Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-22, 14:32   #4651
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No własnie i sie nie zrozumiałysmy Dzieki Ja wiedzialam napewno o BHA i AHA wiec PHA tez wrzuciłam do tego samego worka. Z uwagi na BHA uzywam teraz najwyzszych filtrów, ale szczerze powiem, ze poki co jest to dla mnie meczace. Owszem wiem wszystko o ŹLE uv , jednak nie wiem jeszcze czy na dluzsza mete dam rade z faktorem 50 Wazne by nie wpasc w paranoje

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-06-22 o 14:37
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 14:47   #4652
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja sobie dałam spokój z blokerami na co dzień :P Mimo, że Bioderma MAT mi bardzo odpowiada to jednak nic przyjemnego chodzić z taka warstwa na buzi 40 lub 50 używam tylko w słoneczne letnie dni. W pochmurne jestem bardzo lekkomyślna i z filtrami sobie daje spokój
Czasem tylko jak sobie robię tygodniową kuracje którymś z kwasów, to stosuję filtry dzień w dzień
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:16   #4653
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Mam już serum LEMON, tonik BHA, serym C i maseczkę wulkaniczną z ogórkiem, hydrolat z kocanki w drodze
Jeszcze nie wysłali
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 17:44   #4654
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Robiłam zdjęcia mojej twarzy na wątek mineralny i postanowiłam wkleić też tu żebyście mi coś poradziły na widoczne problemy skórne - trądzik, zapchane pory, wągry. Nie mam problemów na szczęście ani z błyszczeniem ani z suchością.
Miałam bardzo podobną skórę do Twojej parę lat temu. Niestety mnie się nie udało pozbyć trądziku zewnętrznie. Jednak trzymam kciuki za Ciebie

Tonik PHA przestał mnie szczypać Ale pachnie średnio, nie podoba mi się ten zapach. Jak nie będzie widocznych efektów to więcej nie zamówię i zostanę przy toniku BHA. Za to maseczka wulkaniczna z ogórkiem jest świetna, naprawdę ujednolica i wygładza cerę. Jak narazie moja ulubiona z maseczek z BU.

Z tymi filtrami to ja mam chyba jakąś awersję. Wypróbowałam już 90% dostępnych na rynku filtrów i guzik. Moja twarz wygląda w nich tragicznie, za nic nie mogę dobrać właściwego - nie lubimy się i tyle. Chyba zainwestuję w kapelusze z wielkim rondem na lato bo innego wyjścia nie widzę
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:33   #4655
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dostałam taką długą plastikową pipetkę. wpierw nabrałam to 2 a potem do 3. tylko 1 tam gdzie mam dziubek mialam pusto a 2 raz pełno.
Hmm... czyli dodałaś 5 ml a możliwe, że nawet mniej? Dobrze zrozumiałam? Jeśli tak, to nie masz się czym martwić.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Do mnie właśnie leci kolejna paczucha, ale w międzyczasie wszystko mi sie pokończyło, więc wyciągnęłam z lodówki śmierdziuchy, czyli hydrolat z kocanki i olej arganowy. Dużo mnie kosztowało, żeby tego użyc, ale nie było wyjścia No więc użyłam i musze przyznać, że już dawno nie miałam tak ładnej cery, chociaż to przede wszystkim zasługa brevoxylu. Oczyszczam twarz mleczkiem, potem spryskuję hydrolatem, przecieram chusteczką, na to brevoxyl na zanieczyszczone miejsca i potem olej z żelem HA. Pięknie jest .
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:45   #4656
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja nie wiem na ile to zbiorowa halucynacja, ale moja kocanka też cuda czyni. Bardzo wyrównał mi się kolor skóry
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 18:45   #4657
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny zdradzcie po jakim czasie po przestawieniu sie na naturalna pielegnacje, w tym BU, Wasze problemy z cera sie zmniejszyły Ja sobie doskonale zdaje sprawe, ze do wszystkiego trzeba cierpliwosci alem ciekawa U mnie po paru uzyciach flavo i BHA, najpierw pojawil sie maly wysyp, a teraz cera jakby zaczyna wychodzic na prostą. Gładziutka (zapewne też zasługa żelu HA), koloryt sie wyrownuje, niespodzianki goja , a nowych narazie brak...

Przylaczam sie do zbiorowej halucynacji - naczynka dzieki kocance magicznie nikną
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 19:19   #4658
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

to może ja tym zacznę smarować pajączki na nogach
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 20:42   #4659
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Miałam bardzo podobną skórę do Twojej parę lat temu. Niestety mnie się nie udało pozbyć trądziku zewnętrznie. Jednak trzymam kciuki za Ciebie

Tonik PHA przestał mnie szczypać Ale pachnie średnio, nie podoba mi się ten zapach. Jak nie będzie widocznych efektów to więcej nie zamówię i zostanę przy toniku BHA. Za to maseczka wulkaniczna z ogórkiem jest świetna, naprawdę ujednolica i wygładza cerę. Jak narazie moja ulubiona z maseczek z BU.

Z tymi filtrami to ja mam chyba jakąś awersję. Wypróbowałam już 90% dostępnych na rynku filtrów i guzik. Moja twarz wygląda w nich tragicznie, za nic nie mogę dobrać właściwego - nie lubimy się i tyle. Chyba zainwestuję w kapelusze z wielkim rondem na lato bo innego wyjścia nie widzę
Mi się tak stało w bardzo krótkim czasie, z gładkiej cery którą miałam wcześniej. Coś mnie zapchało ze 2 lata temu i nie mogę się tego pozbyć. Niby skóra ładna gładka, ale na niej i to po jednej stronie twarzy bo drugi policzek jest prawie idealny, takie coś. Strefę T mam czyściutką, nie przetłuszcza się, nie błyszczy i nie mam pryszczy ani na czole (czasem jakiś pojedynczy mi wyskoczy, ale winę zwalam na grzywkę), ani na nosie, ani na brodzie, tylko te policzki :-O!
A czym Tobie się udało wyleczyć trądzik, stosowałaś retinoidy doustnie? Ja bym się bała już tyle się naczytałam o niebezpieczeństwach..
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 21:30   #4660
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam, to moj pierwszy post na Biochemii
Mam cerę trądzikową, wrażliwą z przebarwieniami i naczynkową...
Wybrałam sobie:

Hydrolat lawendowy
Hydrolat migdałowy [pod minerały]
Hydrolat z zielonej herbaty
Hydrolat geraniowy

Zestaw - Olejek myjący do twarzy -
drzewko różane

Czysty Żel hialuronowy 1%
Zestaw - Serum-olejek regulujący LEMON
Zestaw -
Tonik z kwasem PHA 6%
Zestaw -
Tonik z kwasem BHA 2%

Zestaw - Puder bambusowy z jedwabiem.

Który hydrolat będzie najlepszy? Który tonik z kwasem? a może serum - olejek?
Moja cera błaga Was o pomoc, doświadczone biochemiczki

P.S Czy można robić wspólne zamówienia, może któraś wrocławianka chce?)



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-06-22 o 21:35
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-22, 21:40   #4661
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Thumbs down Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Aaaa.. właśnie rozpakowałam swoją pierwszą przesyłkę z BU
Zamówiłam:
- puder bambusowy z jedwabiem
- 2 x olejek myjący pomarańczowy
- serum LEMON
- peeling enzymatyczny z bromeliną
- serum C15EF
- podwójny żel hialuronowy (tutaj mam małe pytanie, chyba nic nie szkodzi by dodać do serum ten żel? Wiem, że dodajecie podstawowy żel hialuronowy, ale ten 2% chyba też się nadaje? )

Strasznie się cieszę i z niecierpliwością wyglądam jutra, bo dopiero wtedy zabawię się w chemika i pomieszam co się da Ufff..... oby do jutra
O swoich pierwszych wrażeniach, napiszę niebawem.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 22:02   #4662
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

czy Was też "swędział" peeling ananasowy ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 07:28   #4663
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Witam, to moj pierwszy post na Biochemii
Mam cerę trądzikową, wrażliwą z przebarwieniami i naczynkową...
Wybrałam sobie:

Hydrolat lawendowy
Hydrolat migdałowy [pod minerały]
Hydrolat z zielonej herbaty
Hydrolat geraniowy

Zestaw - Olejek myjący do twarzy -
drzewko różane

Czysty Żel hialuronowy 1%
Zestaw - Serum-olejek regulujący LEMON
Zestaw -
Tonik z kwasem PHA 6%
Zestaw -
Tonik z kwasem BHA 2%

Zestaw - Puder bambusowy z jedwabiem.

Który hydrolat będzie najlepszy? Który tonik z kwasem? a może serum - olejek?
Moja cera błaga Was o pomoc, doświadczone biochemiczki

P.S Czy można robić wspólne zamówienia, może któraś wrocławianka chce?)


Na mojej skórze lawendowy hydrolat nic nie robi, poza zapachem. Migdałowy za to fajnie nawilża. Pozostałych wymienionych nie używałam. Ale jak masz skórę trądzikową, to może oczarowy byłby najlepszy? Pomaga w gojeniu.
Do żelu hialuronowego polecam jakiś olej do mieszania. Solo bardzo ściąga skórę.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 07:38   #4664
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
czy Was też "swędział" peeling ananasowy ?
tak, zdarzało sie czasami
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 07:49   #4665
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Isilindil - zbiorcze zamówienia polegają po prostu na zebraniu paru osób i wydaniu kilkuset złotych, jest wtedy większa szansa na próbki czy rabat

Jakby któraś krakowianka chciała, to w wątku spotkaniowym czasem coś sobie razem zamawiamy (oprócz drinków).

Zrobiłam podobne zamówienie co Ty. Myślę, że to dobry zestaw.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 07:58   #4666
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, pytanie mam...
Właśnie robię duże zamówienie na BU i zastanawiam się nad olejkiem, który nada się do suchej, wręcz przesuszonej skóry, aby ja odżywić, nawilżyć, poprawić jej kondycję.

Co polecacie? Myślałam o tym z róży rdzawej, tylko pytanie - czy on nie zapycha?

Z góry wielkie dzieki za odp.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:02   #4667
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja bym polecila skwalen, dziala rewelacyjnie, ale wiele osob skarży się ze go zapchało, wiec nie wiem czy warto Ci ryzykowac.
Olejek z rózy rdzawej mam - szału nie ma u mnie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:03   #4668
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ja bym polecila skwalen, dziala rewelacyjnie, ale wiele osob skarży się ze go zapchało, wiec nie wiem czy warto Ci ryzykowac.
Olejek z rózy rdzawej mam - szału nie ma u mnie
No właśnie tego skwalanu się boję

Co jeszcze możesz poradzić? Testowałam już arganowy (wydaje mi sie, ze nic nie robi poza tym, że śmierdzi), kocankowy, tamanu, kminkowy, czarnuszkowy i herbaciany

Teraz chciałam coś typowo nawilżającego, a nie leczniczego
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:12   #4669
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

na razie nic wiecej nie moge poradzic, bo malo rzeczy próbowalam na razie

co do olejku z rózy, to na stronie BU jest:
Olej z róży można stosować bezpośrednio na skórę twarzy i ciała. Jest to olej intensywnie działający, przy cerze wrażliwej lub nietolerancji zaleca się stosować go w rozcieńczeniu do 20%.

wiec ja go solo nie stosuje, tylko dodaje tyci troche do innych, bo jednak sie boje uczulenia

niech bardziej doświadczeni sie wypowiedzą

od siebie dodam, ze fajny jest olej jojoba, ale on jest z ZSK, to nie wiem czy bylabys zainteresowana
http://www.zrobsobiekrem.pl/?78,olej-jojoba-water-clear

ma w skladzie skwalen, ale nie wiem w jakim stężeniu
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 08:17   #4670
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
na razie nic wiecej nie moge poradzic, bo malo rzeczy próbowalam na razie

co do olejku z rózy, to na stronie BU jest:
Olej z róży można stosować bezpośrednio na skórę twarzy i ciała. Jest to olej intensywnie działający, przy cerze wrażliwej lub nietolerancji zaleca się stosować go w rozcieńczeniu do 20%.

wiec ja go solo nie stosuje, tylko dodaje tyci troche do innych, bo jednak sie boje uczulenia

niech bardziej doświadczeni sie wypowiedzą

od siebie dodam, ze fajny jest olej jojoba, ale on jest z ZSK, to nie wiem czy bylabys zainteresowana
http://www.zrobsobiekrem.pl/?78,olej-jojoba-water-clear

ma w skladzie skwalen, ale nie wiem w jakim stężeniu
Wiem, czytałam co jest na BU, ja to bym go z żelem HA stosowała na pewno...

edit:
No... i zrobiłam zamówienie. Na prawie 200zł
Kwas hialuronowy HMW
Olej z pestek malin - 15 ml
Olej z róży rdzawej EKOLOGICZNY - 50 ml
Hydrolat miętowy EKOLOGICZNY - 130 ml
Hydrolat oczarowy - 300 ml
Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY - 300 ml
Hydrolat aloesowy - 300 ml


Ciekawe jak się te oleje nowe sprawdzą
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2009-06-23 o 08:25
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:39   #4671
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hihi - jak boisz się zapychania, to obserwuj skórę po oleju z pestek malin. Nieraz Wizażanki zgłaszały, że je zapycha.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:42   #4672
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Hihi - jak boisz się zapychania, to obserwuj skórę po oleju z pestek malin. Nieraz Wizażanki zgłaszały, że je zapycha.
W sumie mam zamiar tegooleju dodawać kropelkę do innych olejów i żelu HA z nadzieją, że w małej ilości z żelem HA nie zrobi mi krzywdy

Mam nadzieje, że wreszcie doprowadzę cerę do porzadku, bo normalnymi kosmetykami to już siły nie mam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:55   #4673
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Wiem, czytałam co jest na BU, ja to bym go z żelem HA stosowała na pewno...

edit:
No... i zrobiłam zamówienie. Na prawie 200zł
Kwas hialuronowy HMW
Olej z pestek malin - 15 ml
Olej z róży rdzawej EKOLOGICZNY - 50 ml
Hydrolat miętowy EKOLOGICZNY - 130 ml
Hydrolat oczarowy - 300 ml
Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY - 300 ml
Hydrolat aloesowy - 300 ml


Ciekawe jak się te oleje nowe sprawdzą
Hihi - ja mieszam tamanu z olejem z róży rdzawej - jestem zadowolona, nie zapycha mnie, a pomaga na zaczerwienienia i takie połączenie mnie nie wysusza.
Skawalan mnie zapchał, co prawda używałam go w kremie, ale jednak to właśnie skawalan podejrzewam o zapchanie.

Hydrolat aloesowy - rewelacja na moją twarz i nogi po depilacji (jak się popryskam po depilacji, to w ciągu sekundy moja skóra jest ukojona).
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 08:59   #4674
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Hihi - ja mieszam tamanu z olejem z róży rdzawej - jestem zadowolona, nie zapycha mnie, a pomaga na zaczerwienienia i takie połączenie mnie nie wysusza.
Skawalan mnie zapchał, co prawda używałam go w kremie, ale jednak to właśnie skawalan podejrzewam o zapchanie.

Hydrolat aloesowy - rewelacja na moją twarz i nogi po depilacji (jak się popryskam po depilacji, to w ciągu sekundy moja skóra jest ukojona).
ja przetestowałam wszystkie hydrolaty, które zamówiłam i uważam, że i oczarowy i aloesowy są GENIALNE do rozrabiania żelu Ha w proszku - żel wychodzi dużo dużo fajniejszy niż taki na wodzie.
Do tego przyjemnie łagodzą wszelkiego rodzaju podrażnienia, a u mnie przy atopowej skóze wiecznie cos swedzi czy piecze, wystaczy spsikać i od razu wielka ulga

Te oleje to takie nowości troszke w ciemno, ale mam nadzieje, ze będą pomocne
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 09:09   #4675
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
W sumie mam zamiar tego oleju dodawać kropelkę do innych olejów i żelu HA z nadzieją, że w małej ilości z żelem HA nie zrobi mi krzywdy
Mam nadzieje, że wreszcie doprowadzę cerę do porzadku, bo normalnymi kosmetykami to już siły nie mam
Każda cera jest inna, jak nie będziesz smarować twarzy grubą warstwą oleju 2x dziennie, to ryzyko zapchania maleje Stosuję od paru tygodni serum olejowe z wit.C (nie na co dzień, max. raz dziennie, 2-3 krople), które zawiera olej z pestek malin i mam małe krostki na twarzy. Używam różnych specyfików, więc obecnie szukam winnego.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 09:55   #4676
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
ja przetestowałam wszystkie hydrolaty, które zamówiłam i uważam, że i oczarowy i aloesowy są GENIALNE do rozrabiania żelu Ha w proszku - żel wychodzi dużo dużo fajniejszy niż taki na wodzie.
Do tego przyjemnie łagodzą wszelkiego rodzaju podrażnienia, a u mnie przy atopowej skóze wiecznie cos swedzi czy piecze, wystaczy spsikać i od razu wielka ulga

Te oleje to takie nowości troszke w ciemno, ale mam nadzieje, ze będą pomocne
Ja mam rozrobiony na oczarowym i rumiankowym. Potwierdzam - taki hialuron spisuje się o niebo lepiej niż na wodzie
Oprócz tych 2 hydrolatów, bardzo lubię migdałowy Na BU niezbyt opłaca się kupować - zamawiam z mazideł butle 0,5 litrowe.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:20   #4677
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kompletuję kolejne zamowienie na BU i zastanawiam się nad kupnem jednego z ser z wit. C, z tego co zauważyłam w składach różnią się jedynie tym, ze serum Amla ma ekstrakt właśnie z owoców amla, a serum Flavo zawiera wit. E. Czy ktoś używał obu tych produktów i zauważył różnicę w działaniu?
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:52   #4678
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mam rozrobiony na oczarowym i rumiankowym. Potwierdzam - taki hialuron spisuje się o niebo lepiej niż na wodzie
Oprócz tych 2 hydrolatów, bardzo lubię migdałowy Na BU niezbyt opłaca się kupować - zamawiam z mazideł butle 0,5 litrowe.
Gdybym nie kupowała olejków na BU to pewnie hydrolaty bym może i brała z mazidel, a tak to mi się nie opłaca.

P.S.
Migdałowy robi coś fajnego? Ja ostatnio zakochałam się w hydrolacie kocankowym na amen i choć śmierdzi niemożebnie, to i tak go uwielbiam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 10:59   #4679
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hihi - w Naturalisie jest olej z malin, truskawki i tamanu, ale hydrolatów wybór mały...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-23, 11:02   #4680
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
hihi - w Naturalisie jest olej z malin, truskawki i tamanu, ale hydrolatów wybór mały...
No właśnie, wszędzie albo to albo to

W Naturalnym pięknie to kupowałam w sumie tylko kminkowy i jest tak boski, że warto zamawiac tylko jego, a tak normalnie to strasznie skąpię na kilkakrotne wysyłki, bo to jakies 10zł zawsze, a to już porcja kwasu HA
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.