Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-11, 20:39   #31
Asieńkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Asieńkaaa
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 111
Talking Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

ja nie wyjdę z domu bez torebki, kolczyków i pierścionka.... no i okulary ale to dlatego że troszkę ślepa jestem z daleka hih
Asieńkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:02   #32
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

ja nie jestem zależna od zadnych dodatkow.. i nie przeszkadza mi brak zegarka, kolczykow, korali czy czegokolwiek. po prostu nie musze miec nic - czesto zdarza sie ze nawet telefonu zapomne, a do kieszeni zwykle biore tylko dokumenty gdyz czesto przemieszczam sie autem
__________________
cel osiągnięty...

Piękno, które jest gładkie i gorące nazywa się Kobietą...
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:04   #33
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

torebka-moje uzaleznienie
pierscionek-od chlopaka

te dwie rzeczy zawsze

kolczyki tak 6 razy w tygodnu:P:P i pasek

nie znosze zegarkow,nigdy nie nosilam i nie bede szczesliwi czasu nie licza,jest kom
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:04   #34
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

nie wiem czy to dodatek raczej nie, chociaż czasami moze być , ale ja nie wyjde nigdy z domu bez telefonu . no i jeszcze bez torebki raczej też nie . A tak to raczej nie jestem uzalezniona od żadnych kolczyków korali i tym podobnych
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:10   #35
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

niezbedne: torebka, korale, okulary [musze miec, czy wiosna czy zima okulary sloneczne na nosie byc musza, ech ten moj swiatlowstret...]. czasami zakladam kolczyki, jakas apaszke. zegarek mam w komorce wiec ten jeden mi wystarcza

nie wiem, czy to dodatek, ale nie rozstaje sie tez z odtwarzaczem mp3
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:11   #36
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Hej wam wszystkim przepraszam ze nie jestem na bierzaco ale mam ostatnio coraz mniej wolnego czasu dla siebie
Jesli chodzi o ten zegarek znalazlam go na allegro i tak mi sie spodobal ze az sobie zapisalam jego zdjecie . Zegarek jest firmy guess ;] Pozdrawiam bardzo serdecznie
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:17   #37
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

pasek, kolczyki, pierscionek, bransoletki, okulary, cos na wlosach obojetnie czy to opaska czy jakies spinki bez tego czuje sie jakos łyso
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 20:19   #38
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Hej Katarzynko Dziekuje ci bardzo za wyrazenie swojego zdania widac ze jestes ciekawa osoba , ktora dosyc sie wyroznia.. i bardzo dobrze
Cenie ludzi ktorzy maja swoje zdanie
Jesli chodzi o dior , lv , dolce gabbana i inne znane firmy ( jak to krotko ujelas - tandetne) to tylko i wylacznie twoja opinia Kazdemu podoba sie co innego Gorzej by bylo jakby wszystkim podobalo sie to samo wtedy wszyscy chodzili by w tym samym a ci znani projetanci byli juz dawno miliarderami.. tak to tylko nieliczne jednostki maja wybrane rzeczy na ktorych oczywiscie tylko nielicznych stac Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i dziekuje ze zainteresowal cie moj watek i wyrazilas swoje zdanie
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:23   #39
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Talking Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

A teraz wklejam kolejna porcje zdjatek ze slicznymi wedlug mnie dodatkami do ubrania Mam nadzieje ze wam sie spodobaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 202617.jpg (18,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 231759.jpg (8,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 161428365.jpg (33,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 163027464.jpg (31,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 164947432.jpg (42,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 165515182.jpg (29,0 KB, 3 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:35   #40
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Red face Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Kolejna porcja zdjec I co o tym sadzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 154ce62b000f5de645afd0bb.jpg (9,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 103739bi.jpg (16,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 193122bi.jpg (10,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 220231bi.jpg (29,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01580.jpg (44,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01598.jpg (54,7 KB, 2 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:47   #41
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Wink Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

1. Okularki - mi osobiscie sie podobaja
2) Kolczyki (wiszace) - prawie w ogole nie chodze w kolczykach ale te wydaja sie byc ladne .. do jakiejs turkusowej bluzeczki mysle ze w sam raz
3) tutaj tez ladne srebrne kolczyki delikatne ;] raczej do wszystkiego pasujace
4) srebrna zawieszka z turkusowym kamieniem - bardzo słodziutka i niewinna
5)Zielona torebka fikusna troszke
6) kolorowa torebka z czarna raczka - bardzo ale to bardzo dziwna i specyficzna dla osob lubiacych wyrozniac sie z tłumu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2558.jpg (14,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20617693-01.jpg (33,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki7.jpg (19,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5087.jpg (8,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (33,8 KB, 3 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 20:47   #42
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Ja obowiązkowo muszę mieć PIERŚCIONKI kocham je, wszystkiego od mojego TŻ i oczywiście kolczyki oraz torebkę koniecznie dużą, żeby wszystkie moje Skarby sie pomieściły
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 20:53   #43
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Exclamation Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

1) złoty pierscionek - idealny zaryczony pierscionek delikatny ale bardzo uroczy
2)złote kolczyki pieski z diamencikiem - smieszne i fikusne dla fanatyczek
pieskow :P:P
3)srebrna torebka sama nie wiem ... mi sie srednio podoba ale sa osoby ktore lubia takie rzeczy
4) a tutaj mamy złoty łancuszek z zawieszka pieska pasujaca idealnie do kolczykow Ad 2
5) rózowa torebka z dodatkami berzu - nawet niezle sie to razem komponuje i ta kłudeczka :P zeby nikt nic nie ukradl :P hi hi hi
6) czerwono-biala torebeczka w biedroneczki bardzo ale to bardzo słodziusienka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 031a338e001f283a459433c0.jpg (14,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2ef7dd41001ef0b745882203.jpg (14,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 689457.jpg (20,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a25be1e20006122f458821f8.jpg (20,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb_1.JPG (11,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biedronka4.JPG (20,7 KB, 6 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:02   #44
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

bez torebki/torby się nigdzie nie ruszam.

[na kolejnych miejscach- kolczyki, łańcuszki, korale]
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:02   #45
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Exclamation Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

1) rozowa torebka LV moim zdaniem bardzo ale to bardzo ladna
2) kolejna rozowa torebka specyficzna dla osob ,ktore lubia takiego typu rzeczy idealna

3) zółta torebka duza pakowna teraz zółty bedzie najprawdopodobniej kolorem wiosny moim zdaniem bardzo ladna torebeczkai idealnie dobrany do kompletu zółciutki zegarek rowniez bardzo gustowny
4) rózowa torebeczka wraz z zegarkiem i portfelem bardzio ladna i z gracja dla fanek rozowego koloru
5) czerona torebeczka wykonana jakgyby ze skóry węża wyglada interesujaco do tego ten sliczny zegareczek na lewa reke i oczywiscie bransoletka z czerwonych koralikow na prawa fajna kompozycja dla kobiet lubiacych byc ... w centrum uwagi i oczywiscie ktore maja poczucie gustu
6)fioletowa torebka -- inna od wszystkich ..poprzednich torebeczek według mnie ta broszka dodaje jej wiele uroku do tego ladnie skomponowany z kolorem torebki zegarek .. stanowiacy idealny komplecik na randke z nowo poznanym mezczyzna by zrobic dobre wrazenie hi hi hi (żart:P)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Louis Vuitton 19.jpg (15,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marnibrownblossomshoulder1.jpg (87,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3239221G.jpg (33,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3239242G.jpg (21,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3239245G.jpg (33,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z3239251G.jpg (29,9 KB, 2 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:17   #46
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Wink Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Każdej z nas torebka jest podstawa chowamy tam swoje skarby bez ktorych ciezko jest wyjsc z domu hehe czasami rozne dziwne rzeczy mozna znaleść w naszych torebkach Co zazwyczaj nosicie w torebeczkach bez czego ciezko jest wam sie obejsc ( DOSKONALE WIEM ZE TO NA 100% telefon kom bo sama bez telefonu sie nie rozstaje tak samo jak i bez niezbednych kosmetykow tj. fluid , tusz do rzes i oczywiscie czarna kredka do kreseczek lusterko zeby widziec jak wygladam portfel długopis :P( chociaz bardzo czesto je gubie :P )



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1) turkusowa torebeczka - taka do trzymania wylacznie w rece elegancka do tego okularki pod kolor zegarek no i oczywiscie cos na szyje
2) sliczna złota nokia - jest dosyc droga poniewaz jest pozłacana osobicie mi sie bardzo podoba ale slyszlam ze oprocz ładnego wygladu nic specjalnego w sobie nie ma wiec po co wydawac tyle pieniazkow na telefon ktory tylko ladnie wyglada a ... nic w sobie nie ma??
3)zegarek 3 w jednym z kazdej strony z jakiej patrzysz masz godzine fajny .. i troche kosmiczny
4)romantyczny naszyjnik na rzemyku w serduszka bardzo ladnie wyglada z pewnoscia na szyi i do tego ten przesliczny złoty pierścionek jejciu jest przesliczny !!!!!!!!!!!
5)bardzo specyficzny złoty pierscionek dla fanatykow only gold
6)złoty zegarek z wężami z cyrkoni moim zdaniem jest boski a te wskazowki w ksztalcie węza sa poprostu idealnym pomyslem na urozmaicenie i dodanie specjalnego uroku zegarkowi SWIETNy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z3239253G.jpg (23,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 735a41680002cb8a45806fce.jpg (44,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 054148bi.jpg (25,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 075945.jpg (26,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 171337bi.jpg (16,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 230350.jpg (21,9 KB, 14 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:27   #47
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Arrow Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

1) kolczyki pawie piórka specyficzne i pewnie fantasytcznie sie prezentuja do jakiejs wieczorowej kreacji w odcieniach dopasowanych do pióra
2) srebrna torebeczka puzdereczko powiem wam ze sama sie zastanawialam czy jej sobie nie kupic bo na zywo wyglada przeslicznie byla na allegro i kosztowala chyba z 30 zł i równiez widzialam ja w tally weil za 60 zł no ale wkoncu sie na nia nie zdecydowalam :P a szkoda bo juz jej teraz nie ma a byla taka fajna w srodku ma lustereczko oczywiscie idealna do jakiejs sukienki wieczorowej bo tak na codzien to nie bardzo
3)torebka firmy cussi brazowa z wstawkami futerka pojemna fajna
4)biały pasek z jaszczurkami z cyrkoni moim zdaniem bardzo ale to bardzo fajny i przede wszystkim inny od wszystkich paskow jakie widzimy na codzien na ulicy podoba mi sie
5)pasek złoty z tygrysem przesliczny jest i raczej pasujacy do kazdych spodni w szczegolnosci wydaje mi sie ze do czarnych
6)Kolczyki kostki do gry dior bardzo słodziusienkie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 235015.jpg (40,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 147979124_2.jpg (111,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 150810174.jpg (44,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 150986989.jpg (48,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03792.jpg (59,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (21,8 KB, 8 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:45   #48
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Exclamation Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

1) Kolorowe zawieszki na telefon smieszne i fajne
2) rózowy kolczyk do pepka z motylkiem pewnie ladnie wyglada lekko wiszac na brzuszku
3)srebrny kolczyk do pepka w ksztalcie jaszczurki z fioletowymi cyrkoniami czaderski jest ale nie potrafie sobie wyobrazic jak moze wygladac w pepku ??
4) srebrny łancuszek z zawieszka diora cala wypelniona cyrkoniami moim zdaniem bardzo fajny szczegolnie na jakies imprezki ladnie rozswietla bluzke i albo dekold na pewno rzuca sie w oczy
5) ta zawieszka diora z kolei jest bardziej delikanta z lekkim seduszkiem gustowne jednym słowem mówiac
6)zawieszka do telefonu serduszko dior z rózowymi cyrkoniami wypelniajacymi napis dior fajnie wyglada z pewnoscia telefon ozdobiony ta zawieszka ale w polsce ciezko jest cos takiego dostac niestety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg %E5%85%AC%E5%AD%902.jpg (45,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ,,,.jpg (14,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2f_1_b.jpg (19,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3e_1_b.jpg (19,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a_1_b.jpg (17,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5c_1_b.jpg (24,2 KB, 2 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:58   #49
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Exclamation Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Na dzisiaj to ostatnie foteczki dodatkow .. Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie i dziekuje za komentarze do mojego watku


1)rózowy kolczyk do pepka motylek z dodatkami czarnego chyba fajnie wyglada w pepku chociaz zalezy kto jakie kolczyki preferuje
2)kolczyki srebrne w czarna pantetke powiem wam ze rzadko spotykane i napewno bardzo specyficzne maja cos w sobie z pewnoscia rzucaja sie w oczy
3)kolejny kolczyk do pepka rózowy z zawieszka dior i wielka rózowa cyrkonia moim zdaniem bardzo ale to bardzo slodziusienki do kostiumu kapielowego w sam raz i na plaze hoooppssaa
4)Niesmiertelniki Dolce Gabbany jak ktos lubi nosic niesmiertelniki i oczywiscie lubi tez d&g to trafi w cos idealnego w sam raz dla siebie :P:P
5)ta torebka urzekla mnie od 1 chwili kiedy ja zobaczylam jest tak przeurocza ze az ... mozna powiedziec ze zniewalajaca i do tego jeszcze dodane niewinne perelki cudowna!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! tyle moge powiedziec na temat tej torebki jakbym ja zobaczyla w jakims sklepie to bez zadnego zawahania bym sobie ja kupila;D
6)srebrna bransoletka na reke dior z kwiatuszkiem czy motylkiem nie wiem jak to zinterpretowac bynajmniej bardzo ladna bransoletka



Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie jeszcze raz i zycze milej nocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7c_1_b.jpg (11,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7f_1_b.jpg (18,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16_1_b.jpg (12,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20_1.jpg (26,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 65_12.jpg (39,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b005a.jpg (25,3 KB, 5 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 11:21   #50
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

bardzo często mam torebkę. w zasadzie codziennie, bo mieszczę się w nią do szkoły. torebki nie biorę w zasadzie ze sobą jedynie wtedy, gdy jadę z rodzicami do rodziny albo czasami gdy gdzieś wychodzę i potrzebny mi jedynie telefon i portfel. wtedy wkładam to do kieszeni. jednak jest tak rzadko.

zegarka nie noszę. nosiłam jak byłam mała, potem przestałam. jakieś 2 lata temu kupiłam sobi nowy, jednak już mi się zbytnio nie podoba. zresztą zawsze mam przy sobie telefon, więc i po co.

ostatnio bardzo lubię korale. jeśli któreś z tych, co mam mi pasują do stroju, to zakładam.

kolczyki i bransoletki zakładam rzadko, bo nie za bardzo lubię.

pasek mam jeden ulubiony i głównie jego zakładam. ale nie pasuje do wszystkiego, więc często jestem bez.

okularów do tej pory nei lubiłam, a teraz będę nosić obowiązkowo od okulisty
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:47   #51
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Ostatnio wczytywałam się w różne teksty o kulturze tybetańskiej, i muszę koniecznie podzielić się z wami pewną informacją - otóż według tamtejszych zwyczajów, JESLI KOBIETA NIE NOSI KOLCZYKOW, W NASTEPNYM WCIELENIU ODRODZI SIE JAKO OSIOL!!!
Więc same widzicie, że nie mamy wyjścia
Jako kolczykomaniaczka wklejam kilka zdjęć, mam ich na kompie setki, ale może nie będę ich wszystkich wklejać ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg k245.jpeg (10,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k255.jpg (27,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg k238.jpeg (17,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k227.jpg (45,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k188.jpg (68,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg k265.jpeg (39,4 KB, 1 załadowań)
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 12:57   #52
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Nie wychodze z domu bez obrączki (hm może zacznijmy od tego że jej nigdy nie ściągam ) i bez zegarka (mam sportowy z hello kitty i elegancki srebrby), torebka tez musi być. Co do innych ozdób to zalezy od stroju. czasem jakaś apaszka w zebre (tak jak dziś np). albo coś na szyję. Ale nie noszę zbyt duzo ozdób, bo wplątaują mi się we włosy. bardziej to akcesoria do włosów: spinki, opaski, gumki i "żabki".
Jak dotre do domu to wkleje coś z tych rzeczy ale nie obiecuje.
Natomiast jest wiele rrzeczy które jak widze opada mi szęka i sa to:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg OO.jpg (8,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OO1.jpg (6,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OO2.jpg (11,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OO3.jpg (36,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg OO4.jpg (14,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oo6.jpg (27,2 KB, 1 załadowań)
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 15:43   #53
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Exclamation Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Bardzo zainteresowala mnie twoja wypowiedz Ronjo :P kurcze to moze jak mam byc ... w ktorymś tam wcieleniu osłem to moze zaczne nosic ;P kolczyki hi hi hi


A tak apropo tematu kolczykow
1) kolczyki z bialego złota okreslone byly jako idealny dodatek do sukni slubnej kto co lubi
do tego jest jeszcze zawieszka i pierscionek ad2 i 3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000842bi.jpg (76,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001321.jpg (13,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001341.jpg (17,3 KB, 2 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 15:54   #54
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Wink Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

A tutaj kilka foteczek dodatkow mysle ze wam sie spodobaja
1)Złoty paseczek na łancuszku z serdkuszkiem produkcji D&G elegancki i raczej pasujacy do wszystkiego szczegolnie mile widzany na dyskotekach
2) Rózowy zegarek firmy Rado pozadna firma zegarkow no i oczywiscie bardzo ladny zegareczek
3)Złoty zegarek Gucci moim zdaniem jeden z najladniejszych zegarkow produkcji tego projektanta ma wielka gracje i jest bardzo elegancki
Bardzo mi sie podoba
4)Złota torebka w ksztalcie serca ( idealna na 14 lutego :P hi hi .. inna od wszystkich i na pewno w sobie cos ma co urzeka
5) Zawieszka do kluczy fioletowe D jak sie pewnie domyslacie pochodzi od Diora VERY NICE
6)Kolczyki białe w kształcie truskawki z napisem dior słodziutkie idealne dla małej dziewczynki no i dla kobiet lubiacych sie odmladzac mysle ze równiez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 225027.jpg (9,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 225640.jpg (8,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 234209bi.jpg (108,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000533.jpg (8,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ae_1.jpg (17,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbc.jpg (12,7 KB, 3 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:03   #55
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Red face Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Dla maniaczek filmow animowanych w szczegolnosci KUBUSIA PUCHATKA ad 1) kolczyk do pepka z kubusiem trzymajacym w raczkach swoj miodzik czyż nie jest słodki ??
ad 2 Kubuś puchatek i prosiaczek hi hi podwojne szczescie
ad 3)przecudniasta bransoletka diora rozowo srebrna ... z kokardka moim zdaniem jest przesliczna jakbym taka gdziekolwiek spotkala odrazu bym sobie ja kupila bo jest przesliczna!!!!!!!!!!!!!
ad 4a tutaj cos dla kobiet ktore nie chca byc w nastepnym wcieleniu osłami kolczyki do uszu kirmy dior zakonczone słodziutkimi srebrnymi kuleczkami ktore poprzedza słodziusienka złota kokardeczka i literki D cale w cyrkoniach jesli chodzi o mnie to uwielbiam wszystko co sie swieci jak sroka hihihihih
ad 5) sedkuszko z rózowymi cyrkoniami u gory wkonczone kolorowymi kwiatuszkami idealna zawieszka na srebrny łancuszek z pewnoscia slodko wyglada na szyi
ad 6)srebrna zawieszka diora razem z łancuszkiem pokrywa cala srebrnymi cyrkoniami troche krzykliwa i rzucajaca sie w oczy ale wedlug mnie bardzo urocza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b8_1_b.jpg (12,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b5_1_b.jpg (14,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dior.jpg (13,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DIOR.jpg_thumb.jpg (12,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9736-16_98-19_85.jpg (20,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8988.jpg (21,1 KB, 2 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:11   #56
k0kietka
Wtajemniczenie
 
Avatar k0kietka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 013
Talking Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Kolejne dodatki
1) kolczyki złote misie na tle torebeczki pokrytej cala cyrkoniami bardzo fajnie wygladaja z pewnoscia na uszach bo sa bardzo słodziusienkie
2)kolczyk do pepka z cyrkoniami kolorwy i wiszacy dla osob lubiacych taki rodzaj kolczykow idealny dodatek tyle ze do ozdoby ciala
3)piersionek diora z rózowym kamieniem i wiszacych po boku na okraglych kuleczkach dodatkach nie wiem ale szczerze mowiac wydaje mi sie ten piersionek nie zbyt wygodny chyba ze da sie te kółeczka odczepic??
4)zawieszka srebrna diora wraz z słodkimi kwiatuszkami z cyrkoni ogolnie ładna według mnie
5)zawieszka Dolce Gabbany z pewnoscia rzuca sie bardzo w oczy bo wydaje sie byc dosyć duza ale moze fajnie wyglada na szyi szczegolnie jesli jest na długim łancuszku i np. do czarnej koszyki albo bluzki bez rekawkow ??
6)Chcesz byc zywym prezentem zawiazanym przez sliczny srebrny łancuszek DIora?? coż stoi na przeszkodzie jesli mozesz kupic sobie taki sliczny naszyjnik i zrobic narzeczonemu chłopakowi meżowi niespodzianke moim zdaniem bardzo ladny łancuszek

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TOUS%E7%B2%89%E5%BA%95.jpg (69,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rainbowheart2.jpg (16,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f4_1.jpg (22,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg db_n_25_y0657.jpg (47,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8892.jpg (16,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cdribbon.jpg (46,5 KB, 1 załadowań)
__________________
k0kietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:17   #57
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

nigdzie nie wyjde bez tel. komórkowego jestem uzależniona
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:30   #58
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

a ja nie wyjdę z domku bez:
1. torebki
2. zegarka (pamiątka kupiona za 1-szą premię )
3. złotej biżu - wartość sentymentalna, prezenty na maturę, dyplom magisterski, ślub

zależnie od pory roku: - okulary słoneczne, rękawiczki, szalik

nienawidzę:
pasków, apaszek, sztucznej biżu, broszek, ozdób do włosów
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:31   #59
thaira
Przyczajenie
 
Avatar thaira
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Musze przyznac, ze kolczyk jest dosc intrygujacy ;P ale ja jednak zostane przy swoim srebrnym czyli wiadomo juz ze nie moge sie bez niego obejsc, chociaz siedzi sobie w ukryciu o tej porze roku , poza tym oczywiscie kolczyki , toreeebki, pierscionki, i ostatnio - roznego rodzaju apaszki i chusty
thaira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 17:27   #60
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Niezbedne dodatki do ubrania :) bez ktorych nie wyszlabys z domu ??:)

Dodatki - fajna sprawa - cudownie podkreślają indywidualizm. Niestety mam bardzo mało - zwłaszcza jeśli chodzi o biżuterię. Teraz postanowiłmam troszkę to zmienić i pozamawiałam kilka kompletów z Avonu i tak obiecałam sobie powiększać kolekcję co miesiąc!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.