Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-16, 16:36   #1
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398

Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach


Dzisiaj szukałam białej bluzki na egzaminy. No i w jednym sklepie znalazłam całkiem fajną. Tylko ze była cała ufajdana szminką, podkładem i nie wiadomo czym jeszcze. W sumie nawet mi się podobała i stwierdziłam, że ją wezmę, ale jak mi opuszczą cenę. Sprzedawczyni na to oburzona, że jak to, że one nie moga i wogóle... Mówie jej, ze bluzka jest tak brudna, ze po takiej cenie nikt jej nie kupi. Ona na to że to nic. No to podziękowałam.

Niedawno w Reserved byłam świadkiem rozmowy dwóch pracownic. Jedna z nich przyniosła uszkodzoną bluzkę (rozdartą albo z urwanym guzikiem) i mówi że trzeba ją przecenic. Druga na to, ze po co, ktoś nie zauważy i ją kupi. Strasznie mnie wkurzyło takie podejście. W koncu kupując w firmowym sklepie, chcemy, żeby te ciuchy przynajmniej na wieszaku jakoś wygladały i były porządnej jakosci, bez uszkodzeń.

Jak Wy reagujecie na takie brudne, podarte, uszkodzone ciuchy? Zwłaszcza jeśli akurat dana rzecz strasznie się spodobała??
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 16:50   #2
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja dzisiaj dostałam upust na zakurzone japonki z Trollu 5 złotych (już je odkurzyłam ) natomiast w New Yorkerze spodnie miały zepsuty zamek, dostałam upust 20 złotych i zamek naprawiłam sama w domu Uszkodzone i przybrudzone ciuchy powinni przeceniać. W życiu bym nie kupiła, jakby mi nie obniżyli ceny.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 16:51   #3
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

ja się pytam czy mi dadzą rabat na tę rzecz, a jeśli nie to do widzenia.
a tak btw to w wielu sklepch oddaja brudne rzeczy do pralni i przeceniają dopiero jak plama nie schodzi (tak robią np. w zarze, wiem bo chciałąm tam kupić strój kąpielowy, który właśnie był trochę przybrudzony, ekspedientka powiedziała mi, że jeśli chcę rabat to oni muszą najpierw oddać ten strój do pralni i sprawdzić czy zejdzie )
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 17:41   #4
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Jeżli cos jest nie tak(brudne, rozprute) to prosze o zniżke.Jeśli nie chcą jej udzielić to nie kupuje.
Ale powinni tez troche bardziej pilnowac tych ubrań.Np w claire w przymierzalni widziałam karteczke z jakims napisem, żeby nie brudzić ubrań podkładem i jakiś taki ochraniacz na twarz(nie wiem jak się tego używało bo akurat byłam bez makijażu)
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 17:58   #5
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja w Zarze kupiłam jasno-szary sweterek, był ubrudzony podkładem. Pani powiedziała, że jak się nie spierze to przyjmą zwrot Odprało się, więc wszyscy zadowoleni
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 18:03   #6
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

To jest straszne, na przykład w niektórych butikach sprzedawczynie chodzą w ciuchach ze sklepu a potem siuuuup na półeczke spowrotem. Myślałam że one mają jakis rabat i sobie kupują te ubranka, ale wychdze z założenia że nawet po promocij je by z tej marnej pensij nie było na nie stać ( slepy w panoramie np. )
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 18:04   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja tez prosze o jakis upust jelsi nie chca dac to dziękuje a przed prosze jeszcze kierownika lubkogos nad sprzedawca ,jesli mi zalezy to przychodze wtedy kiedy jest kierownik czy ktos tam .
kilka razy sie udalo ,obnizki byly do 30 zł wiec spore (ciuchy przewaznie kosztowaly ok 100-150)

tez widzialm napisy w przymierzalniach o nie brudzeniu ale sa one smieszne bo przeciez chyba nikt nie brudzi ich specjalnie,czasami zdarzy sie upaprac pudrem ,czy oderwac guzik czy urwac zamek.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 18:52   #8
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

M
Mnie najbardziej wkurzają plastiki przyczepiane do ubrań ,niby to chroniące przed kardzieżą. Obejrzę ciuch stwierdzam że nie ma żadnych wad a tu ekspedientka przy kasowaniu zdejumje ten"ochraniacz" i robi się dziura!
Oczywiście zobaczę to dopiero w domu Mam już w ten sposób zniszczone 3 bluzki.
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 18:58   #9
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez paula78
tez widzialm napisy w przymierzalniach o nie brudzeniu ale sa one smieszne bo przeciez chyba nikt nie brudzi ich specjalnie,czasami zdarzy sie upaprac pudrem ,czy oderwac guzik czy urwac zamek.
No niby tak ale w tym claire był taki specjalny ochraniacz.Jakaś taka flizelina czy coś, nie przyglądałam sie.
Ja akurat traktuje bardzo delikatnie ubrania w sklepie.Staram się ich nie niszczyć i nie brudzić.Ale bywaja takie osoby co to cudze dla nich nic nie warte.
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:02   #10
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja kiedyś chciałam przymierzyć golfik na stoisku w centrum handlowym, i sprzedawczyni mi dała zwykłą foliową torebkę do założenia na głowę Pogimnastykowałam się z tym chwilę i zrezygnowałam z mierzenia, bo aż tak mi się ten golf nie podobał, żeby dusić się w woreczku

Ja rozumiem, że czasem coś może się przybrudzić, np. przy kołnierzyku, ale wg mnie bezmyślnę i samolubne jest przychodzenie do sklepu z twarzą wysmarowaną pudrem brązującym itp. i mierzenie jasnego golfu, który raczej trudno założyć, nie dotykając twarzy.
Ciuszki przybrudzone powinny być albo oddawane do prania przez obsługę sklepu, albo tak przeceniane, żeby klient mógł oddać taki ciuszek do pralni i nie stracić na tym. Nie wiem, jakie musiałoby być zabrudzenie, żeby nie zeszło - chyba nikt nie przychodzi wypaćkany smarem itp.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:03   #11
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Wzięłam kiedyś bluzkę do przymierzalni i zanim założyłam odpadły dwa guziki. Jak ubrałam odpadły jeszcze dwa (z pięciu). Dostałam wtedy zniżkę, ale tak się zastanawiam, jak oni przyszywają te guziki? Ostatni, piąty, odpadł w domu.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 19:07   #12
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka
To jest straszne, na przykład w niektórych butikach sprzedawczynie chodzą w ciuchach ze sklepu a potem siuuuup na półeczke spowrotem. Myślałam że one mają jakis rabat i sobie kupują te ubranka, ale wychdze z założenia że nawet po promocij je by z tej marnej pensij nie było na nie stać ( slepy w panoramie np. )
oj chodzą koleżanka miała w ten spobób darmową sukienkę na studniówkę wystarczyła siostra pracujaca w sklepie z sukienkami
osobiscie nie kupuje ubrań z widocznymi wadami jakoś boję się że plama czy cuś zostanie i będe w plecy
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 19:30   #13
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Wink Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Tak,nie raz rzeczy są niemiłosiernie poplamione,pobrudzone,pod ziurawione,suwaki wyrwane podobnie jak guziki.
Tylko czyja to wina,hm,krasnoludków? Ktoś to w końcu przymierza.
Trzeba o to co sie mierzy dbać tak jak o własne.Wtedy nie będzie problemu i pretensji przy kupnie, że coś jest nie tak.Niestety podejście jest takie-nie moje to nie muszę o to dbać.Efekty są takie jakie widać.Czasem jak widze co niektóre rzeczy to sie zastanawiam co za fleja to mierzyła.
Co do pralni to trzeba być jednak realistą.Trudno w duzym,sieciowym sklepie gdzie przewija sie mnóstwo klientów kazdą "lekko" poplamioną rzecz notorycznie oddawać do prania bo to niestety kosztuje.Chyba nie muszę pisać kto na takim praniu ostatecznie straci,prawda?
Ja osobiście staram sie dbać o to co przymierzam,zwłaszcza uważam aby nie wymazać czegoś podkładem(choć takie plamy schodzą).
Ostanio kupiłam fajna bluzkę z tyłu przy ściągaczu z dziurą po klipsie.Mogłabym ja oddać bez problemu,ale za bardzo mi na niej zależało.Dziurę zszyłam,jest niewidoczna i jestem zadowolona.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 20:59   #14
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja tez jestem za tym by uszkodzone ciuszki czy brudne były przecenione ostatnio bardzo bardzo podobał mi sie staniczek w sklepie ale pani niemogła znales 1 ramiaczka przeceniła go 10 zł i dorzuciła silikonowe ramiaczka
Ale zato w innym sklepie sportowym jak adidaski(nike) były ubrudzone i bez sznuwówek to ani złotówki nie chcieli opuscic
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:25   #15
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Jeśli już coś kupuje w sklepie to raczej nie zniszczone, chyba że ma super przecenę to sie skuszę bo moja mama jest krawcową więc potrafi cuda
Ale jeśli mam na coś wydać np. 100 zł i jest np. plamka to nie ma bata, choćby mi się nie wiem jak podobało o odkładam i szukam podobnej rzeczy
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:31   #16
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez tootsie
oj chodzą koleżanka miała w ten spobób darmową sukienkę na studniówkę wystarczyła siostra pracujaca w sklepie z sukienkami
osobiscie nie kupuje ubrań z widocznymi wadami jakoś boję się że plama czy cuś zostanie i będe w plecy
Nie tylko sprzedawcy korzystają ze sklepowych ubrań. Pracuję jako statystka w filmach i serialach i zdarzyło mi się jako kostium dostać ubranie z metką. Proszono mnie wtedy, żeby nakładając ubranie, schować metkę, ale broń Boże jej nie odrywać, bo ubranie ma być oddane.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 21:33   #17
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Też robiłam pare razy jako statystka i dali mi takie koszmarne ciuchy, że ojezus.Wyglądałam jak stara baba
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 00:50   #18
magicgirl
Raczkowanie
 
Avatar magicgirl
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: ...stolica...
Wiadomości: 150
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

A ja ostatnio wypatrzylam sobie taka fajna letnia torebke. Kosztowala strasznie malo wiec patrze i ..... Cala uswiniona jakby kurzem czy czyms. Ale nawet reka dalo sie zetrzec ten brud. Podchodze do kasy a pani zdziwiona mowi do mnie ze ona jest brudna. A ja jej na to ze sobie upiore Pomoczylam ja troche w proszku i w wybielaczu i po plamie ani sladu a ja mam torebke prawie za darmo ))
magicgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 09:39   #19
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez kuki9
Też robiłam pare razy jako statystka i dali mi takie koszmarne ciuchy, że ojezus.Wyglądałam jak stara baba

Ja tam wyglądu tych ciuchów się nie czepiam, bo to kwestia profesjonalizmu, a co za tym idzie, dystansu do siebie. Nie może być tak, że w każdym serialu, filmie i reklamie wszyscy będą pięknie wystrojeni, jak do telewizji
Ale wkurza mnie to, że skoro oni nie pozwalają odrywać tych metek, to znaczy, że po prostu oddadzą te ciuchy do sklepu bez jakiegokolwiek czyszczenia. A ja np. w danej bluzce spędziłam cały dzień w upale. Ubrań pewnych firm zupełnie odechciało mi przez to się kupować.
Już wolę lumpeksy, gdzie też ubrania nie są zbyt czyste, ale przynajmniej nikt tego nie ukrywa i sprzedają je za dużo mniejsze pieniądze.
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 10:24   #20
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Wiesz ja też się nie czepiałam bo w koncu robie za tło.Ale głupio mi było paradować w bluzce prawie, że do kolan spod której było widac mój stanik
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 10:33   #21
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez allicjaa
Ja w Zarze kupiłam jasno-szary sweterek, był ubrudzony podkładem. Pani powiedziała, że jak się nie spierze to przyjmą zwrot Odprało się, więc wszyscy zadowoleni
Nono, dokladnie miała tak samo moja mama
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 13:54   #22
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz
Uszkodzone i przybrudzone ciuchy powinni przeceniać. W życiu bym nie kupiła, jakby mi nie obniżyli ceny.
Myślę dokładnie tak samo
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 14:36   #23
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Wiecie, dziewczyny... Rozumiem Was, i oburzenie, że w sklepach są brudne ciuchy. Ale ja akurat znam to z drugiej strony.. Mam swój sklep z odzieżą damską / młodzieżową. Nawet nie wyobrażacie sobie, co niektóre klientki potrafią zrobić z ubraniami. Wybrudzić, wymiętolić, rzucić mi na ladę z jakąś taką łaską, i sobie pójść. Niektórzy ludzie w ogóle nie szanują cudzych rzeczy, tak jak napisała jedna wizażanka - nie moje, to nie muszę dbać. Tylko ciekawe, co my mamy później z takim ciuchem zrobić...
Ja osobiście zawsze przeceniam.
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 15:17   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja tak kiedyś miałam w Diechmanie. Buty był bez sprzączki-pani mówi,że ona tego przecenić nie może i że te buty będą oddane bo one tak sprzedane być nie mogą i takie tam Po 5 dniach znowu byłam w tym sklepie i co zobaczyłam MOJE BUTY. Sprzączka przytwierdzona, byle jak, w sumie w domu odpadła,ale buty były.

Nie wiem co im zależało na tym,żeby cenę obniżyć i tak musiałam buty u szewca naprawiać przez tą sprzączkę i tak
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 15:26   #25
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Cytat:
Napisane przez paula78
czasami zdarzy sie upaprac pudrem ,czy oderwac guzik czy urwac zamek.
Pewnie dziwna jestem bo jakoś nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło.

Kilka lat temu koleżanka mi opowiadała ze jej znajoma pracująca w sklepie czasem specjalnie coś wysmaruje podkładem żeby to przecenic i wziąc dla siebie. Większośc sprzedawczyń tak robiła. To się nazywa tupet.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 18:10   #26
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Zawsze dostaje zniżki na ubrodzone/zniszczone ubrania. Wczoraj kupiłam rybaczki. Była niewielka plama i cena obniżona o 5 zł
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 10:52   #27
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Ja ostatnio w orsayu mierzyłam białą skórzaną marynarke.Była strasznie ubrudzona i wręcz znoszona!I nie mam tu na myśli śladów po szmince,czy podkładzie(co często sie spotyka na jasnych rzeczach).Ona poprostu była brudna.Oczywiście nie kupiłam,ja nie wiem czy te ekspedientki noszą te ciuchy i odwieszają je na wieszak.Nie kupiłam oczywiście.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 12:24   #28
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Też ostatnio szukając białej bluzki trafiłam do Orsay`a. To co tam zobaczyłam - po prostu szok. Niemal każda biała/jasna bluzka była ubrudzona podkładem, jakaś taka ubrudzona, jakby znoszona. Jedyne wyglądające w mirę były w rozmiarze 42 :/ Nawet nie pytałam o przecenę, bo w moim rozmiarze (34/36) nie było ani jednej (!), ale wychodząc z tego sklepu czułam niesmak. Nie wiem czy klientki czy ekspedientki brudzą te bluzki, nie wnikam, ale żeby ponad połowa białych bluzek w sklepie była brudna? I za taką cenę...
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 12:42   #29
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Mnie najbardziej wkurzają bluzki poplaminone podkładem,szminką etc.Lub małe dziurki od klipsów zabezpieczających .
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:06   #30
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Zniszczone, wybrudzone, uszkodzone ciuchy w sklepach

Rzadko kiedy spotykam się z takim czymś ale jeśli napotkałabym brudną rzecz a nikt nie chciałby spuścić z ceny to bym nie kupiła. Nawet w porządnych limpeksach ciuchy są prane. Więc czemu Ja w firmowym sklepie mam kupić brudną bluzkę?
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.