Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 00:22   #3901
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agnieszka zdjęcia stóp są po prostu straszne A fuj.
Ja także jestem maniaczka spania w skarpetkach, nie spię w nich tylko w wakację. Jedne mam nawet takie do kolan, ale to tylko w zimę w nich śpię. A to tylko dlatego, że jestem strasznym zmarźluchem i wiecznie mi jest zimno .
A tak przy okazji kremu do stóp to ja zawsze trzymam przy łózku i smaruje nim stopy przed snem.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 08:05   #3902
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Agnieszka zdjęcia stóp są po prostu straszne A fuj.
Ja także jestem maniaczka spania w skarpetkach, nie spię w nich tylko w wakację. Jedne mam nawet takie do kolan, ale to tylko w zimę w nich śpię. A to tylko dlatego, że jestem strasznym zmarźluchem i wiecznie mi jest zimno .
A tak przy okazji kremu do stóp to ja zawsze trzymam przy łózku i smaruje nim stopy przed snem.
ja jestem maniaczką samych skarpetek -ale wtedy kiedy muszę je nosić czyli zimą i w butach wtedy zabawne podkolanówki, skarpetki, pięciopalczaste, z doczepianymi głowami zwierząt...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 08:52   #3903
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

W temacie skarpetkowych zwierzeń pozostając , to przyłączam się do wiecznych zmarzluchów, które to całą zimę potrafią przespać w skarpetkach . Zimą jest mi zimno i już. TŻ się przyzwyczaił - no chyba, że gdybym teraz wyskoczyła w skarpetkach byłby lekko zdziwiony .

Teraz pakując się na górskie wojaże zabieram górę skarpet różnego kalibru , tego nigdy za wiele. Moja lista zatytułowana "ekwipunek" została wczoraj zamknięta , i dzisiaj wg niej zaczynam kompletować rzeczy i starać się zmieścić z wszystkim w bagażu. Zobaczymy jak to wyjdzie
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 09:45   #3904
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Smok
Ostatnio odwazyłam się użyc Hasceral, który grzecznie lezy na ramie łóżka, ale co ja potem mam z tymi łapami zrobić.
Wytrzeć w chusteczkę Mam w nocnym stoliku krem do stóp (i Hasceral też ) oraz wielkie pudło chusteczek Smaruję stopy, wycieram ręce, ewentualnie jeszcze wcieram trochę kremu w ręce (zazwyczaj ten sam balsam co do ciała) i gotowe.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 09:48   #3905
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Chusteczki też grzecznie leżą koło łóżka, zapamietam, że trzeba wycierać.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 13:36   #3906
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Już rozumiem co miałyście na myśli, pisząc, że zrobienie makijażu na kleistym mleczku Avene to niezłe wyzwanie
2ml mleczka + minimalna ilość podkładu + minimalna ilość skrobii = wyglądam, jakbym sobie tonę tego wszystkiego na twarz nałożyła, ale mam tapetę Coś strasznenego.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 13:37   #3907
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

O beoneself, nowy awaterek. Bardzo ładny, taki słoneczno-słonecznikowy , chociaż nie wiem czy to słonecznik. Takie mam po prostu miłe skojarzenie.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 13:38   #3908
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Odczułam wewnętrzną potrzebę zmiany I kocham słoneczniki.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 14:00   #3909
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Be, bardzo ładny
Ja też lubię sloneczniki i żonkile,i w ogóle żółte kwiaty
Świetny avek, wakacyjny i taki ciepły.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 17:47   #3910
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja tez cierpie ciagle na pekajace piety, zwlaszcza latem, bo uwielbiam chodzic w sandalkach i klapeczkach, ktore to wlasnie powoduja Nie cierpie smarowac ich kremem (mam Scholla), ale musze, zeby jakos wygladaly

Be, o, nowy wakacyjny avatarek
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 19:59   #3911
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
Be, bardzo ładny
Ja też lubię sloneczniki i żonkile,i w ogóle żółte kwiaty
Świetny avek, wakacyjny i taki ciepły.
Sandija nie chcę być złośliwa, ale chyba nie cieplejszy od twojego?
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 20:26   #3912
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Sandija
No ale nie powiesz mi chyba, że SVR 60 Cię nie bieli, bo zwątpie
Sandija.. dzis własnie dostałam nowy filtr SVR 100 nałozyłam i tez nie bieli ale ogólnie jest super bo wyrównuje koloryt... zobaczymy jak się będzie sprawował w warunkach calodziennej pracy ( bo dzis tylko nałożyłam i po chwili zmyłam)
no widzę ze jednak jestem jakis ewenement od bielenia

Cytat:
Napisane przez Basia39
Nikita
Oj to chyba tego kremiku Avene 50+ tak?
Niezła jesteś U mnie taka ilość kremu nawet się nie wchłonie
Tak Basiu tej próbeczki od Ciebie... nie chciało mi się odmierzać, wiec smarowałam smarowałam i smarowałam.. a na końcu rozciełam opakowanie i dokończyłam, a bielenia nic

Ale cóż z tego wszystkiego... skoro moja skóra ciągle się czerwieni
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 21:04   #3913
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Tak sobie wlasnie buszuje po necie i trafilam na pewna ciekawostke na stronie CLINIQUE - historia opalenizny.

1900
Nur Menschen aus den unteren Gesellschaftsschichten sind aufgrund ihrer Arbeit im Freien gebräunt. In der Oberschicht ist blasser Porzellan-Teint en vogue.

1920
Auch wohlhabende Menschen finden an einer leichten Bräune Gefallen. Die Heliotherapie (medizinische Behandlung mit Licht) kommt in Mode, es heißt, mit ihr könnte alles geheilt werden – von Akne bis Tuberkulose.

1930
Sonnenbräune steht für Gesundheit, Wohlstand und Stil.

1940
Sonnenbräunungs-Cremes kommen auf den Markt. Diese Sonnencremes wurden entwickelt, um das Bräunen zu unterstützen, nicht aber um vor der Sonne zu schützen.

1950
Der Bikini wird erfunden. Frauen können ihren Körper nun fast nahtlos bräunen.

1960
Die Sonnenlampe bringt im Winter “Bahama-Bräune” in die Wohnzimmer der Menschen.

1970
Es heißt, eine leichte Sonnenbräune lasse die Menschen jünger und gesünder aussehen. Die echten Sonnenanbeter benutzen Sonnenöl für den ganzen Körper um eine besonders schnelle und tiefe Bräue zu erhalten.

1980
Die Einstellungen gegenüber dem Sonnenlicht beginnen sich zu verändern. Studien belegen, dass zu viele Sonnenbäder Ursache für vorzeitige Hautalterung und Hautkrebs sein können.

1990
Wissenschaftler warnen vor der immer dünner werdende Ozonschicht und dessen negative Folgen für die Haut. Kosmetikhersteller investieren in die Entwicklung von Sonnenschutzmitteln. Selbstbräuner werden zum Standard.

2000
Die schädliche Wirkung von UVA- und UVB-Strahlen für die Haut – selbst an bewölkten Tagen – beschäftigt Wissenschaftler mehr denn je. Die Menschen sind vorsichtiger geworden und sind sich den Gefahren der UVA- und UVB-Strahlen bewusst. Sonnenschutzprodukte mit hohen SPFs sind mehr denn je gefragt.
Sonnenbräunungs-Cremes kommen auf den Markt. Diese Sonnencremes wurden entwickelt, um das Bräunen zu unterstützen, nicht aber um vor der Sonne zu schützen.


Jestem czytajaca po niemiecku i korzystam z www.clinique.de, moze ta historia tez jest w innych jezykach na stronie www.clinique.com, jakby komus bardzo zalezalo moge pokusic sie o przetlumaczenie
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 21:09   #3914
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

działa wam strona Aqua Vitae?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 21:18   #3915
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie chce się otworzyć
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 21:21   #3916
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

eh, może poszli w ślad AwS i coś kombinują ze stroną
dzięki za sprawdzenie, Anah
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 21:23   #3917
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Tak sobie wlasnie buszuje po necie i trafilam na pewna ciekawostke na stronie CLINIQUE - historia opalenizny.
(...)

Jestem czytajaca po niemiecku i korzystam z www.clinique.de, moze ta historia tez jest w innych jezykach na stronie www.clinique.com, jakby komus bardzo zalezalo moge pokusic sie o przetlumaczenie
Ivvonko, dzięki za lekturę A jak by Ci się nie chciało, to też się zgłaszam do przetłumaczenia - jeśli będzie, jak piszesz, zapotrzebowanie.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 21:59   #3918
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Ivvonko, dzięki za lekturę A jak by Ci się nie chciało, to też się zgłaszam do przetłumaczenia - jeśli będzie, jak piszesz, zapotrzebowanie.
ja bardzooo bym prosiła bo oczywiscie nic nie rozumiem
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-03, 22:17   #3919
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Shadi, to w takim razie przetłumaczę jutro rano - dziś spędziłam 4 godziny w urzędzie i jestem trochę nie do życia, kto wie, co by mi za twory (potwory?) językowe wyszły.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 22:54   #3920
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
Sandija.. dzis własnie dostałam nowy filtr SVR 100 nałozyłam i tez nie bieli ale ogólnie jest super bo wyrównuje koloryt... zobaczymy jak się będzie sprawował w warunkach calodziennej pracy ( bo dzis tylko nałożyłam i po chwili zmyłam)
no widzę ze jednak jestem jakis ewenement od bielenia
Nikitko, ten jest różowy, to ja się nie dziwię, że Cię nie bielinatomiast ciekawam Twojej opinii o SVR60, bo słynie on z wybielania, robienia białej potwory i nadawnia kolorytu cery umarlaka - widać to chociażby w mojej recenzji, gdzie opisuję, ze jak się nim kiedyś upaćkałam podczas choroby, to mój Teżet zzieleniał prawie ze strachu, co mi dolega, skoro taka trupioblada jestem - a normalnie też nie mam karnacji Mulatki

Sylwianku wcale nie potraktowałam tego jako złośliwości - fakt, moj avek jest megaciepły i słoneczny, bardziej już być nie może
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 00:05   #3921
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Shadi, to w takim razie przetłumaczę jutro rano - dziś spędziłam 4 godziny w urzędzie i jestem trochę nie do życia, kto wie, co by mi za twory (potwory?) językowe wyszły.
ok, to miłe ze sie tak poswiecasz, dla takich niedouków jak ja
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 09:02   #3922
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Sandija.. nie miałam jeszcze przyjemnosc wypróbować SVR60, jak się kiedys dorwę do próbeczki to napewno opisze wrażenia... choc juz nie wierze ze cos mnie wybieli
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 09:58   #3923
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

HISTORIA OPALENIZNY


1900
Nur Menschen aus den unteren Gesellschaftsschichten sind aufgrund ihrer Arbeit im Freien gebräunt. In der Oberschicht ist blasser Porzellan-Teint en vogue.

1900
Tylko ludzie z nizszych warstw spolecznych sa opaleni z powodu swojej pracy na powietrzu. Na topie jest blada, porcelanowa cera.


1920
Auch wohlhabende Menschen finden an einer leichten Bräune Gefallen. Die Heliotherapie (medizinische Behandlung mit Licht) kommt in Mode, es heißt, mit ihr könnte alles geheilt werden – von Akne bis Tuberkulose.

1920
Także zamozni ludzie znalezli upodobanie w lekkiej opaleniznie. Helioterapia (medyczne leczenie swiatlem) wchodzi w mode, to znaczy można nia wszystko leczyc – od tradziku po tuberkuloze.

1930
Sonnenbräune steht für Gesundheit, Wohlstand und Stil.

1930
Opalenizna zaczela oznaczac zdrowie, zamoznosc i styl.

1940
Sonnenbräunungs-Cremes kommen auf den Markt. Diese Sonnencremes wurden entwickelt, um das Bräunen zu unterstützen, nicht aber um vor der Sonne zu schützen.

1940
Kremy do opalania wchodza do sklepow. Te kremy zostaly odkryte, żeby chronic opalenizne, nie jednak żeby chronic przed sloncem.

1950
Der Bikini wird erfunden. Frauen können ihren Körper nun fast nahtlos bräunen.

1950
Bikini zostaje odkryte. Kobiety moga swoje cialo prawie nago opalac.

1960
Die Sonnenlampe bringt im Winter “Bahama-Bräune” in die Wohnzimmer der Menschen.

1960
Lampy sloneczne przynosza w zimie “opalenizne bahama”.

1970
Es heißt, eine leichte Sonnenbräune lasse die Menschen jünger und gesünder aussehen. Die echten Sonnenanbeter benutzen Sonnenöl für den ganzen Körper um eine besonders schnelle und tiefe Bräue zu erhalten.

1970
To znaczy, ze lekka sloneczna opalenizna sprawia, ze ludzie wygladaja mlodziej i zdrowiej. Prawdziwi wielbiciele slonca korzystaja z olejku do opalania na cale cialo, zeby osiagnac szczegolne szybka I gleboka opalenizne.


1980
Die Einstellungen gegenüber dem Sonnenlicht beginnen sich zu verändern. Studien belegen, dass zu viele Sonnenbäder Ursache für vorzeitige Hautalterung und Hautkrebs sein können.

1980
Nastwienie przeciw switalu slonecznu zaczyna sie zmienac. Studia dowodza, ze zbyt wiele kapieli slonecznych jest przyczyna przedwczesnego starzenia i może prowadzic do raka skory.

1990
Wissenschaftler warnen vor der immer dünner werdende Ozonschicht und dessen negative Folgen für die Haut. Kosmetikhersteller investieren in die Entwicklung von Sonnenschutzmitteln. Selbstbräuner werden zum Standard.

1990
Naukowcy ostrzegaja przed warstwa ozonowa, ktora staje sie coraz ciensza I negatywnymi skutkami dla skory. Producenci kosmetykow inwestuja w rozooj srodkow chroniacych przed sloncem. Samoopalacze sa w standardzie.

2000
Die schädliche Wirkung von UVA- und UVB-Strahlen für die Haut – selbst an bewölkten Tagen – beschäftigt Wissenschaftler mehr denn je. Die Menschen sind vorsichtiger geworden und sind sich den Gefahren der UVA- und UVB-Strahlen bewusst. Sonnenschutzprodukte mit hohen SPFs sind mehr denn je gefragt.


2000
Szkodliwe dzialanie promieni UVA I UVB – tez w pochmurne dni – zajmuje naukowcow bardziej niż kiedykolwiek. Ludzie sa ostrozniejsi i swiadomi zagrozenia UVA i UVB. Produkty chroniace przed sloncem z wysokim SPF sa coraz czesciej pytane.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 09:59   #3924
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

I od razu przepraszam za potyczki lingwistyczno-stylistyczne i inne Tlumaczem przysieglym nie jestem
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:04   #3925
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ivvonko, o jak fajnie - bo ja mam strasznego lenia
Dobrze, że chociaż jest chłodno...

Edit: widzę, że Myszi ma dziś urodziny - wszystkiego najlepszego życzę.

__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:12   #3926
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No dziewczynki, kończę pakowanie i wyruszam w ten deszczowy, pochmurny dzień . Przede mną prawie 14 godzin drogi pociągiem , o 17:00 wyjeżdżam. Mówię wszystkim pa, pa . Do zobaczenia pod koniec przyszłego tygodnia.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:14   #3927
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kasiu, udanego wypoczynku!
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:17   #3928
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Rayne
Kasiu, udanego wypoczynku!
Dzięki. Tak sobie jeszcze jedną nogą chwilkę posiedzę na Wizażu . Popodglądam Was jeszcze moment .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:50   #3929
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny nie wiem czy słyszałyście, ale podobno na polskim rynku pojawił się amerykański balsam do ust CARMEX.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:51   #3930
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
No dziewczynki, kończę pakowanie i wyruszam w ten deszczowy, pochmurny dzień . Przede mną prawie 14 godzin drogi pociągiem , o 17:00 wyjeżdżam. Mówię wszystkim pa, pa . Do zobaczenia pod koniec przyszłego tygodnia.
udanego wypoczynku

no i Myszi - sto lat
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.