepiej niż Avene) - próbki powinny być w aptece, nie było dotąd z nimi problemu.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:34   #85
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

W takim razie wybiore sie na lowy
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:44   #86
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Warto spóbować
Oczywiście, zdania są podzielone - jak przy każdym filtrze - ale svr jest wyjątkowy: i pod względem właściwości, i konsystencji.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:22   #87
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Sandija
Warto spóbować
Oczywiście, zdania są podzielone - jak przy każdym filtrze - ale svr jest wyjątkowy: i pod względem właściwości, i konsystencji.

Popieram w 100% zakochalam sie w SVR 50 i bedzie to dluzszy romans

Obawialam sie przede wszystkim wysuszania ale zaopatrzylam sie w dobry nawilzacz chociaz poki co jest niepotrzebny.
Zauroczyla mnie konsyetstencja,kolor i wlasciwosci oraz fakt,ze jako jedyny filtr nie potrzebuje zadnego dodatkowego zmatowienia i chociaz nie potrzebuje az tak dokladnego krycia to pieknie wyrownuje koloryt cery.Nie sadzilam tez,ze tak swietnie stopi sie z cera i kolor bedzie idealnie wspolgrac z moja karnacja.

Znalazlam godnego nastepce lososiowego lososia Avene SPF 50+
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:59   #88
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Mhm! Hexxano, a moglays mi przyblizyc ten kolor? Z natury mam bardzo jasna karnacje, taka mleczna (nie rozowa!), ale na ciele jestem ciemniejsza (przez samoopalacze i resztki dawnej opalenizny) i jest to taki "karmelkowy" odcien.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:21   #89
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Hmmm,SVR 50 to jasny chlodny odcien bezu idacy w strone subtelnego rozu,ale to taka rozbielona wersja.Na poczatku wydaje sie nieco ciemny ale po nalozeniu na twarz zmienia kolor na rozbielony bez(nie wiem czy potrafie to opisac) on tez jakby dopasowuje sie do karnacji.

Mam jasna karnacje ale unikam wszelkich samoopalaczy i naleze do nie opalonych i nie opalajacych sie moja cera ma odcien brzoskwiniowy wiec takim typowym bladziochem nie jestem.

Przyznam,ze najlepiej jest wyprobowac ten kolor poniewaz reakcje sa rozne a moja karnacja nieco zwariowana i tak dla porownania to np.z Dermablendu idealnie pasuje mi odcien Sand a z MF Lasting Performance odc.106,przy czym np.Rimmel Recover uzywalam nr 103-nie wiem czy wiesz jak te odcienie wygladaja ale sa totalnym przeciwienstwem wobec siebie-dlatego bardzo zostalam zaskoczona kiedy okazalo sie,ze SVR pasuje tak idealnie.

Jezeli nie uda Ci sie nigdzie znalezc probki to postaram sie wykombinowac pojemniczek i moge Ci wyslac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 23:59   #90
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dziekuje, Hexxano Dermablend uzywalam 25 Nude. Sand 35 to chyba ciemniejszy odcien. No, coz... Bede musiala wyprobowac, bo w ciemno boje sie kupowac (i jak na razie zreszta na lato nie potrzebuje, dwa mleczka Avenki na stanie) Jesli nie znajde w aptekach, to bede wiedziala do kogo sie zglosic Dziekuje
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.